X Rebirth

poruka: 207
|
čitano: 37.405
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: X Rebirth
Magger kaže...

Ajde konacno da se pokrene ova tema i da ima zainteresiranih {#} 

Pogotovo sad nakon ovih gameplay videa, totalno su me iznenadili, izgleda savrseno. Pogotovo to sto su ubacili slobodno kretanje FPS style po brodu/brodovima i stanicama, a rekli su da nece biti slobodnog kretanja. Bas me briga sad sto su tako dugo radili i sto sam visio na njihovoj stranici skoro svaki dan zadnjih 2 godine, bas radi toga sto su se stvarno potrudili i na kraju nas iznenadili.

 

Slobodno mogu reci da mi ovo izgleda i zvuci bolje od Star Citizena(mada su razlicite igre)

 

Ovo je link od stranice na steamu sa novim slikama i informacijama

http://store.steampowered.com/app/2870

 

 

Baš sam to htio napisati, Egosoft je jako fino na ovome radio dugi niz godina (i držao žanr na životu svojim X serijalom) te vjerujem da nas čeka igretina za koju će se Star Citizen morati potruditi da ju prešiša.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
13 godina
offline
Re: X Rebirth
Lovac kaže...

 

Baš sam to htio napisati, Egosoft je jako fino na ovome radio dugi niz godina (i držao žanr na životu svojim X serijalom) te vjerujem da nas čeka igretina za koju će se Star Citizen morati potruditi da ju prešiša.

Da, nažalost osim X serijala baš i nije bilo drugih koji bi privukli pažnju kao što su to Elite i Freelancer radili :(

 

Drago mi je vidjeti da ima još ekipe koja igra ovaj žanr koji iako nije multiplayer opet može ponuditi tisuće sati zabave uz malo mašte.

 

 

Sistemski zahtjevi nisu nešto previše zahtjevni, te bi dosta ljudi trebalo solidno vrtjeti ovu igretinu :)

A sad, glavna boljka svih X igri do sada je uvijek bio procesor....... X rebirth bi trebao imati dosta poboljšanu situaciju što se tiče toga te bi trebao imati moći iskoristiti jako puno procerskih jezgri ( i7 useri napokon dolaze do svojeg :D)

Što mislite kako će se onda ovi novi AMD-ovi procesori nositi s ovom igrom? Njihov desing je zaista drugačiji od Intelovog i imaju više tzv. jezgri..... uglavnom biti će zanimljivo  to benchmarkati {#}

 

 

 

BF3 Battlelog: pijana_carapa
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Pa da, sistemski zahtjevi stvarno nisu strasni, a na forumima raspravljaju kako jesu visoki. Kad vidis samo da su GF 500 seriju stavili kao recommended, onda to stvarno sve govori.

 

Jel imam kakve naznake da ce igra izaci i van Steama?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: X Rebirth
Magger kaže...

Pa da, sistemski zahtjevi stvarno nisu strasni, a na forumima raspravljaju kako jesu visoki. Kad vidis samo da su GF 500 seriju stavili kao recommended, onda to stvarno sve govori.

 

Jel imam kakve naznake da ce igra izaci i van Steama?

Hmmm, teško da će igra izaći van steama, mislim da je i Bernd u ranijim intervjuima rekao da će im igre uglavnom izlaziti samo na steamu pošto im je on sada strateški partner.

 

Ali Egosoft će vjerojatno kao i dosada izdati .exe da igra radi van steama....samo što je onda problem patchanja, jer znaš i sam da im se sve novije igre patchaju direktno preko steama te oni vise ne stavljaju dotične na download sekciju na svojim stranicama.

 

Ali naravno, dosta je korisnika izrazilo želju da igra bude i zasebna van steama, pa tko zna, možda u budućnosti ako prodaja bude dobra, budu i stavili......

 

 

Nego, što mislite kolika će biti cijena igre? 50 €?

 

Misli li  tko preorderati ovo čudo?

 

Ja vjerojatno hoću, iako se to protivi mojim principima da to  radim, ali u slučaju X serijala (te battlefielda :D) tu iznimku rado kršim {#}

BF3 Battlelog: pijana_carapa
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Granzon kaže...
Magger kaže...

Pa da, sistemski zahtjevi stvarno nisu strasni, a na forumima raspravljaju kako jesu visoki. Kad vidis samo da su GF 500 seriju stavili kao recommended, onda to stvarno sve govori.

 

Jel imam kakve naznake da ce igra izaci i van Steama?

Hmmm, teško da će igra izaći van steama, mislim da je i Bernd u ranijim intervjuima rekao da će im igre uglavnom izlaziti samo na steamu pošto im je on sada strateški partner.

 

Ali Egosoft će vjerojatno kao i dosada izdati .exe da igra radi van steama....samo što je onda problem patchanja, jer znaš i sam da im se sve novije igre patchaju direktno preko steama te oni vise ne stavljaju dotične na download sekciju na svojim stranicama.

 

Ali naravno, dosta je korisnika izrazilo želju da igra bude i zasebna van steama, pa tko zna, možda u budućnosti ako prodaja bude dobra, budu i stavili......

 

 

Nego, što mislite kolika će biti cijena igre? 50 €?

 

Misli li  tko preorderati ovo čudo?

 

Ja vjerojatno hoću, iako se to protivi mojim principima da to  radim, ali u slučaju X serijala (te battlefielda :D) tu iznimku rado kršim {#}

 

 

 

Ma nece kostati 50e? Nadam se ;) 

 

Ja bi volio preorderati, ali ne preko steama. Volio bi imati dvd sa kutijom ;)

13 godina
offline
Re: X Rebirth
Magger kaže...

 

Ma nece kostati 50e? Nadam se ;) 

 

Ja bi volio preorderati, ali ne preko steama. Volio bi imati dvd sa kutijom ;)

Mislim da ćeš moći naručiti dvd jer ima onaj novi izdavač za Sj. Ameriku koji inače ne bi trebao da nema dvd izdanja..... samo je pitanje tko će davati u Europi? Egosoft, Deepsilver ili možda netko treći?

Ali kako god, igru ćeš morati aktivirati na steamu, bar koliko je za naslutiti trenutno jer je već rečeno da im je steam strateški partner..... osobno mi ne predstavlja prevelik problem jer već imam X superbox tamo i još drugih igri, samo nekad zna biti naporan s tim reklamama.....

 

Uglavnom, ja sam već novce izdvojio i čeka se samo mogućnost preorderanja {#}

 

 

 

BF3 Battlelog: pijana_carapa
14 godina
offline
X Rebirth

Koliko sam vidio moći će se igrati s xbox gamepadom, što će definitivno biti bolje od tipkovnice.

I'm very large!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: X Rebirth
Nos kaže...

Koliko sam vidio moći će se igrati s xbox gamepadom, što će definitivno biti bolje od tipkovnice.

U ovakvom tipu igre sumnjam.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 18:28 (Lovac).
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth
Isto tako mislim da nece gamepad biti bolji od misa i tipkovnice. Gamepad nema tu fluidnost i tocnost koju mozes imati samo sa misom ili dobrim starim joystickom (za kojeg su rekli da bude podrzavao).
I jos jedna stvar koju nemas sa gamepadom, kada izađes iz moda upravljanja broda (sa tipkom space), mozes sa misem klikati po ekranu na sto god zelis. Recimo ako zelis kliknuti i vidjeti informacije za neki brod, stanicu ili meteor u daljini.
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: X Rebirth
Lovac kaže...
Nos kaže...

Koliko sam vidio moći će se igrati s xbox gamepadom, što će definitivno biti bolje od tipkovnice.

U ovakvom tipku igre sumnjam.

Ima na youtubu clip od 5 min gdje developer upravlja gamepadom od xboxa. I x3 je imao tu opciju(morao si konfigurirati kontrole 14 dana). Meni je takve igre bedasto igrati na tipkovnici. Joypad ili gamepad.

I'm very large!
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth
Rekao je Bernd da ce staviti jos nekoliko videa prije prezentiranja na gamescomu, gledam po nekoliko puta dnevno jesu li stavili nesto novo ;)

Rekao je da ce napraviti zaseban video o highwayu, tj. o kretanju po sistemu, i jos jedan video u kojem prezentira kontrole na misu i tipkovnici.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: X Rebirth
Magger kaže...
Rekao je Bernd da ce staviti jos nekoliko videa prije prezentiranja na gamescomu, gledam po nekoliko puta dnevno jesu li stavili nesto novo ;)

Rekao je da ce napraviti zaseban video o highwayu, tj. o kretanju po sistemu, i jos jedan video u kojem prezentira kontrole na misu i tipkovnici.

I ja isto non-stop visim na njihovoj stranici i youtubu u želji za novim informacijama :)

 

Koncept highwaya mi je interesantan jer izbacuje bilo kakvu potrebu za SETA-om,  i jer me onako lagano podsjeća na Freelancer stil putovanja.

Što se tiče kontroli, tu je sve jasno: koristiti ću  miš+tipkovnicu, pogotovo sada kada imam G700 i puuuno slobodnih tipki na njemu :D

 

Samo se nadam da će prvobitno izdanje igre biti bez previše bugova.......iako, to je Egosoftu valjda posebna tradicija :)

 

BF3 Battlelog: pijana_carapa
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Granzon kaže...
Magger kaže...
Rekao je Bernd da ce staviti jos nekoliko videa prije prezentiranja na gamescomu, gledam po nekoliko puta dnevno jesu li stavili nesto novo ;)

Rekao je da ce napraviti zaseban video o highwayu, tj. o kretanju po sistemu, i jos jedan video u kojem prezentira kontrole na misu i tipkovnici.

I ja isto non-stop visim na njihovoj stranici i youtubu u želji za novim informacijama :)

 

Koncept highwaya mi je interesantan jer izbacuje bilo kakvu potrebu za SETA-om,  i jer me onako lagano podsjeća na Freelancer stil putovanja.

Što se tiče kontroli, tu je sve jasno: koristiti ću  miš+tipkovnicu, pogotovo sada kada imam G700 i puuuno slobodnih tipki na njemu :D

 

Samo se nadam da će prvobitno izdanje igre biti bez previše bugova.......iako, to je Egosoftu valjda posebna tradicija :)

 

 

 

Valjda u ovoj igri nece biti, kad su je radili 7 godina...  Ali opet ako i bude, patchevi i brdo modova ce to sve popraviti ;)

13 godina
offline
Re: X Rebirth
Magger kaže...
Valjda u ovoj igri nece biti, kad su je radili 7 godina...  Ali opet ako i bude, patchevi i brdo modova ce to sve popraviti ;)

Ma meni je ipak posebna draž kada igra izađe pa onda krene ono natjecanje tko će otkriti više game breaking bugova među članovima communitija {#}

 

 

 

 

BF3 Battlelog: pijana_carapa
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Granzon kaže...
Magger kaže...
Valjda u ovoj igri nece biti, kad su je radili 7 godina...  Ali opet ako i bude, patchevi i brdo modova ce to sve popraviti ;)

Ma meni je ipak posebna draž kada igra izađe pa onda krene ono natjecanje tko će otkriti više game breaking bugova među članovima communitija {#}

 

 

 

 

 

Koja im je to car igranja, ne uzivas u igri nego trazis lose stvari..

 

Evo jedan kratak video u kojem lik koji je radio na novom trailer za X Rebirth, objasnjava kako ga je radio..

Spomenuo je da radi na jos jednom potpuno novom traileru koji ce se prikazati na Gamescomu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2013 19:40 (Magger).
13 godina
offline
Re: X Rebirth
Magger kaže...

Koja im je to car igranja, ne uzivas u igri nego trazis lose stvari..

 

Evo jedan kratak video u kojem lik koji je radio na novom trailer za X Rebirth, objasnjava kako ga je radio..

Spomenuo je da radi na jos jednom potpuno novom traileru koji ce se prikazati na Gamescomu.

 

 

Pa kada ne možeš igrati igru normalno..... ništa ti drugo ni ne preostaje :))))

Trebao si vidjeti kada je X3 Reunion izašao.... to je bilo {#}{#} vrijeme. Naravno nije gušt kada si platio igru i nemožeš igrati, ali se podrazumijeva među starijom populacijom na forumu da će X igre pri izlasku imati hrpu bugova, pa većina tako radi da prijavi greške koje se onda relativno brzo patchaju.

 

I vrištao sam kada je MetalVenom rekao da je snimao sa 1fps-om LOOL :D

MIslio sam da su Rebirth snimali nekim alatom za snimanje, ili da ima ugrađenu opciju za snimanje unutar igre kad ono on slika frame po frame {#}

BF3 Battlelog: pijana_carapa
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

10 razloga sto ocekivati u X Rebirthu(sto znamo)

 

 

Let's Talk about X Rebirth

 

 

Sitnice i informacije za gledanje, dok cekamo Gamescom {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2013 15:13 (Magger).
 
4 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Jel ima koga?

 

Evo za nekoga tko zna njemacki, novi interview sa glavom Egosofta. Ako se nekome da, da prevede za sve ;)

http://www.golem.de/news/x-rebirth-wir-wollen-gta-in-space-1308-101011.html

 

 

Konacno se moze pre-orderati X Rebirth uz 10% snizenja.

http://store.steampowered.com/app/2870

 

 

Isto tako na njihovoj stranici puno veci izbor razlicitih ponuda za X Rebirth.

http://www.egosoft.com/shop/

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.8.2013 19:16 (Magger).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Daj mi daj, da kupim sve sto mi treba i ne treba.... ♪ ♫

They say freak, when you're singled out...
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.8.2013 19:33 (Deus ex machina).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
X Rebirth

Oho.... 35 ojra za europsku verziju :)

 

A sutra je plaća {#}

 

 

EDIT:

 

Grrr, krivo pročitah.... to je verzija IZVAN Europe..... :(

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.8.2013 21:04 (Granzon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Granzon kaže...

Oho.... 35 ojra za europsku verziju :)

 

A sutra je plaća {#}

 

 

EDIT:

 

Grrr, krivo pročitah.... to je verzija IZVAN Europe..... :(

 

 

Steta, zasto bi neEU imali jeftinije? {#}

 

X Rebirth je vec na 6 mjestu ljestvice top najprodavanijih igra na steamu (na sredini stranice click na top sellers){#}

http://store.steampowered.com/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.8.2013 23:32 (Magger).
13 godina
offline
X Rebirth

Yay..... Rebirth preorderan {#}

 

Inače, mali savjet ako mislite preorderati, učinite to preko Egosoftovog shopa jer dobivate i  X rebirth soundtrack odmah, što nažalost nije moguće ako je igra preorderana na Steamu (barem zasada).

Battlelog: [G] pijana_carapa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Granzon kaže...

Yay..... Rebirth preorderan {#}

 

Inače, mali savjet ako mislite preorderati, učinite to preko Egosoftovog shopa jer dobivate i  X rebirth soundtrack odmah, što nažalost nije moguće ako je igra preorderana na Steamu (barem zasada).

 

 

Sta si uzeo tocno i koliko si platio?

 

Sta je sa nasih 25% poreza?

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 23:41 (Magger).
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Novi teaser za Gamescom.. Ima nekoliko sekundi novis ingame scena {#}

 

http://www.gametrailers.com/videos/0oecbu/x-rebirth-gc-2013--teaser

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: X Rebirth
Magger kaže...
Sta si uzeo tocno i koliko si platio?

 

Sta je sa nasih 25% poreza?

 

Uzeo sam preko egosoftovog shopa international steam verziju za 44.99 eura, platio sam preko paypala kao što i plaćam preko steama, ebaya, origina.....

 

Dakle plaća se cijena koja je tamo navedena i nema veze s našim porezima.....

 

Isto tako bi se dala uzeti i verzija za izvan europe koja je jeftinija ali se ona mora aktivirati onda izvan europe ili koristiti proxy pa preko njega aktivirati ako je to još uvijek moguće sa steamom napraviti.

 

 

Uglavnom ja sam zadovoljan i upravo slušam soundtrack koji je dosta dobar..... dolazi u mp3 formatu a kasnije će izaći i u flac formatu.

Prvenstveno sam uzeo iz ego shopa zbog toga što će Egosoft tako dobiti više novaca a ista je cijena i tamo i na steamu.

 

Napomena za one koji misle uzeti box verziju.... igra se ipak mora aktivirati na steamu a ne može se ni aktivirati dok paket ne stigne jer je key unutar dvd-a i nemoguće ga je dobiti u digitalnom obliku :(

Battlelog: [G] pijana_carapa
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Gameplay demo koji se moze igrati na gamescomu

 

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Jos jedan video u kojem govore o konfiguracijama i postavkama grafike u igri, opet na njemackom.

 

http://www.pcgameshardware.de/X-Rebirth-PC-236813/Specials/X-Rebirth-viele-Tuning-Moeglichkeiten-im-Grafikmenue-mit-Details-im-Video-1084851/

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Znam da je tema o Rebirthu, ali zna li netko koliko sati igre ima X3:TC i X3:AP? Mozda sam si prevelik zalogaj uzeo za povremenog igraca.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
1domagoj1 kaže...

Znam da je tema o Rebirthu, ali zna li netko koliko sati igre ima X3:TC i X3:AP? Mozda sam si prevelik zalogaj uzeo za povremenog igraca.

 

Na sto mislis tocno, glavnu pricu ili opcenito?

 

Za pricu ne znam tocno, ali ovako mozes igrati skoro pa beskonacno ;)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.8.2013 19:52 (Magger).
16 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Magger kaže...

Na sto mislis tocno, glavnu pricu ili opcenito?

 

Za pricu ne znam tocno, ali ovako mozes igrati skoro pa beskonacno ;)

Glavnu pricu. Ovako znam da ide u nedogled. {#}

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice