World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.321.333
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...
SUBTOWOTOFFICIAL
WOTBOTTER
THXWOT

 srednji ne radi koliko vidim

14 godina
offline
World of Tanks

radi ali kolega oce bit b0tter umjesto bEtter

 

WOTBETTER

 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
offline
World of Tanks

Pozdrav.

 

Panika na pomolu...

Imam 4 WoT accounta... E sad, acc sa sovjetskim tenkovima je baziran na gmailu kojem ne mogu pristupiti (sve sam probao) a Google će mi ugasiti taj mail jer ga vodi kao neaktivnog...

Pitanje: Može li se WoT accountu promijeniti mail?

 

Hvala.

 

EDIT: Može se promijeniti mail -> https://eu.wargaming.net/support/en/products/wot/article/10192/

         Imam jedan mail koji šljaka jedino nisam siguran kako povezati broj mobitela. Moj broj je već povezan, trebat ću brata, frenda, tetku...

         Ali, broj moba od te osobe... mora li biti povezan s novim gmailom ili samo sa WoT accountom?

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.7.2023 0:54 (Spiridon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

e druze imam rjesenje za tebe, samo da malo prokopam di mi je to ostalo da tocno kopi pejstam kaj su mi pisali

 

NE TREBAS BROJ MOBA vezat za akaunt da promjenis mejl...

nisam nikad prek moba mjenjal mejl ili pass ali mislim da se broj veze za wot akaunt, nemoras ga vezat za mejl

mob je neka vrsta 2-step verification, jer se pretppostavlja da bas ti imas mob ak neko hakira mejl ili akaunt

ja samo PRETPOSTAVLJAM da kad povezes mob sa akauntom mozes mjenjat mejl i password i to VALJDA stize smsom

velim nisam to radil, pa nek potvrdi neko ko je

 

nego dosta o mom autu, pricajmo malo o meni...

jel su sva cetri akaunta prosla regrutaciju??!

ja se mogu zrtvovat kao komander pa da regrutiram jednog-dva ... imam slobodnih slotova

 

P.S;

Self-service Email Change requires an Associated Phone Number that's been active for at least 14 days.

https://eu.wargaming.net/support/en/products/wot/article/10192/

  1. Log in to your account.
  2. Navigate to Account Management.
  3. Edit email address.

  4. Click Continue.
  5. You will receive an SMS Code. Input this code and click Activate.
  6. A notification regarding the change will be sent to the email address currently associated with the Account.
  7. Input your new email address and click Continue.
  8. An activation email will be sent to your new email address.
  9. Find the activation email in your new inbox and Confirm Email Address
  10. Input your Wargaming.net Account Password to confirm the change of email.
  11. Click Continue and Close to complete the change.

Allow ~1h processing time for delivery of the SMS code and email notifications.

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.7.2023 21:29 (ED63).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

Hello,

Dear ED63B0Y,

Thank you for contacting Wargaming player support.

I understand that you want to change the email address associated to your World of Tanks account.

In order to change your email address, we need you to send us some information about your account, so that we can verify that you are the owner. We do this simply for security reasons only as I am sure that you wouldn’t like somebody to hack your account and be able to change the email address just by asking. The information that we need is:

- Bill screenshots related to WoT payments made on this account on (December 2016 using your PayPal account)
- The new email address that you want to have associated to your World of Tanks account
 
In order to be able to send us the pictures with the payment information, please, save the pictures as .jpg, log in our support website: support.worldoftanks.eu, then click on “View Tickets”, and after choosing the one related to this message, click on “Post Reply” and on “Add file” to attach the pictures. Please, take into account that the maximum size of the .jpg files is 2 Mb.

Once we receive the information we are asking for, we will verify it and change your email address. We will get back to you once it is done.

Best regards,

Ruben Duncan - Wargaming support›Please Reply to this email.›If you don't need further assistance with this issue, you can Cancel the ticket.›If this ticket was not created by you, simply ignore this e-mail or respond "Not my ticket".

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

Hello,

Hello Commander,

Thank you for responding to Wargaming Player Support.

We understand that you want to change the email address on the account, don't worry we will do our best to assist you with this.

For the proof of payment, we only accept screenshots of the online banking interface, PayPal purchase history, phone bill, or photos of the bank statement. We don't accept screenshots of the receipt Wargaming sends via email, VAT invoices, or copypasted text.

We will be waiting for your response.

If you have other questions please don't hesitate to contact us or visit our support page.

Kind regards,

 

Christian Atkins - Wargaming support›Please Reply to this email.›If you don't need further assistance with this issue, you can Cancel the ticket.›If this ticket was not created by you, simply ignore this e-mail or respond "Not my ticket".

 

kao dodatak sam prilozil sliku od "TRANSACTION HISTORY" sa pej pal izvjesca

na svom pej pal akauntu se moze zatrazit  to neko izvjesce koje se generira od kad- do kad zelis i oni ti to posalju kao text fajl na mejl

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

Pozdrav.

 

Panika na pomolu...

Imam 4 WoT accounta... E sad, acc sa sovjetskim tenkovima je baziran na gmailu kojem ne mogu pristupiti (sve sam probao) a Google će mi ugasiti taj mail jer ga vodi kao neaktivnog...

Pitanje: Može li se WoT accountu promijeniti mail?

 

Hvala.

 

EDIT: Može se promijeniti mail -> https://eu.wargaming.net/support/en/products/wot/article/10192/

         Imam jedan mail koji šljaka jedino nisam siguran kako povezati broj mobitela. Moj broj je već povezan, trebat ću brata, frenda, tetku...

         Ali, broj moba od te osobe... mora li biti povezan s novim gmailom ili samo sa WoT accountom?

 mozda da samo velis da je akaunt sa sovjetskim tenkovima, nece te dalje nista pitat

shalu na stranu, ukratko sam ja napravil ovak:

1. trazis promjenu mejla jer nemas pristup mejlu

2. oni ce ti trazit neki dokaz nekog placanja unatrag, ak si uopce nekaj placal na tom akauntu (posto sam ja sa svojim pej palom placal za sva tri svoja akaunta, imam sve to arhivirano u toj pejpal arhivi)

3. na pej palu zatrazis da ti generiraju izvjesce od nekog do nekog drugog datuma i to ti dojde na mejl kao text fajl

4. ja sam prilozil sliku transakcija kak su trazili u gornjem postu, dodal sam kao atachment u dopisivanju sa sluzbom, player support

5. trazili su me novi mejl koji zelim vezat uz akaunt i mozda password, neznam vise

mejl promjenjen

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
offline
World of Tanks

ED63 

 

Hvala...

 

Ali ja nisam nikad ništa platio...

 

Da znam da mi ne treba njihova poruka na starom mejlu kojeg ne mogu otvoriti, sam bih otpičio promjenu kao što je opisano u tvom prvom postu...

 

Ako treba neki dokaz, nemam ga...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Javili su mi se večeras i rekli da je zamjena maila izvršena, nisu tražili nikakve potvrde... Sad koristim mail koji sam im poslao, sve 5, jedino sam morao promijeniti PW za igru... Jednostavno sam dodao "+" na kraju starog PW...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

Javili su mi se večeras i rekli da je zamjena maila izvršena, nisu tražili nikakve potvrde... Sad koristim mail koji sam im poslao, sve 5, jedino sam morao promijeniti PW za igru... Jednostavno sam dodao "+" na kraju starog PW...

De nam napisi koji si mail izabrao da znamo koji format prihvataju u zamjeni.

 

I naravno kako ti je glasio stari password 

 

 

Salu na stranu, ja sam nekada davno mijenjao mail u igri i znam da sam im napisao da sam raskinuo sa djevojkom sa kojom sam dijelio zajednicki email i da ga ne mogu vise koristiti i da zato zelim da promijenim. 

Bez ikakve frke su mi zamijenili email.

 

 

14 godina
offline
World of Tanks

LETSMERGETOGETHER

 

1 dan premium

Moj PC  
3 0 hvala 2
14 godina
offline
World of Tanks

imam novog regruta na jednom alt akauntu

nisam ga ja ni pozval ni linkal a bome nisam ni iso jos jedan akaunt delat

samo se stvoril i donosi bodove, i u mom klanu je kaj je najbolje

novi acc od nekidan

kak je to uopce moguce?

jel moze regrut sam uopce si izabrat regrutera? ili brijem?

mozda sam negdi ostavil svoj invajt link onak u zajebanciji al nisam vise ni ja siguran

 

jel to neko tu s foruma?

jel spiridon napravil SEDMI akaunt?

ili je onaj cije ime ne izgovaramo dedaa krenul izpocetka??!?

 

nije mi jasno kak se neko moze stavit po moje "zapovjednistvo"? sam?

ili sam negdi ostavil invajt ili je neko doslovno hakiral moj akaunt, pozval sam sebe za regruta, zatajil to i sad marljivo grajnda moju iducu premium osmicu???

 

ajde SPIRIDON priznaj da si to ti, i otkud ti invajt, ionak nema bit ko drugi...

ovaj put si sigurno NESTO PRČKO !!!

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

 

dobije se:

Congratulations!
Anniversary Missions completed: 1
Reward received:
• Days of WoT Premium Account added: 1
• Added: Large First Aid Kit (x1), Large Repair Kit (x1), Automatic Fire Extinguisher (x1), Demounting Kit (x1)
Anniversary Coins added: 1

 

samo treba klikati

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Siemka, skupio 24 battle pass tokena pa ne znam koji tenk uzeti, molim savjete onih koji imaju navedene. Ostale tenkove već imam, a za Kpz 3 nemam dovoljno tokena.

 

 

2 Cobra
1 BZ 58 2
0 Kunze Panzer
di treba potpisat?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: World of Tanks

ovo je no brainer.

 

Cobra je najzanimljiviji tenk u svom tieru a u top 5 u cijeloj igri po meni...

16 godina
offline
World of Tanks

redeem kodovi:

 

LETSMERGETOGETHER

OGHSUMMER2023

RM2023C1

WARGAMING25

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
6 0 hvala 9
14 godina
offline
Re: World of Tanks
memulica kaže...
LETSMERGETOGETHER

OGHSUMMER2023  Code EXPIRED

RM2023C1

WARGAMING25

 hvala kolega, prvi kod je par postova gore vec zaljepljen

 

BTW. "BRKO" ™©® prodajeTajpa 59 za ca$h u $hip-$hopu

valjda i oni u neboderu na Cipru trebaju financirat ljetovanje, nije im bilo dosta uzimanja resursa sad oce i lovu

 

fascinantno je da su uveli "extra" poglavlje za betl pes za FREE EXP kao "PROBNO" taman prije assebly shopa da ljudima isprazne akaunte prije nego im daju da si ih sami isprazne dobrovoljno

 

ja sam zakljucil da umjesto grajnda 4h dnevno u 10 dana za "free" premium bolje mi je  naci "regruta" medju "PriJaTelJimA" ™ i za pola sata grajnda kroz kolko ocu dana uzmem jedan od 4 ponudjena premiuma (T92 ne brojim jer to nije tenk neko go-kart )

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
World of Tanks

kaj se vise isplati uzet / bolje je za ove tokene za godisnjicu?

bond turbo ili bond rotation?

jedino njih nema u bond shopu i dosad su bili samo za neki ranked  nagrada

ak sam dobro shvatil rotation poboljsava traverse i turret traverse speed ali samim time radi veci reticle bloom koji onda svojim bonusom "neutralizira" i vraca na "normalne" vrijednosti ko da je tenk bez njih

a turbo daje fiksni bonus na brzinu napred i rikverc kao i na snagu motora

 

kaj cete vi uzet, BUGovci?™

P.S. znam da bi dedaa reko da nikaj od ovog netreba jer on nije imal nis dok je pWnal n00bine

P.S.S. ne zaboravimo da je za obrazlozenje potrebna drevna podjela ISK-a od:

1)

2A)

2B)

 

i znam da bi ISK jos dodal "nemoj da nekog utepem da ide guglat kaj je isk"

jer svi zanju ko je deddaaaa, tu netriba guglanje, jel-da?

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Od ta dva ako bas moras uzimaj turbo.

 

Inace uvijek uzimas ramer ili v stab.

 

Ili ako zelis bas specifican build za neki tenk. Ja recimo na ebr-u imam ventove i optiku za bonde.

mihi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

bond turbo i IRM nisu do sad bili dostupni u bond shopu, osim kao nagrada za ranked mislim (turbo)

a niko nije izbacil video od jubitubera o tome kaj najbolje uzet

naravno da cu uzet ono kaj nije dostupno za kupit trenutno, a to su ova dva tj. jedan od njih

 

inace bi mi trebal u biti vertikal, al ovo je rijetka prilika pa cu mislim piknut turbo

inace za bonde uzimam premium osmice a ne opremu, bar na moja dva-alt akaunta i jos dva-tri koja "cuvam frendovima" dok se "ne vrate wot-u"

 

ak sam dobro shvatil, funkcija IRM-a je da povecava brzinu rotacije kupole i hull-a tenka a smanjuje disperziju pritom, nesto kao kombo cluth braiking + mini vertikal

to bi dobro doslo na artiju ili TD-u bez kupole, probacu to u jednoj od "dostupnih garaza"

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

U povodu meksičkog praznika imate neke misije koje vam otključavaju neku meksičku 'kozmetiku' za tenkove. Aktivacija vrijedi do 19. rujna.

 

Redeem Wargaming code:

 

MEXICOIND2023

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
World of Tanks

ED63

 

Fakat nisam ništa prčko... 

Igrao sam 6-7 dana prošli mjesec na acc sa SovjeCkim tenkovima jer su mi dali puno (neiskorištenih) premium dana.

Pičio sam IS-2M (ili je IS-M2...)... Rijedak tenk, mislim da sam ga uzeo za bondse...

A i ne znam ti ja sve te picaboce (regrutacija, dodaj amblem i štajaznam)... 

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

za bonde je IS-2 S sa mrežama po kupoli, popularno zvani "kokošinjac" ™©®

mozda si ubol IS-2 B-erlin kaj se mogel uzet za kredite u nekom od onih trejding karavana il ship-shopova

IS-2 M je mislsim bil prodavan direktno za pare

al eto nije vazno, ko bi to znal, ima ih jedno 3-4 tih tir 7 IS-2 (neko slovo) premiuma

 

pital sam svog "REGRUTA" reko ej, ALO miki okle ti link za mog naucnika, veli da ga je nasel tu na forumu

valjda sam ga ja postal kad sam u zajebanciji se htel ogrebat za regruta kaj bu mi grajndal premium osmicu

jer nije ga mogel nikak drugacije dobit

 

sad je samo pitanje dal uzet T-54 1st proto ili STA-2, srecom je akaunt rusko-japanski pa su muke slatke

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
World of Tanks

Kod sa Fejsa, kažu 7 dana premiuma i 250 000 silvera...

 

HANDOFBLOOD

 

Nisam probao...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

Kod sa Fejsa, kažu 7 dana premiuma i 250 000 silvera...

 

HANDOFBLOOD

 

Nisam probao...

 Code inactive. Please read the rules for using this code

5 mjeseci
offline
Re: World of Tanks

WOT previse dao za besplatno

8 godina
offline
World of Tanks

Ja imam 7 tenkova damaged/2 kill

On ima 7 damaged/1 kill

 

On dobije confederate medalju a ja ne...u čemu je štos?

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
World of Tanks

Moj pokušaj da se malo opustim večeras je totalno usran od strane WG bagre sa algoritmom koji me spaja sa apsolutnim poljsko/češko/turskim kretenima koji sa 8micama nadalje niau u stanju skrpit demidža koliko im vlastiti tenk ima.

 

Jebem dan kad sam ovo instalira. Nisam se tako zajeba ni kad sam boljoj polovici reka da useli.

 

U interesu netrošenja para na novog miša, alt-ef-četrira sam igru, jer gledat humanoidnog majmuna u Boratu kako stoji iza grma, izađe van grma, opali, pa se vraća iza grma me moglo koštat i monitora.

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dekrznator kaže...

Ja imam 7 tenkova damaged/2 kill

On ima 7 damaged/1 kill

On dobije confederate medalju a ja ne...u čemu je štos?

 vjerojatno je on napravil više "demiđa" tj. bil je "demiđ haj" TM (Damage high je bivsi forumas pa ga trolam)

ili si ti poginul

ili je on igral u ruskom tonku a ti nisi

Bevanda kaže...

....gledat humanoidnog majmuna u Boratu kako stoji iza grma, izađe van grma, opali, pa se vraća iza grma me moglo koštat i monitora.

 i onda sam ga opalil tak jako kroz monitor da mu se odma sve zacrnilo i ja sam to sve naravno videl na svom monitoru.....

moje isklustvo je da je bolje se koncentrirat na weak point i lupat po tastaturi, lakse se "penetrira" od monitora i manje kosta da se kupi nova, posebno bez premium akaunta 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice