Problem s Vista internetom - Access: Local only

poruka: 6
|
čitano: 3.389
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem s Vista internetom - Access: Local only

Ako netko zna kako doskočit ovom problemu nek mi javi je ja lagano počinjem gubit živce.

 

Imam Vista Ultimate, wireless internet Tilgin wood 452w + USB, Optima flat koji je radio bezprijekorno do trenutka reinstalacije Windowsa.

Nakon reinstalacije, ne da mi više pristup internetu.

U Network and sharing mi pokazuje Access: Local only, Unindentified network

Probao sam s repair, reinstalacijom drivera, ručnim unosom IP, reinstalacijom Windowsa, .... ništa opet isto. Svaki se puta vrati na staro.

 

Primjetio sam da mi je komp dio bsiness networka, ima i opcije private, Kad promijenim u private traži reboot. Nakon reboota ponovo je postavljeno na business network.

 

Operater Optime kaže da on vidi da je router uredno spojen na internet, ali ja vezu ne mogu uspostviti.

 

Pls Help.

daxloky@yahoo.com

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s Vista internetom - Access: Local only

Možeš li uopce otvoriti postavke rutera?

Ono 192.168.0.1 ili neka druga?

Neophyte
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s Vista internetom - Access: Local onl

Mogao sam, ali sad više niti to ne ide.

192.168.1.1.

 

Mislim da nakon preinstalacije Vista-e dolazi do promejne postavki na routeru.

 

Prijatelj mi je uspio riješit problem. Međutim ja sam ponovo reinstalirao Vistu i opet isto. Pa sam išao prćkat po setupu routera i sad je koma.

16 godina
offline
RE: Problem s Vista internetom - Access: Local onl
DaxLoky kaže...
Mislim da nakon preinstalacije Vista-e dolazi do promejne postavki na routeru.
 Ma ne... ruter je ruter, Vista je Vista... reinstalacija Viste neće ništa promijeniti na ruteru.
16 godina
offline
RE: Problem s Vista internetom - Access: Local onl

isti problem sam imo ja. i greska naravno nije bila u visti nego u ruteru. kad ti se to dogodi pogledaj si na ruteru i  vidit ces da lampica za adsl i(ili) wlan ne svijetli. ja sam to rijesio tako da sam iskljucio na 2min ruter. to mi se dogadalo par puta i onda se nakon nekog vremena prestalo desavat.

intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx+
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s Vista internetom - Access: Local onl

ne radi

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice