T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.628
|
čitano: 6.619.194
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Pitanje za kolege… na max tv aplikaciji na svom drugom tv-u mogu live sadrzaj da vratim na pocetak, medutim to ne mogu na svom max tv prijemniku koji je spojen na tv u dnevnom. Se ne moze preko prijemnika ili ja ne znam samo kako (sve sam probao) ?
 
0 0 hvala 0
12 mjeseci
offline
Re: T-Com Internet
Javljam da je danas tehničar došao i složio optiku. Nažalost nije me bilo doma da mu kažem da mi ostavi ONT. Ako otiđem u HT centar i tamo pitam da mi daju ONT. Bi li radio internet ako ga ja sam spojim, na njega stavim svoj router i u njemu upišem PPPoE podatke? I koji je ONT potreban za brzinu 500/250?
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 18:32 (D.123).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
D.123 kaže...
Javljam da je danas tehničar došao i složio optiku. Nažalost nije me bilo doma da mu kažem da mi ostavi ONT. Ako otiđem u HT centar i tamo pitam da mi daju ONT. Bi li radio internet ako ga ja sam spojim, na njega stavim svoj router i u njemu upišem PPPoE podatke? I koji je ONT potreban za brzinu 500/250?

 u t-centru ne drze ontove....jel ti ostavio bilo kakvu opremu? Nece ti tako bas jednostavno raditi, moras imat vlan idove poslozene u svom routeru ili htov router u bridgu

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
15 godina
offline
Re: T-Com Internet

-prvo, ont je optical network terminal, tehničar ti je složio.. što bi trebao ostaviti? ont? to je optika-modem, naravno da je ostavljen-postavljen-priključen ako imaš optiku-liniju.. pa pitanje što pitaš :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 mjeseci
offline
Re: T-Com Internet
Htio bih koristiti svoj router na optici. Tehničar je stavio samo Technicolor FGA2235, a koliko znam on ne može biti u bridge modu, barem koliko sam vidio na forumima. Pa sam mislio staviti ONT i iza njega svoj router u kojem mi posložio vlan idove samo za internet jer za ostalo ne trebam.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
D.123 kaže...
Htio bih koristiti svoj router na optici. Tehničar je stavio samo Technicolor FGA2235, a koliko znam on ne može biti u bridge modu, barem koliko sam vidio na forumima. Pa sam mislio staviti ONT i iza njega svoj router u kojem mi posložio vlan idove samo za internet jer za ostalo ne trebam.

 technicolor je ont i ujedno router. I on se i postavlja vecinom na optici. Ako je FGA2235 to znaci da ima novi firmware i da je na RDK, sto znaci nema bridge mode-a, nema šarafanja po routeru

(moras zatraziti da zelis svoju opremu koristiti pa ce ti se promjeniti oprema)

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 19:15 (dado16).
9 godina
offline
T-Com Internet

Sve verzije combo modema Technicolor su na RDK.Kod FGA 2233 možeš ući u web GUI, dok kod FGA 2235 ne možeš.

 
0 0 hvala 0
12 mjeseci
offline
Re: T-Com Internet
Danas sam zatražio promjenu opreme i odmah danas je došao tehničar. Stavio mi je huawei ONT + speedport. Pitao sam ga mogu li poslije ONT-a staviti svoj router bez speedporta i rekao mi da mu je kolega rekao da to neće raditi. Naravno ja sam ga pitao mogu li probati pred njim pa vidi da će raditi. Kad sam podesio svoj router samo se iznenadio, nasmijao i čestitao mi jer se to kao ne može. Sad imam lijepo svoj router direkt uštekan u ONT bez HT-ovog routera i sve radi odlično.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice