T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

poruka: 177
|
čitano: 69.028
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu
bugonja kaže...

podržavam t-com i apsolutno sam za optiku iako meni osobno jos netreba jer mi bakrena parica koju imam drzi do 20mbit.imam max tv i flat net sve radi odlicno.a sto se tice konkurenicije,pa ona je tu da se gazi

ako imaš flat s 2 Max-tivija kao i ja, bakrom ti mogu isporučit max 4Mbit, jer svaki tevej pojedde 5.5 Mbit sa svojom usranom kompresiranom slikom.

 

nisi u mogućnosti gledat HD tv kao ni ja, a kao što rekoh i ostali programi su kompresirani da bi ti udovoljili, kao i meni.

 

pogledaj samo na što liče FTV, Fox Crime Axn itd !!!

 

kao divix na 250x160 Smijeh

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2010 18:59 (Bugofil).
13 godina
neaktivan
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu
hrvatskafarkasevec kaže...

nazalost Optima kod mene mislim da nije dostupna 

uskoro mi istice ugovor sa t-scumom i ne znam sto mi je ciniti

 

Ja bih volio prijeći k Optimi i to na svim frontovima, Internet + fix tel. što bi me došlo sve zajedno oko 180 kn dok me sada to isto kod T-COM-a dođe oko 300 kn. Prilična razlika.

 

Inače, ne polažu se optički kablovi samo u Zagrebu nego i u Rijeci. Evo, danas smo dobili obrasce za potpis kojim bismo trebali odobriti ugradnju istih. U susjednim zgradama naveliko polažu...

 

Što je s optičkim kablovima Optime? Ima li ih, gdje su i ako postoje planovi, kada, gdje itd.?

15 godina
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu
Bugofil kaže...
bugonja kaže...

podržavam t-com i apsolutno sam za optiku iako meni osobno jos netreba jer mi bakrena parica koju imam drzi do 20mbit.imam max tv i flat net sve radi odlicno.a sto se tice konkurenicije,pa ona je tu da se gazi

ako imaš flat s 2 Max-tivija kao i ja, bakrom ti mogu isporučit max 4Mbit, jer svaki tevej pojedde 5.5 Mbit sa svojom usranom kompresiranom slikom.

 

nisi u mogućnosti gledat HD tv kao ni ja, a kao što rekoh i ostali programi su kompresirani da bi ti udovoljili, kao i meni.

 

pogledaj samo na što liče FTV, Fox Crime Axn itd !!!

 

kao divix na 250x160 Smijeh

Heh ja nisam u mogucnosti ima hd sliku iako imam samo 1 maxtv i 4mbit vezu...

 

cak nemogu uzet niti koji mbit brzu vezu jer odmah pocinju sranja, i ovak mi je naknap...

 

Kako je zalasno sta gornja kustosija ne moze imati nista osim prokletog t-coma to me tako ubija u pojam....

13 godina
neaktivan
offline
T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

Jel iko zna jel se pocela stavljat opticka zica igdi u Splitu?


Iako neocekujen ista prije 2012-13, htio bi se stvarno maknit sa ovih retardirano sporih uploadova a da netriban donirat krv za preplatu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

t-com -> smece

 

Kod njih sam oduvijek, ali su totalno najskuplji kada gledas sta ostali nude. Uz to mogli su dodati jos bar 18 racuna za jednu te istu stvar, ali bolje je sve cijene "zakamuflirat"....no ocito je da su najskuplji, a daleko najlosiji.

 

Istina, placam 4 MB/s i onaj tzv. "upload" (da, ima nas koji radimo i upload za razliku od nekih koji su ocito samo leecheri)....ono je sramota, a ne upload!

 

I prije cca mj. dana sam rekao kako su nam poceli provlacit optiku u kvartu te sam se nadao bar nekom povecanju brzine, ako ne downloada onda bar uploada....no nista od toga, prodaju mi fore o nekoj "stabilnosti"!?

 

Neke fore se ipak ne mogu svima prodavat samo tako, a ljudi ce im sve vise odlazit jer drugi nude vece brzine + sada isto tako svi imaju u ponudi neku verzij "MaxTV-a".

 

Nisam uistinu nikada imao problema sa njima, ali su totalno preskupi za ono sto nude + brzine su im totalni jad i bjeda.

 

Ok, kuzim da "Pero" iz "Turanovca" u nekim brdima ne moze imati optiku i ne znam kakvu brzinu, ali sada vise nema opravdanja da ne ponude pakete po istoj cijeni sa vecim brzinama jer vise ne pricamo o bakru vec o optici.

 

Uskoro mi istice ugovor i evo sada prvi puta jos od 56k i ISDN-a bjezim od njih sto dalje.....tako skupo naplacivati nesto totalno ispodprosjecno je totalni bezobrazluk.

 

Daj mi jedan racun za sve, a nemoj mi muljat na i neke stvari razdjelit na 32 racuna koja kada zbrojis samo problijedis.....pogotovo kada znas da ostali nude vece brzine, "MaxTV" i telefon za manje love. Da je i ista lova u pitanju presao bih posto dobivam daleko veci brzinu tj. upload koji mi je itekako vazan.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

Evo samo da kazem da sam primjetio da je t-com poceo polagati nekakve kablove u blizini Slavonskog Broda, mozda nije optika ali nesto sigurno rade =) .

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

Gdje tocno u blizini slavonskoga broda, ja sam iz slavonskoga broda, pa me cisto informativno zanima.

 

15 godina
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

Prije par dana sam ih vidio da u Oriovcu nesto kopkaju nesto rade, idu prema naprijed, ne mora biti to, ali nesto sigurno je :D

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
15 godina
neaktivan
offline
T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

mene zanima kad će iskon ili bt-net stavit optiku u zapadni dio zagreba..

trenutne brzine su užas.

"Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat" -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu
djdomi kaže...

mene zanima kad će iskon ili bt-net stavit optiku u zapadni dio zagreba..

trenutne brzine su užas.

Ovom se nemoj previse radovat, bt net ne stavlja optiku, to je sve vlasnistvo digitalnog grada. A i uostalom ja sam na njemu i non stop neka sranja, doslovce, evo prije tjedan dana sam mogo sam pristupit bug forumu, ni jednoj drugoj stranici, to poprave pa nakon tri dana dvije min radi, dvije ne radi i tako unedogled pa opet danas isto ko i prije tjedan dana, samo mogu pristuput BOL-u. Jest da su brzine vrh, pogotovo sto se uploada tice i da za male pare dobijes komplet al ovo stvarno ide vise na zivce. Ako nes radis radi kak spada ne da moram svaki drugi dan zivkat i pitat u cem je problem s netom.

16 godina
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu
djdomi kaže...

mene zanima kad će iskon ili bt-net stavit optiku u zapadni dio zagreba..

trenutne brzine su užas.

Zakaj misliš da su brzine na Iskon i B-net užas, kolko ja znam sve je ok kod mene imam kaj sam platil i ustedu od 80 kuna u odnosu T-Šrot.Nevinašce B-Net ima u osnovnom paketu brzinu od 8mbit a T-Šrot 4mbit za dosta više love i kaj sad tu onda nije ok. Ne racunamo trenutne probleme kod nekog na kucnoj instalaciji, ili centrali znaci kvarove na Ruther-u ili slicno vec sluzbene pakete.Cool

15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu
rambox kaže...
djdomi kaže...

mene zanima kad će iskon ili bt-net stavit optiku u zapadni dio zagreba..

trenutne brzine su užas.

Zakaj misliš da su brzine na Iskon i B-net užas, kolko ja znam sve je ok kod mene imam kaj sam platil i ustedu od 80 kuna u odnosu T-Šrot.Nevinašce B-Net ima u osnovnom paketu brzinu od 8mbit a T-Šrot 4mbit za dosta više love i kaj sad tu onda nije ok. Ne racunamo trenutne probleme kod nekog na kucnoj instalaciji, ili centrali znaci kvarove na Ruther-u ili slicno vec sluzbene pakete.Cool

dl nije tolko loš, ali upload je užasan. jedva ide upload..

koji Mb gore bi bio dobar. a gle na bt-netu, optika je 24/24 što je odlično.. takvu bi ja konekciju.

"Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat" -Atom
16 godina
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu
djdomi kaže...
rambox kaže...
djdomi kaže...

mene zanima kad će iskon ili bt-net stavit optiku u zapadni dio zagreba..

trenutne brzine su užas.

Zakaj misliš da su brzine na Iskon i B-net užas, kolko ja znam sve je ok kod mene imam kaj sam platil i ustedu od 80 kuna u odnosu T-Šrot.Nevinašce B-Net ima u osnovnom paketu brzinu od 8mbit a T-Šrot 4mbit za dosta više love i kaj sad tu onda nije ok. Ne racunamo trenutne probleme kod nekog na kucnoj instalaciji, ili centrali znaci kvarove na Ruther-u ili slicno vec sluzbene pakete.Cool

dl nije tolko loš, ali upload je užasan. jedva ide upload..

koji Mb gore bi bio dobar. a gle na bt-netu, optika je 24/24 što je odlično.. takvu bi ja konekciju.

Neces dobit 24/24 optiku kod nas ko kucni korisnik na T-Šrot ili Iskon, nema sanse i to dugo vremena nacekat ceš se godinama.Nevinašce Nemoj previse maštat jer buš se debelo razocaral, evo kaj dobiš ko slovenskog T2 na optici za 33 i 38 eura mjesecno. Tolko platiš i T-Šrot za normalan Flat paket recimo, no ipak je tu najbitnije ovaj upload od 10 mbit normalno fuckaj ga.Nevinašce

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.8.2010 19:11 (rambox).
16 godina
protjeran
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu
rambox kaže...

Neces dobit 24/24 optiku kod nas ko kucni korisnik na T-Šrot ili Iskon, nema sanse i to dugo vremena nacekat ceš se godinama.Nevinašce Nemoj previse maštat jer buš se debelo razocaral, evo kaj dobiš ko slovenskog T2 na optici za 33 i 38 eura mjesecno. Tolko platiš i T-Šrot za normalan Flat paket recimo, no ipak je tu najbitnije ovaj upload od 10 mbit normalno fuckaj ga.Nevinašce

Evo pohvalio sam te za informacije o slovenskom ISP-u no nemoj zezat da je isto kao i t-com.

 

kod njih dobiješ HD sa svih programa koji ga mogu distribuirati, a da ne pričam o tih 10Mbit uploada....http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cry.gif

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu
rambox kaže...
djdomi kaže...
rambox kaže...
djdomi kaže...

mene zanima kad će iskon ili bt-net stavit optiku u zapadni dio zagreba..

trenutne brzine su užas.

Zakaj misliš da su brzine na Iskon i B-net užas, kolko ja znam sve je ok kod mene imam kaj sam platil i ustedu od 80 kuna u odnosu T-Šrot.Nevinašce B-Net ima u osnovnom paketu brzinu od 8mbit a T-Šrot 4mbit za dosta više love i kaj sad tu onda nije ok. Ne racunamo trenutne probleme kod nekog na kucnoj instalaciji, ili centrali znaci kvarove na Ruther-u ili slicno vec sluzbene pakete.Cool

dl nije tolko loš, ali upload je užasan. jedva ide upload..

koji Mb gore bi bio dobar. a gle na bt-netu, optika je 24/24 što je odlično.. takvu bi ja konekciju.

Neces dobit 24/24 optiku kod nas ko kucni korisnik na T-Šrot ili Iskon, nema sanse i to dugo vremena nacekat ceš se godinama.Nevinašce Nemoj previse maštat jer buš se debelo razocaral, evo kaj dobiš ko slovenskog T2 na optici za 33 i 38 eura mjesecno. Tolko platiš i T-Šrot za normalan Flat paket recimo, no ipak je tu najbitnije ovaj upload od 10 mbit normalno fuckaj ga.Nevinašce

šta bi dao da sam slovenac :)

"Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat" -Atom
14 godina
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

Zalosno je da je jedna Slovenija toliko bolje povezana nego Hrvatska...no ne cudi me sa obzirom na velicinu same drzave tj. Slovenije. Belji se

Stvarno je zalosno ako ne povecaju upload sada kada je optika mozes reci vec gotova tj. biti ce uskoro cijeli Zg rijesen kako spada.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
neaktivan
offline
T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

možda se nešto promijeni za koju godinu...ako slovenija ima, zašto ne bi i mi? imamo što nam treba, samo je problem što je ova država puna lopova...

"Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat" -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

jedno pitanje, imam bnet, brzina 8, al danas cijeli dan je pre pre spor internet, kad sam probao testirat brzinu ispalo mo je ovo Iznenađen frend mi je isto rekao da je kroz dan imao problema s internetom, jel neko imao slične probleme zvao sam bnet službu, ali mi se nitko nije javio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu
win32 kaže...

Zalosno je da je jedna Slovenija toliko bolje povezana nego Hrvatska...no ne cudi me sa obzirom na velicinu same drzave tj. Slovenije. Belji se

Stvarno je zalosno ako ne povecaju upload sada kada je optika mozes reci vec gotova tj. biti ce uskoro cijeli Zg rijesen kako spada.

Da li se u tvom kvartu optika uvodi i u privatne kuće?

 

Da li T-Com svejedno uvodi optiku ako niste njihov korisnik, ali koristite njihovu infrastrukturu?

16 godina
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu
Bugofil kaže...
rambox kaže...

Neces dobit 24/24 optiku kod nas ko kucni korisnik na T-Šrot ili Iskon, nema sanse i to dugo vremena nacekat ceš se godinama.Nevinašce Nemoj previse maštat jer buš se debelo razocaral, evo kaj dobiš ko slovenskog T2 na optici za 33 i 38 eura mjesecno. Tolko platiš i T-Šrot za normalan Flat paket recimo, no ipak je tu najbitnije ovaj upload od 10 mbit normalno fuckaj ga.Nevinašce

Evo pohvalio sam te za informacije o slovenskom ISP-u no nemoj zezat da je isto kao i t-com.

 

kod njih dobiješ HD sa svih programa koji ga mogu distribuirati, a da ne pričam o tih 10Mbit uploada....http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cry.gif

A cuj cjena je takva da u tom T4 paketu, 33 eura s PDV-om po njihovom to je tak se zove DDV. Tu je ukljucen IPTV osnovni paket S to ti je ovo dole znaci samo slovenski programi ništa drugo,Telefon i ostalo. Ne daju oni ipak u osnovnom IPTV paketu HD kanale i strane programe, ak su bogatiji i imaju bolji standard nisu ipak mulci da daju tak jeftino sve. No taj paket je recimo 230 kuna u nasoj lovi, kaj sadrzava i koje brzine i jos ima osnovni IPTV to sve vidimo. Kaj mi dobimo za 230 kuna kod T-Šrot zna se, nemaš nikakav IPTV Upload brzina za mrave prema njihovom 10 mbit ko da je s Plutona internet.Na kraju i vise od duplo sporiji Download fuckaj ga, usporedba je smješna i nema smisla nikakvog.SmijehNevinašce

 

http://t-2.net/?AUID=608660201322000409F6

 

 

E sad ima još bolje za samo 7 eura više recimo tu je T3 opcija ili paket,  za usporedbu s nama i nasim internetom evo kaj se dobije za 40 eura mjesecno. Tu je vec L paket IPTV a popis programa u paketu je dole, brzina interneta je ista 10/10 u ovom paketu a normalno zbog HD kanala tu je HD IPTV prikljucak i to je to uglavnom sjedi i placi.Nevinašce

 

http://t-2.net/?AUID=8486602013B203040A77

14 godina
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu
franky kaže...

Da li se u tvom kvartu optika uvodi i u privatne kuće?

 

Da li T-Com svejedno uvodi optiku ako niste njihov korisnik, ali koristite njihovu infrastrukturu?

 

Koliko sam vidio uvodi se i u privatne kuce tj. pokrivaju cijeli kvart. 

 

Na ovo drugo pitanje ne znam odgovor, ali mislim da isto tako uvode optiku ako koristis njihovu infrastrukturu no nemoj me drzati za rijec jer nisam siguran.....ali znam sigurno da nisu svi u zgradi na t-comu no ovi ipak npr. uvode optiku.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu
rambox kaže...
djdomi kaže...

mene zanima kad će iskon ili bT-net stavit optiku u zapadni dio zagreba..

trenutne brzine su užas.

Zakaj misliš da su brzine na Iskon i B-net užas, kolko ja znam sve je ok kod mene imam kaj sam platil i ustedu od 80 kuna u odnosu T-Šrot.Nevinašce B-Net ima u osnovnom paketu brzinu od 8mbit a T-Šrot 4mbit za dosta više love i kaj sad tu onda nije ok. Ne racunamo trenutne probleme kod nekog na kucnoj instalaciji, ili centrali znaci kvarove na Ruther-u ili slicno vec sluzbene pakete.Cool

  @rambox  Jel ti citas postove prije nego sto na njih odgovoris?

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.9.2010 13:11 (viper).
14 godina
neaktivan
offline
T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

Smrc a vec sam se bio ponadao...

 

Plač

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

Naravno, njih zanimaju samo dividende. Kad-tad će to morati napraviti. Ovako samo odgađaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

i u mojoj zgradi su među prvima povukli kablove, unajmili neke privatnike jedan koji se kuži (spaja kablove) a ostali primitivni štemeri kaj rade sa štemalicom više od toga ne znaju, i tak dečki ruju tjedan dana po zgradi jedan dan meni nestane interneta telefon i TV-a, da bi se ustanovilo da je štemer zaštemo stare instalacije i precviko žice! Tako fino stručnjaci ošli i rekli kak su oni gotovi, poslije sam se ja morao borit sa službom za korisnike da mi se dođe to popravit jer su se svi ograđivali od toga! Mislim da nakraju nitko nije uzeo tu optiku jer je bila preskupa a kasnije je bilo objavljeno kako je t-com prestao sa investiranjem u optiku privatnih korisnika!

14 godina
neaktivan
offline
T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

Kod mene su u zgradi stavili obavijest od t-coma da postavljaju optički kabel i da budu obilazili stanove da razgovaraju sa stanarima.Neznam zašto žele razgovarat, vjeroj. neka navlakuša od t-šljama.

mašić
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2010 18:34 (mačakzg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu
mačakzg kaže...

Kod mene su u zgradi stavili obavijest od t-coma da postavljaju optički kabel i da budu obilazili stanove da razgovaraju sa stanarima.Neznam zašto žele razgovarat, vjeroj. neka navlakuša od t-šljama.

Moraju razgovarat s vlasnicima stanova zbog "dopustenja za busenje" po stanu tj vjerovatno se trebate izjasnit dali zelite optiku ili ne.. Oni mogu dovest optiku po cjeloj zgradi al nece ju svatko uzet pa zato netko mora doc doma ili vas kontakritat putem telefona da se izjasnite .

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
14 godina
neaktivan
offline
T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

nevjerojatno brzi internet od 30mbps u Hrvatskoj u 2015god

http://www.poslovni.hr/vijesti/do-2015-u-hrvatskoj-brzina-od-30-mbps-155607.aspx

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

pa imas 32mbps na bnetu.

 

ali je to dsl, i preskupo je...

http://www.speedtest.net/result/832888883.png U školi... 90Mbps DL 6Mbps UL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com počeo polagati optičke kablove u Zagrebu

Zna li netko kakvo je stanje u Puli po pitanju stavljanja optičkih kablova?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice