Need for Speed: Shift 2 Unleashed

poruka: 2.088
|
čitano: 538.038
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Shift 2 Unleashed
Haf932 kaže...

Imas Quick i tamo odaberes stazu koju hoces jer su sve otkljucane , a aute moras kupovat no mislim i da imas par komada na pocetku za vozikat !

Hvala, zvuci dovoljno za 5Eur, kupujem.

 

EDIT - vidim da je i nekakav DLC ukljucen u cijenu. Eto, ako nekog zanima original, a zabunom ima krivicnu verziju, sad je dobra prilika.

 

EDIT EDIT - sad sam kupio, DLCovi su Speed Hunters Pack i Legends Pack.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 0:37 (mcf).
13 godina
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

Jos ako imas neki volan, ma milina !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

Šta je sa autologom... uopce se ne mogu spojit o.O

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

Ljudi jel zna itko jel moguće ikako igrat shift 2 na proširenom desktopu? Desktop sam proširio na lcd tv i shift prebacim na tv a na kompu je regularni desktop i kada kliknem recimo na chrome shift se odmah zaustavi sve dok ne kliknem na njegovu ikonu u taskbaru. Znači ja bih igrao shift na tv-u na proširenom desktopu a da zaručnica može normalno surfat na kompu bez da meni zaustavlja shift. Jel to ikako moguće?

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2012 20:15 (slade24).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Shift 2 Unleashed
slade24 kaže...

Ljudi jel zna itko jel moguće ikako igrat shift 2 na proširenom desktopu? Desktop sam proširio na lcd tv i shift prebacim na tv a na kompu je regularni desktop i kada kliknem recimo na chrome shift se odmah zaustavi sve dok ne kliknem na njegovu ikonu u taskbaru. Znači ja bih igrao shift na tv-u na proširenom desktopu a da zaručnica može normalno surfat na kompu bez da meni zaustavlja shift. Jel to ikako moguće?

to ćeš teško napravit, rekao bih da je nemoguće.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

e ljudi tream pomoc jer se moze di skinuti kakv save game 100% ili neka sifra jer nemogu prec onu utrku di trebas osvojiti mclarena mp4-12c tam na nurburgringu:D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Shift 2 Unleashed
DooP kaže...

e ljudi tream pomoc jer se moze di skinuti kakv save game 100% ili neka sifra jer nemogu prec onu utrku di trebas osvojiti mclarena mp4-12c tam na nurburgringu:D

Čime voziš? 

Ja sam tu utrku prešao sa tipkovnicom na hard težini, handling professional, bez ikakvih modova. Tako da smanji težinu ako ti je preteško, digni handling i to je to. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

vozim na tipkovnici, stavio sam na easy, i da mi sam koci u zavojima al nisam podesio handling,jer nikako nemogu preci:D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

da ugasim ovo da mi samo koci u zavojima i da stavim jaci handling??

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Shift 2 Unleashed
DooP kaže...

da ugasim ovo da mi samo koci u zavojima i da stavim jaci handling??

 

Da,stavi jaci handling! Inace meni je teze vozit dok mi sam koči prije zavoja !

Music As A Weapon !!
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

da li iko zna koji je auto na shift 2 najbolji za drift

Motor u srcu brzina u glavi adrenalin u krvi i andjeo cuvar
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Shift 2 Unleashed

Ja sam koristio na većini utrka Nissan 240SX, nije mi na početku išlo driftanje ali ovaj auto koji se dobije na početku je sjajan za vježbu, tako da sam ga i nastavio koristiti , samo sam na stazama u Miamiu gdje mi je trebalo malo više brzine koristio Ford Gt 500 i nisam imao problema, ni na jedan nisam stavljao nikakav upgreade

14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

Meni je najbolji za drift onaj AE86 kojega dobiješ na retro championshipu. Inače sam koristia i Mercedesovog Evolutiona koji nije loš, a ni terlingua Mustang nije loš.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Shift 2 Unleashed

ja konkretno nemogu preci onu trku u miamiu na final slide a koristim ford gt 500 al neide 

Motor u srcu brzina u glavi adrenalin u krvi i andjeo cuvar
13 godina
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

Meni je te driftove nemoguce vozit s G25 pa sam odustal od njih !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

Jel se meni čini ili je Mitsubishi Lancer najbolji auto u igri? Nevjerovatno ga je lako vozit, do 100 u 3.26 sekundi, neloš top speed (ionako se nevozi vise od 270, a i kad se vozi moj je potegao da oko 300 nešto sa nitrom). Iman Porsche 911 nabrijanog do kraja modern a auto sa 2000 nešto onih bodova i mogu reć da sam razočaran performansama u odnosu na lancera. ;/

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

probaj nissan gtr pa ces vidjet sto je auto;)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

hmm, sad mi je cilj uzet onog koasiegnn ccx ili tako nešto, moga bi i nissana, iman zavidnu garažu jer mi je gušt se vozat po nordšlafeu sa golf 1 ili kako se već zove staza xD

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Shift 2 Unleashed
Jonja kaže...

hmm, sad mi je cilj uzet onog koasiegnn ccx ili tako nešto, moga bi i nissana, iman zavidnu garažu jer mi je gušt se vozat po nordšlafeu sa golf 1 ili kako se već zove staza xD

koenigsegg ccx, nordschleife :)
meni je trenutno najdraži maserati gran turizmo sa full vorksima, brzina do kojih 320, sa dobrim podešavanjem gušt za vozit
od modova za ponašanje nemam ništa, znači defaultno out of the box

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 16:36 (matija656).
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed
slazem se sa tobom mitsubishi lancer auto je zakon sa njim sam prisa 80% igre
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

Pozz. društvo imam uobičajni problemčić na ovoj igri, očito imam stare drivere kad mi s ovima tamna slika i niš ne vidim, inače riječ je o ati radeon hd 3870, dali trebam neke nove drivere stavit i koje. Hvala!

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

Evo riješio sam problem, ispričavam se na nepotrebnim pitanjima...neka admin slobodno briše ova dva nepotrebna komentara.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2012 22:20 (Oseka).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

ee ljudi nemogu preci onu stazu di treba osvojiti mcarena mp4, zna ko kako da si podesim na najlakse da prođem

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

stavi na easy, best line, pazi kako voziš i proći će se
voziš sa kontrolerom ili ??

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

e hvala ti, vozim sa tipkovnicom

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

uf, onda čak možda si uključi i assistove

ako će bit potrebni

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

ee danas mi stize novi nfs shift 2 :))))))))) sad ste gotovi ^^hhhh

 

cupko :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Shift 2 Unleashed
hh... nisi lud.. ja cijeloga zivota igram na tastaturi.. i sve sam zivo presao,svak dio nfs-a i dirta il grida i sta ti ja znam :D
cupko :D
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Shift 2 Unleashed
stiflercupavu kaže...
hh... nisi lud.. ja cijeloga zivota igram na tastaturi.. i sve sam zivo presao,svak dio nfs-a i dirta il grida i sta ti ja znam :D

sve to stoji, sve se može odigrat i zabavit se u igrama

ali oni koji recimo teže malo ozbiljnijoj zabavi u vožnjama koriste kontroler ili volan

sama razlika kod korištenja kontrolera već ima uveliku razliku (sa kvalitetnim kontrolerom naravno), a o volanu nemogu pričat jer nisam nikad ni na njemu zaigrao, ali kako god da okreneš, volan je majka

ja sam trenutno prezadovoljan xboxovim kontrolerom, plug'n'play radi savršeno, pun k igri ga podržava, kao da igram na xboxu, a i kontroler je najbolji koji sam ikad imao u rukama

još kad bih imao za volan mogučnosti barem

{#}

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Shift 2 Unleashed
pa slazem se, a sto ne i tastaturom ako nemas drugo :D ..msm barem ja ne mogu nicim bolje nego tastaturom..hhh
cupko :D
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice