X Rebirth

poruka: 207
|
čitano: 37.289
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Nos kaže...

Jedva čekam zimu i jutarnje ispijanje kave u gaćama i rudarenje po asteroidima. Još ću si pustiti i jutarnje vijesti radi veće imerzivnosti.

nema mi drazeg nego lagano farmanje uz kavicu.. (osobito vikendom rano dok jos svi spavaju) 

xfact
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Ima jedna zanimljiva stvar koju sam skuzio gledajuci po nekoliko puta "X Rebirth Controls" video, pokrenuo sam i raspravu na forumu i sad mogu potvrditi da se svi slazu.

 

Gledajuci video otkrio sam da planete i mjeseci kruze u orbiti, tj. krecu se, nisu nepokretni kao u prijasnjim X igrama. Kad sam to vidio bio sam vise nego iznenađen, to znaci da su ubacili realne orbite planeta oko sunca.

Nisam siguran dal se svi planeti krecu u orbiti ili samo mjeseci koji kruze oko doticnih planeta (ubaceno samo radi neke vrste osjecaja realnosti), jer to zvuci nemoguce radi Highway sistema putovanja. Jedino ako su napravili da ti autoputi mogu mijenjati polozaj i duzinu radi orbita svih planeta, ali mala je sansa da su to napravili, ali bilo bi savrseno da jesu.

 

 

 

- First you can see at the beginning from 0:13 - 0:16 on the upper right side of video, a small gray moon that is under a large white planet, he is moving slowly to the left.

- Second at 1:07 - 1:19 you can see small planet/moon on the left side od video, just below highway. He is clearly moving to the left, even if Bernd is strafing left and right. You can see stars moving behind that planet. And Bernd is not moving that fast to see that effect.

- 2:56 - 3:00 You see that "Jupiter" like planet. On the upper right corner of that planet you can see small moon(not the other large brown planet on the right), and on the 3:00 there is no moon. 

- 4:05 - 4:20 you can see again planet/moon on the right that is CLEARLY moving to the left.

- 4:31 - 4:34 Is like the first one, and that small moon under large white planet is moving to the left. And you can see that he is on the different position than in first 0:13-0:16

 

Necu sad prevoditi, valjda znate engleski ;) Obavezno pogledajte video na 1080p HD da bi vidjeli najbolje.

 

Najbolje se vidi (sto nisam gore napomenuo) na 4:31 - 4:34 lijevo gore smeđi planet ili mjesec kako se ocito krece prema lijevo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 14:34 (Magger).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
X Rebirth

meni se svidja ovaj borderlands 2 stih (samo da ne pretjeraju sa debljinom bordera)

 

i bolje da igra ima neki svoj stih umjesto da sve 3 budu iste (elite, star citizen, x rebirth)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Fanu kaže...

meni se svidja ovaj borderlands 2 stih (samo da ne pretjeraju sa debljinom bordera)

 

i bolje da igra ima neki svoj stih umjesto da sve 3 budu iste (elite, star citizen, x rebirth)

 

Ne znam od kud vama svima da je grafika slicna borderlandsu.

Receno je da je potpuno novi engine i bolja grafika od X3, sto bi po meni bila degradacija i losija grafika nego X3 da su ubacili tu cartoon stile grafiku.

Nece biti nikakvih bordera i crnih linija na rubovima (mislim da je netko Bernda vec pitao za takav stil grafike i rekao je da nema nikakve veze sa borderlandsovim stilom)

 

Mozda vam se tako cini jer u ubacili malo vise boja i sarenila od prijasnjih igri, sto je dobro. Jer je prijasnji engine bio taman, tmuran i bezbojan.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 16:57 (Magger).
16 godina
offline
X Rebirth

Za zagrijavanje svakako kupite komplet X serijal za samo 6$.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2013 12:04 (Lovac).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Link od X Rebirth demo gameplaya (od OperationDx1) koji sam stavio nekoliko postova gore bio je maknut sa youtuba na 2tjedna, sada je ponovo vracen.

 

 

 

I dodao je jos jedan vrlo zanimljiv gameplay demo u kojem ima puno setnje i istrazivanja stanice, razgovora sa ljudima i ostalih stvari koje do sad nismo vidjeli. Obavezno pogledajte.

 
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: X Rebirth
Magger kaže...

Link od X Rebirth demo gameplaya (od OperationDx1) koji sam stavio nekoliko postova gore bio je maknut sa youtuba na 2tjedna, sada je ponovo vracen.

 

 

 

I dodao je jos jedan vrlo zanimljiv gameplay demo u kojem ima puno setnje i istrazivanja stanice, razgovora sa ljudima i ostalih stvari koje do sad nismo vidjeli. Obavezno pogledajte.

O....već vidim da će mi socijalni život otići u k.... kada ovo čudo izađe {#}

 

 

Nego, posebno me intrigirala mapa kada pokazuje stanice, jeste li primjetili način na koji su ti kompleksi prikazani.... izgleda kao radionički crtež.... uf ali mi se to dopada: napokon će mi stanice izgledati uglađeno i simetrično :DDDDDDD

 

Hvala Magger, nisam imao vremena zadnjih par dana da češljam po forumima pa mi je ovo jako dobrodošlo {#}

Battlelog: [G] pijana_carapa
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Granzon kaže...

O....već vidim da će mi socijalni život otići u k.... kada ovo čudo izađe {#}

 

 

Nego, posebno me intrigirala mapa kada pokazuje stanice, jeste li primjetili način na koji su ti kompleksi prikazani.... izgleda kao radionički crtež.... uf ali mi se to dopada: napokon će mi stanice izgledati uglađeno i simetrično :DDDDDDD

 

Hvala Magger, nisam imao vremena zadnjih par dana da češljam po forumima pa mi je ovo jako dobrodošlo {#}

 

Vec vidim stotine sati provedene u ovoj igri {#}

 

Da, karta zona mi izgleda super i taj nacin prikazivanja objekata (stanica i slicnih stvari). Jedino sam mislio da ce napraviti da galaxy karta izgleda malo bolje, a ne neke kocke koje prezentiraju sisteme. Ali dobro to je demo, nije sve jos sigurno, a ni ubaceno.

 

Evo jos jedne nove slike

http://www.egosoft.com/games/x_rebirth/screenshots/x_rebirth_screen_038.jpg

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2013 19:06 (Magger).
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Ovo cu igrat cini mi se super. Igra sam orginal i x2. X3 nisam nikad igra, ali sam nasa priču za prvi dio x3. Ima li di video neki priče Terran conflicta ili mi neko u kratkim crtama reče šta je bilo kaže spojlere jer mi se neda igrat cilu igru samo da vidim priču.

Samo skill
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
TrutYF kaže...

Ovo cu igrat cini mi se super. Igra sam orginal i x2. X3 nisam nikad igra, ali sam nasa priču za prvi dio x3. Ima li di video neki priče Terran conflicta ili mi neko u kratkim crtama reče šta je bilo kaže spojlere jer mi se neda igrat cilu igru samo da vidim priču.

 

Mozes pogledati sve na wikipediji. Za glavnu pricu X3 Terran Conflict mozes izabrati da igras kao Zemljani/Terrans ili Argon, ali nije toliko vazno koju izaberes, jer se spoje u jednu. Nisam prosao x3TC pricu do kraju, ali imas na ovom linku potpuni opis price.

http://en.wikipedia.org/wiki/X3:_Terran_Conflict

 

U x3 Albion prelude se vodi veliki rat između Argona i Terrana, ne znam tocne detalje jer je nisam igrao.

13 godina
offline
X Rebirth

Izašao je novi video koji objašnjava o trgovanju koje će biti prisutno u igri:

 

 

 

Uglavnom, ja sam oduševljen {#}

Svakim novim videom mi se igra sve više i više sviđa te jedva čekam da ju zaigram :DDD

Battlelog: [G] pijana_carapa
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Granzon kaže...

Izašao je novi video koji objašnjava o trgovanju koje će biti prisutno u igri:

 

 

 

Uglavnom, ja sam oduševljen {#}

Svakim novim videom mi se igra sve više i više sviđa te jedva čekam da ju zaigram :DDD

 

Bas sam to htio staviti sad ;) 

Video je izasao prije 2 dana, ali maknut sa youtuba jer je stavljen prerano. A ja kao da sam tada znao, skinuo video u komp :)

 

 

I meni isto tako, sto vise gledam vise mi se sviđa. Sviđa mi se to kupovanje raznih potrepstina i gluposti direktno od osoba i tako dodatno zaraditi para uz glavno trgovanje velikim resursima.

A tek rudarenje, odlicno i jednostavno napravljeno.

Kad je izasao video.. na forumu su se vodile rasprave, u vecini slucajeva negativne. Kako je trgovanje prejednostavno, uglavnom nije im se svidjelo. Nema vise kompliciranih menia na koje su navikli ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2013 21:12 (Magger).
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Neki concept artovi koje su danas stavili na facebook, kazu da su neki iz 2007 godine. Ali koliko vidim ima i gradova(Argon City) i neki ljudi dole. Mogu si zamisliti ako nista barem kroz glavnu pricu da mozemo sletiti u neki grad na planeti i prosetati, to bi bilo super :)

 

https://plus.google.com/photos/+egosoft/albums/5928725795694266817

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
X Rebirth

Nisam nikad prije igrao ništa iz X serijala al sad sam kupio sve kad su bili u nekom humble bundle. Htio sam malo igrat al neznam s kojim da krenem, najrađe bi s nekim iz X3 serijala čisto zbog grafike. I sad je pitanje s kojim krenit, Reunion, Albion Prelude ili Terran Conflict?

I treba li pruočavat radnju iz prethodnih nastavka da bi mogao X3 normalno igrat?

 

I sry za offtopic, neznam u kojoj drugoj temi da pitam :)

Zdravi i veseli bili :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
bradonja_85 kaže...

Nisam nikad prije igrao ništa iz X serijala al sad sam kupio sve kad su bili u nekom humble bundle. Htio sam malo igrat al neznam s kojim da krenem, najrađe bi s nekim iz X3 serijala čisto zbog grafike. I sad je pitanje s kojim krenit, Reunion, Albion Prelude ili Terran Conflict?

I treba li pruočavat radnju iz prethodnih nastavka da bi mogao X3 normalno igrat?

 

I sry za offtopic, neznam u kojoj drugoj temi da pitam :)

 

Ne trebas proucavati radnju jer joj prica nije toliko jaka strana, ali s tim ne mislim da je losa.

 

Ali ako te zanima prica i imas vremena kreni ispocetka (sa prvim dijelom), ali problem je sto ce ti za svaku igru trebati preko 50 sati. Ili jednostavno procitas svu radnju na wiki. ili negdje drugdje i krenes igrati sa X3.

Prvi X3 Reunion je najlosiji, bagovi, spora prica i slicno, preporucio bi ti da i to preskocis. Kreni sa X3 Terran Conflict.

 

Nekoliko postova iznad sam kratko opisvao nekome radnju, pa pogledaj.

15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Dosla su jos dva nova interviewa na njemackom, ali dosta detaljna. I bit ce ih jos 2.

Na prvom konacno malo dulje prikazuju kako se koristiti highwayima.

 

 

 

U drugom videu setaju i istražuju stanicu, pricaju i pokazuju kartu sectora i drones. Ne sviđa mi se karta sectora, nepregledno mi izgleda.

 

 

 

 

Na forumu ima prijevod interviewa.

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=344798&postdays=0&postorder=asc&start=0

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.10.2013 22:03 (Magger).
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
bradonja_85 kaže...

Nisam nikad prije igrao ništa iz X serijala al sad sam kupio sve kad su bili u nekom humble bundle. Htio sam malo igrat al neznam s kojim da krenem, najrađe bi s nekim iz X3 serijala čisto zbog grafike. I sad je pitanje s kojim krenit, Reunion, Albion Prelude ili Terran Conflict?

I treba li pruočavat radnju iz prethodnih nastavka da bi mogao X3 normalno igrat?

 

I sry za offtopic, neznam u kojoj drugoj temi da pitam :)

Sjećam se kada je izašao X: BTF, grafika je bila vrhunska... Gameplay - ne toliko. Slijedeći nastavci su također nastavili s time da imaju vrhunsku grafiku u trenutku izlaska, ali je borbeni dio igrivosti uvijek kaskao za ostalim space simovima, sve do X3: Reunion.

 

Za upoznavanje s radnjom X: BTF, dovoljno je ono što piše u Wikipediji.

 

X2:The Threat se ne nastavlja direktno na X: BTF, nego ima novog protagonista. X3: Reunion je život počeo kao ekspanzija X2: The Return, ali je ekspanzija otkazana i umjesto nje je izašao X3: Reunion - zato se priča iz X2 nastavlja u X3. Ako ne želiš igrati X2, a upoznao bi se s pričom, na ovoj stranici je vrlo detaljan walkthrough misija glavne priče.

 

X3: Terran Conflict ne nastavlja priču, ali su događaji iz prijašnjih igara uzeti u obzir. Albion Prelude je ekspanzija za Terran Conflict i donosi nove sadržaje.

 

Dakle, ako želiš početi s X3: TC, dovoljno je da se u generalnim crtama upoznaš s X svemirom, ali ako misliš početi s X3: Reunion (pišeš da bi radije preskočio ranije igre), pročitaj stvari iza linkova koje sam postavio u prijašnjim paragrafima.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.10.2013 0:26 (hrx).
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

ma kopa sam po netu nisam nigdi nasa jednostavno i brzo objašnjeno šta se dogadalo u X3 serijalu. Ima ko volje u par crta spojlat mi cilu X3 igru, jer mi se to sada neigra, igra sam orginal punoooo, pa sam prosa samo x2, x3 sve tri igre nisam igra. ali tija bi znat sta se desavalo, wikipedija nema spojlere, na youtubu isto nista..

Samo skill
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Dosao je jos jedan video sa 27min cistog gameplaya, ja presretan :)

Konacno su prikazali kako se voziti u super highwayu, i jos dosta zanimljivih stvari.

 

 

 

 

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Zadnji video, koncentriran oko borbe.

 

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Eto nam i novog trailera

 

 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Ako neko vidi ovu igru u budućnosti na steam ili nekoj drugoj akciji pri kupnji nek stavi ovde, kupija bi je, ali 50 eura je malo previše..

Samo skill
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
TrutYF kaže...

Ako neko vidi ovu igru u budućnosti na steam ili nekoj drugoj akciji pri kupnji nek stavi ovde, kupija bi je, ali 50 eura je malo previše..

 

 

Evo tu se nudi za 30e

http://www.play.com/Games/PC/4-/19862346/-/Product.html

 

Ima jos tako nekih online ducana koji je nude za 30 - 35e

15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

25 eura je max šta sam spreman platit, pa valjda bude u sljedećih pola godine :)

Samo skill
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Jos samo 15 dana {#} 

 

Pojavio se X Rebirth i na tumblru sa nekim novim slikama i informacijama.

http://x-rebirth.tumblr.com/

 

Jos neke predivne slike.

http://www.egosoft.com/games/x_rebirth/screenshots/x_rebirth_screen_042.jpg

 

 

 

 

http://www.egosoft.com/games/x_rebirth/screenshots/x_rebirth_screen_043.jpg

 
1 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Kako se blizi izlazak sve vise interesantnih slika izlazi na vidjelo.

http://www.vandal.net/noticia/1350644329/x-rebirth-nos-muestra-como-se-construyen-sus-naves-y-estaciones/

 

 

Konacno mozemo vidjeti koliko Albion Skunk ima soba u koje naravno mozemo ulaziti i voditi interakciju sa nasom posadom.

http://www.vandal.net/cgi-bin/vinot.pl?n=1350644329&i=4

 

 

 

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Upravo dosao i novi video o istrazivanju..

 

 
1 0 hvala 2
13 godina
offline
X Rebirth

Počeo preload na Steamu {#}

 

Meni je velik 4.4 GB i samo se čeka sljedeći petak da se igra otključa..... {#}

Battlelog: [G] pijana_carapa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: X Rebirth
Granzon kaže...

Počeo preload na Steamu {#}

 

Meni je velik 4.4 GB i samo se čeka sljedeći petak da se igra otključa..... {#}

 

Svima je velik 4.4GB. Ljudi na forumu pretpostavljaju da je to samo jedan manji dio, da ce u petak doci jos 8GB.

 

Ja je jos nisam narucio i ne mislim jos neko vrijeme. Trenutno sam nezaposlen i skupljam pare za diplomaciju i tako to, mada ludujem za ovom igrom. Imam jos mjesec dana intenzivnog rada i ucenja, tako da nista jos od igranja.

Ali pisi tu malo dojmove Granzon, i ostali koji su kupili igru. 

15 godina
neaktivan
offline
X Rebirth

Leekalo je da Steam ima veliku Božićnu akciju kao i inace, od 19.12-02.01. Pa mislim da ću se strpit možda ga dobro spuste pa uzmem tada. Nekako mi se čini super.

 

Ps. neznam jeli neko pogleda preporučenu konfinguraciju, ali mislim da ni battlefield4 netraži toliko jak komp :)

Samo skill
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice