X Rebirth

poruka: 207
|
čitano: 37.512
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: X Rebirth
Magger kaže...

Sve negativno sto sad govorite, bude se patchalo, obnovilo i dodatno uljepsalo s vremenom.. Ali prije svega ne zaboravite da ce moderi od ove igre napraviti cudo, istina, isto tako s vremenom {#}

 

Ja koliko god citam vecinom negativne stvari, nesto me jos drzi za igru. Sigurno je budem nabavio za 1mj ili 2. Ali do tad se nadam da ce sve biti optimizirano i donekle nadograđeno.

 

To možeš reči za svaku igru. Ali malo je jadno da nakon 7 godina rada na tome, egosoftu možeš biti zahvalan što su napravili dobru podlogu za modere te da će oni možda napraviti nešto kvalitetno u idućih 7. Naravno, prvo treba viditi hoće li dati i nekakve alate uz igru kao što betsheda radi, pa da svi imaju priliku nešto nadodati ili je moding namjenjen isključivo tehnički potkovanijim ljudima, ( još ako moraš imati one "jeftine" alate tipa maya...)

 

Egosoft bi trebao biti gigant u ovom polju. Imaju 15-ak godina iskustva, a buše ih novi studiji sa desetinom budgeta, koji su dobili na kickstarteru. Ako the mandate prođe, ima potencijala da bude bolji proizvod nego rebirth, limit theory isto!

 

 

15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Ja sam osobno neugodno izenađen kako igra izgleda. Očekivao sam puno više od grafike, a meni to izgleda ko stari nastavak. Puno puno bi više volija da su se potrudili napravit pravu svemirsku grafiku od setanja sa likom koda igram duke3D ili doom. Neznam nejasno mi je da jedan Freespace2 ako je iko dovoljno star da se sića te igre. Iz 1999 godine mi je imala 5x bolje efekte i svemir, i hud...

 

A igra toliko ima potecijala, što se tiče samog gameplaya još ću malo sačekat prije nego sudim.

Samo skill
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
TrutYF kaže...

Ja sam osobno neugodno izenađen kako igra izgleda. Očekivao sam puno više od grafike, a meni to izgleda ko stari nastavak. Puno puno bi više volija da su se potrudili napravit pravu svemirsku grafiku od setanja sa likom koda igram duke3D ili doom. Neznam nejasno mi je da jedan Freespace2 ako je iko dovoljno star da se sića te igre. Iz 1999 godine mi je imala 5x bolje efekte i svemir, i hud...

 

A igra toliko ima potecijala, što se tiče samog gameplaya još ću malo sačekat prije nego sudim.

Ne znam zasto tako mislis.

Gdje god citam po forumu ili na youtube, svi hvale grafiku. Izgleda puno bolje od starih nastavaka, jedino sto su zeznuli sa grafikom likova u igri. Efekti naspram X3 su duplo bolji (Koliko sam i ja mogao vidjeti na filmicima)

Rijetko tko pljuje po grafici X Rebirtha. Ali sto se mene tice grafika i nije toliko vazna, nego optimiziranost. Ja recimo ne ludujem za grafikom Star Citizena.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2013 12:06 (Magger).
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Granzon kaže...
Magger kaže...

Sve negativno sto sad govorite, bude se patchalo, obnovilo i dodatno uljepsalo s vremenom.. Ali prije svega ne zaboravite da ce moderi od ove igre napraviti cudo, istina, isto tako s vremenom {#}

 

Ja koliko god citam vecinom negativne stvari, nesto me jos drzi za igru. Sigurno je budem nabavio za 1mj ili 2. Ali do tad se nadam da ce sve biti optimizirano i donekle nadograđeno.

Pa dobar tutorial za modiranje je već vani..... ali ako je GUI hardkodiran onda igri nitko ne može pomoći osim samih devova.

 

Meni je igra li/la ali uzmite u obzir da nisam dugo igrao, i to baš zbog negativnih komentara na forumima......radije pričekam par mjeseci nego da odmah otpočetka mrzim igru iako ona ima šanse za biti nešto.

 

Ono što mene čudi je kako je Egosoft uopće došao na ideju ovakve realizacije igre..... pa čovjek bi rekao da tim koji se bavi razvojem space simova tolikim godinama i koji ima vjerojatno jednu od najvjernijih baza fanova na svijetu barem zna da se s takvim sustavom ne može probiti na tržište koje je ionako slabo zainteresirano za ovaj žanr :/

 

A kakva će biti konkurencija? Nemam pojma ali ni ona nije imuna na ove stvari i iskreno se nadam da Elite i SC neće krenuti ovim putem.....ali novac ipak čini svoje pa živi bili pa vidjeli.

 

 

 

 

Kao sto su rekli, cilj im je bio "sira publika", novi igraci. I mogu ti reci kako citam po njihovom forumu, dosta novih igraca voli igru. Realni su u opisivanju negativnosti, ali se cude sto stari fanovi toliko pljuju po njoj.

Znaci nisu imali velika ocekivanja, kao svi mi.

13 godina
offline
Re: X Rebirth
Magger kaže...

Kao sto su rekli, cilj im je bio "sira publika", novi igraci. I mogu ti reci kako citam po njihovom forumu, dosta novih igraca voli igru. Realni su u opisivanju negativnosti, ali se cude sto stari fanovi toliko pljuju po njoj.

Znaci nisu imali velika ocekivanja, kao svi mi.

Ma znao sam ja još od prije da će igra biti napravljena za šire mase..... sam Bernd je rekao da ovo neće biti X4 (tu sam već imao sumnje) ali jednostavno lista stvari koje fale da bi igra radila i kao takav poglupljen X je zapanjujuća.....

 

Evo baš sam sinoć probao malo se igrati sa vlastitim brodovima...... ne možeš ništa s njima osim da te slijede....velike flote uopće nemaju smisla, ništa im ne možeš narediti, ne nikakva postoji opcija da im narediš bilo kakvu vrstu patrole, čuvanja, pa makar i da odu negdje, oni te samo slijede.... i to je to - katastrofa :(

 

Ne postoji bailout malih fightera (barem meni još ni jedan nije izbacio) a velike mozes jedino boardati ali čak i kad ih osvojiš ne možeš ih popraviti niti čak prodati..... neki bug sigurno ali i taj dio gameplaya je totalno neigriv jer te osvojeni brodovi mogu jedino slijediti..... frustrirajuće iskustvo zapravo

 

Trgovina? Skoro pa i ne postoji u igri..... ne postoji način da trguješ bez da moraš ići pješke na stanice i tražiti trgovca u bezličnoj pustoši hodnika i sobica. A čak i kada napraviš neki deal teretnjak zbog nekog razloga odbija izvršiti naredbu i samo  pogodi što...... slijedi te :/

 

 

O borbi nemam zaista niti jedan pozitivan komentar..... ne znam kako da se borim kada nemam niti osnovni radar.... ne mogu niti vidjeti iz kojeg me smjera gađaju jer ne postoji nikakva vrsta free looka.... kao da nam glavni lik ima zacementiranu glavu pa se ne može niti okrenuti u stranu da pogleda ko ga želi ubiti.

oružja su kao da su ih preuzeli iz freelancera.... mk1, mk2, mk3.....bla bla bla bez opisa što točno rade  i u kojoj mjeri, bez ikakvih statistika osim mislim dmg-a. Štitovi isto. Ne postoji ništa ni za engine koji su opet vrsta mk.1 druga vrsta mk.2........

 

Ne postoji čak niit indikator u hud-u da vidiš koliko brzo ideš, te koliko ti ide neprijatelj ili potencijalna meta. Cockpit je totalno besmislen i ne pomaže u davanju niti jedne informacije..... samo zauzima view field i nisam vjerovao da ću ovo reći ali bih rado da se vrati X3 pogled bez cockpita jer ovaj je samo smetnja i ruglo :(

 

 

Uglavnom lista loših stvari  je beskonačna, i iako sam znao da ovo neće biti X4 ali  nisam se nadao ovome.... pa ovo nije X igra uopće.... ovo je u rangu deepstar one-a: minijaturni wannabe space sim koji to zapravo nije.

 

Naravno, nisam bedast da ne shvaćam da su prisutni bugovi (pogotovo kada je trgovina u pitanju) ali kako stvari stoje jedan dugogodišnji X fan zapravo nema što raditi u ovom nastavku osim odigrati kampanju i čitati gnjev drugih igrača na raznim forumima.

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
16 godina
offline
X Rebirth

Što reči..   3.9/10 (39%) na Metacritic-u i još uvijek pada...

 

http://www.metacritic.com/game/pc/x-rebirth?recent-sort=userscore

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: X Rebirth
Dado_ZG78 kaže...

Što reči..   3.9/10 (39%) na Metacritic-u i još uvijek pada...

 

http://www.metacritic.com/game/pc/x-rebirth?recent-sort=userscore

Ništa pametnog zapravo...... mislim da je ovo najgori launch bilo kojeg X naslova u povijesti {#}

 

 

Evo i jedan thread koji nije totalno hell rage opsjednut i u kojem ima stvarno konstruktivnih kritika (te čistih rage postova naravno :D) te se najbolje isčitava feeling zajednice gdje čak i stari cijenjeni članovi na razuman način objašnjavaju što je zapravo krivo sa ovom igrom. Definitivno za pročitati do kraja :D

 

 

Ja još uvijek imam li/la osjećaje prema njoj ali to je čist zbog toga što mislim da se neke stvari mogu popraviti i da MOŽDA ima nade da se ubace stvari koje će popraviti funkcionalnost samog gameplaya.

 

 

 

Dakle moja bi preporuka potencijalnim kupcima bila da sačekaju sa kupnjom minimalno par mjeseci i da ju ne kupuju bez probavanja demo-a ili jogurt verzije jer ovo nije X igra u rangu ranijih naslova.

Battlelog: [G] pijana_carapa
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Granzon kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Što reči..   3.9/10 (39%) na Metacritic-u i još uvijek pada...

 

http://www.metacritic.com/game/pc/x-rebirth?recent-sort=userscore

Ništa pametnog zapravo...... mislim da je ovo najgori launch bilo kojeg X naslova u povijesti {#}

 

 

Evo i jedan thread koji nije totalno hell rage opsjednut i u kojem ima stvarno konstruktivnih kritika (te čistih rage postova naravno :D) te se najbolje isčitava feeling zajednice gdje čak i stari cijenjeni članovi na razuman način objašnjavaju što je zapravo krivo sa ovom igrom. Definitivno za pročitati do kraja :D

 

 

Ja još uvijek imam li/la osjećaje prema njoj ali to je čist zbog toga što mislim da se neke stvari mogu popraviti i da MOŽDA ima nade da se ubace stvari koje će popraviti funkcionalnost samog gameplaya.

 

 

 

Dakle moja bi preporuka potencijalnim kupcima bila da sačekaju sa kupnjom minimalno par mjeseci i da ju ne kupuju bez probavanja demo-a ili jogurt verzije jer ovo nije X igra u rangu ranijih naslova.

 

Sve sam to citao i bas mi je bilo tesko, kad sam i ja ocekivao da ce biti najbolje X igra. Od svih karakteristika igre sto je Bernd opisivao, stvarno ce cinilo da ce igra biti odlicna.

 

Ali opet nadam se boljemu za koji mjesec, zato i budem cekao bas kako kazes.

Mislim da igra ima potencijala i da je trebamo sada gledati kao betu te kad Egosoft popravi UI, optimizaciju i likove(i komunikaciju sa njima).. meni ce biti dovoljno za uzivanje u igri. Ostalo preostaje moderatorima da dodaju jos neke zanimljivije stvari.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2013 15:37 (Magger).
12 godina
protjeran
offline
Re: X Rebirth
Dado_ZG78 kaže...

Što reči..   3.9/10 (39%) na Metacritic-u i još uvijek pada...

 

http://www.metacritic.com/game/pc/x-rebirth?recent-sort=userscore

Kolega bojim se da ce tako ispast i SC kad izade godine ....koje ono 2015-e?

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2013 16:00 (Bugzapper).
16 godina
offline
Re: X Rebirth
Bugzapper kaže...

 

Kolega bojim se da ce tako ispast i SC kad izade godine ....koje ono 2015-e?

 

Žao mi je što se bojiš.  Ja se ne bojim za SC-a  {#}

Lijep pozdrav ;)
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Dado_ZG78 kaže...
Bugzapper kaže...

 

Kolega bojim se da ce tako ispast i SC kad izade godine ....koje ono 2015-e?

 

Žao mi je što se bojiš.  Ja se ne bojim za SC-a  {#}

Ne bojim se ni ja za SC, stvarno su "zacarali" sve space ovisnike i od njih cijede pare kao iz mokre krpe {#}

Mislim da ce SC lijepo napredovati, bas radi svih sf/space ljubitelja i ovisnika.. među kojima sam i ja. Mada nisam jos dao ni lipe, za sad samo promatram i gledam kako napreduje.

 

Ali ja sam se bas nadao lijepoj i dugoj zabavi sa X Rebirth(sto naravno i bude, samo kad se popravi), dok ne dođe SC.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2013 18:08 (Magger).
12 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

el itko ovo uopće može igrati? sve na low, patch 1.12, task priority na high i dobivam oko 8-9 fps-a dok sam okrenut prema postaji

let's put a smile on that face
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
whysoserious kaže...

el itko ovo uopće može igrati? sve na low, patch 1.12, task priority na high i dobivam oko 8-9 fps-a dok sam okrenut prema postaji

Probaj sve staviti na high, ako imas ok komp. Procitao sam na njihovom forumu da mnogima radi bolje na high nego na low.

 

Isto tako probaj sa najnovijim grafickim driverima, ako nije bolje.. onda probaj sa starim driverima. Mnogima radi bolje na starima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2013 19:46 (Magger).
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
whysoserious kaže...

el itko ovo uopće može igrati? sve na low, patch 1.12, task priority na high i dobivam oko 8-9 fps-a dok sam okrenut prema postaji

Kod mene cak na 15fpsa LOL.

 

Cekamo patch.

The finding of threats to security by a security office is totally predictable, and hence the finding is totally worthless.
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Idi na forum od egosofta. Ako imas dobar komp mozda uspis sta nac od graf hackova za jaci fps. Do tada cekamo patch.

Po meni bi trebala igra radit na low end masinama uz neki normalni fps tipa 25/30 max.

The finding of threats to security by a security office is totally predictable, and hence the finding is totally worthless.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Cesto gledam OperationDX1 na youtube i lik hvali igru.. Kaze da ima nekih losih osobina, ali da se to bude popravilo.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Magger kaže...
whysoserious kaže...

el itko ovo uopće može igrati? sve na low, patch 1.12, task priority na high i dobivam oko 8-9 fps-a dok sam okrenut prema postaji

Probaj sve staviti na high, ako imas ok komp. Procitao sam na njihovom forumu da mnogima radi bolje na high nego na low.

 

Isto tako probaj sa najnovijim grafickim driverima, ako nije bolje.. onda probaj sa starim driverima. Mnogima radi bolje na starima.

Laptop s i3 380m, gt425m 4gb ddr3 i ssd... ak je vrtio crysise bez problema, ne vidim zast ne bi mogao i ovo, jer mi igra ne djeluje naprednije od prijasnjih nastavaka.

let's put a smile on that face
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
whysoserious kaže...
Magger kaže...
whysoserious kaže...

el itko ovo uopće može igrati? sve na low, patch 1.12, task priority na high i dobivam oko 8-9 fps-a dok sam okrenut prema postaji

Probaj sve staviti na high, ako imas ok komp. Procitao sam na njihovom forumu da mnogima radi bolje na high nego na low.

 

Isto tako probaj sa najnovijim grafickim driverima, ako nije bolje.. onda probaj sa starim driverima. Mnogima radi bolje na starima.

Laptop s i3 380m, gt425m 4gb ddr3 i ssd... ak je vrtio crysise bez problema, ne vidim zast ne bi mogao i ovo, jer mi igra ne djeluje naprednije od prijasnjih nastavaka.

Nije optimizirana, zurili su sa izlaskom. Igra ne radili normalno ni onima sa najnovijom grafickom karticom i 16GB rama. Ali bude se optimizirala uskoro, kako su rekli.

Patch 1.2 je vec nekome popravio situaciju sa neoptimiziranosti.

14 godina
offline
X Rebirth

Zaostaje za Freelancerom miljama koji je izasao prije 10god., kod mene radi OK, Ali........... /

Moj PC  
6 1 hvala 0
16 godina
offline
X Rebirth

Budimo realni, igra ima solidnu grafiku svemira, ALI očajne interijere i likove (kao da je engine star 10tak godina), te sučelje koje kao da su radili neki entuzijasti u slobodno vrijeme.

Trebalo bi nekoliko gigabajta zakrpa kao i tisuće programerskih sati da se igra pretvori u iole ozbiljniji moderni space sim.

 

X je ispao kako je (fail), idemo dalje - dolazi novi Elite pa će nam možda on isprati gorak okus X-a...

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
3 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: X Rebirth
joyjoy kaže...

Zaostaje za Freelancerom miljama koji je izasao prije 10god., kod mene radi OK, Ali........... /

Freelancer je nenadje#iva u ovom podrucju! :) Ali ipak cu probati ovo, treba nesto novo :) AJMO UTISCI KOMENTARI PISITE LJUDI!

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
chaselol kaže...
joyjoy kaže...

Zaostaje za Freelancerom miljama koji je izasao prije 10god., kod mene radi OK, Ali........... /

Freelancer je nenadje#iva u ovom podrucju! :) Ali ipak cu probati ovo, treba nesto novo :) AJMO UTISCI KOMENTARI PISITE LJUDI!

 

Igra je u rasulu za vecinu, radi puno bagova i neoptimiziranosti.. ali opet za neke vrlo dobra.

 

Ako ti se ne zuri, pricekaj 1mj, da dođu neki kvalitetni patchevi.

15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Meni nije tako loša, ali opet ja nisam igrao prijašnje ikseve.Pa nemam sa čime usporediti, iako sam skinuo X3 Albion prelude pa ću vidjeti.Najgora stavka mi je fight u igri.Kad nabaviš 4 level opreme za Skunka, skorom si pa nepobjediv, ne kažem da možeš lako uništiti velike ratne brodove, ali možeš ubijati civile na lopate, unedogled, a policija ti ništa ne može.Nerealno i dosadno.Kao da nisu mogli staviti vojnu potporu u svaki sustav, nekakav veliki razarač makar, sa gro dronova koji bi lako ubio jednog običnog skunka, ili da makar i civilni brodovi imaju nekakvo slabije oružje, ali da se svi okrenu na manijaka koji ih koka ko patke.

 

I da, za sve vas kojima smeta cockpit, ružni interijeri loša trgovina itd, ima modova na nexusu, ili idite na egosoftov forum pa imate tamo linkove.Ko ne želi ići u birtije i slično može skinuti mod koji već postoji.Nemojte koristiti cheatove, totalno ubiju igru, a ako već morate onda samo jednokratno iskoristite money edit u sejvu (how to na jubitu), i nemojte si dati više od nekih par miliona.Ja sam si dao 100 milja, i to je definitivno waay too much, jer kad upgrejdaš brod na 4 level svi postanu patke, i nitko ti niša ne može.

 

PS

 

Kažu ljudi da te brodovi mogu i štititi, a i dronovima napadati stations, kako ? ne znam probat ću to iscenirati kad dodjem doma sa posla.Uglavnom cool mi je kada napraviš brodove, ako su iz istog brodogradilišta, oni se spoje, uber cool.Tipa, daš napraviti cruiser pa potom razarač pa potom teretnjak.Potom se teretnjak nakači ispod cruisera a razarač na stražnji dio cruisera, pa sve zajedno izgleda kao jedan ogroman brod.Naravno sa Skunkom se možeš dockati na bilo koji od tri broda.Fenomenalno.

 

 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Baotica kaže...

 

PS

 

Kažu ljudi da te brodovi mogu i štititi, a i dronovima napadati stations, kako ? ne znam probat ću to iscenirati kad dodjem doma sa posla.Uglavnom cool mi je kada napraviš brodove, ako su iz istog brodogradilišta, oni se spoje, uber cool.Tipa, daš napraviti cruiser pa potom razarač pa potom teretnjak.Potom se teretnjak nakači ispod cruisera a razarač na stražnji dio cruisera, pa sve zajedno izgleda kao jedan ogroman brod.Naravno sa Skunkom se možeš dockati na bilo koji od tri broda.Fenomenalno.

 

 

Ispravka netočnog navoda zbog kojeg sam vjerovatno ispao blesav.Dakle, brodovi se ne spajaju u jedan veliki.Ne.Već su kreteni i šeprtlje od developera traljavo napravili igru zbog čega dođe do clippinga vlastitih brodova, ono, kad jedan brod "uđe" u drugi jel.Isprva sve izgleda kao da tako treba biti no pažljivim uočavanjem, možemo primjetiti da se brodovi skupe na hrpu kao vreće sa smećem, koje je donijela Sava, pa su zapele na mreži ispred kolektora otpadnih voda.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Baotica kaže...
Baotica kaže...

 

PS

 

Kažu ljudi da te brodovi mogu i štititi, a i dronovima napadati stations, kako ? ne znam probat ću to iscenirati kad dodjem doma sa posla.Uglavnom cool mi je kada napraviš brodove, ako su iz istog brodogradilišta, oni se spoje, uber cool.Tipa, daš napraviti cruiser pa potom razarač pa potom teretnjak.Potom se teretnjak nakači ispod cruisera a razarač na stražnji dio cruisera, pa sve zajedno izgleda kao jedan ogroman brod.Naravno sa Skunkom se možeš dockati na bilo koji od tri broda.Fenomenalno.

 

 

Ispravka netočnog navoda zbog kojeg sam vjerovatno ispao blesav.Dakle, brodovi se ne spajaju u jedan veliki.Ne.Već su kreteni i šeprtlje od developera traljavo napravili igru zbog čega dođe do clippinga vlastitih brodova, ono, kad jedan brod "uđe" u drugi jel.Isprva sve izgleda kao da tako treba biti no pažljivim uočavanjem, možemo primjetiti da se brodovi skupe na hrpu kao vreće sa smećem, koje je donijela Sava, pa su zapele na mreži ispred kolektora otpadnih voda.

 

Valjda se to trebalo popraviti sa najnovijim patchevima. Citam po forumima kako je X Rebirth nakon zadnjeg patcha 1.19. postao cak i igriv {#}

Nema vise glavnih bugova i sve nekako funkcionira kako je i trebalo na izlasku igre.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2013 11:43 (Magger).
16 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Izašao je peč 2.0. Da li je netko isprobao igru?

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
MegaMass 2000 kaže...

Izašao je peč 2.0. Da li je netko isprobao igru?

I dalje je loše. Ovoj igri treba još tona patcheva ili još bolje potpuni remake igre.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice