Need for Speed: Shift 2 Unleashed

poruka: 2.088
|
čitano: 538.675
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
stoncin3 kaže...

Meni je need for speed jedna stvarhttp://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif, a SHIFT je nešto drugo što ja ne razumijemhttp://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-surprised.gif

Undercover je najbolji ...

Nakon ovoga sam gotovo prestao čitati, kako ti pobogu to može biti najbolji dio serijala, što je to toliko orginalno i neviđeno da ne postoji u drugim nastavcima?

Svako malo neki undercover cop, on se  trka, dođe do vrha pobijedi i gotovo, negativac il' pogine il' se preda...

Što se tiče snimanih scena, snimane su kao hebena sapunica...

A fizike vozila i same vožnje se neću ni doticati ( sa 400 u zavoj bez problema i kočenja, znam da je arkada al što je previše, previše je ), kao ni automobila koji izgledaju kao da su premazani uljem...

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
protjeran
offline
RE: Need for Speed :Shift 2

Pa jer su to obistinili u NFS franšizi. Za mene je to plus ako nije za druge..?http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif

sweet pandemonium
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed :Shift 2

No, kaj sad cvilite, došel bude arkadni Hot Pursuit, pa onda malo realniji Shift i svi sretni i zadovoljni. I tak svake 2 godine novi arkadni i svake 2 godine 'simulacijski' NFS.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
Shai Hulud kaže...

No, kaj sad cvilite, došel bude arkadni Hot Pursuit, pa onda malo realniji Shift i svi sretni i zadovoljni. I tak svake 2 godine novi arkadni i svake 2 godine 'simulacijski' NFS.

Kako vi gonite shift iznad 60 fps sve max na toj rezi ja s 5750 ide 30 fps most wanted na full hd sve max?

Updejtana

16 godina
offline
Need for Speed :Shift 2

Sve bi bilo bajno i sjajno za EA da nema Codemastersa, GRID-om 2 Namigiva

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
Armor kaže...

Sve bi bilo bajno i sjajno za EA da nema Codemastersa, GRID-om 2 Namigiva

  Za Codemasters se slažem, Ali nisam nakon one vijesti da je Grid 2 u razvoju vidio ništa novo o njemu, dok je za Dirt 3 izšlo "dosta" novih informacija, a za Grid ništaPlač, Nadam se da je zatišje pred buruNamigiva

458 Italia. Ako sam ti pomogao klikni gumb HVALA!
16 godina
offline
Need for Speed :Shift 2

Valjda im je DiRT 3 prioritet.

Uz to još rade na F1, a najavili su i novi Flashpoint.

 

Ko uglavnom kaže da bude i o Shiftu puno informacija, više sam uvjeren da bude prednost imal Hot Pursuit

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
luckyluke kaže...

Za sve koji su mislili da se NFS franšiza nakon odličnog Shifta vraća u arkadne vode,prevarili su se!

 

Kako prenosi portal gameblend,NFS Shift 2 najavljen je za 2011.godinu.

Kao datum izlaska se navodi razdoblje između siječnja i ožujka.

 

Za sada se tek zna da će izaći za PC i konzole dok za ostale informacije ćemo morati malo pričekati.

 

Vijest

Na IGN-u navode da bi trebala izać za PC/X-Box 360/PS3/PSP, ali potvrđuju samo PC/X-Box 360.

Izzy
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed :Shift 2

Po meni NFS naslovi su jako pali od MW pa do Shifta .

Istina je da je NFS od pocetka bio na ulici , bez kaciga , sportskih sjedala ( osim PS )

Shift je to promjenio .

I mislim da je Shift donio u NFS serijale novi štih , malo promjene nikom ne skodi , pogotovo ako je promjena na bolje .

Iskreno se radujem i Shiftu 2 i Vrućem Pršutu koji u 11. mjesecu izlazi .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je .
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Need for Speed :Shift 2

Interview sa Patrickom Soderlungom o budućnosti Shift serijala

 

http://www.virtualr.net/patrick-soderlund-on-shift-franchise-direction/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed :Shift 2

Koliko god Shift nije bio loš, ipak je pravi Need for Speed kada sa autom koji vrijedi u pravom zivotu milijun, dva, prolazis zavoj sa 200 kmh-a i u retrovizoru vidis policijske sirene.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.11.2010 10:41 (Qudek).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed :Shift 2

Prvi debut trailer

TRAILER

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.11.2010 16:52 (Zodac).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

Ponešto novih informacija o Shiftu 2

 

  • kolekcija autiju ovoga puta broji 140 primjeraka
  • licencirani FIA GT1 i GT3 auti
  • igra će sadržavati noćne utrke
  • maksimalan broj protivnika će biti 15
  • najavljen je i tzv. "Elite" physics mod koji cilja na zagrižene ljubitelje simulacija

 

Usput, tu je i PS3 cover igre.

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
luckyluke kaže...

Za sve koji su mislili da se NFS franšiza nakon odličnog Shifta vraća u arkadne vode,prevarili su se!

 

Kako prenosi portal gameblend,NFS Shift 2 najavljen je za 2011.godinu.

Kao datum izlaska se navodi razdoblje između siječnja i ožujka.

 

Za sada se tek zna da će izaći za PC i konzole dok za ostale informacije ćemo morati malo pričekati.

 

Vijest

izmedu sijecnja i ozujka? woooow . vec , jedva cekam.

14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

Novi video s jednim od developera:

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

LINK: Slighty Mad Studios diskreditirao konkurenciju

 

Čovjek je totalno u pravu.

 

Bitna je kvaliteta, a ne kvantiteta.

 

A broj od 140-tak autiju će zadovoljit svakog razumnog čovjeka.


Općenito gledano, Shift 2 bi mogao biti "GT5 za sirotinju".{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
RE: Need for Speed: Shift 2 Unleashed
luckyluke kaže...

A broj od 140-tak autiju će zadovoljit svakog razumnog čovjeka.

to je to, bolje 140 od kojih ces ih voziti skoro sve, nego 1000 od kojih ces ih voziti 200, AKO!!! pretjerivanje i presseravanje u obliku GT-a

14 godina
offline
RE: Need for Speed: Shift 2 Unleashed
RuskeGTT kaže...
luckyluke kaže...

A broj od 140-tak autiju će zadovoljit svakog razumnog čovjeka.

to je to, bolje 140 od kojih ces ih voziti skoro sve, nego 1000 od kojih ces ih voziti 200, AKO!!! pretjerivanje i presseravanje u obliku GT-a

Pa gledaj sada, nekom se vozi 14 nissan-a.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

Uh, jedva čekam. Shift je prvi NFS nakon dugo vremena koji mi je sjeo. Iako sam ga na tipkovnici igrao. Al za ovo bi mogao gamepad kupit :)

Samo, i TDU 2 izlazi u to doba.

hmda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

Novi screenovi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed
ma nema do underground2 samo se pogorsavaju po meni. trebali bi izbacit underground3 jer ovako su stvarno izgubili hrpu obozavatelja.
kome se da voziti po jednoj te istoj stazi hrpu vremena ne mozes tunirat auto bas kako ti hoces.,
Moj PC  
1 5 hvala 0
15 godina
offline
RE: Need for Speed: Shift 2 Unleashed

a cuj, U2 je imao svoje vrijeme. meni osobno najdrazi NFS pokraj MWa, ali stoje, tuje. treuntan smjer je u legalnom racingu a ne ilegalnom.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

 

alaa kad će više Underground 3   ?? !!

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed: Shift 2 Unleashed
stype7 kaže...

 

alaa kad će više Underground 3   ?? !!

bilo bi najbolje nikad... (ubiti MW, Carbon, Undercover su ti ubiti nasljednici UG-a)

14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

Mislim da su te sve fore su underground modanjem autiju i utrkama malo več izlizane, pa mislim vidi kolko su nastavaka na tu foru izbacili za redom, vjerojatno su procijenili da je došlo do zasičenja takvim idejama pa odlučili izbacit nešto drugo za promjenu ali slažem se MW je bio zakon.

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2010 1:16 (peroko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

ma nisu to nikakvi nastavci , MW , CARBON , UNDERCOVER - sve su to poluproizvodi koje dobro napumpaju i svi puse kao i ovaj novi HOT Pršut 

 

dobra grafika vamo tamo , malo policije da te vata ...  al se ustvari radi samo o AUTOLOGU .   

I nije mi uopce jasno zasto u free-roam-u nemas policiju i druge aute s kojima se ako te volja mozes trkat . GLUPOST

 

MW i CARBON su dvi iste igrice samo sta je jedna po noći a jedna po danu - TRAGEDIJA 

o UNDERCOVER-u ne cu ni pricat tu su samo stavili novi grad i gotovo eto igrice . Tu su se vise trudili na glupoj i nebitnoj glumi koga nikog nezanima .

 

SHIFT  mi je bia onako ok , svidile su mi se scene u kabini (kasljanje i zamagljivanje) ali one staze su mi ajme dosadne , za onu igru triba imat volan i sjedalo da bi se covik moga uzivit . 

 

od SHIFT-a 2 se ocekiva da bude puno bolji od jedinice , (nadan se da i oće ) da atmosfera bude jos puno luđa i uvjerljivija i naravno zanimljivih MAŠINA .

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
RE: Need for Speed: Shift 2 Unleashed
Lacko kaže...
ma nema do underground2 samo se pogorsavaju po meni. trebali bi izbacit underground3 jer ovako su stvarno izgubili hrpu obozavatelja.
kome se da voziti po jednoj te istoj stazi hrpu vremena ne mozes tunirat auto bas kako ti hoces.,

  jaki su mu to obozavatelji koji znaju samo za underground i srodnje njemu...pravi obozavatelji ce se sjecati 1. 2. 3. i 4. nastavka...i onda kad vide malo ug1 ug2 mw i ostale izbljuvotine, onda ce skuziti sta znaci NFS serijal...

 

istina shift je sam sebi poseban, ali je bome puno bolja novost u serijalu od ug-ova

14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

kao prvo igro sam sve NFS serijale od prvog do zadnjeg. ali U2 je najbolji od svih i ok je bio porsche unleased na split screenu s burazom i nfs 4 isto sve na ps1.
igro sam u1 , u2 , MW , carbon, pro street, undercover, shift, hot pursuit.
hot pursuit shift i carbon sam izbriso iste sekunde

i ako neko ima U2 jos uvijek instaliran je ko za malo racinga online. preko Plana

nek se javi na PM.

kao prvo igro sam sve NFS serijale od prvog do zadnjeg. ali U2 je najbolji od svih i ok je bio porsche unleased na split screenu s burazom i nfs 4 isto sve na ps1.
igro sam u1 , u2 , MW , carbon, pro street, undercover, shift, hot pursuit.
hot pursuit shift i carbon sam izbriso iste sekunde

i ako neko ima U2 jos uvijek instaliran je ko za malo racinga online. preko Plana

 

nek se javi na PM.

 

po meni tema s nabrijavanjem nije izlizana jer ima malo igrica di mozes full ljepo cutomizirat svoj auto.

na pro streetu su napravili ok customizaciju ali dabe to kada imas body kitove i onda smao rasirs usise i ostale gluposti.

di je front bumper spojleri rear bumper. svijetla  itd.

kao prvo igro sam sve NFS serijale od prvog do zadnjeg. ali U2 je najbolji od svih i ok je bio porsche unleased na split screenu s burazom i nfs 4 isto sve na ps1.
igro sam u1 , u2 , MW , carbon, pro street, undercover, shift, hot pursuit.
hot pursuit shift i carbon sam izbriso iste sekunde

i ako neko ima U2 jos uvijek instaliran je ko za malo racinga online. preko Plana

 

nek se javi na PM.

 

po meni tema s nabrijavanjem nije izlizana jer ima malo igrica di mozes full ljepo cutomizirat svoj auto.

na pro streetu su napravili ok customizaciju ali dabe to kada imas body kitove i onda smao rasirs usise i ostale gluposti.

 

 

puno ljudi vise voli da si ljepo mogu sredit auto i trkat se s njime.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2010 13:25 (Lacko).
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
RE: Need for Speed: Shift 2 Unleashed
Lacko kaže...
ma nema do underground2 samo se pogorsavaju po meni. trebali bi izbacit underground3 jer ovako su stvarno izgubili hrpu obozavatelja.
kome se da voziti po jednoj te istoj stazi hrpu vremena ne mozes tunirat auto bas kako ti hoces.,

Shift je izvanredan, pogotoovo s volanom, a toako se tebi ne sviđaju staze, žali se EA-u, ili odi igrat Burnout, Tokyo Drift, SRS, SLR...

 

uglavnom Underground je bio izvanredan i uvijek će bit, Undergorund 2 je bio malo bolji, al Undergorund 3 neće očito, šteta, al ako hoćeš malo Undergorunda 3, odi na nfscars.com, tamo si skini aute, gfx modove, HD teksture, winter mod, whell pack, light effects pack, brakes on/off mod...

 

NFSU 360 samo što ne izda texture creator s kojim bismo mogli kreirat novi dio grada.

Mitsuoka kaže...
stype7 kaže...

 

alaa kad će više Underground 3   ?? !!

bilo bi najbolje nikad... (ubiti MW, Carbon, Undercover su ti ubiti nasljednici UG-a)

Undergorund 1 > Undergorund 2 End of the story, Most Wanted > Carbon, End of the story, Undercover jesam za sebe.

 

Uglavnom ROG u MW-u spominje da dolaziš iz Undergounda tako nešto, ali igra pričom nema nikakvvu povezanost sa UG2.

Lacko kaže...

kao prvo igro sam sve NFS serijale od prvog do zadnjeg. ali U2 je najbolji od svih i ok je bio porsche unleased na split screenu s burazom i nfs 4 isto sve na ps1.
igro sam u1 , u2 , MW , carbon, pro street, undercover, shift, hot pursuit.
hot pursuit shift i carbon sam izbriso iste sekunde

i ako neko ima U2 jos uvijek instaliran je ko za malo racinga online. preko Plana

nek se javi na PM.

kao prvo igro sam sve NFS serijale od prvog do zadnjeg. ali U2 je najbolji od svih i ok je bio porsche unleased na split screenu s burazom i nfs 4 isto sve na ps1.
igro sam u1 , u2 , MW , carbon, pro street, undercover, shift, hot pursuit.
hot pursuit shift i carbon sam izbriso iste sekunde

i ako neko ima U2 jos uvijek instaliran je ko za malo racinga online. preko Plana

 

nek se javi na PM.

 

po meni tema s nabrijavanjem nije izlizana jer ima malo igrica di mozes full ljepo cutomizirat svoj auto.

na pro streetu su napravili ok customizaciju ali dabe to kada imas body kitove i onda smao rasirs usise i ostale gluposti.

di je front bumper spojleri rear bumper. svijetla  itd.

kao prvo igro sam sve NFS serijale od prvog do zadnjeg. ali U2 je najbolji od svih i ok je bio porsche unleased na split screenu s burazom i nfs 4 isto sve na ps1.
igro sam u1 , u2 , MW , carbon, pro street, undercover, shift, hot pursuit.
hot pursuit shift i carbon sam izbriso iste sekunde

i ako neko ima U2 jos uvijek instaliran je ko za malo racinga online. preko Plana

 

nek se javi na PM.

 

po meni tema s nabrijavanjem nije izlizana jer ima malo igrica di mozes full ljepo cutomizirat svoj auto.

na pro streetu su napravili ok customizaciju ali dabe to kada imas body kitove i onda smao rasirs usise i ostale gluposti.

 

 

puno ljudi vise voli da si ljepo mogu sredit auto i trkat se s njime.

 

 

Ako si ih sve igro, sigurno ti neće bit problem nabrojat sve nastavke, te navest zašto taj nastavak ne valja.

 

Uglavnom ja sam skoro sve igro, i ono šta mogu reć je da je nfs imo nekoliko faza:

 

NFS 1-2: Na prvom mjestu je osvajanje auta, te utrkivanje

NFS 3-6: Sada je na prvom mjest policija, sve se svodi na potjere(Porsche Unlreashed izuzetak, po meni jedan od najboljih NFS-a)

NFS 7-12: Sve se svodi na ilegalne utrke, nabrijavanje, opake face u podzemnom svijetu, respect...(Underground 1 i 2 su još nekako išli dobro sa ovim opakim facama i respectom)

NFS 13, 16: Kružne utrke i realnost, s tim da 16 tj. Shift 2 gubi dio NFS

NFS 14: Driftanje, sve u obliku crtića,nema veze s vezom, al bitno da ima NFS logo

NFS 15: Opet policija, uvođenje Autologa, tj. neke socijalne mreže, sve liči više na Burnout

 

Uglavnom nisam pribrojo:

 

Special Edition's

Motor City On-Line

World

 

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
14 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed: Shift 2 Unleashed
EVO kaže...

 

NFS 1-2: Na prvom mjestu je osvajanje auta, te utrkivanje

NFS 3-6: Sada je na prvom mjest policija, sve se svodi na potjere(Porsche Unlreashed izuzetak, po meni jedan od najboljih NFS-a)

NFS 7-12: Sve se svodi na ilegalne utrke, nabrijavanje, opake face u podzemnom svijetu, respect...(Underground 1 i 2 su još nekako išli dobro sa ovim opakim facama i respectom)

NFS 13, 16: Kružne utrke i realnost, s tim da 16 tj. Shift 2 gubi dio NFS

NFS 14: Driftanje, sve u obliku crtića,nema veze s vezom, al bitno da ima NFS logo

NFS 15: Opet policija, uvođenje Autologa, tj. neke socijalne mreže, sve liči više na Burnout

 

Uglavnom nisam pribrojo:

 

Special Edition's

Motor City On-Line

World

 

NFS 11, 13, 17: Kružne utrke

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice