T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

poruka: 89
|
čitano: 28.289
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
T-com snizio cijene adsl promet uz ugovornu obvezu

Jutros pogledam slucajno na t-com stranicu http://www.t-com.hr/privatni/kzona/cjenici/int_adsl.asp i ugodno iznenadenje , nije mi bas bilo bistro dali je to samo za nove korisnike pa sam zvao sluzbu za korisnike i kaze teta Nevinašce na telefonu da je to za sve korisnike koji se obvezuju na 12mjeseci koristenja Flat ,15gb paketa . Nije puno ali covjeka veseli 20x12mjeseci=240kn ,ustede u kucnom proracunu.

 

Opet sam zvao i ponovno kazu da vrijedi za sve bio ti stari ili novi korisnik ili kao ja koji sam dobio prije 2tjedna hd za 1kn i produzio za 18mjeseci , fora je utome sto te vezu da moras imat 12mjeseci taj paket(flat) i nemozes ga smanjivat , valjda je sad sve jasno Plač

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2010 15:18 (Andi_zg).
Moj PC  
5 0 hvala 3
14 godina
online
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Konačno,ovo je logičan potez pošto su svi drugi davatelji usluge interneta smanjili cijene osim T-coma. Sad kad bi još povećali upload to bi bila kao priča iz bajke. Cool

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
MasterOfDisaster kaže...

Konačno,ovo je logičan potez pošto su svi drugi davatelji usluge interneta smanjili cijene osim T-coma. Sad kad bi još povećali upload to bi bila kao priča iz bajke. Cool

JIPIII....prvo vijest za dividende pa sada i ovo - pa konačno Božić i za mene Cool 

 

Za upload zaboravi - ali barem su fer pa ti, kao meni koji sam htio 20 Mbits, provjere tu brzinu i vele da po postojećim paricama neće ići preko 10 i onda im plaćaš tih 10. Upload mi je oko 500 kbits i to konstantan tak da mi je to čist dovoljno dok ne postanem ISP Bogataš

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

ja tu nevidim nikakvo pojeftinjenje flat je isti kao što je i bio 180 kuna ... hvala

nema gaaa...
15 godina
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

trebali su flat pojeftiniti...onda bi makar mogao uzeti 8 mbita =)

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
16 godina
online
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
Comfort kaže...

ja tu nevidim nikakvo pojeftinjenje flat je isti kao što je i bio 180 kuna ... hvala

 

Kako ne vidiš?

 

Flat - neograničen     Uz ugovornu obvezu na 12 mjeseci    79,00

 

I pređite mišem preko ikonice uz tekst "Bez ugovorne obveze" :)

 

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
16 godina
protjeran
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

trebalo bi nekad i pročitati nešto...Cool

 

lijepo piše uz ugovornu obvezu Flat je od sada 79 kn s porezom umjesto ranijih 99,81

 

http://www.t-com.hr/privatni/kzona/cjenici/int_adsl.asp

 

 

eh...preteče me kolega...

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2010 9:48 (Bugofil).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

http://www.t-com.hr/privatni/internet/maxadsl/

 

Znači ukupno je flat 160kn, a bio je 180kn, nije puno ali čovjeka veseli, ja sam očekivao da ce biti 150kn al ajd...

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Zato će sad Optima dignuti Brzine...he he he CoolSmijeh

Warning!!!!!! Your copy of windows appears to be hacked, would you like Windows to remove the crack and render itself to useless? "Yes" or "No" *click* yes....Wait! Please Restart
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Da, uz ugovornu obvezu je pojeftinjeno... NeodlučanViče To je onda samo kao neki bonus, kao što su prije nudili HDD ako potpišeš ugovor, sad nude niže cijene... Cheeky bastradz!

 

Thanks, but no thanks... Više mi vrijede slobodne ruke nego 20 kn jeftiniji internet...

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

T-com treba staviti mogućnost 3D paketa, po cijeni od 200kn. Onda bi bili povoljni. Da stave cijenu od 250kn nebi ih ni onda uzeo, jer su me dosta pljačkali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

znači da je sad flat od 12 mj ugovora 160kn pa nije loše ili se varam hheee! ali ja imam ugovor na 24 mj. a valjda je isto!!

14 godina
protjeran
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Da to je cjena za sve korisnike, barem je tako bilo do sada Smijeh

 

ps. he he he evo vidim sad na drugom forumu da su neki zvali i ženska kaže da to vrijedi isključivo za nove korisnike a da stari plaćaju staru cijenu heheh pa ono ako je stvarno tako e onda su stvarno hulje ipo...

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2010 11:35 (Lex Luthor).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

ako te toliko pljačkaju onda ti ni tih 20 kuna ne znači ništa, meni osobno to ništa ne znači jer sam ništa ušparao (to što si ušparao je kikič) ... da su smanjili za 50 kuna pa da se isplati uzeti veću brzinu onda ok ovako ............. hvala

nema gaaa...
16 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

ako je tko zvao podršku neka potvrdi još jedanput.

pa zar stvarno misle napravit magarčad od starih korisnika?

nema potpisa
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Ehhh, banda lopovska, gledajte ovo:

dosad ste mogli ako je linija dopustala gledati Maxtv na 2 racunala bez doadtne naknade, a sada su uveli naknadu za drugi Maxtv za 40 Kn/mj

http://www.t-com.hr/privatni/televizija/maxtv/maxtv_2tv.asp

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

ma za sve je,ali imaš ugovor na taj paket 12 mjeseci,znači ako hoćeš popust i imaš 10,tj po novom 15gb moraš se obvezati da sljedećih godinu dana nećeš mijenjati na 1gb ili flat

16 godina
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

To snizenje cijena je samo mazanje ociju, jer ak neces imat ugovor s njima na 12 mjeseci ko u mom slucaju onda nista od tih 20 kuna.Nevinašce Ko hoce proc jeftinije nek se prebaci na Iskon  iako je on u T-Šrot vlasnistvu jer je vecinom dostupan gdje je i T-Šrot. Tam je to znatno jeftinije recimo IskonDuo Flat Internet+telefon 3/384 je sve zajedno 150 kn mjesecno, i to je to sasvim dosta brzina bez dileme i dobar paket za one koji vrlo malo koriste fiksni telefon i veci Upload cak nego na T-Šrot.Cool

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
Verbatim kaže...

Zato će sad Optima dignuti Brzine...he he he CoolSmijeh

Odakle ti to?

14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
Cvjetko kaže...
Verbatim kaže...

Zato će sad Optima dignuti Brzine...he he he CoolSmijeh

Odakle ti to?

logika radi cuda.

Ima li tko prodati 2gb ram 800mhz ddr2 ? pm me !
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
rebelsy kaže...
Cvjetko kaže...
Verbatim kaže...

Zato će sad Optima dignuti Brzine...he he he CoolSmijeh

Odakle ti to?

logika radi cuda.

Nema logike kod nasih telekoma.

15 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Nisaam baš pratio T-comove aktivnosti, pa me i ova o podizanju sa 10 GB na 15 GB iznenadila. Imam MaxAdsl 10 GB nekih 8 meseci, dali mi se limit pomaknuo na 15 GB ili je to samo za ove korisnike? A što je sa cenama?

If you play a Windows. installation disk backwards, a Satanic voice commands you to kill puppies! - Oh come on, that's nothing. If you play it forwards, it installs Windows
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Sad sam nazvao SZK. Korisnici koji imaju promet 10 GB nadalje će imati promet 15 GB za istu cijenu 59,48 kn. Sasvim solidno. Ja sam prethodna 2 (3) mjeseca imao besplatni flat promet jer su mi instalirali optiku. Potrošio sam 30 i 38 GB. Inače sam do studenog 18 mjeseci imao promet kod Optime i trošio sam do 10 GB ali sam 4 puta morao reklamirati račun jer su ga uvećali (i to 2 puta pismeno). D.......o mi je to i vratio sam se u cjelosti u T-com jer sam shvatio da do mog stana Optima neće doći iako su na njihovoj stranici najavili da će do kraja 2008. moje naselje spojiti na novu centralu. Za to vrijeme t-com je proveo optiku i zauzeo poziciju. Kad su u zgradi u hodnicima instalirali optiku - nazvali su me i pitali da li dozvoljavam da mi u stan instaliraju optiku? Pristao sam. Dali su mi novi speedtouch i tri mjeseca flat promet za ukupno 2 kune. Veza je stalna (ranije sam 2-3 puta godišnje imao pucanje veze), ali brzina varira između 1,5 do 4,5 mbps.  Posljednja tri dana test pokazuje nevjerovatnu brzinu http://www.speedtest.net/result/733284727.png Biće da testiraju optiku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Što nije prije Gb prometa nakon potrošenog paketa bio 10 kn?

Još samo da povećaju brzine.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
papuk kaže...

Sad sam nazvao SZK. Korisnici koji imaju promet 10 GB nadalje će imati promet 15 GB za istu cijenu 59,48 kn. Sasvim solidno. Ja sam prethodna 2 (3) mjeseca imao besplatni flat promet jer su mi instalirali optiku. Potrošio sam 30 i 38 GB. Inače sam do studenog 18 mjeseci imao promet kod Optime i trošio sam do 10 GB ali sam 4 puta morao reklamirati račun jer su ga uvećali (i to 2 puta pismeno). D.......o mi je to i vratio sam se u cjelosti u T-com jer sam shvatio da do mog stana Optima neće doći iako su na njihovoj stranici najavili da će do kraja 2008. moje naselje spojiti na novu centralu. Za to vrijeme t-com je proveo optiku i zauzeo poziciju. Kad su u zgradi u hodnicima instalirali optiku - nazvali su me i pitali da li dozvoljavam da mi u stan instaliraju optiku? Pristao sam. Dali su mi novi speedtouch i tri mjeseca flat promet za ukupno 2 kune. Veza je stalna (ranije sam 2-3 puta godišnje imao pucanje veze), ali brzina varira između 1,5 do 4,5 mbps.  Posljednja tri dana test pokazuje nevjerovatnu brzinu http://www.speedtest.net/result/733284727.png Biće da testiraju optiku.

Žalosno je to sto su toliko veliki download dali a tako mal upload.

15 godina
odjavljen
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Koje su im to igre bez granica ? Dakle imamo flat s ugovornom i bez ugovorne obveze ?!?!?!

Sto je slijedece ? Podjela na muske i zenske ?!?!

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Mali OT, koliko se dugo ceka da to donesu onaj jadni HDD nakon produzenja pretplate!?

Moji su kod sebe doma produzili pretplatu i kao dobili taj HDD no hardu ni traga ni glasa vec cca tre tjedna!

 

Izvinjavam se na OT!

http://www.speedtest.net/result/724268199.png
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
win32 kaže...

Mali OT, koliko se dugo ceka da to donesu onaj jadni HDD nakon produzenja pretplate!?

Moji su kod sebe doma produzili pretplatu i kao dobili taj HDD no hardu ni traga ni glasa vec cca tre tjedna!

 

Izvinjavam se na OT!

Meni stigo za dva dana preko Overseas express

14 godina
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
win32 kaže...

Mali OT, koliko se dugo ceka da to donesu onaj jadni HDD nakon produzenja pretplate!?

Moji su kod sebe doma produzili pretplatu i kao dobili taj HDD no hardu ni traga ni glasa vec cca tre tjedna!

 

Izvinjavam se na OT!

2 tjedna je trebalo da meni stigne.

 

da li ovo znaci da sad stari korisnici moraju ici potisivati jos jedan ugovor za promenet. Sad moram ici potisati da cu sljedecih 12 mjeseci korisit flat i da necu mjenjati paket?

 

Svi koji smo pod ugovorom, potpisali smo ugovor da cemo korisiti maxadsl 12/18/24 mjeseci nije bilo tad nikavog prometa. Po nekoj logici nebi trebali imati te nize cijene jer nismo pod takvim ugovorom.

 

Zvat ih ne vrijedi jer ce svatko reci drugacije

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2010 17:36 (freeman).
15 godina
odjavljen
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
freeman kaže...

2 tjedna je trebalo da meni stigne.

 

da li ovo znaci da sad stari korisnici moraju ici potisivati jos jedan ugovor za promenet. Sad moram ici potisati da cu sljedecih 12 mjeseci korisit flat i da necu mjenjati paket?

 

Svi koji smo pod ugovorom, potpisali smo ugovor da cemo korisiti maxadsl 12/18/24 mjeseci nije bilo tad nikavog prometa. Po nekoj logici nebi trebali imati te nize cijene jer nismo pod takvim ugovorom.

 

Zvat ih ne vrijedi jer ce svatko reci drugacije

Da to bi tako trebalo znaciti. Mene mogu povuci slobodno. Ionako zovu svakih 30 dana da mi kazu da mi ugovor istice (koji je usput istekao prije 2 godine) i nude mi neko produljivanje ugovora.

Jedva sam cekao da se maknem od ikakve obveze prema njima, tako da cu prezivjati i tih 20tak kuna viska. Buduci da cu se skoro seliti u vlastiti stan ne isplati mi se sa gazdom navlaciti oko promjene 'operatera', tako da sam i dalje na njima.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice