Sim City 5

poruka: 575
|
čitano: 95.617
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sim City 5

ja sam upravo kupio simcity na indijskom originu i sve radi!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Eee ljudi aj dodajte me vikich19977 i dođite na Europe West 2, na regiju Croatia i idemo napunit tu jednu regiju do kraja... {#}

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Sim City 5

jel zanima nekog mozda bf3 premium za sc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Nikako da {#} rješe ovu igru.

Mora da je uistinu integriran taj mrežni koncept kad ga ne mogu odvojiti.

 

Anyways, rado bi zaigrao ali se nema para a i toliko su popljucali igru da mi ne pada na pamet kupovati.

 

 

 

 

Something witty.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Sim City 5

UPDATE 2.0 dolazi 22.4 u 13 sati po PST vremenu {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2013 18:35 (zagi55).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sim City 5
bjong kaže...

prodajem sim city 5 + medal of honor warfighter 150kn, bez zamjena

idalje na prodaji moguć popust

15 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Dodajte i mene {#}

 

Nick: Crosim

JAGSHEMASH !!!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Evo kupio  i ja u Indiji pa me možete dodati.

 

Nick: ZKerum1950

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sim City 5

i šta prića ekipa o novom update 2.0 (https://help.ea.com/article/simcity-updates)? eto nešto se radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sim City 5

rollback se i dalje javlja mamicu im!  -.-

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
11 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Eee ovako... ja sam sa svojim glavnim gradom kupio great works za onih milijun para i sada vec mozda 3-4 dana učitava, ono pending great work.
Odem kod susjeda u grad i vidim da je arcology već izgrađen ali meni stalno učitava, ima tko kakvu ideju da se to riješi?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sim City 5
e sada moraš slati resurse iz svog grada, što je dosta skupo ako nemaš razvijenu ekonomiju. ja sam uspio napraviti great solar work, ali nisam imao neke koristi od nje
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sim City 5

Problem je u tome što meni još nije došao do faze 1 od 2... cijelo vrijeme mi učitava.

Još kao traži dozvolu za gradnju {#}

11 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Evo ovako stalno učitava...

Evo ovako stalno učitava... Evo ovako stalno učitava...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Meni još uvijek nije jasna ova stvar s populacijom i brojem radnika. Pa imam grad od 150 000 stanovnika, i samo 6000 raspoloživih radnika, pa šta su ovi ostali lijenčine ili koji vrag? Na kraju ispada da mi fali 13000 radnika.

[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/680763f317669c2b.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sim City 5
Kiki-hr- kaže...

Meni još uvijek nije jasna ova stvar s populacijom i brojem radnika. Pa imam grad od 150 000 stanovnika, i samo 6000 raspoloživih radnika, pa šta su ovi ostali lijenčine ili koji vrag? Na kraju ispada da mi fali 13000 radnika.

Mozda nisu obrazovani, ili su previse obrazovani da rade u tvornicama.

LoL acc THCJoshi
12 godina
offline
Sim City 5

Imali neki način da se može nabaviti ovaj sim city 5 bez plaćanje :D , msm iskreno ja nemam pojma ne igram to igrice slabo, prijatelj mi pita, kaže nmž naći key pa ako neko ima neki način nešto. 

It's not how good you are, it's how good you want to be.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Sim City 5

Specijalizacija je jako čudna. Tvornice govore da im fali raw ore,a stavio sam trade depot i onaj drugi depot, povezao sa morem i zeljeznicom i stavio na oba use localy, a procesore da prodava. Stvarno čudno...  još mi je nešto čudno, a to je stavio sam najvecu policijsku postaju,bolnicu i vatrogasce medutim gubici su jako veliki  -50,000 po satu. Oko mene su sve neboderi i imam 100k stanovnika. Još nešto koliko vi stavite porez 1,2 i 3 ?

www.mmo-balkan.com/forum
11 godina
offline
Re: Sim City 5

Mozda im treba jos koji Euro ubaciti u djep?

10 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

E ekipa cao {#} Cujem da je izasao Sim city 5 i da je jako dobar .. Moze li mi netko reci   Jel se Sim city 5 mora bas kupiti ili mozes skinit preko neta ? pls ako moze da odgovorite sto brze Hvala {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sim City 5

nije toliko bas dobar, ima bugova, mala je mapa za grad i tako.
piratske verzije nema vjerovatno nikad nece ni biti.
najjeftinije je kupit "indijski" sc5, dodje oko 150kn 

Btw
Mjenjam BF3 limited ediiton, za simcity 5. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2013 18:43 (WhiskeyInJar).
15 godina
offline
Re: Sim City 5
DeathBringer12 kaže...

Specijalizacija je jako čudna. Tvornice govore da im fali raw ore,a stavio sam trade depot i onaj drugi depot, povezao sa morem i zeljeznicom i stavio na oba use localy, a procesore da prodava. Stvarno čudno...  još mi je nešto čudno, a to je stavio sam najvecu policijsku postaju,bolnicu i vatrogasce medutim gubici su jako veliki  -50,000 po satu. Oko mene su sve neboderi i imam 100k stanovnika. Još nešto koliko vi stavite porez 1,2 i 3 ?

i ja imam problem sa policijom, bolnicom i vatrogascima odmah gubici ogromni...

11 godina
protjeran
offline
Re: Sim City 5

ali to je jedan od najvecih problema. Imam hrpu turista,hrpa parkova, a bogatasi prosvjeduju zbog grinja ili sto je ono vec. Za grad od 100k stanovnika sa najvecom bolnicom,policijom i vatrogascima (sve po 1x) meni to stvara ogromne gubitke. Idem povecati porez odmah se zale, i ne napreduju vise nego idu nazad. Zale se na transport, ferry,zeljeznica,2x autobusa itd i sve im to sagradim i uvijek su svi puni ljudi i opet su u minusu. Znaci popunim svaki prostor na mapi, sve je kako treba, a opet nije jer je gubitak preko 50k po satu. Cak i kad popunis sve na mapi sto onda? Stvarno glupo.

www.mmo-balkan.com/forum
12 godina
offline
Sim City 5

velika policija, bolnica i vatrogasci nisu potrebni gradu na 100k stanovnika. kod mene je uvijek bio porez 9-10% i nikad se nitko nije bunio. ako si ispunio cijeli prostor a imaš 100k krivo radiš, jedan od glavnih značajki velikog grada je gradski prijevoz koji si očito loše rasporedio. koliko su ti ceste blokirane, kolika ti je gustoća zgrada, koliko su ti ljudi educirani... sve to utječe. ja sam sa 100k ljudi uspio nparaviti great work sam. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Ljud moji, u ovoj se igri ide polako, ako neko vrijeme ide dobro onda polagano uppgrade, a ne odma nasrat 100 stvari, minus do krova. Moji prvi gradovi su svi odreda bili visoko populacijski (150k+) sa 80% high wealth populacije i isto mi je bilo kao vama, tj. u jednom trenutku jednostavno bankrot, kriza treba 10 fire stationa da se reguliraju pozari... Krenite polako, drzite sto vise vremena low wealth populaciju, jer u lako je u pocetku korigirat stvari, napravit dobru infrastrukturu ne brzati u jaku industriju i populaciju. A kad imate dobru infrastrukturu, osiguran novac (minimum milion ipo $) krenit lagano naprijed i razvit grad kako spada. Tada ce vam jedna vatrogasna postaja obavljat posao kao 10 u losem gradu i svaki covjek ce biti zadovoljan i grad ce cvijetati.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Sim City 5

Ja sam se bazirao na metalnu industriju u gradu gdje imam 100k. I to je samo 1 primjer. Jer zašto bi ti pravio 4x bolnice, policiju i vatrogasce kad to mozes rijesiti sa 1x svega? Maxon aj molim te stavi screenshot da se vidi onaj window gdje ti je porez i dobitak.

www.mmo-balkan.com/forum
16 godina
offline
Sim City 5

Imali iko napravljenu regiju di igraju "naši" da ne spikam ingliš?  :)

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sim City 5
DeathBringer12 kaže...

Ja sam se bazirao na metalnu industriju u gradu gdje imam 100k. I to je samo 1 primjer. Jer zašto bi ti pravio 4x bolnice, policiju i vatrogasce kad to mozes rijesiti sa 1x svega? Maxon aj molim te stavi screenshot da se vidi onaj window gdje ti je porez i dobitak.

 

ali gledaj na ovaj načina ako imaš blokirane ulice, nemaš koristi od te velike bolnice ili policije, zato je bolje imati dvije male bolnice nego jednu veliku. neigram ti više sc5 ali nađi bug.hr valley pa tamo možeš pogledati

12 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

ja sam upravo kupio simcity od nekog tipa sa njuskala za 125kn i sve radi za 5.
i neka zenska prodaje takodjer za 150kn, tko hoce nek uzme
http://www.njuskalo.hr/pc-igre/simcity-2013-oglas-7902382 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2013 19:56 (WhiskeyInJar).
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Sim City 5

Da, i onda nakon par dana samo neces moc uc u acc jer je tip promjenio pw preko maila koji se neda  mjenjat na Originu...

Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice