Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 693.325
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
AngryBird kaže...

Jel mi može tko reć, ako kupim rabljenu PES 2013 igru sa korištenim Online passom, jel će meni vrijedit taj pass na mom PC-u ili moram kupovat novi online pass ?

 

hitno jeee :D

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Nije loš, ima promjena i dobrih i loših. U ovom PES-u ima novi nivo pored beginner, amater, regular, professional dodan je i super star. Smeta mi to što sudija svaki oštriji faul ( pa čak i oni koji nisu ) svira žuti karton. Teže je igrati i davati golove, iz milion šansi 1-2 gola. Mislim da se ovim nastavkom htjelo postići postizanje golova iz osmišljenih akcija s tim i ljepši fudbal za oči. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Molim vas pomoc....ne mogu se ulogirat na pes2013 online, stalno mi izbacuje (KONAMI ID,KONAMI ID Password KONAMI One Time Password Service no korekt)...dali zna netko u cemu je problem??

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Poz, moze li se skinuti pes igrati online, ako more ima li neki tutorial?

BARCA - MES QUE UN CLUB
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Može li mi neko poslati ispravan link torrenta za pes 2013?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

I meni isto tako izadje,ko zna neka pomogne :D

 

8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

ja kada udjem da istaliram pes izbaci mi ovo:"error applying transforms. verify that the specified transform paths are valid" Izbacuje mi ovo kad idem instalirat pes 2013.Ako neko zna neka pomogne

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

molim pomoc skinio sam pes 2013 i skinio sam za njega smoke patch i pise mi da pes 2013 nije instaliran na kompjuter posle sam skinio drugi patch i obriso sam ovaj pec i igru s njim da bi opet instaliro pes i sve radi i posle sam instaliro drugi patch i opet mi pise isto... Sad da li je do komjutera ili do instalacije pesa posto mi je prije sve radilo normalno... Molim pomoc

sonekacar
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Zdravo, instaliram pes 2013, zatim na njega patch pesedit 6.0, otvori standardno pesedit jer se preko njega ulazi u pes. Prvo put radi, sljedeći put kad pokušam uci pokaže mi error. Pomoć!!?
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice