Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 693.434
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Pogledao i napravio preord.Gore od pesa12 nemože bit a ovo super zgleda.Bolje kretanje igrača,trčanje.Di ćeš bolje :)

 

 

Ipak bi bilo dobro vidjet gameplay {#}

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013
Po svemu šta su napisali i ovo malo šta sam vidio mi je dosta.Vidljivo bolje od pesa12 i što je najvažnije otišli su korak naprijed što mi se sviđa.
Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Zakon izgleda ono kad Ronaldo trči prvo u stvarnosti pa u igri. A grafika po onim slikama je bolesno dobra. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2012 13:57 (Praetorian1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013
Just gonna say.Pes is back :)
Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Bilo bi super!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ne vidim zašto toliki hype. Teaser trailer ne otkriva aposlutno ništa, dio novosti su uzeli od FIFE, a dio obećavaju za svaki PES zadnjih 5 godina. Svake godine se ponovno razočaram kad izađe novi nastavak, tako da ove ne očekujem apsolutno ništa. Nitko sretniji od mene da se PES napokon vrati u punom sjaju i opet konkurira/prestigne FIFU, ali nisam siguran da će s ovim nastavkom uspjeti.

Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013
PES FullControl označava novu mogućnost potpune "ručne" kontrole u dodavanju, ali i pucanju na gol, a pod istim terminom developer navodi i još veću slobodu pokreta pri općenitom kretanju s loptom.

Player ID komponenta obećava da će svaki poznatiji igrač imati svoje prave poteze i animacije, kao i vjerodostojne atribute. Neki će igrači trčati baš onako kako to rade u stvarnom životu, a Konami navodi da će se postava vjernih animacija proširiti i na način na koji štite loptu, pucaju pa čak i slave zgoditke. Golmani će također dobiti ovaj tretman boljih i vjernijih animacija.

ProActive AI u suštini znači pametnije računalne protivnike i suigrače koji bi se zbog ove komponente trebali ponašati logičnije. Da bi poradili na ovome segmentu Konami naglašava kako su surađivali s fanovima PES-a koji su govorili što točno ne valja. Posebno je naglašen često kritizirani golman koji bi u PES 2013 trebao bolje reagirati u raznim situacijama.
Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...
PES FullControl označava novu mogućnost potpune "ručne" kontrole u dodavanju, ali i pucanju na gol, a pod istim terminom developer navodi i još veću slobodu pokreta pri općenitom kretanju s loptom.

Player ID komponenta obećava da će svaki poznatiji igrač imati svoje prave poteze i animacije, kao i vjerodostojne atribute. Neki će igrači trčati baš onako kako to rade u stvarnom životu, a Konami navodi da će se postava vjernih animacija proširiti i na način na koji štite loptu, pucaju pa čak i slave zgoditke. Golmani će također dobiti ovaj tretman boljih i vjernijih animacija.

ProActive AI u suštini znači pametnije računalne protivnike i suigrače koji bi se zbog ove komponente trebali ponašati logičnije. Da bi poradili na ovome segmentu Konami naglašava kako su surađivali s fanovima PES-a koji su govorili što točno ne valja. Posebno je naglašen često kritizirani golman koji bi u PES 2013 trebao bolje reagirati u raznim situacijama.

 

Kao da čitam PES 2012 novosti. Toliko o Konamiju.

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

kakvi pa budu system requirements? ima kakvih informacija?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2012 14:25 (karlek10).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
karlek10 kaže...

kakvi pa budu system requirements? ima kakvih informacija?

 

 

Možda malo veći ali ne previše.Ja si mislim tak i tak piknut neku rabljenu 4850.Al i ova moja će bit dosta.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...
karlek10 kaže...

kakvi pa budu system requirements? ima kakvih informacija?

 

 

Možda malo veći ali ne previše.Ja si mislim tak i tak piknut neku rabljenu 4850.Al i ova moja će bit dosta.

pitam zato jer ak budu neki malo jači zahtjevi, ima šanse da su navijači u 3D... :D

 

a ne opet papirnati i kaj se može igrati na kompu od stare s geforce 4 mx 440....

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
karlek10 kaže...
Tommy_123 kaže...
karlek10 kaže...

kakvi pa budu system requirements? ima kakvih informacija?

 

 

Možda malo veći ali ne previše.Ja si mislim tak i tak piknut neku rabljenu 4850.Al i ova moja će bit dosta.

pitam zato jer ak budu neki malo jači zahtjevi, ima šanse da su navijači u 3D... :D

 

a ne opet papirnati i kaj se može igrati na kompu od stare s geforce 4 mx 440....

Sumnjam.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Je, nek se fokusiraju na animacije navijača...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ovo je zadnji pes kojem ću dat šansu...od pes5 idu prema dolje...sve sam probao igrao i igram od iss1. Nakon 12 sam odustao, ali dajem još ovome šansu. Vidim da se zove pes 2013 kao što se fifa zvala po godinama...a ne kao broj što je jadno i pokazuje da se samo guze fifi...pes je kralj meni nema tu greške ali ako sad sjebu onda je to za mene doviđenja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

jeli novi engine znaci da ce biti dosta zahtijevnija igrica?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
maxy0 kaže...

 

Ne previše, bit će malo zahtjevnija.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

prestao igrati pes nakon 2011. zapravo, nakog demo-a 2011. pes 2011 je trebao biti kao pes 2012. pes 2012 nije NISTA DRUGO nego pes 2011 sa ispravljenim pogreskama...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Dal može netko reći gdje ima info da li će biti uopće novi engine, jer ja to nisam nigdje vidio?! {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
David87 kaže...

 

Bit će, bio je tu negdje u temi link.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013
System: XP , Vista and Windows 7
CPU : Intel Core 2 Duo 1.8 GHz or equivalent AMD processor
RAM : 1 GB or more
Graphic Card : Nvidia Geforce 6300 or ATI Radeon x1200 or Intel HD graphics 3000
SOUND: Any sound card which supports DirectX 9.0
DIRECT X : Direct X 9.0 or more
RESOLUTION : 800×600 or more
Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...
System: XP , Vista and Windows 7
CPU : Intel Core 2 Duo 1.8 GHz or equivalent AMD processor
RAM : 1 GB or more
Graphic Card : Nvidia Geforce 6300 or ATI Radeon x1200 or Intel HD graphics 3000
SOUND: Any sound card which supports DirectX 9.0
DIRECT X : Direct X 9.0 or more
RESOLUTION : 800×600 or more

Dakle ništa od novog engine-a. Ovo su reqsi još od 2008 praktički.

 Pogledoa par trajlera, osim izdrklavanja po kikiju ronaldu nisam vidio ništa novo ni zanimljivo. Svake godine vele ovo ćemo ono ćemo pa dobijemo debile golmane i hrpu bugova.

nadajmo se da će ovo godine napraviti pes a ne neku kvazi fifu kao dosad.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
fila2208 kaže...
Tommy_123 kaže...
System: XP , Vista and Windows 7
CPU : Intel Core 2 Duo 1.8 GHz or equivalent AMD processor
RAM : 1 GB or more
Graphic Card : Nvidia Geforce 6300 or ATI Radeon x1200 or Intel HD graphics 3000
SOUND: Any sound card which supports DirectX 9.0
DIRECT X : Direct X 9.0 or more
RESOLUTION : 800×600 or more

Dakle ništa od novog engine-a. Ovo su reqsi još od 2008 praktički.

 Pogledoa par trajlera, osim izdrklavanja po kikiju ronaldu nisam vidio ništa novo ni zanimljivo. Svake godine vele ovo ćemo ono ćemo pa dobijemo debile golmane i hrpu bugova.

nadajmo se da će ovo godine napraviti pes a ne neku kvazi fifu kao dosad.

to su predviđanja

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
fila2208 kaže...

Dakle ništa od novog engine-a. Ovo su reqsi još od 2008 praktički.

 Pogledoa par trajlera, osim izdrklavanja po kikiju ronaldu nisam vidio ništa novo ni zanimljivo. Svake godine vele ovo ćemo ono ćemo pa dobijemo debile golmane i hrpu bugova.

nadajmo se da će ovo godine napraviti pes a ne neku kvazi fifu kao dosad.

Slažem se. PES 2013 mora se mora pokazati kao dobra i kvalitetna igra sa dosta novosti, ako žele ugroziti FIFU. Ionako su sa prošlim verzijama sve više i više počeli tonuti, ali ako ovu verziju zabrljaju onda će stvarno pasti.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Počinje "Press Tour" u Brazilu slijedeči tjedan i možemo očekivat nove informacije i par videića.Stay Tuned Folks :)

Izvor Pes-Serbia-

 

Zašto u Brazil? Zato što će sledeće nedelje mnogi imati priliku prvi put da vide kako PES 2013 izgleda, između ostalog i osnivač  WENB bloga Adam_Bhatti! Zašto je to nama bitno, pa zato što ne ide samo kao predstavnik svog bloga, već kao predstavnik svih većih PES zajednica širom sveta. Na toj listi se nalazi i PES-Serbia, tako će nama, kao i ostalim sajtovima biti prosleđene različite vesti, što znači da ćete morati sve da ih posetite kako bi ste dobili celokupnu sliku.

U narednih nekoliko nedelja biće dosta novih informacija o PES 2013, stoga obratite pažnju na sve ove sajtove.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2012 15:34 (Tommy_123).
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Tommy :) ‏ @xTommy_CRO

@PESFan_it Hmm ok.Do you know something about new engine or that is just a roumor?

 

PESFan.it ‏ @PESFan_it

@xtommy_cro PES 2013 won't have a new engine

 

Govorilo se a potvrdilo se drugo :(

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

 

Šteta :'(

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Znači ni ove godine ništa od konkurencije za FIFU. Ovo nikako nije dobro za igrače,prvenstveno iz razloga što je PES loš,a ni ovi iz EA Sportsa se neće ni trebati potruditi za FIFU jer nemaju ozbiljniju konkurenciju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...

Znači ni ove godine ništa od konkurencije za FIFU. Ovo nikako nije dobro za igrače,prvenstveno iz razloga što je PES loš,a ni ovi iz EA Sportsa se neće ni trebati potruditi za FIFU jer nemaju ozbiljniju konkurenciju.

Mslm fifa više nema kaj radit na njoj.Samo updejtat player impact i dodat par novih inačica i poljepšat grafiku u igri.Svejedno mislim da će pes bit dobar makar nema novi engine.

 

 

Tommy :) ‏ @xTommy_CRO

@pesfan_it is that confirmed or just a speculation?if yes,we gonna get updated version of pes12 engine?

Expand
  •  Reply 
  •  Delete 
  •  Favorite
37mPESFan.it ‏ @PESFan_it

@xTommy_CRO Konami have never spoken about a new engine, and someone near them told us that PES 2013 won't have a new engine.

 

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2012 14:24 (Tommy_123).
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...

Znači ni ove godine ništa od konkurencije za FIFU. Ovo nikako nije dobro za igrače,prvenstveno iz razloga što je PES loš,a ni ovi iz EA Sportsa se neće ni trebati potruditi za FIFU jer nemaju ozbiljniju konkurenciju.

Nije PES loš nego je FIFA bolja IMHO.

 

2012 mi je skroz ok.. ali mi nema smisla igrat dvije nogometne simulacije.

 

Što se engine-a tiče, razočaran sam što će ostat stari.. ali vidit ćemo na jesen što će bit od sveg tog.. čini mi se da nekakve bitne revolucije u gameplayu nećemo vidjet do nove generacije konzola.

Jhva Elohim Meth.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
nontryer kaže...
antimadridista kaže...

Znači ni ove godine ništa od konkurencije za FIFU. Ovo nikako nije dobro za igrače,prvenstveno iz razloga što je PES loš,a ni ovi iz EA Sportsa se neće ni trebati potruditi za FIFU jer nemaju ozbiljniju konkurenciju.

Nije PES loš nego je FIFA bolja IMHO.

 

2012 mi je skroz ok.. ali mi nema smisla igrat dvije nogometne simulacije.

 

Što se engine-a tiče, razočaran sam što će ostat stari.. ali vidit ćemo na jesen što će bit od sveg tog.. čini mi se da nekakve bitne revolucije u gameplayu nećemo vidjet do nove generacije konzola.

Trenutno se spremaju za presicu u Brazilu i do kraja tjedna su rekli da će bit slika i gameplay videa.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice