World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.322.726
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ja imam T46 trenutno, idem na T28. Baš je zakon igra :)

http://dizanje-ratia.info
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
World of Tanks

Ja sam si za sad sve ove prve dofurao do elitnog statusa. Pa sam si kupio pzkpfw II i sad kod njega trebam istražiti još samo dva sljedeča tenka, a onda će i on biti elitni{#}

Trebalo bi neku temu za skupljanje nickova otvoriti pa da se ekipa s buga skupi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 0:30 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Yes, sir:
www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/world-of-tanks-vasi-nickovi/96450.aspx
www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
World of Tanks

Jel itko igra sa njemackim SPG? Cini mi se zanimljivo, al ne bi htio bezveze trosit kredite ako nisu cemu....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Ivan_T kaže...

Jel itko igra sa njemackim SPG? Cini mi se zanimljivo, al ne bi htio bezveze trosit kredite ako nisu cemu....

U početku su okej, ali na hummelu već počinje opasan grind za gw panthera što je ujedno i najdosadniji dio igranja cijelog stabla jer hummel i nije baš nešto. Gw panther je odličan, a ovaj zadnji gw tiger može 1-shotat tier 9 heavye.

 

 

14 godina
offline
World of Tanks

Razmisljao sam uzeti ovog najslabijeg pa reko mozda nesto bolje pogodim pa zaradim koji kredit malo brze. Ovaj traktor mali sto imam mi se nece nadograditi, a dosta jos kredita mi treba za nest posteno pa reko da ubrzam proces.

 

Pitanje, jel probao tko password recovery na stranici ove igre?? Eto ja zaboravih pass, nemam pojma kak, htio se logat na forum i nece. U igri sam stavio da zapamti, ali browser mi nije zapamtio...i sad stavim email i onaj captcha string i kaze kombinacija emaila i sfre ne valja....i tako nekoliko puta da mi na kraju sada kaze da je vec poslan zahtjev za moju adresu nek probam kasnije. WTF?? Nisam fulo captcha svaki puta sigurno, jer idem na refresh dok nemam nesto sto sigurno vidim... 

 

EDIT: Skontao sam si sifru, po broju zvjezdica u igri na loginu....100% sam siguran da je taj... i nece me loogirat na sajt, kaze nema takvog usera.... WTF BIG TIME????

 

EDIT2: Pardon, my bad... nisam vidio .EU da nemam gore... {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 9:23 (Ivan_T).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Da vas pitan, trenutno skidan igru priko torrenta.

 

Jeli teška igra? Mislin jeli komplicirana ili je može igrat i totalni početnik poput mene?

http://about.me/antesirkovic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Ivan_T kaže...

Razmisljao sam uzeti ovog najslabijeg pa reko mozda nesto bolje pogodim pa zaradim koji kredit malo brze. Ovaj traktor mali sto imam mi se nece nadograditi, a dosta jos kredita mi treba za nest posteno pa reko da ubrzam proces.

 

Pitanje, jel probao tko password recovery na stranici ove igre?? Eto ja zaboravih pass, nemam pojma kak, htio se logat na forum i nece. U igri sam stavio da zapamti, ali browser mi nije zapamtio...i sad stavim email i onaj captcha string i kaze kombinacija emaila i sfre ne valja....i tako nekoliko puta da mi na kraju sada kaze da je vec poslan zahtjev za moju adresu nek probam kasnije. WTF?? Nisam fulo captcha svaki puta sigurno, jer idem na refresh dok nemam nesto sto sigurno vidim... 

 

EDIT: Skontao sam si sifru, po broju zvjezdica u igri na loginu....100% sam siguran da je taj... i nece me loogirat na sajt, kaze nema takvog usera.... WTF BIG TIME????

 

EDIT2: Pardon, my bad... nisam vidio .EU da nemam gore... {#}

Pazi da ne skineš usa verziju jer se nečeš moći loginati na eu servere. I da kad skineš eu možeš igrati igru na hrv jeziku.

sirka666 kaže...

Da vas pitan, trenutno skidan igru priko torrenta.

 

Jeli teška igra? Mislin jeli komplicirana ili je može igrat i totalni početnik poput mene?

Kontrole su poprilično jednostavne, ali igra i nije baš laka, imaš kroz temu nekoliko hintova, videa i linkova sa taktikama za početnike.

Uglavno treba malo veremena da se navikneš kako gađati jer treba jedno vrijeme stajati na mjestu i s time dobivaš preciznost, isto tako je teže gađati kad je tenk u pokretu jer je neprecizniji.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 10:50 (Jack Sparrow).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Jack Sparrow kaže...

Kontrole su poprilično jednostavne, ali igra i nije baš laka, imaš kroz temu nekoliko hintova, videa i linkova sa taktikama za početnike.

To me zanimalo, hvala.

http://about.me/antesirkovic
15 godina
offline
World of Tanks

Jeli itko zainteresiran za osnivanje platoona?

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
mind_challenge kaže...

Jeli itko zainteresiran za osnivanje platoona?

Kaj imaš premium? Ako imaš ja sam za.

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Jack Sparrow kaže...
mind_challenge kaže...

Jeli itko zainteresiran za osnivanje platoona?

Kaj imaš premium? Ako imaš ja sam za.

  nemam, nego sam mislio ako netko ima volje da ga napravi

ali sada čitam da je max 3 čovjeka, tako da se ni ne isplati uzimati premium

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
15 godina
offline
World of Tanks

Kak ne isplati se jer sa premiumom dobivaš duplo više xp-a i kredita, plus još ako napravite platoon onda svaki igrač iz platoona dobiva kredita i xp-a kolko je vaš platoon zajedno skupio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
World of Tanks

Znači nema igranja s frendovima za bodove osim ak se oćete kockat sa Start Battle i bit na suprotnim stranama ili igrat u miješanim treninzima. Ovo mi je zasad definitivno najveća mana igre.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Jack Sparrow kaže...

Kak ne isplati se jer sa premiumom dobivaš duplo više xp-a i kredita, plus još ako napravite platoon onda svaki igrač iz platoona dobiva kredita i xp-a kolko je vaš platoon zajedno skupio.

  A koliko ono košta premium?

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
15 godina
offline
Re: World of Tanks
mind_challenge kaže...

  A koliko ono košta premium?

Ovisi kolko očeš produžiti možeš 1dan košta 250zlata,3 dana 650 zlata,1 tjedan 1250zlata i 1mjesec2500zlata. A zlato se kreče ovako.

Ali da bi napravili platoon nemoramo sve imati premium dovoljno je da ima samo jedan pa da nas pozove.

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Profesor Jakov kaže...

Znači nema igranja s frendovima za bodove osim ak se oćete kockat sa Start Battle i bit na suprotnim stranama ili igrat u miješanim treninzima. Ovo mi je zasad definitivno najveća mana igre.

Kak ne možeš igrati s frendovima tako da napraviš tenkovski vod(platoon) ili probaj ići na trening battle i tamo imaš sobe u kojima ljudi sami kreiraju match, pa se možda možete naći u jednoj od tih soba, ali se u treningu ne dobiva xp.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 12:20 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Jack Sparrow kaže...
mind_challenge kaže...

  A koliko ono košta premium?

Ovisi kolko očeš produžiti možeš 1dan košta 250zlata,3 dana 650 zlata,1 tjedan 1250zlata i 1mjesec2500zlata. A zlato se kreče ovako.

Ali da bi napravili platoon nemoramo sve imati premium dovoljno je da ima samo jedan pa da nas pozove.

  10€ za mjesec dana, malo previše

Znaš li možda ''raspada'' li se platoon kada istekne premium osnivača?

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
15 godina
offline
World of Tanks

Nemam pojma, dal se raspada ili ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Jack Sparrow kaže...

Nemam pojma, dal se raspada ili ne.

  Ako ne, onda bi se i dalo uzet na mjesec dana premium

Inače, na stranici od igre se može naći jako malo informacija

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
15 godina
offline
Re: World of Tanks
mind_challenge kaže...

  Ako ne, onda bi se i dalo uzet na mjesec dana premium

Inače, na stranici od igre se može naći jako malo informacija

Probaj ovdje potražiti LINK

13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

e možete mi preporučiti tenk poslije M2 MEDIUM-a??i da jel teško održavati medium tenkove u kasnijim tierima bez premium acc??

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ja sam na ne znam koju foru zavrsio na USA serverima...u beti sam kreirao acc na europskim i sad kad su izbacili cijelu igru sam na USA serverima...wtf!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ljudi igrao sam u beti no kako sad nema golda jel malo teze igrati, koliko ce mi trebati do malo boljih tenkova, igrao sam s rusima i tesko je bilo igrati sa A-20 jer sam htio T-34, recimo koliko mi trea do boljeg tenka bez premiuma.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
krayzie kaže...

Ja sam na ne znam koju foru zavrsio na USA serverima...u beti sam kreirao acc na europskim i sad kad su izbacili cijelu igru sam na USA serverima...wtf!

Pa otvori novi account i igraj na EU. Ionako sada nakon wipe-a ništa ne gubiš :)

War vs Us: http://www.youtube.com/watch?v=1tyhN7Us-F8&feature=related /// - REVOLUTION -
13 godina
offline
World of Tanks

Ja imam 70ak bitaka iza sebe, igram sa nijemcima :D Traktor mi je najbolje izgledao od početnih tenkova xD

 

Čak nisam tako loš kolko sam očekivao, 54% dobivenih bitaka :D

Još da ekipa malo surađuje, neg svaki igra za sebe...

 

Još da ubace dedicated servere... uff :D :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

cek za sta je taj platon?

I cemu sluzi?

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/crofck007/][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean5/ps3/crofck007.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

Danas popodne sam uzeo T-46.Prvi bitka ubili me nakon 1 min,druga bitka jurcam po mapi ubijem jednog slucajno pa 25s nakon tog veselja opet bivam ubijen.Nakon 3-4 partije bez ubijenog tenka zivci su mi pri kraju,ali eto uskoro cu stavit 75-mm top pa cu se vratit na normalno.Inace jako je tesko igrat jer artiljerija stvarno igra i puca i igraci imaju vise skilla tj. pametnije se ponasaju,ne jurcaju uokolo,ne izlaze sami na polje itd.Najvise me nerviraju oni topovi koji ima prosjek oko 110 pucnjeva po minuti jer kad mi dodju onda ne mogu posteno naciljat ili mi ubiju/onesvjeste nekog clana ekipe.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
14 godina
offline
Re: World of Tanks
sirka666 kaže...

Da vas pitan, trenutno skidan igru priko torrenta.

Wait, what? Zakaj skidaš besplatnu igru preko torrenta?

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
World of Tanks

A zasto ne? To ako je besplatno ne znaci da nema na torrentima.... odi na ubuntu.com pa ces uredno besplatni linux naci i kao torrent download. Razlog je sto je ponekad direct download zagusen pa je brze preko torrenta.A i ima covjek pauzu i sl...

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice