Infestation: Survivor Stories

poruka: 1.528
|
čitano: 201.530
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: The War Z

Jel server aktivan, ima li igraca?

GAMER
12 godina
neaktivan
offline
The War Z

zanima me isplati li se uzeti ovu igru...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z

bolje da posegnem za L4D2... samo bi popi... kad bi dobio ban bez razloga 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The War Z
Igra je imala potencijala i mogla je pojesti dayz. No glupi devovi su bili gladni para i nisu ama bas nista napravili, a da su se malo potrudili mogli su imat jos vise para i svi bi bili zadovoljni.
12 godina
offline
The War Z

Igra sa tim enginom i takvim ljudima je imala potencijala, ali ne da pojede DayZ. Treba puno muke da ga se dostigne, samo zbog engine a di jos zbog opcija i ostalih gluposti sta su nametali u WarZ.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The War Z
Sve su to mogli staviti da su imali volje.
12 godina
offline
The War Z

Engine ne mozes mjenjati, pogotvo ne na razinu od Arme a kamoli od onog WarInc srot engine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The War Z
SimeKZ kaže...

Engine ne mozes mjenjati, pogotvo ne na razinu od Arme a kamoli od onog WarInc srot engine.

Pa ne moraju ga mjenjati u potpunosti s novim. Zašto nebi mogli samo nadograditi engine?

A i taj engine od arme je ionako nepotreban za igru ovog tipa jer da jest nebi sad za standalone verziju pola stvari iz njega izbacili. Tak da mislim da su uz malo truda mogli pokopati armu, ali nisu.

12 godina
offline
The War Z

Armin engine je genijalan za ovu svrhu samo sta nemaju svi high end masine za pokretati to. Zato su pobacali van one sve procese sa rekonstrukcijom kostiju kada trcis, udarcima, mecima itd, itd. WarInc to nema, a da su krenuli stavljat do kraja 2018 nebi bili gotovi kakva su ekipa. Zalosno je jedino sta je community na WarZ vecinom neuk puk za takvu vrstu igre ( Ne vrijedam nikoga ), sta je napravljen preveliki hype a na kraju od toga nista i sta su probali prodat na silu proizvod pa dok su ljudi skuzili o cem se radi popljuvali na veliko.

 

Zao mi je sta nije uspijelo, ali bolje im je da sad doslovno krenu iz pocetka i pobacaju one in game inventory, global inventory, kupovanje municije i ostale stvari.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
The War Z

Zaboravljaš da WarZ nikada nije ni trebao biti ovakav kakvog opisuješ. Poanta u WarZ-u jesu stvari poput globalnog inventorija i sl., čisto kako bi se stvorio nekakav privid MMO-a. Na stranu sada da su hrpu toga sjebali, ponajviše zahvaljujući sergeytitovu.

 

Isto tako, daleko od toga da se ne slažem s tobom po pitanju ingame shopa, odnosno po pitanju kupovanja stvari poput municije. Tu su trebali ići samo na čisto kozmetičke stvari, ammo je ipak previše.  Problem je jedino kako financirati igru, jer definitivno potražnja i nije baš prevelika.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
The War Z

Definitvino im je najbolje ostaviti to nekim ljudima sa strane da sami update rade i poboljsavaju igru ( kao u slucaju DayZ Mod ). Jer ovako nema smisla. Najzalosnije je sta to nikad nije doslo niti na 1000km od MMO.a

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
The War Z

treba samo sergeyu doći iz guzice u glavu da se neke stvari moraju promjeniti i da nemre bit po njegovom uvijek.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Casper127 kaže...
Igra je imala potencijala i mogla je pojesti dayz. No glupi devovi su bili gladni para i nisu ama bas nista napravili, a da su se malo potrudili mogli su imat jos vise para i svi bi bili zadovoljni.

Slažem se ,imala je potencijala. No baniranja bez razloga i ono glavno ne postojanje anti-cheat zaštite je uništilo glavnu bit igre. Igra je odlična ,al džaba to kad se ja ne usudim otić na public server. Mene oni svojim postupcima tjeraju da kupim private server koji je da budemo realni zbilja skup,a i kad ga kupim mogu igrat sam sa sobom,nije to to. Nema tu pvp-a. 

Druga stvar,pratite samo te zakrpe. Koliko su samo vremena imali ,oni su ubacili nešto namještaja i dva oružja i jedno od ta dva (mosin) nema ni animaciju za reloadat,samo zvuk reloadanja ,lol. 

Pa šta oni rade sve to vrijeme,mogli su napravit još jednu igru pokraj te koliko vremena imaju. Katastrofalno,samo kupe pare i ništa ne rade.

Ja i Lotar smo prešli na dayz ,a na warz se vraćamo kad poprave igru , prvenstveno anticheat kad ubace,jer ovako nema smisla.

Hrvatska Republika Herceg-Bosna ! Sinn Fein !
12 godina
neaktivan
offline
The War Z

evo ja sam je danas počeo igrat pa ću vidjet ali kolko znam, igra je totalno kontra od Pay to Win !

{#}

barem su tako naglasili da če biti ali sada vidim da baš i nije !

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2013 11:13 (Brutaltruth34).
 
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
The War Z

e ljudi tamn si mislim kupit warz samo da odem do tiska po ekesh.sad me zanima ima li koji kland da nije cheaterski i jos nesto imao 

sam piratski warz sa svojim emailom koji trenutno koristim.i sad ako kupim igricu sa istim emailom oce biti problema?

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2013 9:53 (tihiubica777).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The War Z

Zna netko neki pve privatni server mozda? Da probam skupiti neki gear za pvp .

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The War Z

Hackirali su forum i pokrali sifre i sranja tako da promijenite sifre sto prije(enkriptirane su ali ih je moguce dekriptirati).

 

Source: http://forums.playwarz.com/

 

Sifru mozete promijeniti na launcher screenu->Forgot password.

 

Zanimljivo je da je forum down tamo negdje od cetvrtka zbog security problema, i tek danas dobijemo obavijest da mijenjamo sifre...

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2013 13:17 (Svinja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The War Z
Ma boli njih rac za forum i nase accountove.
15 godina
moderator
offline
The War Z

Ako netko želi PVE neka dođe na"BUG ONLINE GAME SERVER"

PASS: BUG2013

 

Mi smo večinom gore od 22-1h.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
The War Z

Dođite na server. ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The War Z

Jel su sta sredili tu igru? Zadnji put sam igrao prije par mjeseci i nisam bio zadovoljan stanjem. Jel mi se isplati skinit sa steama {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The War Z
Ne.
14 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
thechosenfreak kaže...

Jel su sta sredili tu igru? Zadnji put sam igrao prije par mjeseci i nisam bio zadovoljan stanjem. Jel mi se isplati skinit sa steama {#}

 

Probaj, nis te ne kosta.. Meni izgleda lijepse igra. A kaj se citera tice ako mislis igrat na BUG serveru nema straha kad je zakljucan. A benaju masu ljudi. Svakih par minuta bar jednog (dolazi u chat poruka).
14 godina
offline
The War Z

Mozete mi dati pass za bug server? Posto nije ovaj BUG2013 sto pise koji post prije. SKinio sam pa cu malo isprobati :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2013 8:31 (thechosenfreak).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
The War Z

Pass: 88889

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2013 18:30 (pirat).
Moj PC  
0 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
The War Z

evo baš san kupia igru pa me zanima jel još ko igra.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The War Z
Napokon su se sjetili.
11 godina
offline
The War Z

Ljudi,imam problem.Kupio sam igru prije 2 dana

i ljep oja sve to instaliram i sada pocnem igrati,

kada ono DC.I pise nesto za PunkBuster.Nisam

cheater niti hacker ili bilo sta.Citao sam po forumima

i kazu da je to nekakav bug u PB-u.Jel ima/o jos tko

slican ili isti problem molio bih ga da kaze kako ga je

rijesio.Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The War Z

prvo napisi sto pise jer ima malo more errora koji su vezani za pb.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice