Infestation: Survivor Stories

poruka: 1.528
|
čitano: 201.548
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Square Enix kaže...
iAvenger kaže...

Već sam znao da nema velikih očekivanja od ove igre.

kako?Do sada je bila obecavajuca i mislio sam je odmah kupiti.

Kupovanje itema za gold je početak..do realnosti gdje nema wildhunta...pa do spawna...možeš se odmah spawnati sa svojim prijateljima...igra je noob friendly.

15 godina
offline
The War Z

Slika s twittera:

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
The War Z

Znam da je slika kasnije dodatno uređivana ali stvarno odlično izgleda. Čak se i atmosferičnost "ćuti".

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 11:42 (thuglife).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The War Z
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
The War Z

kakva je ovo trava.pa nece valjda pustit igru s ovakvim groznim teksturama.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Square Enix kaže...

kakva je ovo trava.pa nece valjda pustit igru s ovakvim groznim teksturama.

a jbg, mislim da im poboljšavanje tekstura nije prioritet trenutno

15 godina
offline
The War Z

Opet jedna slika s twittera. S porukom Road trip went wrong.

Inače texture ne izgledaju baš nešto prekrasno, to se vidi na ovoj slici po kad pogledate onu mrlju na podu. Ali meni ni grafika tako pretjerano nije bitna, bitnije je da je dobra atmosfer i gameplay.

Moj PC  
4 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
The War Z

igra je rađena na istome engine-u ka i War Inc. pa ako vas zanima oćete moć pokrenit War Z skinite ovo ili pogledajte video ako vas zanima kako će približno izgledat 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
slimyyy kaže...

igra je rađena na istome engine-u ka i War Inc. pa ako vas zanima oćete moć pokrenit War Z skinite ovo ili pogledajte video ako vas zanima kako će približno izgledat 


Mislim da većina zna to, ali opet korisno.
A ja se nadam da neće bit kao War Inc., osobno ne znam, nisam igrao. Ali ekipa kaže da je katastrofa

14 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Tox2401 kaže...


Mislim da većina zna to, ali opet korisno.
A ja se nadam da neće bit kao War Inc., osobno ne znam, nisam igrao. Ali ekipa kaže da je katastrofa

a eto za one koji ne znaju da ne traže okolo {#} nebi baš tribali uspoređivat ove dvi igre pošto su u principu skroz drugačije, jedino imaju zajednički engine, btw jel se zna kad bi mogli preorderi počet?

15 godina
offline
The War Z

Probao sam taj War Inc. i nije tako loša igra, sasvim solidna je.

 

Uostalom nemora značiti da će igra biti lošta samo zato što je kao taj War inc.

Pa i Call of Juarez:The Cartel je ispao jedna od najlošijih igara koje sam probao u zadnje vrijeme, a opet mjesec dana kasnije je izašao Dead Island koje je radio isti developer na potpuno istom enginu, čak su i dosta slični po nekim stvarim, pa je ispao jedna od najboljih igara koje sam probao u zadnje vrijeme. Tako da mislim da nemora to ništa značiti, bitna je atmosfera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Jack Sparrow kaže...

Probao sam taj War Inc. i nije tako loša igra, sasvim solidna je.

 

Uostalom nemora značiti da će igra biti lošta samo zato što je kao taj War inc.

Pa i Call of Juarez:The Cartel je ispao jedna od najlošijih igara koje sam probao u zadnje vrijeme, a opet mjesec dana kasnije je izašao Dead Island koje je radio isti developer na potpuno istom enginu, čak su i dosta slični po nekim stvarim, pa je ispao jedna od najboljih igara koje sam probao u zadnje vrijeme. Tako da mislim da nemora to ništa značiti, bitna je atmosfera.


Nisam ni rekao da će bit ista, samo da se nadam da neće, ali već sam napisao gluposti koje su prekopirali mislim na prvoj stranici.

Nadam se najboljemu od igre.

A za izlazak, to je u jesen. A beta, imam osjećaj da će bit uskoro jer svaki dan izdaju po nove 2-3 fotografije, mislim da se alpha bliži kraju vrlo brzo i da bi nam beta trebala izać uskoro :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2012 14:16 (Tox2401).
14 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Tox2401 kaže...


Nisam ni rekao da će bit ista, samo da se nadam da neće, ali već sam napisao gluposti koje su prekopirali mislim na prvoj stranici.

Nadam se najboljemu od igre.

A za izlazak, to je u jesen. A beta, imam osjećaj da će bit uskoro jer svaki dan izdaju po nove 2-3 fotografije, mislim da se alpha bliži kraju vrlo brzo i da bi nam beta trebala izać uskoro :)

na forumu su na pitanje "kako to da prosječnon MMORPG naslovu triba par godina izrade, a oni su War Z napravili u godinu dana" odgovorili tako da je velika prednost to šta su već imali gotovi engine i mogli su iz njega uzimat neke sitnije stvari, a beta će početak pri kraj lita, na forumu kažu najkasnije 21.9.

12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
slimyyy kaže...
Tox2401 kaže...


Nisam ni rekao da će bit ista, samo da se nadam da neće, ali već sam napisao gluposti koje su prekopirali mislim na prvoj stranici.

Nadam se najboljemu od igre.

A za izlazak, to je u jesen. A beta, imam osjećaj da će bit uskoro jer svaki dan izdaju po nove 2-3 fotografije, mislim da se alpha bliži kraju vrlo brzo i da bi nam beta trebala izać uskoro :)

na forumu su na pitanje "kako to da prosječnon MMORPG naslovu triba par godina izrade, a oni su War Z napravili u godinu dana" odgovorili tako da je velika prednost to šta su već imali gotovi engine i mogli su iz njega uzimat neke sitnije stvari, a beta će početak pri kraj lita, na forumu kažu najkasnije 21.9.


Uvijek kaže da beta može bit vani sutra, a može bit drugi mjesec. Ja kažem da mislim da je blizu zbog čestog izlaženja SSova zadnjih 3-4 dana.
Modeli po meni nisu sitnije stvari, uzeli su modele likova i nekih oružja/itema. I uzeli su neke gameplay stvari kao onaj last man standing, ja još ne vjerujem da je to u ovakvoj igri...

EDIT:
Evo nešto stvarno korisno, trebali bi pročitat :)
http://forums.thewarz.com/showthread.php?603-The-War-Z-Official-Developer-Quotes

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2012 14:43 (Tox2401).
13 godina
protjeran
offline
The War Z
Piše na forumu da sutra/danas dijele beta ključeve...........jel to onima koji su se regali otprije?
[IMG]http://i.minus.com/iHG3nG88Vcglh.png[/IMG]
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Kora kaže...
Piše na forumu da sutra/danas dijele beta ključeve...........jel to onima koji su se regali otprije?

ja mislim da nece podjelit svima,samo najaktivnijima na forumu,sto je logicno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Square Enix kaže...
Kora kaže...
Piše na forumu da sutra/danas dijele beta ključeve...........jel to onima koji su se regali otprije?

ja mislim da nece podjelit svima,samo najaktivnijima na forumu,sto je logicno.

Ne, vjerujem da se dijele onima koji su dobili na onom izvlačenju za 25k fanova na faceu, koliko znam trebali su to u Pon podijelit, ali možda nisu stigli prebrojat

12 godina
neaktivan
offline
The War Z

I've read dayZ is 250km and this Colorado will be 400km?

 Originally Posted by sergeytitov
Our first map is slightly smaller than DayZ map.


Lažu već na homepageu :D
Ali dobro, ove kasnije ćže valjda bit veće
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2012 1:14 (Tox2401).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The War Z

blizu san preorderu ali san previše sumnjičav, sve mi se čini da će to samo bit War Inc. sa zombijima {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The War Z

Treba još pričekati, na ništa ne naručujem dok ne vidim prave gameplayeove.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
thuglife kaže...

Treba još pričekati, na ništa ne naručujem dok ne vidim prave gameplayeove.

ja san i skeptičan šta se tiče gameplay videa, može to izgledat sve super i savršeno, a ono šta je najvažnije, atmosfera, može bit očajno i mlako, a naravno može bit i obrnuto

11 godina
neaktivan
offline
The War Z

gdje ce biti objava dobitnika bete?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Square Enix kaže...

gdje ce biti objava dobitnika bete?


Facebook/Twitter dobitnici su objavljeni na facebooku ili twitteru, i poslane su im poruke.
Dobitnici bete sa homepagea su kontaktirani putem maila.
Ako si dobio bit ćeš kontaktiran, ne brini se za to...

15 godina
neaktivan
offline
The War Z

Sad sam po prvi put prolistao sve slike na fejsu, i dosta dobro izgleda, nakon ovoga bi mogao i uletjeti preorder, mada ne gubin ni da pričekam još malo, a s druge strane nije da su neke pare u pitanju... Dileme, dileme.

 

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
The War Z

Ja ću čekati da vidim kako to sve zapravo izgleda. Optimizacija, bugovi, gameplay, balans i atmosfera. Sve je to upitno, pa cu radije cekati dok ne izade da se ne opečem :). Kolika je cijena?

Aut vincere, aut mori!
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Et_Tu_Brute? kaže...

Ja ću čekati da vidim kako to sve zapravo izgleda. Optimizacija, bugovi, gameplay, balans i atmosfera. Sve je to upitno, pa cu radije cekati dok ne izade da se ne opečem :). Kolika je cijena?

rekli su da ce preorder biti 20-25$ a kad izade na jesen nekih 30$,sve u svemu nije skupo ali uvijek treba biti na oprezu.

16 godina
offline
The War Z

Da, sve to izgleda ljepo na slikama. Ali u svakoj video igri ima previše faktora koji mogu sve uništitit a koji se ne vide iz slika pa čak ni trailera ili nekog gameplay videa. Na zadnja 2/4 preordera koja sam napravio na temelju takvih informacija sam se toliko opekao da bi mi bilo draže da sam taj novac jednostavno bacio u vatru. Bar bi se poštedio silnog razočaranja kojeg sam doživio.

 

Tako da ja osobno čekam ili demo ili mišljenje jednog od recenzenata s čijim razmišljanjem se skoro uvijek slažem.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z

Tako da ja osobno čekam ili demo ili mišljenje jednog od recenzenata s čijim razmišljanjem se skoro uvijek slažem.

Svi čekamo Yahtzeea.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
15 godina
moderator
offline
Re: The War Z
thuglife kaže...

Svi čekamo Yahtzeea.

Pa on će igru sigurno sposrati,isto kako posere i sve ostale.

سمندری ڈاکو
16 godina
offline
Re: The War Z
pirat kaže...

Pa on će igru sigurno sposrati,isto kako posere i sve ostale.

Yahtzee recenzije radi na komičan način i iz fore pretjeruje i usredotoči se samo na loše strane igre. Ali ono najbitnije kod njegovih recenzija je to da nikad ne izmišlja stvari bez veze. Već pod loše stvari nabraja ono što je zbilja loše. A meni je draže znati što ne valja s igrom jer si tako lakše složim sliku što od te igre mogu očekivati. Zato mi je njegovo mišljenje relevantnije od mnogih drugih.

 

U zadnje vrijeme mi je sve bolji i TB i njegov WTF is... serijal. Dobio sam dojam da lik zbilja detaljno i (kolko se to može) objektivno predstavi svaku igru koju igra.

 

Naravno stoji da se netko ne slaže s njima i njihovim ukusom. Ja ih smatram relevantnim izvorom informacija zato jer se u većini slučajeva slažem s njima i nakon što odigram igru koju su oni recenzirali.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice