Guild Wars 2

poruka: 8.363
|
čitano: 1.167.619
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2!

niti jedno od toga sta si naveo , biti ce b2p 

znači kupiš i igraš kao sta je bio i gw1

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2!

Koliko ce otprilike  kostat ova igra i kad izlazi?????

If you do not turn on to politics, politics will turn on you
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2!
mrtvo_tjelo kaže...

Koliko ce otprilike  kostat ova igra i kad izlazi?????

Kao i svaka nova takvog tipa koja izade. Ne zna se kad izlazi.

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
13 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2!

Pitam jer nisam ishodan sa MMO-ima

If you do not turn on to politics, politics will turn on you
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Guild Wars 2!

A ono, 300-350 kn valjda, ovisi i o nasim trgovcima...

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Guild Wars 2!
Zodiak kaže...

niti jedno od toga sta si naveo , biti ce b2p

znači kupiš i igraš kao sta je bio i gw1

  ovo je još najbolje od svega

15 godina
offline
Guild Wars 2!
League Of Legends IGN: slinA ...ONE SHOT, ONE KILL, NO LUCK JUST SKILL!
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.11.2011 22:52 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!
Zodiak kaže...

niti jedno od toga sta si naveo , biti ce b2p 

znači kupiš i igraš kao sta je bio i gw1

 Samo kaj se spominjalo da ce se placat ''end game'' dungeoni, tj pristup istima, uz sistem da jedan u partyiu mora imat pristup da bi drugi mogli uci...

Primam donacije u ectima i zkeyevima...
12 godina
protjeran
offline
Guild Wars 2!

Ne lajkam tu ideju.

 

/no

I left my wallet in El Segundo.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!

Ni ja, ...znas i sam kaj ce bit ako bude tako...WTS entrance to ...neznam ''Ascalon sewers''? Ja se tak i tak namjeravam fokusirat na pvp od samog pocetka, a ne ko u GW1, prvo pve,  onda kad pvp umre, ja bi igrao pve...thx,no thx. Craftanje i PvP, nis drugo.

Primam donacije u ectima i zkeyevima...
12 godina
protjeran
offline
Guild Wars 2!

Besplatan upad će, naravno, imati ekipa sa [ZoS] i srodnim tagovima. {#}

I left my wallet in El Segundo.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!

 ja cu bit djubre i naplacivat svima, i samom sebi cak...{#}

Primam donacije u ectima i zkeyevima...
14 godina
offline
Guild Wars 2!

Čeka se, čeka........

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!

da...vidim ,nema te nes online ? ja sam isto slabo, sad sam opet malo pocel cesce igrat, al slabo je to, nije ko nekad :)  ... 10h u komadu, pa te baci van... You have been playing for 10 hours, PLEASE GET A LIFE  :). htio bih jos zaisjen maxat, al nekak brijem da bas i necu stic..valjda bu izaslo oko Bozica

Primam donacije u ectima i zkeyevima...
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2!
Shokre kaže...

 Samo kaj se spominjalo da ce se placat ''end game'' dungeoni, tj pristup istima, uz sistem da jedan u partyiu mora imat pristup da bi drugi mogli uci...

Gdje si vidio taj info? Da je sluzbeni? Moze link?

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!
1domagoj1 kaže...
Shokre kaže...

 Samo kaj se spominjalo da ce se placat ''end game'' dungeoni, tj pristup istima, uz sistem da jedan u partyiu mora imat pristup da bi drugi mogli uci...

Gdje si vidio taj info? Da je sluzbeni? Moze link?

 evo interview sa Eric Flannumom,glavnim dizajnerom

 

http://www.pcgamer.com/2010/10/21/guild-wars-2-to-have-dlc-microtransactions/

Primam donacije u ectima i zkeyevima...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!
Shokre kaže...
1domagoj1 kaže...
Shokre kaže...

 Samo kaj se spominjalo da ce se placat ''end game'' dungeoni, tj pristup istima, uz sistem da jedan u partyiu mora imat pristup da bi drugi mogli uci...

Gdje si vidio taj info? Da je sluzbeni? Moze link?

 evo interview sa Eric Flannumom,glavnim dizajnerom

 

http://www.pcgamer.com/2010/10/21/guild-wars-2-to-have-dlc-microtransactions/

Onda ništa od te igre. Taman sam si mislio kupiti kada izađe jer sam mislio da če biti b2p no s ovim DLC glupostima ne hvala.

 

16 godina
offline
Re: Guild Wars 2!
Shokre kaže...
1domagoj1 kaže...
Shokre kaže...

 Samo kaj se spominjalo da ce se placat ''end game'' dungeoni, tj pristup istima, uz sistem da jedan u partyiu mora imat pristup da bi drugi mogli uci...

Gdje si vidio taj info? Da je sluzbeni? Moze link?

 evo interview sa Eric Flannumom,glavnim dizajnerom

 

http://www.pcgamer.com/2010/10/21/guild-wars-2-to-have-dlc-microtransactions/

Steta, di su vremena kad nije bilo DLCeova. Sretnija vremena {#}

16 godina
offline
Re: Guild Wars 2!

Neznam kaj ste si vi mislili održavanje mmo servera košto uopće me ne ćudi da će napraviti ovakav tip mikro transkacija

ali ovo je sve još uvijek pod velikim uptnikom pa možda nebude PDLC

BF3:crna_bandera
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!

AL probelm je kaj ce ziher napravit tako da nece to odmah objavit, nego nakon recimo 6 mjeseci ce bit EXlusive content only 10€ for 1 level dungeon ,get your new armour, wepaons etc...

Primam donacije u ectima i zkeyevima...
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2!
Shokre kaže...

AL probelm je kaj ce ziher napravit tako da nece to odmah objavit, nego nakon recimo 6 mjeseci ce bit EXlusive content only 10€ for 1 level dungeon ,get your new armour, wepaons etc...

Da, to je lako moguce a i izvedivo :(

16 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!
Wolf88 kaže...

Neznam kaj ste si vi mislili održavanje mmo servera košto uopće me ne ćudi da će napraviti ovakav tip mikro transkacija

ali ovo je sve još uvijek pod velikim uptnikom pa možda nebude PDLC

Znam da je održavanje servera skupo no mogli su to drugačije napraviti. Da nove tamnice budu dostupne svima, a da se naplačuje npr posebni izgled oklopa, oružija, posebne boje za oklope te ukrasi za likove.

Pa npr prodaja specijanlih mounta, boost xp i itemi za brže levelanje. I igra je mogla biti pravi f2p. Ovako platiš i još dobiješ igru koja nije puno različita od "free" igara.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2011 12:03 (Hummer).
16 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2!

Ja bi stvarno rađe placao mjesecnu pretplatu ali da onda oni garantiraju stabilnost servera, support, regularno patchanje, itd...

Ne znam zasto ali skeptican sam prema tome da moze besplatno biti i kvalitetno( koliko para toliko muzike). A sa ovim glasinama tu moju sumnju pocinju i potvrđivati.

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!
Shokre kaže...
1domagoj1 kaže...
Shokre kaže...

 Samo kaj se spominjalo da ce se placat ''end game'' dungeoni, tj pristup istima, uz sistem da jedan u partyiu mora imat pristup da bi drugi mogli uci...

Gdje si vidio taj info? Da je sluzbeni? Moze link?

 evo interview sa Eric Flannumom,glavnim dizajnerom

 

http://www.pcgamer.com/2010/10/21/guild-wars-2-to-have-dlc-microtransactions/

 

shokre siris dezinformacije, odma se kazni! {#}

10 sekunda potrosenih na search gw2guru foruma me dovelo do ovog topica sa odgovorom Anetovog CM na taj pcgamer clanak.

evo copy paste za ljude koji su prelijeni kliknut na link:

 

Originally Posted by Regina Buenaobra
I wanted to clear up some misunderstandings coming from the article. We talked to Eric, and he said the following:

Quote:
Hey there, after reading the PC Gamer article I wanted to make sure that we clarified a few things. First, we haven’t decided on what exactly we are or aren’t going to offer for money post release. My answer to the dungeons question was meant to say “we’re open to whatever our players seem most interested in.” If after release you guys would like more story content, more dungeons, more events, more maps or whatever it’s something that we have to consider because ultimately making you happy is what makes us successful. Whether we release that in DLC (like the bonus mission packs in GW1) or whether we do it through expansions (Like Eye of the North) is yet to be determined. As to whether or not there are going to be items like XP boosts available in the in game store I can only reiterate what we’ve said before (and will continue to say) that we’ll release details on it when they are available and that our core philosophy--of not requiring you to spend additional money to play the game and not making the game difficult or painful to play in order to encourage you to buy things from the store--still stands.
In short: We have not made a decision on whether to sell dungeon content as DLC, contrary to what the article states. The author of the article jumped to this (incorrect) conclusion based upon his interpretation of Eric's statements.

Like Eric said in the article and in his statement above, we will look at what the demand is from the players.

 

 

tl;dr - DLCova ce bit jer MMO pare treba zaradivat i nakon releasea, kakvih DLCova ne zna se jos, ali ne bih rekao da ce bit debilana tipa "WTS entry to dungeon taj-i-taj"

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2011 12:21 (dretva).
13 godina
offline
Guild Wars 2!

vjerojatno expnazije, fashion itemi, bonus missions kao u gw1

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!

gle ,da je to gaile napisala,jos ajde,al regina.... :)  . Šalim se, ali kad malo pomnije pročitaš, JOŠ se nisu odlučili kaj ce se naplacivat...ako bude ko i dosad , ok, ali imam osjecaj da ce se polakomit, i da to nece dobro ispast... ali bumo vidjeli, JA SE ISKRENO NADAM DA SAM U KRIVU.

Primam donacije u ectima i zkeyevima...
13 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2!

pe moni su trebali napraviti p2p ali da im mjesecna clanarina bude 50kn i to bi bilo pre dobro

i nista drugo da ne naplacuj , nikakav bolji izgled armora niti mountove i tako dalje , jer to ljude samo zivcira kada vide a nezele dati pare za to a htijeli bi imati

 

ako budu naplacivali nekakve gluposti u igri to nece dugo izdrzat

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!

Stvar je u tome da su u GW probali sa microtransakcijama i proslo im je. Dodatnih 4 tabova u storage, bonus misije i ovi kostimi... i ok, ali kad pogledas ako nemas nista od toga NISI zakinut ni za jedan game dio. Ako stave, ma ako PROBAJU stavit da neki elite stats item/armour moram kupit il ce me svaka strijela probit do kičme, svaki ele napad me spalit do pepela, neki ludi char koji je dao jos neznam kolko eura u item shop me oneshotat... kako je rekao jedan od igraca, prije nego sam deinstalirao GW,pobrisao sam backup i slomio DVD!

Primam donacije u ectima i zkeyevima...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!
Shokre kaže...

Stvar je u tome da su u GW probali sa microtransakcijama i proslo im je. Dodatnih 4 tabova u storage, bonus misije i ovi kostimi... i ok, ali kad pogledas ako nemas nista od toga NISI zakinut ni za jedan game dio. Ako stave, ma ako PROBAJU stavit da neki elite stats item/armour moram kupit il ce me svaka strijela probit do kičme, svaki ele napad me spalit do pepela, neki ludi char koji je dao jos neznam kolko eura u item shop me oneshotat... kako je rekao jedan od igraca, prije nego sam deinstalirao GW,pobrisao sam backup i slomio DVD!

Potpuno to potpisujem.. A sve mi smrdi da ce bas tako biti. Kao onaj Maplestory.

Obicna navlakusa. Besplatno na papiru, a kad nas navuce, izmust ce znatno vise nego sto bismo dali za klasicnu mjesecnu pretplatu.

Cim cujem CS, kosa mi se dize.

16 godina
offline
Guild Wars 2!

A jeste i vi, lol. Pa inicijalni release ce imati sve dungeone, ako ce se placati, placat ce se dodatni dungeoni, kao sto i u WoW-u se placaju nove ekspanzije tak ce se i ovdje dungeoni. No, jos ne znaju u kojem obliku, hoce li to biti full ekspanzija ili u obliku DLC-a. Ne vidim apsolutno nikakav problem. U GW1 ako si htio igrati Factions, Factions si i trebao kupiti, zar ne? U WoW-u ako si htio igrati TBC (znaci i dungeone u TBC-u), TBC si trebao i kupiti, zar ne? Onda, u cemu je tocno problem? Jedina igra koja ima free ekspanzije (ali ima monthly fee) je EVE Online. Tak da ne znam oko cega se vi uzrujavate, pa niste valjda mislili da cete i ekspanzije besplatno dobivati, lol?!

 

Dakle, bile to full ekspanzije, DLC-ovi ili zasebne kampanje kao u GW1, u konacnici, meni je tak svejedno. Osobno bih radije da to budu full ekspanzije (kao EotN), ali kako oni odluce tako ce i biti.

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice