X Rebirth

poruka: 207
|
čitano: 37.307
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Teski su to serijali.. za pohvatati.. Ali kad se ufuras, jednostavno uzivas.. X3TC je ubacio neke novine, recimo upravljanje u stilu freelancera, pa jos neke sitnice. Ali od ovoga ocekujem puno, kad su rekli da nece imati nikakve veze sa prijasnjim nastavcima..

 

I sve su nabrojali do sada.. jednostavno slinim. Od takvog stila putovanja svemirom, posjecivanja svih planeta, mjeseva i slicnih u jednom suncevom sustavu, pa do nadogradnje broda na jos neviđenim promjenama(u usporedbi sa prijasnjim serijama)... Ma ima puno toga..

Datum izlaska je negdje 2012 god.. nadamo se 1Q.. ali neka oni rade na njemu koliko treba, tako da ispradne puni proizvod..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
X Rebirth

Intervju sa Bernom Lehahnom sa gamescona. Rebirth nije bio na tom zbivanju, ali Bern je.

Link.

 

Igra je trebala izaći krajem 2011, a kako se stvari čine moguć je i Q1 2013 ili kasnije.

Trenutačno na njihovoj stranici za RD stoji 2012.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Eto koliko je na kraju proslo vremena, vise od 1,5god bez nekih posebnih informacija ili videa. Uzeli su si vremena i bas ih je briga za fanove ;) Ali vjerujem da su si uzeli vremena da sve izglancaju.

 

Ali eto i konacno nekih novih informacija/videa, nitko ne zna kad su snimljeni, ali opet lijepo je znati da je igra u stvaranju i da lijepo izgleda. To ce biti serija kratkih filmica i opisa kako napreduje igra i na cemu rade, za sada su pustili 3 filmica.

Na jednom se vidi gameplay filmic kako upravlja brodom, a oko njega se odvija velika borba. Stavit cu linkove sva 3 filmica i youtube account na kojem ce od sada stavljati te filmice.

 

Filmic o skriptingu

 

Filmic o dizajnu clustera/sistema

 

Kratki gameplay

 

 

 

 

Link youtube stranice sa filmicima

https://www.youtube.com/user/Xuniversechannel?feature=watch

 

 

 

 

 

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Za one koji su zainteresirani (a takvih nema), nevertheless.. Pustili su jos 3 nova development videa, zadnji je najbolji. Konacno fullscreen gameplay, makar i krako ;)

 

 

 

 
3 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: X Rebirth
Magger kaže...

Za one koji su zainteresirani (a takvih nema)....

Tko kaže da ih nema {#}

 

Ali već sam to sve vidio na jubitu preko njihove stranice (koja mi je bookmarkana).

Pare su već spremljene sa strane za igru.... samo kad bi ju već jednom pustili u prodaju :)

 

 

 

BF3 Battlelog: pijana_carapa
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Ajde super da ima nekoga, ljudi ne prepoznaju kvalitetu.. doduse, koju cekamo vec 6 godina, ali sta ces, zato ce biti odlicna.

I ja sam je bookmarkirao, stvarno vec 2god od kad su je najavili stalno pratim, makar nije bilo sta da pratim, ali nisam odustao {#}

 

Nadam se, posto su krenuli sa ovim filmicima da su negdje pri kraju, tj. da ce izaci ove godine.. {#}

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Magger kaže...

Samo ti vrijedno nastavi nas obavijestavati :-) Ima nas jos koji jedva cekamo, ali barem ja nemam vremena pratiti razvoj tako detaljno.

They say freak, when you're singled out...
12 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Fino cu igrati X Rebirth taman dok ne izadje Star Citizen. Eh jos samo da naprave multiplayer...

 

Sto volim kad se ovako posloze dobri spacesim naslovi {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2013 21:43 (crnyo).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: X Rebirth
Magger kaže...

Ajde super da ima nekoga, ljudi ne prepoznaju kvalitetu.. doduse, koju cekamo vec 6 godina, ali sta ces, zato ce biti odlicna.

I ja sam je bookmarkirao, stvarno vec 2god od kad su je najavili stalno pratim, makar nije bilo sta da pratim, ali nisam odustao {#}

 

Nadam se, posto su krenuli sa ovim filmicima da su negdje pri kraju, tj. da ce izaci ove godine.. {#}

Meni je bookmarkana Egosoft stranica jos od 2004. {#}

 

Šteta jedino što u toliko godina igranja nisam nikog navukao na X serijal.... s battlefieldom pak nisam imao tih problema {#}

Osobno sam u X serijal utrošio daleko više vremena nego u bilo koju drugu franšizu, jedino SRW (super robot wars) je kolko tolko blizu tome.

 

I pozlatile ti se riječi da će izaći ove godine :))))))

 

BF3 Battlelog: pijana_carapa
14 godina
offline
X Rebirth

Uh kokpit! Napokon! Da bar netko hoće napraviti od X franšize mmo.

I'm very large!
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: X Rebirth
Nos kaže...

Uh kokpit! Napokon! Da bar netko hoće napraviti od X franšize mmo.

Daj na egosoft.com stavi taj prijedlog pa da vidiš paljbu koju ćeš dobiti {#}

 

 

BF3 Battlelog: pijana_carapa
15 godina
offline
X Rebirth

Pa za MMO su tu na raspolaganju star citizen i eve. Meni definitivno ne odgovora da ovom multiplayer prismrdi u bilo kojem obliku ( osim eventualno co-op).

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Space kaže...

Pa za MMO su tu na raspolaganju star citizen i eve. Meni definitivno ne odgovora da ovom multiplayer prismrdi u bilo kojem obliku ( osim eventualno co-op).

Slazem se... kad je svemir napucen drugim ljudima/igracima, gubi mi se cijela car igre.

They say freak, when you're singled out...
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Stvarno nije potreban multiplayer za X-Rebirth, doci ce ih i dovoljno (kao Star citizen i Elite: Dangerous) i vjerujem da ce biti odlicne. Zato treba malo napraviti odlicnu igru i u singleplayer svijetu(za sto vjerujem da ce X-Rebirth biti), sto ih je za sada malo.

 

@Deus ex machin. Stvaro ne znam zasto sam stalno pratio sta se događa sa njom, kad sam vidio prvi trailer i procitao kako ce izgledati/funkcionirati zakacio sam se. Jer sam stvarno ocekivao da igra bude potpuno drukcija nego ostale iz X svijeta. Dojadio mi je vec njihov stil igre i igranja u x svemiru, hocu neku cvrstu/dobru pricu i vecu dubinu svemira i kretanja sto naravno X Rebirth nudi :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2013 1:00 (Magger).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Magger kaže...

Stvarno nije potreban multiplayer za X-Rebirth, doci ce ih i dovoljno (kao Star citizen i Elite: Dangerous) i vjerujem da ce biti odlicne. Zato treba malo napraviti odlicnu igru i u singleplayer svijetu(za sto vjerujem da ce X-Rebirth biti), sto ih je za sada malo.

U tom slucaju nadajmo se da ce bar napraviti dobar AI.

14 godina
offline
Re: X Rebirth
Granzon kaže...
Nos kaže...

Uh kokpit! Napokon! Da bar netko hoće napraviti od X franšize mmo.

Daj na egosoft.com stavi taj prijedlog pa da vidiš paljbu koju ćeš dobiti {#}

 

 

Lurkao sam nekad po njihovim forumima i znam da kao i većina SP naslova imaju averziju na mmo naslove. Iako ne znam što je toliko loše u mmo da se ljudima gadi? Meni je igra bila dosta dugo dobra kao sp, ali kasnije fali mp pa makar i co-op.

Znam za Eve i SC, ali i jednom i drugom fali ono što X ima već.

I'm very large!
11 godina
offline
X Rebirth

A kakav je X3 Reunion?Jel dinamicna igra ili

onako usporena?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Endymon kaže...

A kakav je X3 Reunion?Jel dinamicna igra ili

onako usporena?

 

 

Moj dozivljaj je, da je malo usporena. Ali ako vec hoces igrati X3 dok cekas XR, igraj radije X3 Terran Conflict, puno puta je bolji od X3 Reunion. Naravno ako te ne zanima prica(takva kakva je), ako te zanima onda kreni sa X3 Reunion, makar se ne isplati.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Nos kaže...

Lurkao sam nekad po njihovim forumima i znam da kao i većina SP naslova imaju averziju na mmo naslove. Iako ne znam što je toliko loše u mmo da se ljudima gadi? Meni je igra bila dosta dugo dobra kao sp, ali kasnije fali mp pa makar i co-op.

Znam za Eve i SC, ali i jednom i drugom fali ono što X ima već.

Problem je u gameplay odlukama koje se moraju donijeti kad se radi MMO. Coop je kompletno druga stvar od MMO-oa i opcenito, meni bi Coop ovdje bio dobrodosao.

They say freak, when you're singled out...
12 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Deus ex machina kaže...
Nos kaže...

Lurkao sam nekad po njihovim forumima i znam da kao i većina SP naslova imaju averziju na mmo naslove. Iako ne znam što je toliko loše u mmo da se ljudima gadi? Meni je igra bila dosta dugo dobra kao sp, ali kasnije fali mp pa makar i co-op.

Znam za Eve i SC, ali i jednom i drugom fali ono što X ima već.

Problem je u gameplay odlukama koje se moraju donijeti kad se radi MMO. Coop je kompletno druga stvar od MMO-oa i opcenito, meni bi Coop ovdje bio dobrodosao.

potpisujem - ja već neko vrijeme ''zapomažem'' kako je coop generalno previše marginaliziran, mislim da bi ovakva igra sa dobro implementiranim coop-om bila (možda ne breakthrough) veliko osvježenje.

Tread softly because you tread on my dreams.
13 godina
offline
Re: X Rebirth
Endymon kaže...

A kakav je X3 Reunion?Jel dinamicna igra ili

onako usporena?

Usporena ali je  teža od TC i AP jer je teže doći do novaca i jednom kada srušiš reputacije sa rasama je prava noćna mora ih opet vratiti u pozitivu......

No to je razlog zasto je meni i dalje najdraža od tih 3, ali X2 mi je prva i najdraža u serijalu :)

 

Jedna stvar kada smo kod Reuniona je ta da ja se još nisam maknuo od prokletog Hyperiona, i u obje kasnije igre još uvijek igram s njim {#}

 

Trenutno "mali" prži 412 ms-a po bespućima neprijateljskih sektora loveći jednog dražesnog xenon L-a :)

BF3 Battlelog: pijana_carapa
12 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Isplati li se kupiti Albion Prelude onima koje pretjerano i ne zanima prica?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: X Rebirth
crnyo kaže...

Isplati li se kupiti Albion Prelude onima koje pretjerano i ne zanima prica?

Definitivno, pogotovo kada dođe 3.0 zakrpa (jos u beti)    :)

 

 

 

 

BF3 Battlelog: pijana_carapa
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Vjerojatno ste svi vidjeli, ali svejedno. 

Dosla su 2 nova Making of X Rebirth videa.

 

 

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Evo jedne interesantne stvari.

X Rebirth ce biti na E3, ali nece ga predstavljati Deep silver nego Tri Synergy.. s kim je Egosoft sklopio kao neki ugovor s kojima Tri Synergy moze pretstavljati X Rebirth u USA.

 

http://www.gamasutra.com/view/pressreleases/193848/X_Rebirth_Links_Up_with_Tri_Synergy.php

 

Rasprava na forumu sa linkovima

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=337736

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 19:45 (Magger).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
X Rebirth

Izašao novi video... koji otkriva dosta toga o igri

 

Te također jedan counter, spominjali su da će objaviti RD uskoro, pa je vjerojatno o tome riječ.

soon.tm

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
X Rebirth

Potvrđeno, release date 15. November 2013 {#}

 

Evo i

:D

te

videa.

 

 

Imate i na steamu x rebirth, te su tamo sistemski zahtjevi te ostalo......

 

Uglavno predivno zasada izgleda, te jedva čekam da prikažu gameplay na Gamecomu.

 

Uf, tko će naći vremena za istovremeno igranje ovoga i BF4 {#}

BF3 Battlelog: pijana_carapa
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Oh, sto volim vidjeti vaginu (tj. cockpit{#}{#}{#}

They say freak, when you're singled out...
 
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Ajde konacno da se pokrene ova tema i da ima zainteresiranih {#} 

Pogotovo sad nakon ovih gameplay videa, totalno su me iznenadili, izgleda savrseno. Pogotovo to sto su ubacili slobodno kretanje FPS style po brodu/brodovima i stanicama, a rekli su da nece biti slobodnog kretanja. Bas me briga sad sto su tako dugo radili i sto sam visio na njihovoj stranici skoro svaki dan zadnjih 2 godine, bas radi toga sto su se stvarno potrudili i na kraju nas iznenadili.

 

Slobodno mogu reci da mi ovo izgleda i zvuci bolje od Star Citizena(mada su razlicite igre)

 

Ovo je link od stranice na steamu sa novim slikama i informacijama

http://store.steampowered.com/app/2870

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2013 1:30 (Magger).
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
X Rebirth

Malo proučavajući trailere vidim da još uvijek imamo neke stare poznanike: Argonci su tu, te naravno Xenoni te Split, Berryll, Jonferco,.....

Baš me zanima u kakvim su sada odnosima rase jedne s drugima :D

 

 

A stanice.......... jedna riječ je adekvatna: MASIVNO

 

Jedva čekam sagraditi kompleks i pretvoriti ga u neku vrstu battlestationa {#}

 

BF3 Battlelog: pijana_carapa
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice