Može li se narasti u visinu? :)

poruka: 353
|
čitano: 160.124
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)

ja isto ima jedan problem. imam 15 god, a nebi vjerovali imam 197 cm. pa bi me zanimalo od prilike što mislite kad se prestaje rasti, kolko ću još rasti, i dali se žense pale na takve dečke....svi mi govore lijepo je biti visok, pa kad razmislim malo kolko bi ljudi opće voljelo biti tako visoki.....ako bi mogli da mi kažete dali bi vi voljeli biti tako visoki?????????

KOJU ŠKOLU ODABRATI
15 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
2 METRI GLUPOSTI kaže...

ja isto ima jedan problem. imam 15 god, a nebi vjerovali imam 197 cm. pa bi me zanimalo od prilike što mislite kad se prestaje rasti, kolko ću još rasti, i dali se žense pale na takve dečke....svi mi govore lijepo je biti visok, pa kad razmislim malo kolko bi ljudi opće voljelo biti tako visoki.....ako bi mogli da mi kažete dali bi vi voljeli biti tako visoki?????????

počni igrati košarku

WAT IS THIS. I DONT EVEN...
13 godina
protjeran
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Moj drug iz razreda za 3 dana puni 14 godina i visok je 198cm i najviši je u školi...a ja sam 186cm...do 20te budem potegao i do 194-195cm perfektna visina za muškarca..

14 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
loser1296 kaže...

znam da ovaj forum nije prikladan za ovakve teme,ali sam jedino na ovom forumu i htio bi vas pitati...može li se narasti u visinu?u 12.mj ću imati 14 godina i visok sam 159,5 cm.U razredu smo imali jednog dečka kojeg smo od 3-7 razreda zvali kepecom,bio sam viši od njega barem 20 cm,i od tada me je prerastao za 6-7 cm s timda je po cijele dane bio u kući igrajući WoW ili učio(štreber).Bavio sam se nogometom,košarkom,rukometom sve to vrijeme,a sada već 2 tjedna treniram stolni tenis(ako je važno).Ne želim da mene počnu zvati kepecom,već želim biti jedan od viših kao prije... :(

 

 

Još jednom oprotite.

Vjerojatno kasniš s pubertetom. Stić' ćeš ih već. Namigiva

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://squareroot2.isgreat.org/squareroot2.html
13 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)

što mislite kad se prestaje rasti, kolko ću još rasti, i dali se žense pale na takve dečke.

KOJU ŠKOLU ODABRATI
13 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Posalji PM GigaGirl i ostalim forumasicama haha >.>

The ONE and ONLY!
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2010 20:11 (PLASMAorLCD).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
nontryer kaže...

Ja sam prestao rast u 2. srednje, došao do 195cm..

dosta što če ti više...hehe sasvim solidna visina ako ne i malo previsoko Cool

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
2 METRI GLUPOSTI kaže...

što mislite kad se prestaje rasti, kolko ću još rasti, i dali se žense pale na takve dečke.

Kakve dečke?!

 

Ženama je važnije koliki ti je ;)

 

Možeš ti biti 2m ali ako si masa sa pivskom trbušinom, nece te ni jedna pogledat.

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
14 godina
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Ja imam 15 i imam 195 - jeo sam puno nequicka i zato imam broj noge 49,5 

JAMES HETFIELD /// WEB SITE http://hcgamer.weebly.com/ !!!!!!!!!
15 godina
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
GRDI-146 kaže...

Ja imam 15 i imam 195 - jeo sam puno nequicka i zato imam broj noge 49,5

nikad nisam volio jesti nesquick, obično sam ga mješao s mlijekom i pio {#emotions_dlg.tongue-out}

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
13 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)

Pitanje autoru topica: koliko su ti starci visoki?

15 godina
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
2 METRI GLUPOSTI kaže...

ja isto ima jedan problem. imam 15 god, a nebi vjerovali imam 197 cm. pa bi me zanimalo od prilike što mislite kad se prestaje rasti, kolko ću još rasti, i dali se žense pale na takve dečke....svi mi govore lijepo je biti visok, pa kad razmislim malo kolko bi ljudi opće voljelo biti tako visoki.....ako bi mogli da mi kažete dali bi vi voljeli biti tako visoki?????????

to je puno,nego,kakvo je vrijeme tamo gore?

jel sunce? :D

 

OT: ja iam 13 godina i uvjek sam u nizim razredima bio medu visima a sada sam na 162 zapeo(iako nas krivo mjeri jer sam prosle imao 164) znaci negdje na 165 sam sada,dok su ostali iz razza 170,jedan decko 158 a drugi 183

to me nista ne brine jer mi to ne predstavlja nista u zivotu,bio 180 ili 190 meni je isto

SAMI PROTIV SVIH!!!! ARMADA RIJEKA!!!! Prodajem JBL 2200w pojacalo za auto(za natjecanja)-PM
15 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

hahah...ja imam 17 godina...a visok sam 187...i imam 76 kila...

13 godina
offline
Može li se narasti u visinu? :)

LOL Epic tema!

A nemožeš ništa protiv gena ali se možeš hranit zdravo vježbat i to će dobro utjecat na visinu!

Ja sam 3. gimnazije i imam 190cm!

Više ne treba i od viška glava ne boli hh :)

15 godina
offline
Može li se narasti u visinu? :)

185, 100+kg

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
16 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Skizzy kaže...
mind_challenge kaže...

Epic tema, kao i ona sa smanjivanjem glave, nego bilo bi zgodno... ali nepotrebno ovo arhivirati

E jel to ona tema kaj je neko izvalio da ce s remenom smanjit glavu hahaahahaahahh

Kako mi je to promaklo? Imas link?

Slash 666 kaže...
ako si 12 cm visi od majke, neces vise rast

Odakle ti to majke ti ;)

:)
14 godina
odjavljen
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Hyperion kaže...

185, 100+kg

  192, 80kg

 

Drzim takvo jer mi je najlakše za kretnje te nožne vjezbe i trčanje.

 

// OFP Forever Fan // PM isključen zbog izuzetno dosadnih likova koji pitaju glupa pitanja.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)

192/98

 

:)
15 godina
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Weky kaže...

  192, 80kg

 

Drzim takvo jer mi je najlakše za kretnje te nožne vjezbe i trčanje.

 

Ti si neki kržljav.

 

Ja moram skinut nešto kila.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
14 godina
odjavljen
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Smeta mi visoka težina, jer me koči u nožnim tehnikama high kick-a i općenito brzini pokreta i kretnje.

// OFP Forever Fan // PM isključen zbog izuzetno dosadnih likova koji pitaju glupa pitanja.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
2 METRI GLUPOSTI kaže...

ja isto ima jedan problem. imam 15 god, a nebi vjerovali imam 197 cm. pa bi me zanimalo od prilike što mislite kad se prestaje rasti, kolko ću još rasti, i dali se žense pale na takve dečke....svi mi govore lijepo je biti visok, pa kad razmislim malo kolko bi ljudi opće voljelo biti tako visoki.....ako bi mogli da mi kažete dali bi vi voljeli biti tako visoki?????????

naravno

iako nisam visok imam dosta snage,volim igrati i dobro igram sportove,,kakav bi tek bio sa 197cm

14 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
loser1296 kaže...

znam da ovaj forum nije prikladan za ovakve teme,ali sam jedino na ovom forumu i htio bi vas pitati...može li se narasti u visinu?u 12.mj ću imati 14 godina i visok sam 159,5 cm.U razredu smo imali jednog dečka kojeg smo od 3-7 razreda zvali kepecom,bio sam viši od njega barem 20 cm,i od tada me je prerastao za 6-7 cm s timda je po cijele dane bio u kući igrajući WoW ili učio(štreber).Bavio sam se nogometom,košarkom,rukometom sve to vrijeme,a sada već 2 tjedna treniram stolni tenis(ako je važno).Ne želim da mene počnu zvati kepecom,već želim biti jedan od viših kao prije... :(

 

 

Još jednom oprotite.

Tuzi majku prirodu!

★★★★★ Super moderator.I live to die another day
14 godina
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
PoToKTM kaže...

Nakon ove teme, nista me vise nemoze iznenadit na ovom forumu XD

Čak ni tema poput ove:

 

Koliko dugo možete hebat svoj PC?

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
14 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
2 METRI GLUPOSTI kaže...

ja isto ima jedan problem. imam 15 god, a nebi vjerovali imam 197 cm. pa bi me zanimalo od prilike što mislite kad se prestaje rasti, kolko ću još rasti, i dali se žense pale na takve dečke....svi mi govore lijepo je biti visok, pa kad razmislim malo kolko bi ljudi opće voljelo biti tako visoki.....ako bi mogli da mi kažete dali bi vi voljeli biti tako visoki?????????

A ja imam 14 i 193cm sam visok

★★★★★ Super moderator.I live to die another day
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2010 22:22 (SUPER :)).
14 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Ne možeš narasti u visinu.
Kasnije moraš jest Nesquik i Čokolino, a i roditelji te moraju vući za uši da narasteš

1m najmanje. Onda, ako previše narasteš, kičma poprimi oblik slova Ž i glava ti eksplodira.

Onda si užasno privlačan ženama. Svr*avaju na tvoje lice.

14 godina
odjavljen
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
SUPER :) kaže...

A ja imam 14 i 193cm sam visok

  Zašto si u profilu stavio 89' godište??

// OFP Forever Fan // PM isključen zbog izuzetno dosadnih likova koji pitaju glupa pitanja.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Weky kaže...
SUPER :) kaže...

A ja imam 14 i 193cm sam visok

  Zašto si u profilu stavio 89' godište??

 

15 godina
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Weky kaže...

Smeta mi visoka težina, jer me koči u nožnim tehnikama high kick-a i općenito brzini pokreta i kretnje.

Ma kaki high kick pa nisi ti cro cop u mladim danima...

 

Mene najviše briga za jaja ništa drugo.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
14 godina
odjavljen
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Hyperion kaže...

Ma kaki high kick pa nisi ti cro cop u mladim danima...

 

Mene najviše briga za jaja ništa drugo.

  Nisam crocop ali sasvim solidno ga mogu izvesti i hobi mi je kickboxing, tako da mi "špaga" i takve stvari moraju biti u malom prstuSmijeh

// OFP Forever Fan // PM isključen zbog izuzetno dosadnih likova koji pitaju glupa pitanja.
13 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Weky kaže...

Smeta mi visoka težina, jer me koči u nožnim tehnikama high kick-a i općenito brzini pokreta i kretnje.

Sine ovo sam ti ja....probaj ovakvo nešto

187cm i 81kg

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2010 22:35 (bobo_smrad).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice