T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

poruka: 89
|
čitano: 28.420
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Jel se to meni čini ili još nisu doradili stranicu (vidi sliku)?

 

Inače, ja sam prije nekih 8 meseci uzeo MaxAdsl 1 GB uz 24 mesečni ugovor. U međuvremenu sam digao na 10 GB. Sad su navalili sa novim cenama i tarifama, da više ne znam o čemu se radi.

Error! Error!
If you play a Windows. installation disk backwards, a Satanic voice commands you to kill puppies! - Oh come on, that's nothing. If you play it forwards, it installs Windows
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2010 18:12 (Quark).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
Quark kaže...

Jel se to meni čini ili još nisu doradili stranicu (vidi sliku)?

 

Inače, ja sam prije nekih 8 meseci uzeo MaxAdsl 1 GB uz 24 mesečni ugovor. U međuvremenu sam digao na 10 GB. Sad su navalili sa novim cenama i tarifama, da više ne znam o čemu se radi.

Imat ces 15 GB, samo ne znam da li je to od ovoga mjeseca ili to tek pocinje 1.4. to je sigurno. Gledao sam na user t-com tamo kad idem na promjenau pakte jos uvijek stoji paket od 10 GB

Cijena bi trebal bit 60 KN (59,48)

 

To su nove cijne doradili su starnicu. Razlika ti je u "uz ugovornu obavezu na 12 mjeseci". Jos ne znam sta ce to znaciit zas stare korisnike. Novi koji potpisuju ugovor ako budu htjeli imati ce i te nove cijene.

15 godina
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

od kad su vazece te cijene,od ovog mjeseca?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Nazvao sam danas i dobio odgovor: Od 01.03. 2010. nema više paketa 10 GB. Taj isti je sada 15 GB za istu cijenu: 59,48 kn. Za stare i za nove korisnike bez ugovora. Obavijest će stići sa računom za veljaču. Ti nazovi SZK i pitaj pošto već imaš ugovor da li moraš sklopiti novi ugovor na 12 mjeseci da bi imao popust na paket 15 GB po cijeni 15 kn?

14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
rambox kaže...

Ko hoce proc jeftinije nek se prebaci na Iskon  iako je on u T-Šrot vlasnistvu jer je vecinom dostupan gdje je i T-Šrot. Tam je to znatno jeftinije recimo IskonDuo Flat Internet+telefon 3/384 je sve zajedno 150 kn mjesecno, i to je to sasvim dosta brzina bez dileme i dobar paket za one koji vrlo malo koriste fiksni telefon i veci Upload cak nego na T-Šrot.Cool

Ako ćemo već preporučat nešto drugo, onda prvo Bnet ako se može (nek netko kaže ak ima nešto bolje).

Konkretno: http://bnet.hr/cro/2d/2d_internet_telefon

2D paket: flat internet 4/512 + telefon flat prema svim nac. fiksnim mrežama = 160kn, uvjet je ugovor na 24. mj.

domicius
16 godina
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
domicius kaže...
rambox kaže...

Ko hoce proc jeftinije nek se prebaci na Iskon  iako je on u T-Šrot vlasnistvu jer je vecinom dostupan gdje je i T-Šrot. Tam je to znatno jeftinije recimo IskonDuo Flat Internet+telefon 3/384 je sve zajedno 150 kn mjesecno, i to je to sasvim dosta brzina bez dileme i dobar paket za one koji vrlo malo koriste fiksni telefon i veci Upload cak nego na T-Šrot.Cool

Ako ćemo već preporučat nešto drugo, onda prvo Bnet ako se može (nek netko kaže ak ima nešto bolje).

Konkretno: http://bnet.hr/cro/2d/2d_internet_telefon

2D paket: flat internet 4/512 + telefon flat prema svim nac. fiksnim mrežama = 160kn, uvjet je ugovor na 24. mj.

To da normalno ali Bnet je dostupan samo po zgradama i u vecim gradovima, a ovo ostalo figu nista od toga tu je problem zato Iskon ima prednost i to veliku.Cool

15 godina
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

ja sam korisnik max adsl-a ovo mi je 2 godina produzio sam ugovor u 12 mjesecu pred Božić i sad kada bih presao na 10gb odnosno sad 15 kolika bi mi bila cijena i dali cu ja uopce dobit 15 gb ili 10gb ?

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

A šta je sa postojećim korisnicima max adsl koji su potpisali ugovore još prošle godine,jel cijena flat tarife ostaje ista ili je i za njih nova cijena

dnl
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

kak dobiti hard?

de pojasnite

Ima li tko prodati 2gb ram 800mhz ddr2 ? pm me !
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2010 19:43 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
rebelsy kaže...

kak dobiti hard?

de pojasnite

omg o cem ti sad pricas de pogledaj o cem, ova tema govorii!!!! ali evo odi u t-com trgovinu tamo di placas racune i reci da zelis produziti ugovor i da zelis za nagradu odabrati hard

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
14 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

pa oke sam pitam.. evo sad sam zvao covjeka i reko mi je da ta akcija vise ne vrijedi ..

Ima li tko prodati 2gb ram 800mhz ddr2 ? pm me !
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2010 19:48 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
MarioVk kaže...

omg o cem ti sad pricas de pogledaj o cem, ova tema govorii!!!! ali evo odi u t-com trgovinu tamo di placas racune i reci da zelis produziti ugovor i da zelis za nagradu odabrati hard

ne mora on nikuda ići.

 

lijepo ispuni on line formular, ili nazove službu za korisnike i produži ugovor. Cool

 

što se tiče tih smanjenja cijena sad ni meni više nije ništa jasno, jer ti ljudi u T-comu ni sami ne znaju na koga se to odnosi.

 

3 osobe na informacijama mi kažu 3 različite stvari. ni njima nije još nitko pošteno objasnio.

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
15 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

1. Pretplata se vrsi na paket,a ne na cjelokupni ADSL tako da se nece produzavati pretplata na jos godinu dana za ADSL vec ce paralelno teci tih 12mj. paketnog aranzmana. btw. meni istjece ADSL 27.2.2011. Cool
2. Cijene starih korisnika ostaju iste ,ako se ne potpise nova paketna pretplata, ali se povecava paket sa 10->15gb, dok novim korisnicma odmah idu i nove cijene.
3. Kada se kao stari korisnik prebacis na "novi paket" nema vise saltanja po ostalim paketima po novim cijenama vec po starim. Znaci ako odaberem "novi paket" 15gb za 48kn i pozelim se prebacit na flat za 2mj. placat cu ga po staroj cijeni od 99.81kn bez naravno ikakve penalizacije dok u slucaju da idem na start paket onda ima i penalizacije.
4. Promjene cijena naravno teku od 1.4.2010.

5. Svima se isplati potpisati paketni ugovor ako im najmanje jos to vrijeme ostaje na MaxADSL opcoj pretplati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2010 15:49 (Los Sam).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

meni ugovor istječe u negdje u 6.mj....znači,ako nakon toga potpišem ugovor na 12 mj od onda mi vrijede nove cijene?....

a ako se idući mjesec prebacim na 15gb plaćam po staroj cijeni il dobivam po novoj??

Welcome to my nightmare!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Kada god ako potpises paketni pretplaticki odnos dobivas nove cijene, naravno ako akcija jos bude trajala. Sada ako se prebacis morat ces biti do 1.4.2011. na t-comu bez obzira na istek normalne pretplate . Jedino ako budes htio platiti prijevremeni raskid pretplatnickog odnosa sto se tice paketa.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Ja sam na 10gb za 60 kn i mogu li promijeniti na 15 gb za 48kn?Ipak je to 5 gb više za 12 kn manje.

Fućkaj ga!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
Tomislav95 kaže...

Ja sam na 10gb za 60 kn i mogu li promijeniti na 15 gb za 48kn?Ipak je to 5 gb više za 12 kn manje.

Imas i ti 15 GB samo nazovi i pitaj od kojeg mjeseca.  Neki kazu od ovoga ali nikad ne znas sta ce izmislit ili pogledaj na t-com user koji paket imas da li stoji jos uvijek 10 GB ili je prebaceno na 15 GB.

 

Da bi imao 15 GB za 48 Kn moras potpistai da ces taj paket koristit 12 mjeseci. Najbolje je otici u t-centar i tamo to rjesit, jer telefonski se ne isplati jako ceste nesto zeznu.

15 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Od ovog mjeseca aka 1.3.2010. imas 15gb, ako si imao 10gb, ali po staroj cijeni.

Od slijedeceg mjeseca aka 1.4.2010. imas nove cijene ako potpises paketni, pretplatnicki ugovor na 12mj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Pa tih 20 kn jeftinije je dosad nudio Iskon preko njihove infrasrukture, tako da su oni sad samo spustili cijenu na njihovu razinu.

 

Da bar sad Iskon još spusti cijene... pa onda opet T-scum, pa opet Iskon i tako u krug dok ne dođemo do neke prihvatljive cijene.Smijeh

 

Meni ugovor istječe za 4 mjeseca, a budući da nemam neku alternativu, vjerojatno ću uzeti taj na 12 mjeseci...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

eto, konačno su stavili tu ponudu.

 

uđete u Moj T-com i odaberete Flat na 12 mj te će vam cijena s porezom biti 79 kn bez obzira jeste li jučer produžili Max ADSL na 18 mj.

 

ova ponuda je privremena/akcijska, poput diska, kamere i sl.

 

možete izabrati i 15 GB na 12 mj.

 

ja se prijavio za FLAT 12 mj.

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2010 21:46 (Bugofil).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Neki snizuju cijene, a neki kao npr. Iskon od 1.5. povisuju cijene.

 

Iskon - nove cijene

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Ja sam sad zvao. Promjena iz 10 GB u 15 Gb vrijedi tek od 1.4

Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
APazinjan kaže...

Ja sam sad zvao. Promjena iz 10 GB u 15 Gb vrijedi tek od 1.4

znaci ako sad odaberem 15 gb na 12 mjeseci tek ce mi se od 1.4. ukljuciti?

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
15 godina
protjeran
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
MarioVk kaže...
APazinjan kaže...

Ja sam sad zvao. Promjena iz 10 GB u 15 Gb vrijedi tek od 1.4

znaci ako sad odaberem 15 gb na 12 mjeseci tek ce mi se od 1.4. ukljuciti?

Da.

Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima.
15 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Kad vas čitam sa svim tim t-com paketima popustima, brzinama, nagradama... dođe mi da izmolim krunicu.

 

Neki dan mi izašao ugovor sa optimom i lijepo nazovu pitaju želim li i dalje koristiti njihovu mrežu i daju mi od 1.3 tri mjeseca promet bez plaćanja i svaki mjesec 50 kn besplatnih razgovora

Davorka Ručević - Kasandra... forever :)
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Meni paše, imam ugovor do 2012. 8.mj., i koristi redovito flat...

 

Dakle 20kn manje, 2 pive više. Belji se

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
15 godina
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
archer02 kaže...

Kad vas čitam sa svim tim t-com paketima popustima, brzinama, nagradama... dođe mi da izmolim krunicu.

 

Neki dan mi izašao ugovor sa optimom i lijepo nazovu pitaju želim li i dalje koristiti njihovu mrežu i daju mi od 1.3 tri mjeseca promet bez plaćanja i svaki mjesec 50 kn besplatnih razgovora

Neki od nas ne mogu koristiti usluge drugih operatera. Bar sam na miru dok se netko ne odluči na Krk uvesti još kojeg operatera. Ovako znam da me kradu jer me nema tko drugi pokrasti. Eto bar je sve transparentno

15 godina
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
wyks kaže...
archer02 kaže...

Kad vas čitam sa svim tim t-com paketima popustima, brzinama, nagradama... dođe mi da izmolim krunicu.

 

Neki dan mi izašao ugovor sa optimom i lijepo nazovu pitaju želim li i dalje koristiti njihovu mrežu i daju mi od 1.3 tri mjeseca promet bez plaćanja i svaki mjesec 50 kn besplatnih razgovora

Neki od nas ne mogu koristiti usluge drugih operatera. Bar sam na miru dok se netko ne odluči na Krk uvesti još kojeg operatera. Ovako znam da me kradu jer me nema tko drugi pokrasti. Eto bar je sve transparentno

tako je..ima nas jako puno koji mogu samo t com koristit...a i ja sam zadovoljan uslugom...

je da je skupo al eto sta je tu je

 

14 godina
protjeran
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

A kada ce T-cum ponuditi onaj famozni 3D odnosno na jednom računu telefon, internet, tv, o kojem prićaju najmanje dvije godine???

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

eto ima i na user.t-com.hr mogucnost promjene tih paketa

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice