Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 694.722
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Logigamer kaže...

meni nije toliki problem animacija,nego kad recimo pokupi loptu u ruke i onda mu ispadne i primis gol,ili kad on ubaci po zemlji iz mrtvog kuta i lopta ide u out i golman je sam sebi u gol ubaci,pa golovi iz mrtvog kuta (naravno opet golman sam sebi ubaci u gol),i koliko sam ja primjetio razlike izmedu onog iorghenova i svih drugih golmana nema,jedino casillas nesto moze obranit (bez da ga lopta pogodi)

Da, to je to. Nije baš da puno i obraćam pažnju na animaciju, pogotovo kad igram u društvu i sl. Zna bit dosta iritirajuće kad primam golove zbog onakvih ispada. Valjda to srede što prije. Suce su više-manje sredili.

mmm... donuts
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2012 18:23 (Hambrle).
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

novi video:

 

najbolji dosad, pogotovo ovaj zadnji dio sa Neymarom. Ovaj Player ID stvarno dobro izgleda, samo je pitanje koliko igrača će ga imati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2012 12:45 (antimadridista).
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Preko 60. Odlično izgleda. Jedva čekam demo sutra

http://winningelevenblog.com/blog/pes-2013-team-stadium-list/

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2012 13:02 (Tommy_123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Preko 60. Odlično izgleda. Jedva čekam demo sutra

http://winningelevenblog.com/blog/pes-2013-team-stadium-list/

Nou Camp dolazi tek u DLC-u?

 

edit: evo i dojam jednog lika koji je već probao igru:

http://forums.pesfan.com/showthread.php?246305-PES-2013-Gameplay-What-We-Know

http://winningelevenblog.com/blog/pes-2013-preview-code-impressions/

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2012 13:24 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Da, a i Amsterdam Arena koja je bila nezna se oće li biti u igri. Kolega pročitaj ovo.

http://www.officialplaystationmagazine.co.uk/2012/07/24/pes-2013-preview-six-things-it-does-better-than-fifa-13/6/#gallery-top

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Da, a i Amsterdam Arena koja je bila nezna se oće li biti u igri. Kolega pročitaj ovo.

http://www.officialplaystationmagazine.co.uk/2012/07/24/pes-2013-preview-six-things-it-does-better-than-fifa-13/6/#gallery-top

 

članak je promašen. Nemoguće je uspoređivati sa Fifom 13 kad ju nitko još nije ni probao, tako da će to pričekati. Jedino je mogu usporediti sa Fifom 12.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ukoliko sati sutra izlazi demo..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Može bit dostupan u 00:01 a može biti također rano ujutro. Oko 8. Nezna se.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

al brate jedva cekam, sanjat cu ga veceras..

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Nadmašio je sva moja očekivanja. Od Player ID-a do def toucha pa sve do Manual shooting i passing. Jedva čekam sutra.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Nadmašio je sva moja očekivanja. Od Player ID-a do def toucha pa sve do Manual shooting i passing. Jedva čekam sutra.

kolko ce biti GB demo?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Golamni opet pogledom ispraćaju golove... Preloša reakcija nakon Neymarovog šuta, sviđa mi se ID.

14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
GOONERS 4 LIFE kaže...
Tommy_123 kaže...

Nadmašio je sva moja očekivanja. Od Player ID-a do def toucha pa sve do Manual shooting i passing. Jedva čekam sutra.

kolko ce biti GB demo?

 

najčešće bude oko 1 - 1,5 GB.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Nadmašio je sva moja očekivanja. Od Player ID-a do def toucha pa sve do Manual shooting i passing. Jedva čekam sutra.

Kako je moga dosad ista nadmasit kad ni demo nije izasa.. ponavljam po stoti put, nikad ne vjerujte trailerima. Da je vjerovat njima, dosad bi svaki novi pes bia najbolji ikad..

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
cecenac kaže...
Tommy_123 kaže...

Nadmašio je sva moja očekivanja. Od Player ID-a do def toucha pa sve do Manual shooting i passing. Jedva čekam sutra.

Kako je moga dosad ista nadmasit kad ni demo nije izasa.. ponavljam po stoti put, nikad ne vjerujte trailerima. Da je vjerovat njima, dosad bi svaki novi pes bia najbolji ikad..

 

pa dobro, ovaj zadnji trailer je in-game footage, tako da je to sve izvedivo u igri. Ali svejedno to ništa ne znači, tek kad sam zaigraš možeš procijeniti valja li ili ne.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Mislim da su rekli da su golmani na vecini trailera na amater ili regular tezini. Svatko tko je probao igru su rekli da su golmani preporodeni novim animacijama te da su pametniji.
Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...
Mislim da su rekli da su golmani na vecini trailera na amater ili regular tezini. Svatko tko je probao igru su rekli da su golmani preporodeni novim animacijama te da su pametniji.

a tko to svako? ne laži ovaj napaćeni narod!

šumski put je bio ravan.
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
dreammaker kaže...
Tommy_123 kaže...
Mislim da su rekli da su golmani na vecini trailera na amater ili regular tezini. Svatko tko je probao igru su rekli da su golmani preporodeni novim animacijama te da su pametniji.

a tko to svako? ne laži ovaj napaćeni narod!

Mislim da je u pravu. Evo baš danas me moja susjeda od 86 godina pitala u dućanu dal sam vidio koliko golmani rulaju u novom pesu.

11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

 evo ga ljudi!:.....cim demo izdadje ovjde ce biti download link!!!... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2012 16:30 (maidkoric).
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Moram priznat da i nisam baš nahajpan na Demo, ali probaću ga. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Svidja mi se ovaj ID, i jedva cekam da probam, nadam se da ce do izlaska igre popraviti sve sto trebaju.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...
Mislim da su rekli da su golmani na vecini trailera na amater ili regular tezini. Svatko tko je probao igru su rekli da su golmani preporodeni novim animacijama te da su pametniji.

 

Kakve ima veze na kojoj su težini golmani ako padaju kao da na njih puca mirko i slavko? Gledam na jednom filmiću, radi paradu i leti unazad? Kosi se sa svim zakonima fizike i još izgleda smiješno.

Bez obzira na težinu golman bi morao znati napraviti povaljku, skratiti kut, izaći na centaršut i uhvatiti najjednostavniju loptu. Kao i svake godine unazad vidjeli smo da je to za golmane u pesu nemaoguća misija.  Nadam se da ove godine neće biti ali ovi filmići po netu koji su dostupni ne ulijevaju previše nade...

15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ne znam je li ovo bilo ali vrijedi pogledati

 

 

Malo se lopta neprirodno lijepi i kreće oko igrača a neymarov gol na kraju graniči s čudom.  Ipak takvi golovi s takvom putanjom ne padaju niti slučajno... pretjerali su...

 

Tek sad sam vidio da je netko već postao a ne znam kako obrisati pa moja isprika...

 

 

 

 

Evo demo za otprilike dva sata na ovom linku

 

http://www.pes-patch.com/

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2012 22:52 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Jesi siguran ovo za 2 sata ? Ovi na twitteru još nežele oktrit u kolko će bit dostupan :O

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
kako znaš da demo dolazi za 2 sata?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Pretpostavka. Znam da za x360 dolazi u 11 po našem vremenu. A nema uopće rijeći od pc-u i ps3. 

 

On je rekao da će u ponoć za sve tri platforme objavit vrijeme https://twitter.com/onlyproevo

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Meni na pes-patch.com izbacuje Malware Warning...

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

#PES2013demo estimated release times: Xbox 360 - 10am. PS3 - by 5pm. PC - your guess is as good as mine.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Jedva čekam demo da izađe!!! {#}

Daria
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Ima kakvih novosti kad ce demo za pc?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice