World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.293
|
čitano: 8.558.536
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Strpljivost i kampanje nisu isto. Ako s Progettom namjeravas ici na prvu liniju bolje da ga ne kupujes.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Kupio e75 prije par dana iskoristio free exp i istrazio tracnice i kupolu...
Ali em je spor em je top kilav imam osjecaj da tier9 i 10 nemogu nista u vecini slucaja i da najveci problem ht armor...
Armor danas je bitan kao hdz u irskoj ako netko vidi o bauncalo je onda bude prasenja golda.... Pa sad kad gledan siru sliku bolje igrat mediuma koji su agilniji pokretljiviji nego nekog sporog ht kojeg kad te spotaju arty te pojede (kao prije nekih 5 godina)... Znaci jucer 3 puta sam bio spotan preko cijele karte i sve 3 arteljerije po meni.... Prva stvar nije mi jasno kako me ko vidi a da ja njega ne ali ok drugo je da repair toolbox ne pomazu kad te 3 artyja gadaju ....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...
Kupio e75 prije par dana iskoristio free exp i istrazio tracnice i kupolu...
Ali em je spor em je top kilav imam osjecaj da tier9 i 10 nemogu nista u vecini slucaja i da najveci problem ht armor...
Armor danas je bitan kao hdz u irskoj ako netko vidi o bauncalo je onda bude prasenja golda.... Pa sad kad gledan siru sliku bolje igrat mediuma koji su agilniji pokretljiviji nego nekog sporog ht kojeg kad te spotaju arty te pojede (kao prije nekih 5 godina)... Znaci jucer 3 puta sam bio spotan preko cijele karte i sve 3 arteljerije po meni.... Prva stvar nije mi jasno kako me ko vidi a da ja njega ne ali ok drugo je da repair toolbox ne pomazu kad te 3 artyja gadaju ....

Taj sam tenk istražio prije par godina na putu prema E100, i bio je zvijer - odličan oklop sprijeda, bez weakspotova na frontu, uska kupola prema mantletu kojoj je teško uvaljat gold, odličan top... i onda su krenuli OP premiumi, nove grane i nove nacije i na žalost pao je u tešku prosječnost.

Kupio sam ga ponovno pred kojih godinu dana i prodao nakon dvadesetak partija.

Šteta, bio je jedan od najboljih ako ne i najbolji T9 heavy. 

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

a koji je bolji od e75?

257?

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2018 13:15 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Kupio legendarnog is3 sa kojim sam na proslom accountu najvise uzivao najvise zbog reverse sidescrapea,doslovno svaka zgrada,svaki objekat na kojem mozes radit reverse sidescrape si op.Kupio ga neki dan idem radit reverse sidescrape probija me tir 8 bez problema.Aj reko dobro mozda se nisam dobro nakosio kad ono opet probije.Sta se desilo sa tim tenkom,nisu ga valjda toliko nerfali?Sad je totalno beskoristan pored op defendera i is3a.Pogledam na tanks.gg kakav mu je armour i vidim da ima par mjesta na kojem ga sad mozes probit bez problema na reverse sidescrape.Jedan od najboljih tier 8 heavya sad je beskoristan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Nakon 3 mjeseca igranja opet ovo ide na cooldown a mozda i na uninstall jer igrica je postala sve samo ne zabava što je osnovna zadaća neke igrice da ti bude zabavna dok je igras... Prvo i osnovno sredite jbn mm ne da partije budu obično 0-15...

Drugo jeli testirate karte i tenkove na glupoj polarnoj karti sad s kv2 sam unisten u prvoj minuti jer laserske jet turbo mašine dođu do sredine a ja se još gegam preko cistine do pozicije i onda ga možeš dudlat s derp gunom ( ovdje isto moze pod bit problem broj 1. jer naši laserske formule očigledno vole brawl...) 

i Jbl vas zlatnici i pohlepa  igrica je najbolja bila 2012 2013 sad je ovo uzas sa svim tim zvijezdama smrti na steroidima.  npr. ferdi prije je meni bio urnebesno zabavan tenk koji je bouncao sve zivo imao odlican top koji sve penna (zatvoris oci i pucas) a danasnji Ferdi neigriv ima dobar top i to. armor u ovoj igrici je nevazan ako nije sloped jgtiger isto samo je jos uočljiviji od ferdija e 75 smeće na kubnu potenciju ovo su bar moji tenkovi koje imam i koji su mi bili zabavni vise bome ne..E i putanja metaka 0.33 jpz 4 djeluje kao 0.75 ono što gađaš nečeš sigurno pogodit iako si sve obavio po ps-u. A onda kv2 preko pola karte s derpom u pokretu skine skorpiona kao da je to najprecizniji top u igri...

Meni je ovo sve gore i gore sa svakim updejtom igram skoro od izlazka s prekidima ali kad je tek i izasla i kad su bile 3 nacije 30 tenkova bilo je zabavnije bar meni (nemojte mi sad ronjat kako je zabavno sa scorpionom i ostalip pay to win sranjima)... sad je gold ammo gold tenk gold ovo gold ono mape koje su očajne i ove nove koje su ubacili su jos gore tako da adios i vidimo se kad se vidimo. mozda probam war thunder ili zapravo ne probam nista. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Face-IT dijeli kodove za nove igrače, pa eto ako je netko mislio započeti novi account

 

Kod: REINDEER1

 

Sadrži:

 

  • Free T-127 Premium Tank
  • 7 Days Premium Time
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Dijeli i wg kodove za nove igrače i daje nevjerojantih 5 malih kutija. 

 
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...

Kupio legendarnog is3 sa kojim sam na proslom accountu najvise uzivao najvise zbog reverse sidescrapea,doslovno svaka zgrada,svaki objekat na kojem mozes radit reverse sidescrape si op.Kupio ga neki dan idem radit reverse sidescrape probija me tir 8 bez problema.Aj reko dobro mozda se nisam dobro nakosio kad ono opet probije.Sta se desilo sa tim tenkom,nisu ga valjda toliko nerfali?Sad je totalno beskoristan pored op defendera i is3a.Pogledam na tanks.gg kakav mu je armour i vidim da ima par mjesta na kojem ga sad mozes probit bez problema na reverse sidescrape.Jedan od najboljih tier 8 heavya sad je beskoristan.

 Potpuno se slažem sa ovime...isto kao što je gore napisano i za njemačku tešku devetku.E75 i Is3 su mi prije par godina bila dva vrhunska tenka. Kupio ih ponovno prije par tjedana i sada su jako...jako pali u odnosu na sve ove novotarije i "zlatna" vozila. Užas ! Od stare garde još se jedino T10 nekako drži.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2018 8:50 (dawor).
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Danas se ulogiram nakon par dana i dočeka me gratis velika kutija (nisam kupio ni jednu ove god) Otvorim, dobijem 250 golda i Defendera 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2018 13:52 (hoss).
 
3 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: World of Tanks
hoss kaže...

Danas se ulogiram nakon par dana i dočeka me gratis velika kutija (nisam kupio ni jednu ove god) Otvorim, dobijem 250 golda i Defendera 

 Daaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjj....nemoj me hebati.....

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ni ja nisam mogao vjerovati, ali eto. 

PITANJE: jeste li vi dobili tu kutiju gratis? Jer mi veli frend da on nije dobio ništa. Možda je trebao nešto uključiti? 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: World of Tanks
hoss kaže...

Ni ja nisam mogao vjerovati, ali eto. 

PITANJE: jeste li vi dobili tu kutiju gratis? Jer mi veli frend da on nije dobio ništa. Možda je trebao nešto uključiti? 

 Jedva čekam da dođem sa polsa kući pa ću tek kasnije saznati ( hebiga..udaram smjene od 12 sati jer treba platiti premium acaunt...golde...kredit za kuću...žena djeca...  )

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
16 godina
offline
Re: World of Tanks
hoss kaže...

Danas se ulogiram nakon par dana i dočeka me gratis velika kutija (nisam kupio ni jednu ove god) Otvorim, dobijem 250 golda i Defendera 

 Ulogirao se i dobio jedno veliko nista 

 

Da je nisi zaradio igrajuci ovih dana, za neki uspijeh u igri ??

7 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...
hoss kaže...

Danas se ulogiram nakon par dana i dočeka me gratis velika kutija (nisam kupio ni jednu ove god) Otvorim, dobijem 250 golda i Defendera 

 Ulogirao se i dobio jedno veliko nista 

 

Da je nisi zaradio igrajuci ovih dana, za neki uspijeh u igri ??

 A možda su se ovi iz WOT-a smilovali kada su vidjeli da ništa nije kupio ( misle nema para) pa mu poklonili...a mi koji kupujemo ionako ćemo i dalje biti ovce za šišanje ...

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
hoss kaže...

Ni ja nisam mogao vjerovati, ali eto. 

PITANJE: jeste li vi dobili tu kutiju gratis? Jer mi veli frend da on nije dobio ništa. Možda je trebao nešto uključiti? 

 Zavrsio se onaj Santa vs Krampus

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Opet kazem da ih nabijem sa svime time kutijama t50 2 mka skorpionima i svim ostalim siemka moronima... Eto toliko za bozic...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Od 9 kutija šta sam kupio, dobio Defendera, IS-3a I kv-220, a uz to jos onog commandera hispster Djed Mraza koji dobije BiA i Sixth Sense po defaultu pa se ne žalim haha. Cinjenica je da su igru s ovim tenkovima potpuno razili. Masa tenkova treba buff (Porscheov Tigar mi pada na pamet), a oklop je postao beskoristan tako da teški tenkovi više nisu neka opcija, osim ako nisu brzi. Čak je Super Pershing s onim dodatnim pločama bolje zaštićen protiv golda nego masa tenkova, ali šta je tu je. Držimo fige da iduće godine spase igru i nerđajućeg taj golf ammo vise...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Ma samo trebaju ht ili tenkovima koji imaju oklop cesto naustrb brzine ili nečeg drugog dat neku korisnu karakteristiku ako vec oklop nema smisla... Kako ne znam ne vidim to... Jedino sto se isplati su ht sa velikim mobilitijem i dobrim topom ili da im je kupila doslovno kružnica :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: World of Tanks
Brki1994 kaže...

Od 9 kutija šta sam kupio, dobio Defendera, IS-3a I kv-220, a uz to jos onog commandera hispster Djed Mraza koji dobije BiA i Sixth Sense po defaultu pa se ne žalim haha. Cinjenica je da su igru s ovim tenkovima potpuno razili. Masa tenkova treba buff (Porscheov Tigar mi pada na pamet), a oklop je postao beskoristan tako da teški tenkovi više nisu neka opcija, osim ako nisu brzi. Čak je Super Pershing s onim dodatnim pločama bolje zaštićen protiv golda nego masa tenkova, ali šta je tu je. Držimo fige da iduće godine spase igru i nerđajućeg taj golf ammo vise...

 Pa hebemu miša ja na koncu konaca kupio toliko kutija da sam mogao sagraditi Lego Medvedgrad  a nisam dobio taj IS3A ( a baš sam ga želio). Nisam nezadovoljan dobivenim, ali taj mi baš fali.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...
Ma samo trebaju ht ili tenkovima koji imaju oklop cesto naustrb brzine ili nečeg drugog dat neku korisnu karakteristiku ako vec oklop nema smisla... Kako ne znam ne vidim to... Jedino sto se isplati su ht sa velikim mobilitijem i dobrim topom ili da im je kupila doslovno kružnica :)

Da, meni je to žalostno ušta se sve pretvorilo. Danas od 26 partija ne znam da me itko pogodio normalnom granatom, makar bio dva tiera niži od neprijatelja. Jadno. 

12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Zar nije bila ideja da se goldu smanji prosječni dmg? Ili se odustalo od toga? Pričalo se o 20-25% smanjenju dmg. To bi bilo sasvim ok, ako hoces pucati gold, radi manje štete.

Moja ideja od prije par godina je bila, da se ograniči količina golda u randomu. Npr. možeš imati max 3-5 gold granata (autoloaderi 1 klip) a količina bi ovisila o topu (stock top 5 granata, najbolji top 3 granate). Otprilike tako i sada nosim, ako treba odlučiti partiju. Znam da to njima smanjuje zaradu....

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
hoss kaže...

Zar nije bila ideja da se goldu smanji prosječni dmg? Ili se odustalo od toga? Pričalo se o 20-25% smanjenju dmg. To bi bilo sasvim ok, ako hoces pucati gold, radi manje štete.

Moja ideja od prije par godina je bila, da se ograniči količina golda u randomu. Npr. možeš imati max 3-5 gold granata (autoloaderi 1 klip) a količina bi ovisila o topu (stock top 5 granata, najbolji top 3 granate). Otprilike tako i sada nosim, ako treba odlučiti partiju. Znam da to njima smanjuje zaradu....

 Rješenje je da se rebalansira i uopće ukloni ta ideja "premium" ammo-a. Dakle da svaki tim granate ima svoju primjenu u svojim specifičnim uvijetima kako ammo ustvari i funkcionira. Smanjivanje dmg-a, broja itd i dalje ne uklanja činjenicu da je to premium ammo, što je onda i dalje P2W. 

 

Smanjivanje dmg-a za 30-35% neće smanjiti korištenje istog, jer jako puno igrača želi napraviti barem neki dmg.

Samomrzeći hrvat
16 godina
offline
World of Tanks

Muke Isusove i T28 Prot.. napokon otključao i kupio Tier X top... a igra... buše te svi tko te god pogleda, a 99% bitki si u tier 10 bitkama na dnu

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ja ga bas izgrindo prije 2 dana, uzo t30 a ovog nisam prodo,dobar,imo par ludih partija snjim,nakon 105 tekmi istrazio t30,imam drugu liniju americkih od prije pa sam imo odma zadnji top

 

žiga ti si bot

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.12.2018 12:54 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Hahaha kakvi govnarski prevaranti ti iz WG. Izrađujem neki ukras tier 4. Imam jedan od tri te vrste i pet puta zaredom dobijem upravo taj koji već imam!?

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Ma boli njih ona stvar imaju odlicnu zaradu zasto bi mjenjali... Ja to ne kuzim mazohizam nekih ljudi meni to nije to nešto fali veci je gust igrat tier 2 i 3 nego 7 8 9 10... Zato jer nema diversifikacije kao u vecim tirovima pa je većinom kako znas tako i igras i nema premium shit tenkova ...
Predvidam kad im padne zarada brzo rješavanje premium metaka mm i odtalih problema... Samo da padne potrosnja...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Mozda ima nade...

Moj PC  
11 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

s obzirom da je Madžar napiši mu:

 

Baszamego Ur Istenem!

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Ekstra danas dan igram s Leo i Challenger, stavlja me kao top tier stalno, jedino šteta što sam stock, pa ne mogu ni 2x uzeti danas 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.12.2018 20:06 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice