H1Z1 Zombie MMO by Sony

poruka: 638
|
čitano: 73.622
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
SimeKZ kaže...
toma20 kaže...

h1z1 ili dayz? sta da uzmem :/

 DayZ svakako... H1Z1 je graficki, fizikom i gameplayom iza DayZa i to je to. Kupi DayZ sad kad je jeftin, jer kad ude u Betu na kraju godine bit ce skuplji. A H1Z1 ces svejedno moc igrat F2P, nema smisla davat novce za njega.

 nisam bas pratio te dvije igre,cek h1z1 ce biti f2p?

16 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
toma20 kaže...

h1z1 ili dayz? sta da uzmem :/

 Iskreno odluka je subjektivna i trebala bi biti na tebi, odi na twitch i pogledaj streamere kako igraju obje igre, pitaj nekog od prijatelja ako imaju da probas prije nego uzmes.

Ja bih ti savjetovao Day Z, obje igre su u ALFI obje imaju svoje prednosti i mane ali H1Z1 ce na kraju ipak biti besplatan a Day Z s vremenom samo skuplji.

Sto se tice samih igara H1Z1 mi je arkadniji dok Day Z odise nekom "simulacijom" (bar okolis) u obje igre community je manje/vise jednak. Znaci 90% supaka koji ce te Kill on sight, ili prevarit nekih 10% koji ce ti pomoci na ovaj ili onaj nacin. 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
15 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony

H1Z1 je gameplayom daleko zabavniji od DayZ-a. Za razliku od konkurenta izvodi se itekako stabilno uz dobar FPS. Ima basebuilding koji igru diže na još viši nivo. A kad ti je malo do kompetitivnog pucanja imaš za igrati Battle Royale mod (Hunger games) koji je jako zabavan za solo ili grupno igranje. 

 

DayZ ne napreduje gotovo nimalo, svi polažu nadu u novi renderer koji je jako upitan i upitno je koliko može pomoći u samom razvoju strašno bugovite igre. Isto tako DayZ je najneoptimiziranija igra koju sam ja osobno ikada zaigrao. Napucavanje u DayZu je desinkronizirano te samim time po meni jako loše izvedeno. 

 

Ima DayZ svojih trenutaka, ali osobno držim do toga da toj igri nema spasa i nikakvih većih napredaka ne očekujem od nje. 

šumski put je bio ravan.
10 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

gledao sam malo po twitchu i nekako mi se vise svida h1z1,budem vidio jos.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
dreammaker kaže...

H1Z1 je gameplayom daleko zabavniji od DayZ-a. Za razliku od konkurenta izvodi se itekako stabilno uz dobar FPS. Ima basebuilding koji igru diže na još viši nivo. A kad ti je malo do kompetitivnog pucanja imaš za igrati Battle Royale mod (Hunger games) koji je jako zabavan za solo ili grupno igranje. 

 

DayZ ne napreduje gotovo nimalo, svi polažu nadu u novi renderer koji je jako upitan i upitno je koliko može pomoći u samom razvoju strašno bugovite igre. Isto tako DayZ je najneoptimiziranija igra koju sam ja osobno ikada zaigrao. Napucavanje u DayZu je desinkronizirano te samim time po meni jako loše izvedeno. 

 

Ima DayZ svojih trenutaka, ali osobno držim do toga da toj igri nema spasa i nikakvih većih napredaka ne očekujem od nje. 

 Onda bi se trebo raspitat prije nego sta pricas da je igri nema spasa. Glupo je reci da kraj onako prekrasne grafike u DayZu i crafting sistema koji je po meni bolje odraden nego u H1Z1. H1Z1 je doslovno RUST po svim segmentima igre.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
9 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
toma20 kaže...

h1z1 ili dayz? sta da uzmem :/

 dayz

mamice su štrukle pekle. meni nikaj nisu rekle
10 godina
protjeran
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony

Još da radi jak dmg bilo bi legendarno

 

www.mmo-balkan.com
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
toma20 kaže...

gledao sam malo po twitchu i nekako mi se vise svida h1z1,budem vidio jos.

 

jbte. pa ako nemas za obje igre onda si uzmi DayZ. H1Z1 ce biti F2P...

Cista stvar logike...

13 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

ja sam si jučer piknul igru na večer, budem danas probao..

za dayz moram biti raspoložen, ne mogu ga uvijek igrati pa da imam malo nešto arkadnije za razonodu 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
toma20 kaže...

h1z1 ili dayz? sta da uzmem :/

 

H1Z1 će biti F2P kada izađe iz EA faze.

 

imam obje igre i ovo je moje mišljenje - ako planiraš kupiti igru s ciljem da se zabaviš sada, onda uzmi H1Z1. ako želiš kupiti igru koja izgleda ljepše i nadati se da će za godinu-dvije dana od te igre ispasti nešto igrivo, uzmi DayZ.

10 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Abomb kaže...
toma20 kaže...

gledao sam malo po twitchu i nekako mi se vise svida h1z1,budem vidio jos.

 

jbte. pa ako nemas za obje igre onda si uzmi DayZ. H1Z1 ce biti F2P...

Cista stvar logike...

 tako i bude ;)

11 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
toma20 kaže...
Abomb kaže...
toma20 kaže...

gledao sam malo po twitchu i nekako mi se vise svida h1z1,budem vidio jos.

 

jbte. pa ako nemas za obje igre onda si uzmi DayZ. H1Z1 ce biti F2P...

Cista stvar logike...

 tako i bude ;)

 Ili jos bolje stavi pare na stranu i cekaj da jedna od tih igra postane zabavna. Trenutno ne znam koja je vece smece.

13 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

evo nakon cca 8 sati igre moram reći da je igra solidna i zabavna..

prvi dan mi je bio kao da sam ušao u deathmatch arenu, sveopći rampage, ali danas sam našao i par friendly playera i malo se više uspio pozabaviti craftingom, otkrivanjem recepata i istraživanjem 

 

najveći trn u oku mi je trenutno potreba za učestalim žderanjem.. nije problem naći bobice, ali stvarno energy curi prebrzo.

EDIT: bila bi fora "eat all" opcija ako ništa.. da bar ne moram 30 puta kliknuti eat 

isto tako i "craft max ammount" za strelice 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2015 21:48 (nine).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony

Mi smo se danas ispucali kao nikad u životu, ali na jednom serveru pojavio se lik i udarao jednog naseg kroz zid, ali brzo smo ga ubili, onda se opet pojavio taj isti 20sek kasnije i opet smo ga ubili, kasnije smo opet poceli igrati i opet se neki haker pojavio te smo se prebacili na drugi server medutim i tamo smo sreli hakera^^  S ovim zadnjim updejtom zabavnije je, ali privuklo je masu hakera, ali sve u svemu dobra zabava, a i prijavio sam ih te se nadam da ce dobiti ban.

www.mmo-balkan.com
11 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Samo se ti nadaj.Da nema tih hakera DayZ i taj H1Z1 bi propali.Sve bljutava politika i mazanje ociju kako ce ih banati i sl.Jedini koji su posteni sto se tice ban hackera je Blizzard.Ma koliko god da ga neki mrzili,to je jedini tim koji nema milosti prema takvim ljudima.DayZ je krcat hackera tako ce i ovo biti.Nazalost

Moj PC  
0 5 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony

Dayz je star preko 2 godine, on nije vrijedan spomena trenutacno, jer svi znamo njihov nacin rada, ali h1z1 je nova igra i nadam se da će ubaciti hrpu anticiteva unutra. Ali vecina citeva mi se cini da bi se moglo jako lako rijesiti npr neki lete po nebu, pa mogli bi staviti, ako je lik na vecoj visini od 20 metara da dobije automatski kick i ban, naravno anticit treba izravno biti povezan sa mapom da nebi netko otisao na brdo pa ga banalo, a za speedhack je jako jednostavno, ako si brzi od policijskoj auta s boostom automatski kick i ban. Naravno sve to lijepo zvuci, ali....  nadam se da ce tko god se ovim bavi kupiti sve vrste citova pa da otkriju na svoj test serveru kako to sve radi pa da jedan dan svi automatski dobiju ban :)

www.mmo-balkan.com
13 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Endymon kaže...

Samo se ti nadaj.Da nema tih hakera DayZ i taj H1Z1 bi propali.Sve bljutava politika i mazanje ociju kako ce ih banati i sl.Jedini koji su posteni sto se tice ban hackera je Blizzard.Ma koliko god da ga neki mrzili,to je jedini tim koji nema milosti prema takvim ljudima.DayZ je krcat hackera tako ce i ovo biti.Nazalost

 

lol dobro si me nasmijao ovim postom..  bannaju hackere i druge firme, ne samo blizzard.

h1z1 je privukao hackere time što su se hvalili da bude nemoguće hackati  ali hajde za razliku od dayz bar je lako skužiti ime hackera pa ga i prijaviti.. a ban im nebi trebao biti problem, da bi opet hackao mora napraviti novi acc i opet kupiti igru, njima je to win-win 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Zato ih imaju vise nego prije sto su napravili zastitu...Postavljam ti pitanje,ako vec tako kazes da i druge firme rade banove.Reci mi zasto onda na WoWu kojeg igra 12 milja ljudi nema hackera nego imaju privatne servere za takve stvari?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Mozda zato jer je wow, kao i wot, pretpostavljam server-sided igra u kojoj je puno teze varati, odnosno razviti neki hack? Sve client-sided igre su pune hackera, problem u survival igrama je taj sto smrt od script seronja ima puno vece posljedice od CS-a i sl.
11 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Slazem se...Idem sada malo u OFF TOPIC,ali npr Diablo3...Jako malo hackera.Znam kada sam jednom kod frenda samo otisao preko njegovog kompa na svoj profil(Battlenet).Drame stari...Jedva sam si od blokirao acc...Dok u ovim igrama se moze radit sta hoces.I to uveliko unistava gaming.Nazalost.DayZ boluje od hakeritisa na veliko.Tako ce i ovo vrlo vjerojatno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Endymon kaže...

Slazem se...Idem sada malo u OFF TOPIC,ali npr Diablo3...Jako malo hackera.Znam kada sam jednom kod frenda samo otisao preko njegovog kompa na svoj profil(Battlenet).Drame stari...Jedva sam si od blokirao acc...Dok u ovim igrama se moze radit sta hoces.I to uveliko unistava gaming.Nazalost.DayZ boluje od hakeritisa na veliko.Tako ce i ovo vrlo vjerojatno.

 Odes na whitelist server i to je to. A hakeri redovito lete van iz DayZ SA... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
protjeran
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony

Svaka čast blizzardu na svemu što se tiće hakera, a support im je najbolji na svijetu pa neka govore ljudi što hoče za druge igre. Što se tiće h1z1, na redditu sam našao post gdje je pisalo da rade na automatskoj detekciji na serveru, tako da ako server vidi sumnjivo ponašanje odmah dava accountu ban :)

www.mmo-balkan.com
13 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Endymon kaže...

Zato ih imaju vise nego prije sto su napravili zastitu...Postavljam ti pitanje,ako vec tako kazes da i druge firme rade banove.Reci mi zasto onda na WoWu kojeg igra 12 milja ljudi nema hackera nego imaju privatne servere za takve stvari?

 

pričaš o igri koja je na tržištu preko 10 godina, no i dalje se povremeno pojavi pokoji hack.. 2012. je netko instakillao tisuće igrača u wow-u  bilo je hackova i exploitova i glitcheva u wow-u hrpetinu, vjerojatno samo nisi svjestan..

što se diabla tiče, u vanilli je bio gadan dupe koji je porušio markete žestoko, pogotovo u aziji. nisu bananali one koji su koristili TurboHUD (između ostalog i 1. DH u sezoni 1 na NA).. a bilo je i quick lvling exploitova (mislim da je u sezoni 1 lik u 4 sata došao na paragon 300 ili tak nešto)..

 

ništa nije 100% hackproof, a ono za što se tvrdi da je samo postane meta znatiželjnih.. server sided igre se isto daju zavarati, samo je potrebno ogromno znanje koje prosječni seljo-beljo nema (packet sniffing i SQL injection npr.)..

manji problem od samih rupa je zapravo njihovo javno objavljivanje, a pogotovo izdavanje specijaliziranih software-a kao npr. oni što su se prodavali za DAYZ.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
9 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Onima kojima ce povremeni hackovi unistavat igru (naravno kad se popravi stanje), igrajte MOBA-e. One barem nikada nisu imale problema sa cheatovima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Endymon kaže...

Zato ih imaju vise nego prije sto su napravili zastitu...Postavljam ti pitanje,ako vec tako kazes da i druge firme rade banove.Reci mi zasto onda na WoWu kojeg igra 12 milja ljudi nema hackera nego imaju privatne servere za takve stvari?

 

 

sta pricas ti? wow ima xy hackova.. a banova? stari moj koliko je mojih online frendova dobilo banove radi hackova/botova/scaminga bilo cega.. 

 

 

i mobe takoder imaju hackove, i dota i lol itd.

 

SVAKA IGRA ima hack, samo je stvar koliko ljudi to koriste ili ne koriste i dali je neka igra napravljena da radi vise server side ili client side. ne da mi se objasnjavat sto je sto, samo sam mislio rec da to sto se naleti na hackera koji put jebiga dogodi se sta sad mozes. igras dalje i to je to

Jedna Dota na dan vadi psihopata iz tebe van!
11 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Jednostavno nemozes jedan Diablo ili WoW usporedjivati sa brojem hackera u DayZ Standalone...U toj igri ih ima na pljeve.Nije to svako toliko,nego ih ima previse.Nitko ne kaze da ih u drugim igrama nema,nego jednostavno jedan Blizzard se puno lakse i bolje nosi sa njima,nego ostali timovi.Puno su strozi prema njima od npr jedne Bohemie i sta ti ja znam.

Moj PC  
0 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Endymon kaže...

Jednostavno nemozes jedan Diablo ili WoW usporedjivati sa brojem hackera u DayZ Standalone...U toj igri ih ima na pljeve.Nije to svako toliko,nego ih ima previse.Nitko ne kaze da ih u drugim igrama nema,nego jednostavno jedan Blizzard se puno lakse i bolje nosi sa njima,nego ostali timovi.Puno su strozi prema njima od npr jedne Bohemie i sta ti ja znam.

 Daj nemoj gluposti pricat. U sc2 se sjecam 2 godine oni nisu detektirali public maphack. U d3 je isto sve puno botera bilo dok je AH jos radio kak je hype umro tak se i broj hackera smanjio. Na streamovima dok sam gledao svaki dan su imali grandmaster igraci probleme s hackerima u SC2, mjesecima su hackali jedno te isti ljudi i Blizzard ih nije banao.

 

Jos da ne pricam kolko je lakse hakirat u Armi nego u Blizzardovim igricama. Arma je jedno 50 puta kompleksnija igra od D3 ili SC2. Kaj mislis zasto mijenjaju cijeli engine za DayZ?

10 godina
protjeran
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony

Novi patch notes:

 

Weapons

  • Increased shotgun damage

  • Slightly increased shotgun recoil

  • Increased 1911 damage

Battle Royale

  • Cleaned up persisting rewards and safe zone information between Battle Royale matches
  • Parachutes should no longer act like skateboards for more than a few seconds.

Base Building

  • Upper Level Walls, Shelters, and Stairs can now be crafted. These look like the walls, stairs, and shelters that you are used to, but they can be stacked on top of placed walls and shelters. This means that metal walls can now be two walls high. Structures can be placed on top of other structures for more variation of layout. Stairs can be placed on top of shelters for greater vantage points.

  • Fixed an issue that was causing base building structures to not be resistant to melee damage types.

  • The Metal Gate is now almost twice as tall.

  • Metal Walls, Shelters and Large Shelters now require more of the same components to craft.

Vehicles

  • Vehicle collisions with terrain boulders should be more stable, still dangerous but less likely to toss the vehicle up in the air.

  • Adjusted the requirements for vehicle entry to help improve the response time.

  • Vehicle death explosions should now consistently damage players in the immediate vicinity.

www.mmo-balkan.com
11 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

h1z1 nije vise sony --i bice p2w ako neuvedu pretplate

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
humb kaže...

h1z1 nije vise sony --i bice p2w ako neuvedu pretplate

 

imaš možda neki link koji to potvrđuje?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice