Metal Gear Solid V:The phantom pain

poruka: 283
|
čitano: 54.371
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Prince-Artas kaže...

I nema nešto puno postova u ovoj temi  Šta se ne igra MGS V baš?

Ja lagano prelazim singleplayer a dojmovi su mi podjeljeni. Kada gledam ovo kao samostalnu igru malo se tu stvari može prigovorit - optimizacija, grafika, mehanika gameplaya - ovo je najbolji sneaker naslov ikad izašao. Ali kad ovo gledam kao dio MGS sage dosta sam razočaran. Priča je blago rečeno zasad njesra, prešao sam 15ak misija i ništa se bitnog nije dogodilo (??), Big Boss je mutav, dosad valjda ima 3 minute konverzacije. Igra forsira side ops misije koje se svode odi od točke A do točke B i pobij, zarobi, ukradi. U odnosu na ostale MGS igre a igrao sam ih sve osim MGS 4 ovo mi dolazi kao hladan tuš. Tu je "moderni" open world , nema codex razgovora već kazete (da usred misije sigurno mi se da upalit kazetu i bit koncentriran na kazetu i na to da me neprijatelj ne otkrije), i igra nije story driven kao ostale iz serijala. Dat ću joj šansu do kraja ali nekako jedva čekam da završi i da se bacim na MGS 1, 2 i 4 (igram igre kronološki po priči).

 Slazem se, i ja sam odigrao prva tri dijela i ovo mi nekako nema veze sa pravom MGS pricom koja je oduvijek bila na granici nekakvog SF trilera. Neznam zasto ali nemogu se oteti dojmu da je ovo blize Far Cry (2.dio pogotovo) iz treceg lica. Stancanje misija tipa "eliminate the outpost", stealth element koji nije neophodan za proci misiju (za razliku od prethodnih mgs u kojima vec pritisces "restart from last checkpoint" cim te skuze), nekakvi prividni upgradeovi oruzja koji nisu niti nuzno potrebni. opcenito taj dio sa upgradeom baze/oruzja/helija i slanje neprijatelja pod oblake kao recruit mi je bas bezveze. Generalno, igra je ono cisti fun ali nista vise od toga. MGS nikada nije trebao biti sandbox naslov niti mu to stoji. Lagano sam razocaran, prva tri dijela (a posebno prvi) su mega bolji od ovoga, imaju sve ono sto ovaj nema: pricu, atmosferu, osjecaj napetosti, povezanost sa glavnim likovima. Imam neki glupi osjecaj da MGS ide u smjeru Residen Evila/Tomb Raidera, pocinje biti pretjeran naglasak na akciji umjesto na elementima kojima su se iste isticale kao zacetnici zanrova u proslosti. Igra kao igra da se zove XY sigurno zasluzuje 8/10 ocjenu ali kao MGS naslov mislim da je realnije negdje  5/10 . 

12 godina
neaktivan
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Ljudi shvatite da su linearne igre stvar prošlosti... Kako i mnogi drugi naslovi pa tako se i MGS mora adaptirati novim vremenima i trendovima... Ja kao ljubitelj sandbox igara nemam niš protiv tih trendova, a to je druga stvar što su u ovome dijelu priču razvodnili... Za to ne možete da krivite open world koncept...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
sylar951 kaže...

Ljudi shvatite da su linearne igre stvar prošlosti... Kako i mnogi drugi naslovi pa tako se i MGS mora adaptirati novim vremenima i trendovima... Ja kao ljubitelj sandbox igara nemam niš protiv tih trendova, a to je druga stvar što su u ovome dijelu priču razvodnili... Za to ne možete da krivite open world koncept...

 Ne mogu se složiti s tim, jer oba koncepta su dobra. Nekad želim da me igra vodi i ispriča mi priču, a opet volim i drljati po "svijetu" ako mi igra sjedne. 

I'm very large!
10 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
sylar951 kaže...

Ljudi shvatite da su linearne igre stvar prošlosti... Kako i mnogi drugi naslovi pa tako se i MGS mora adaptirati novim vremenima i trendovima... Ja kao ljubitelj sandbox igara nemam niš protiv tih trendova, a to je druga stvar što su u ovome dijelu priču razvodnili... Za to ne možete da krivite open world koncept...

 
Jesmo ja i ti igrali istu igru majstore ?
Cemu se tocno ovaj MGS "adaptirao" zasto bi se MGS adaptirao ikome uopste kada ima fan base veci od vecine igara ?
Ne krivimo opet world koncept krivimo to sto igra prvih par sati izgleda kao najbolji MGS do sada napravljen i onda postaje repetativno govno sa misijama idi tamo pobij sve i vrati se u bazu.
Igra mozda nije linearna po nacinju igranja ali prica ako se tako moze nazvati i single player misije su bile dosadne do zla boga.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Nos kaže...

 Ne mogu se složiti s tim, jer oba koncepta su dobra. Nekad želim da me igra vodi i ispriča mi priču, a opet volim i drljati po "svijetu" ako mi igra sjedne. 

 toga će biti sve manje i manje

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
12 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Wack kaže...

 
Jesmo ja i ti igrali istu igru majstore ?
Cemu se tocno ovaj MGS "adaptirao" zasto bi se MGS adaptirao ikome uopste kada ima fan base veci od vecine igara ?
Ne krivimo opet world koncept krivimo to sto igra prvih par sati izgleda kao najbolji MGS do sada napravljen i onda postaje repetativno govno sa misijama idi tamo pobij sve i vrati se u bazu.
Igra mozda nije linearna po nacinju igranja ali prica ako se tako moze nazvati i single player misije su bile dosadne do zla boga.

 Jesmo majstore, kako ne?

Ne može se reći ni za jedan MGS da je govno pa tako ni ovaj.. i opet ponavljam, nelinearnost, sloboda, "rpg" elementi, sve su to pozitivne strane ove igre... Za repetativne misije i priču možeš kriviti Kojimu i ekipu..

To dolazi od čovjeka koji je igrao prvi MGS 98. i od tada je vjeran fan...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 16:17 (sylar951).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain

duplikat (brisati)

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 16:17 (sylar951).
16 godina
protjeran
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Upravo prešao igru.

Chapter 2 je pravo razočaranje jer se svodi na reciklažu istih misija iz Chaptera 1 samo uz osjetno veću težinu. To isto znači da ovaj chapter ima tek par story driven misija koje su (srećom) ipak na razini MGS franšize. Plot twist sam nekako i sam naslućivao tako da me i nije previše iznenadio, a finalna misija s Quiet je odlična. Moram priznat da sam proveo 3-4 sata čitajući MGS wikipediju da pokopčam sve i tada sve sjeda na mjesto. To mi je zapravo najveći nedostatak ove igre. Priča je prezentirana previše konfuzno i teško ju je pratiti (što nije slučaj u ostalim MGS igrama, kad se samo sjetim epskog kraja MGS 3 suza krene) a napomnjem da sam kroz zadnjih par mjeseci odigrao MGS 3, Portable Ops i Peace Walker, a davno i MGS 1 i 2 tako da sam prilično upoznat s pričom (ostavljam mogućnost da je to iz razloga što nisam odigrao MGS 4). Također za one koji još nisu svakako pogledajte na Youtubeu izrezanu epizodu 51 koja je finale priče o Elijeu iliti mladom Liquid Snakeu.

Kao što sam rekao sretan sam što sam završio s ovim s ovim, neću reći najlošijim već namanje dobrim dijelom MGS sage i što se bacam na avanture Solid Snakea 

Ukupna ocjena 7/10

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2016 19:41 (Prince-Artas).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
sylar951 kaže...
Wack kaže...

 
Jesmo ja i ti igrali istu igru majstore ?
Cemu se tocno ovaj MGS "adaptirao" zasto bi se MGS adaptirao ikome uopste kada ima fan base veci od vecine igara ?
Ne krivimo opet world koncept krivimo to sto igra prvih par sati izgleda kao najbolji MGS do sada napravljen i onda postaje repetativno govno sa misijama idi tamo pobij sve i vrati se u bazu.
Igra mozda nije linearna po nacinju igranja ali prica ako se tako moze nazvati i single player misije su bile dosadne do zla boga.

 Jesmo majstore, kako ne?

Ne može se reći ni za jedan MGS da je govno pa tako ni ovaj.. i opet ponavljam, nelinearnost, sloboda, "rpg" elementi, sve su to pozitivne strane ove igre... Za repetativne misije i priču možeš kriviti Kojimu i ekipu..

To dolazi od čovjeka koji je igrao prvi MGS 98. i od tada je vjeran fan...

 
Sorry ne pusim tu spiku vjerni fan,sta je tocno vjerni fan slijepa budala koja kupuje i hvali sve sto izadje od njegovoga najdrazega brenda ili deva ? to nije pravi fan prijatelju to je prava budala ako mene pitas.
Ja sam isto covijek koji je 98 igrao prvi mgs kada sam PS1 za rodjendan dobio,kupio cak PS3 samo zbog MGSa Guns of the Patriots ako me sjecanje ne vara tako se zvala,obozavam mgs,obozavam over the top story,boss fajtove,prelude cutscene fantasticne borbe u tim cutscenama,MGS je u kratko ZAKON!


Zato i jesam da prostis popizdio kada sam nakon prvih 3-5 sati apsolutnoga odusevljenja sve vise i vise igrao i govorio pa jel to to i hoce li se ista dogoditi.
Vidim razlog sto se Kojima zakacio sa Konamijem,nije ovo zavrsena igra a da je Kojima jos bar jedno godinu dana imao ovo bi vjerovatno bio najbolji MGS do sada,ideje koje je nadziru da su dobili vise vremena i sve ovo vec ubaceno mislim da bi igra bila savrsenstvo,ovako bio ja ili ne pravi fan ovo nije MGS kakvome sam se ja nadao,Guns of the Patriots mi je puno bolji okus u ustima ostavio,zadovolja,tuzan,onda ending fajt i kad se vuces kroz onaj tunel ili sta je sav ranjen i unisten i star sa epic soundtrackom dan danas se toga sjecam,u MGSu se sjecam prvih par sati koji kao sto rekoh su bili fenomenalni ostalo znam da sam radio neke misije,oslobodio kampove ili sta vec i to je to.


Meni nije ideja da ja tebe uvjerim da ti igra ne valja,drago mi je da nemas gorak okus u ustima kao ja i da si uzivao u igri,ali ovaj MGS svaki realan i objektivan fan MGSa nece staviti rame uz rame sa ostalim naslovima.

16 godina
protjeran
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Samo mala napomena prva MGS igra je Metal Gear 1 iz 1987 (u njemu Solid Snake ubije Venom Snakea - protagonista MGS 5) a zatim slijedi Metal Gear 2 koji je izašao 1990. Metal Gear Solid 1 je "tek" treći po redu nastavak.

A u vašoj raspravi više naginjem na stranu kolege Wacka a zašto napisao sam par postova gore.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2016 14:14 (Prince-Artas).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Wack kaže...
Sorry ne pusim tu spiku vjerni fan,sta je tocno vjerni fan slijepa budala koja kupuje i hvali sve sto izadje od njegovoga najdrazega brenda ili deva ? to nije pravi fan prijatelju to je prava budala ako mene pitas.

Ja sam isto covijek koji je 98 igrao prvi mgs kada sam PS1 za rodjendan dobio,kupio cak PS3 samo zbog MGSa Guns of the Patriots ako me sjecanje ne vara tako se zvala,obozavam mgs,obozavam over the top story,boss fajtove,prelude cutscene fantasticne borbe u tim cutscenama,MGS je u kratko ZAKON!


Zato i jesam da prostis popizdio kada sam nakon prvih 3-5 sati apsolutnoga odusevljenja sve vise i vise igrao i govorio pa jel to to i hoce li se ista dogoditi.
Vidim razlog sto se Kojima zakacio sa Konamijem,nije ovo zavrsena igra a da je Kojima jos bar jedno godinu dana imao ovo bi vjerovatno bio najbolji MGS do sada,ideje koje je nadziru da su dobili vise vremena i sve ovo vec ubaceno mislim da bi igra bila savrsenstvo,ovako bio ja ili ne pravi fan ovo nije MGS kakvome sam se ja nadao,Guns of the Patriots mi je puno bolji okus u ustima ostavio,zadovolja,tuzan,onda ending fajt i kad se vuces kroz onaj tunel ili sta je sav ranjen i unisten i star sa epic soundtrackom dan danas se toga sjecam,u MGSu se sjecam prvih par sati koji kao sto rekoh su bili fenomenalni ostalo znam da sam radio neke misije,oslobodio kampove ili sta vec i to je to.


Meni nije ideja da ja tebe uvjerim da ti igra ne valja,drago mi je da nemas gorak okus u ustima kao ja i da si uzivao u igri,ali ovaj MGS svaki realan i objektivan fan MGSa nece staviti rame uz rame sa ostalim naslovima.

Vidim da ti sve ovo shavaćaš previše osobno.. petica nije kao ostali MGSovi tu se slažem ali jednostavno igra mi je ok... u najgorem slučaju shvati to ovako... kakva sve govna danas izbacuju MGS je i dalje na vrhu (među tim govnima jel).

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
10 godina
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Jesmo ja i ti citali isti text frende ili naprosto shvacamo recenice na drugaciji nacin,ja sa tobom vrsim razgovor i diskutujemo,sto tocno shvacam osobno ovdje recimo :"Meni nije ideja da ja tebe uvjerim da ti igra ne valja,drago mi je da nemas gorak okus u ustima kao ja" ?
Pokusao sam ti nesto objasniti nisam uspio ocigledno,zivio ti meni sve najbolje.

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Wack kaže...

Jesmo ja i ti citali isti text frende ili naprosto shvacamo recenice na drugaciji nacin,ja sa tobom vrsim razgovor i diskutujemo,sto tocno shvacam osobno ovdje recimo :"Meni nije ideja da ja tebe uvjerim da ti igra ne valja,drago mi je da nemas gorak okus u ustima kao ja" ?
Pokusao sam ti nesto objasniti nisam uspio ocigledno,zivio ti meni sve najbolje.

Dosta si ratoboran u tekstu, vidim da te nervira to što se meni igra sviđa, a tebi je govno...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
11 godina
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain
Bok svima,

Imam jedan problem kada igram MGS5 a to je stuttering.
Kada sam u igri bilo u misiji ili iDroidu događa mi se dugačak stuttering od 3 pa do 10 sekundi,
Skinuo sam najnovije drivere i imam solidnu konfiguraciju,ali stvarno ne razumijem u čemu je problem.
Zna li netko što bi moglo uzrokovati stuttering?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Jurassic Park kaže...
Bok svima,

Imam jedan problem kada igram MGS5 a to je stuttering.
Kada sam u igri bilo u misiji ili iDroidu događa mi se dugačak stuttering od 3 pa do 10 sekundi,
Skinuo sam najnovije drivere i imam solidnu konfiguraciju,ali stvarno ne razumijem u čemu je problem.
Zna li netko što bi moglo uzrokovati stuttering?

 A stuttering može doći od više faktora - memorija, disk, ali vidim da su ti obje stvari dosta dobre. Recimo ja imam samo 4GB rama i običan HDD i igra je radila odlično na high postavkama.

 

Jel imaš original igru? Probaj u postavkama malo sniziti neke stvari poput sjena i isključi vsync.

Koristite blage riječi i jake argumente
11 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Dodinho kaže...
Jurassic Park kaže...
Bok svima,

Imam jedan problem kada igram MGS5 a to je stuttering.
Kada sam u igri bilo u misiji ili iDroidu događa mi se dugačak stuttering od 3 pa do 10 sekundi,
Skinuo sam najnovije drivere i imam solidnu konfiguraciju,ali stvarno ne razumijem u čemu je problem.
Zna li netko što bi moglo uzrokovati stuttering?

 A stuttering može doći od više faktora - memorija, disk, ali vidim da su ti obje stvari dosta dobre. Recimo ja imam samo 4GB rama i običan HDD i igra je radila odlično na high postavkama.

 

Jel imaš original igru? Probaj u postavkama malo sniziti neke stvari poput sjena i isključi vsync.

 Da imam original igru (na Steamu),a vSync je isključen.

Isto mi je kad snizim sve postvke,igra mi ide 60 FPS-a  na min i na max.

16 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain

Probaj isključiti Steam Overlay i pokrenuti igru u Borderless Fullscreen.

Koristite blage riječi i jake argumente
11 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Dodinho kaže...

Probaj isključiti Steam Overlay i pokrenuti igru u Borderless Fullscreen.

Probao sam oboje,i ništa...

Imaš možda još koji savjet?

16 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Jurassic Park kaže...
Dodinho kaže...

Probaj isključiti Steam Overlay i pokrenuti igru u Borderless Fullscreen.

Probao sam oboje,i ništa...

Imaš možda još koji savjet?

 Probaj vidjeti kako radi sa uključenim vsyncom i možeš probati kada igraš napraviti alt+tab kada krene stuttering i onda se vratiti u igru nakon toga. Na žalost nemam više trikova, eventualno da malo pogledaš na steam forumima i sličnim stranicama gdje su ljudi imali iste probleme.

Koristite blage riječi i jake argumente
11 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Dodinho kaže...
Jurassic Park kaže...
Dodinho kaže...

Probaj isključiti Steam Overlay i pokrenuti igru u Borderless Fullscreen.

Probao sam oboje,i ništa...

Imaš možda još koji savjet?

 Probaj vidjeti kako radi sa uključenim vsyncom i možeš probati kada igraš napraviti alt+tab kada krene stuttering i onda se vratiti u igru nakon toga. Na žalost nemam više trikova, eventualno da malo pogledaš na steam forumima i sličnim stranicama gdje su ljudi imali iste probleme.

Probao sam s vsyncom i ništa.

Pitao sam na MGS forumu,tamo možda netko ima isti problem pa mi pomognu.

Svejedno hvala :)

11 godina
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Samo još jedno pitanje ako je netko igrao to.
Ovako,kada se završi Side Ops 107,108,i 109 (extract legendary gunsmith) otključa se ''gun customization''.
Ja sam na Main Ops 40 i prešao sam dosta Side Ops-ova ali mi se 107 još nije otključala,samo mi se pojavljuju one koje sam već prešao po par puta poput npr. ''extract container''.

Misijw koje sam prešao i dalje ''svijetle'' da ih se može prelaziti.

Također sam priložio sliku da vidite kako te pređene misije izgledaju odnosno svijetle.


Zna li netko kako otključati Side Ops 107?

EDIT:riješio sam.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2016 20:40 (Jurassic Park).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Sad nakon sto sam zavrsija igru recu da svi imate pravo nije ko stari nastavci koje sam obozava(MGS 3 sam presa priko 5 puta davnih godina,a MGS 1 sam zavrsija prije nekih 15 god više manje na ps1 i taj osijecaj ko mulcu koji ju je presa na starom sivonji ajme taj osijecaj virovatno necu s igrama nikad vise doživit ) ali igra mi je svedno bila super jer je gameplay jednostavno super no oni koji ocekuju ko i ja na pocetku filmsku pricu kako u starim dijelovim ce bit razocarani iako sam se ja na kraju zabavija i previse,i da stvarno je super optimizirana :)
Ali sad idem na dolphin emulatoru ponovo skinut MGS The Twin Snakes i odigrat iako san napravija to vec prosle godine ta igra je za mene raj,provajte na dolphin emulatoru 

Meni je jedina žalost sto nikad nisan kupija ps3 i zavrsija MGS 4 tolko sam godina razmislja al nisan tija kupit cijelu konzolu radi jedne igre i mislin da bi konami triba napravit Rameke za Steam i nove konzole to bi im bila sigura prodaja.
Uglavnom igra je super ali ko MGS igra je mozda i najlosija u serijalu,svedno ju zaigrajte i vijerujte da ce te uživat 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Wayto XD kaže...

 

Meni je jedina žalost sto nikad nisan kupija ps3 i zavrsija MGS 4 tolko sam godina razmislja al nisan tija kupit cijelu konzolu radi jedne igre i mislin da bi konami triba napravit Rameke za Steam i nove konzole to bi im bila sigura prodaja.

 Jedini razlog zašto sam spiskao 2000kn na konzolu koja mi sad kupi prašinu. Imam većinu PS3 ekskluziva (Last of US, Red Dead Redemption, Uncharted) ali odigrao sam samo MGS-ove. Prije 2 mjeseca sam napokon odigrao cijeli serijal i sad imam zaokruženo iskustvo. Definitivno jedan od najvećih i navažnijih serijala u gaming povijesti. A MGS 4 je stvarno priča za sebe, kakva igretina. Prepuna emocija, strava. Nakon MGS 5 sam u kratkom vremenu odigrao 1,2 i 4 i to su stvarno igre kvalitetnije za nekoliko stepenica od MGS 5. Šteta.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2016 7:22 (Prince-Artas).
8 godina
neaktivan
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Previše rupa u priči da bi bilo dobro, definitivno se vidi da je zbrzano na kraju i da je izaša ne dovršen proizvod. Uspoređujući sa recimo meni osobno najboljim i najdražim Snake Eaterom ovo je rupa bez dna šta se story tellinga tiće. Gameplay je vrhunski i nebi me čudilo da dosta devova u budućnosti koristi dorađeni Fox engine, samo brate previše praznog hoda.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain

Care svaka ti cast na tome,pokusa sam ja posudit ps3 konzolu al sto ti vridi kad niko od mojih nije ima igru.Ali ja se  nadan da ce je izbacit na stemu prije ili kasnije na full hd rezi i 60 fps..kako se veli nada umire zadnja kad su izbacili Way of the Samurai 4 a sad i trojku meni drage nastavke ps2 igara nadam se HD remeku MGS 4  

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2016 17:40 (Wayto XD).
16 godina
protjeran
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Da serijal sutra izađe na PC-u u nekakvom suvremenom izdanju (jer npr. PC verzija MGS 2 je neigriva na bilo čemu osim XP-u) opet bih je zaigrao s guštom, pogotovo MGS 4, s mišom bi to bilo iskustvo više . Tako da držim palčeve za nekakvo Steam Annversary izdanje ili još bolje potpuni remake Metal Geara 1 i 2.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Prince-Artas kaže...

Da serijal sutra izađe na PC-u u nekakvom suvremenom izdanju (jer npr. PC verzija MGS 2 je neigriva na bilo čemu osim XP-u) opet bih je zaigrao s guštom, pogotovo MGS 4, s mišom bi to bilo iskustvo više . Tako da držim palčeve za nekakvo Steam Annversary izdanje ili još bolje potpuni remake Metal Geara 1 i 2.

 ovaj remake metal geara i nije bio daleko od istine do nedavno, točnije dok konami nije počeo kenjat sa copyrightom...

 

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2016 21:40 (sylar951).
12 godina
neaktivan
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

a evo kako bi izgledao i remake prvog metal gear solida na unreal engineu... sick man

 

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

jel zna netko jel postoji način da se odigra epizoda 51 na PC-u, ili ću je morati pogledati na youtubeu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Cansee kaže...

jel zna netko jel postoji način da se odigra epizoda 51 na PC-u, ili ću je morati pogledati na youtubeu?

 Epizoda 51 je 30% dovršena,ali nikad nije izašla,i najvjerojatnije ni neće.

Moj savjet ti je da je pogledaš na Youtubeu jer objašnjava neke stvari o priči,a šanse da izađe kao ''DLC''ili tako što su nikakve.

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice