Infestation: Survivor Stories

poruka: 1.528
|
čitano: 201.439
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
pirat kaže...
thuglife kaže...

Svi čekamo Yahtzeea.

Pa on će igru sigurno sposrati,isto kako posere i sve ostale.

Kontrast svim ostalim šupkolizcima na većim gaming siteovima.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
15 godina
offline
The War Z

Lik iz muhe radi slona, ne stalno ali ponekad.

 

Evo još par slikica:

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
The War Z

Mislim da je DayZ kao mod mogao priuštiti sebi da bude hardcore, sa perma deathom i stvarno teškim gameplayem dok se ne nauči, makar propao ili ostao relativno nepoznat, što igra koja se pravi od početka samo za to, odnosno nije mod ne može. Zbog toga mislim da će War Z biti poglupljen, ciljan na šire mase i slično... Nadam se da neće, ali me nebi začudilo da bude tako. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
SebaOS kaže...

Mislim da je DayZ kao mod mogao priuštiti sebi da bude hardcore, sa perma deathom i stvarno teškim gameplayem dok se ne nauči, makar propao ili ostao relativno nepoznat, što igra koja se pravi od početka samo za to, odnosno nije mod ne može. Zbog toga mislim da će War Z biti poglupljen, ciljan na šire mase i slično... Nadam se da neće, ali me nebi začudilo da bude tako. 

imat ćeš 2 težine, normal i hard, hard je sa perma deathon...

11 godina
neaktivan
offline
The War Z

Na facebooku je postavljena anketa da li ce mo preordati igru,cekati beta pozivnice ili cekati sluzbeni izlazak igre.Uvjerljivo vodi preorder sto nam jasno govori trenutnu situaciju i atmosferu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The War Z

ima li ko odavde da će je preorderat? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: The War Z
slimyyy kaže...
SebaOS kaže...

Mislim da je DayZ kao mod mogao priuštiti sebi da bude hardcore, sa perma deathom i stvarno teškim gameplayem dok se ne nauči, makar propao ili ostao relativno nepoznat, što igra koja se pravi od početka samo za to, odnosno nije mod ne može. Zbog toga mislim da će War Z biti poglupljen, ciljan na šire mase i slično... Nadam se da neće, ali me nebi začudilo da bude tako. 

imat ćeš 2 težine, normal i hard, hard je sa perma deathon...

Ista je to težina............samo što je razlika u HC da zauvijek umireš, nešta kao u Diablu 3

14 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Kralj Situacije kaže...

Ista je to težina............samo što je razlika u HC da zauvijek umireš, nešta kao u Diablu 3

je ali oni su sami rekli 2 "težine", također će u hard modeu bit i neke stvari koje nećeš moć imat na normal serveru ako san dobro svatija

11 godina
protjeran
offline
Re: The War Z
slimyyy kaže...
Kralj Situacije kaže...

Ista je to težina............samo što je razlika u HC da zauvijek umireš, nešta kao u Diablu 3

je ali oni su sami rekli 2 "težine", također će u hard modeu bit i neke stvari koje nećeš moć imat na normal serveru ako san dobro svatija

Krivo ljudi shvaćaju, to će biti 2 "modes", ne "difficulties". To je ipak MMO, nema tu više težina

14 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Kralj Situacije kaže...

Krivo ljudi shvaćaju, to će biti 2 "modes", ne "difficulties". To je ipak MMO, nema tu više težina

ma razumin ja to nego samo kažen kako su developeri napisali na forumu "two difficulties, normal and hard"

13 godina
protjeran
offline
The War Z

moze key?

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
NoDiggity kaže...

moze key?

Teško.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
protjeran
offline
Re: The War Z
thuglife kaže...
NoDiggity kaže...

moze key?

Teško.

ma ja sam zabrio

11 godina
protjeran
offline
Re: The War Z
NoDiggity kaže...
thuglife kaže...
NoDiggity kaže...

moze key?

Teško.

ma ja sam zabrio

Šta si ti?

12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
slimyyy kaže...

ima li ko odavde da će je preorderat? 

Da, ja :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Tox2401 kaže...
slimyyy kaže...

ima li ko odavde da će je preorderat? 

Da, ja :)

ipak hoces :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Square Enix kaže...
Tox2401 kaže...
slimyyy kaže...

ima li ko odavde da će je preorderat? 

Da, ja :)

ipak hoces :D

a moram jbg, kolko god mi smetaju stvari, nemam igre za igrat, pa cu u ovom gubit vrijeme, uzet cu server odmah prvi/drugi dan. Pa ako ste zainteresirani, provodit ćemo svoja pravila, javite mi se na PM. Ostatak imate na prvoj stranici xD xfire itd itd... :P

15 godina
neaktivan
offline
The War Z

tako brzo odustao od starcrafta {#} haha

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Tox2401 kaže...
Square Enix kaže...
Tox2401 kaže...
slimyyy kaže...

ima li ko odavde da će je preorderat? 

Da, ja :)

ipak hoces :D

a moram jbg, kolko god mi smetaju stvari, nemam igre za igrat, pa cu u ovom gubit vrijeme, uzet cu server odmah prvi/drugi dan. Pa ako ste zainteresirani, provodit ćemo svoja pravila, javite mi se na PM. Ostatak imate na prvoj stranici xD xfire itd itd... :P

na mene mozes racunati! :))

12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
acca kaže...

tako brzo odustao od starcrafta {#} haha


SC2 ne vrijedi nista, mnogi se nece slozit, ali meni igra nije sjela. Glupost

15 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Tox2401 kaže...
acca kaže...

tako brzo odustao od starcrafta {#} haha


SC2 ne vrijedi nista, mnogi se nece slozit, ali meni igra nije sjela. Glupost

Da starcraft je glupost a sjedenje 3 sata na brjegu da skineš jednog nooba koji se spawnao prije 2 minute s 3 sekunde laga je baš zabavno... nisi niti osnovni kocept igre ulovio a već odustao

12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
acca kaže...
Tox2401 kaže...
acca kaže...

tako brzo odustao od starcrafta {#} haha


SC2 ne vrijedi nista, mnogi se nece slozit, ali meni igra nije sjela. Glupost

Da starcraft je glupost a sjedenje 3 sata na brjegu da skineš jednog nooba koji se spawnao prije 2 minute s 3 sekunde laga je baš zabavno... nisi niti osnovni kocept igre ulovio a već odustao


Pa boli me k*rac. O ukusima se ne raspravlja, a sad ako nemaš šta pametno i konstruktivno za ovu igru odi raspravljaj o starcraftu u topic namijenjen za to.

Ja sam reko da meni igra nije sjela i da mi je glupost, to je moje mišljenje. Meni je 10000 puta zanimljivije sjedit 3 sata i snipat nego se jebat u SCu.
Igra je po meni dosadnija od svih ostalih, odigrao sam sve 3 rase i svaka j*bena partija je ista, samo jedno te isto ponavljam. I di je tu zabava?????
Nekomu se sviđa nekomu ne, jbg.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2012 21:17 (Tox2401).
15 godina
neaktivan
offline
The War Z

Pa kad spomeneš da ne vrijedi ništa i da je glupost... ajde oke da ti nije sjela ali malo pretjeruješ

edit: evo pošto si napravo edit evo i mog... svaka partija ti je možda ista kad si totalna njubara (bez uvrede, objektivno gledano). Ovim komentarom da je svaka partija ista samo pokazuješ svoju aroganciju. Svaka partija je ista i zato je danas 50 000 ljudi gledalo turnir u gamescomu, te održe par takvih svaki mjesec, s tim da svaki dan ima neki manji s par tisuća gledatelja. Igru o kojoj nemaš niti trunku poima a već joj sudiš...

Najveći problem s starcraftom i zašto ljudi poput tebe odustaju nakon 3 odigrane partije ili nakon plasiranja na ladderu(što nisi niti obavio) je što zahtjeva puno vremena da se nauče same osnove i igra zahtjeva da misliš i to kritički, analizirati svoje greške i pomiriti se s tim da suckaš te raditi na pogreškama... ajde neću više replayati da nebude drame {#} 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2012 21:39 (acca).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
The War Z

nova slikica.Komadi mmm

 
4 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
The War Z
Gdje se sve može preorderat, koliko košta i kad otprilike izlazi igra?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
acca kaže...

Pa kad spomeneš da ne vrijedi ništa i da je glupost... ajde oke da ti nije sjela ali malo pretjeruješ

edit: evo pošto si napravo edit evo i mog... svaka partija ti je možda ista kad si totalna njubara (bez uvrede, objektivno gledano). Ovim komentarom da je svaka partija ista samo pokazuješ svoju aroganciju. Svaka partija je ista i zato je danas 50 000 ljudi gledalo turnir u gamescomu, te održe par takvih svaki mjesec, s tim da svaki dan ima neki manji s par tisuća gledatelja. Igru o kojoj nemaš niti trunku poima a već joj sudiš...

Najveći problem s starcraftom i zašto ljudi poput tebe odustaju nakon 3 odigrane partije ili nakon plasiranja na ladderu(što nisi niti obavio) je što zahtjeva puno vremena da se nauče same osnove i igra zahtjeva da misliš i to kritički, analizirati svoje greške i pomiriti se s tim da suckaš te raditi na pogreškama... ajde neću više replayati da nebude drame {#} 


Pa jebiga, to su fanovi te igre i gledaju po meni isti k, ja da pogledam 10 njih, meni su sve iste. Jesam vjerujem da sam nub u igri, sigurno jesam, ali neću ni pokušavat bit bolji nit ispravljat greške u nečemu što je MENI glupost. To je moje osobno mišljenje, MENI je ta igra zadnje smeće, po meni može gorit u paklu. Što pokušavam reć je da ako se neka igra dopadne i 99% populacija, meni se ne mora jer ja imam drugačije doživljaj igara.
Neki bi sad na tvom mjestu došli i rekli da nemaš pojma, ti si nikakav gejmer, šta ti znaš. BMK, ja ne igram igru da me ljudi mogu zvat pro gamerom već ju igram za svoj užitak, makar igrao tetris i ako sam zadnji bmk ako mi se dopadne igra.
A za tih 50k ljudi šta su gleadali partiju, boli me za te ljude, ako im se sviđa neka gledaju, ja sam radije otišao van i popio piće sa ekipom nego gledao 2 lika kako igraju starcraft.
Svatko ima svoj smisao za zabavu i definiciju toga. Nisam te pitao za mišljenje pa molim da mi ga i ne iznosiš i još gore da mi ga nabijaš na nos.

Tako da blago rečeno fak af ti i svi slični koji će mi nabijat neku igru na nos i govorit kako da ju igram i što da mislim o njoj.

OT:

Kralj Situacije kaže...
Gdje se sve može preorderat, koliko košta i kad otprilike izlazi igra?

Može se preorderat na njihovoj stranici, navodno će se moć i na STEAMU, ali vjerovatno ne odmah isti tren kad i na njihovoj stranici. Zna se samo da izlazi na jesen, ne postoje približni datumi.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2012 2:27 (Tox2401).
13 godina
offline
Re: The War Z

OMG, jbte starcraft, ovo je tema o "The War Z" I drzite se jeb**ne teme, rasprave na dayz o konzolama rasprava na warz, pa dokle više.

 

btw slike warz-a izgledaju predobro, sviđaju mi se ulice kako su napravljene u tom stilu sasvim drugačije od dayz-a, gledajući po texturama nije da uspoređujem mod. Baš me zanima daljnji tijek moda.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2012 2:51 (Ivan_cno).
12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Ivan_cno kaže...

OMG, jbte starcraft, ovo je tema o "The War Z" I drzite se jeb**ne teme, rasprave na dayz o konzolama rasprava na warz, pa dokle više.

 

btw slike warz-a izgledaju predobro, sviđaju mi se ulice kako su napravljene u tom stilu sasvim drugačije od dayz-a, gledajući po texturama nije da uspoređujem mod. Baš me zanima daljnji tijek moda.


Thank you!

Meni se isto sviđa, i draži mi je ovako nekako više topliji kraj, tropski. Nego Chernarus u Rusiji ili di je već.

12 godina
offline
The War Z

Ja cu isto ovo kupiti, po meni ce biti bolje od dayz moda kojeg hvala bogu nisam kupio jel trenutno nisam u situaciji da pare trosim na igrice :P

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z

Thank you!

Meni se isto sviđa, i draži mi je ovako nekako više topliji kraj, tropski. Nego Chernarus u Rusiji ili di je već.

Nije ovo tropsko, mene baš podsjeća na nekakav umjereno hladnjikavi predio, s kratkim danima.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice