Forza Horizon 5 izdvojena tema

poruka: 633
|
čitano: 253.678
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Kaj je to, šta to znači?

Teže utrke, više ili manje bodova ili para nego do sad ili... ???

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2021 15:04 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...

Kaj je to, šta to znači?

Teže utrke, više ili manje bodova ili para nego do sad ili... ???

 Mislim da je sad 30k bodova za 1 lvl.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Forza Horizon 5

za današnji daily uzmite Ford transit 1965, skinite moj setup 900 582 710 i odite na street race, postavke na unbitbl...

 

javite :D

 

gazimo kao male miševe

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
U zadnja 3 dana mi se jedno 10puta crashala igra i steam se sruši,onak wtf
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

Jel može pomoć oko toga kako aktivirati ovaj period od 3 mjeseca za 1$ ? Nije mi primilo paypal zbog regije...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
old05snake12 kaže...

Jel može pomoć oko toga kako aktivirati ovaj period od 3 mjeseca za 1$ ? Nije mi primilo paypal zbog regije...

 Ja sam promjenio regiju na UK ali sam placao karticom i prošlo je

 

https://support.microsoft.com/en-us/account-billing/how-to-change-your-country-or-region-for-microsoft-store-and-more-e180415a-b4ad-7a9c-ef29-139bc71b1d09

11 godina
offline
Forza Horizon 5

koje utrke voziti za ove bodove u jeseni, championship ili nesto sto "ne vidim"

 

danas ide otvaranje 35 wheelspinova, nakupilo ih se

 

jucer stigao clk dtm speed bonus

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

Jel uspio itko kompletirat Arcade event.

 

Nitko ziv to ne vozi, svaki put kad sam pokusao bio sam solo u eventu i ne uspijem doc ni do druge runde jer ne mogu napucat sam bodove.

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 5
To sam i ja prmjetio.Problem je šta su sad to razvodnili na 3 Arcade eventa najednom.I onda nitko tu ništa ne vozi niti je obavezan to odradit do kraja.Ja sam sam uspio jedva Drift event odradit do kraja.To su malo uništili sa tim eventima.
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

zapravo na 2 arcade eventa svako 15 min

ali da, svakako su zasrali sa tim arcade eventovima, moras ih odradit 10-tak komada da

te posreci da uspijes jedan odraditi kako spada

toboze je najlaksi onaj chaos event, svakako ima tu bugova koje trebaju popravit i malo tunat

 

tko zeli se vozat, dodajte me, pogotovo da se skupimo za arcade pointse skupljat, jer

vecina hard to get auta ce biti na forzhaton shopu, a tu nam trebaju ti bodovi

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
11 godina
offline
Forza Horizon 5

evo ako netko zeli nek dodje na discord mi vozimo svaki dan, nas 2-3 pa ako se netko zeli pridruziti 

 

https://discord.gg/cHeMnQz5

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Moze li jedno objasnjenje ovdje nije mi jasno zasto nekad kad tuniram neko auto i stavim dosta jaci tune npr ko ovdje na slici, i sad pokazuje da su sve osobine jace osim speed koji je u crvenoj strelici umjesto zelenoj, a desno pored tog diagrama se jasno vidi da je top speed kao i acceleration dosta bolji sa novim tune-om. Eto to mi nije jasno jel neki glitch u pitanju, inace prva forza koju igram.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Forza Horizon 5

Friški sam u Forzi. Malo mi je konfuzno sve to sa natjecanjima ovog ili onog tipa. Vidim da postoje sezone ali nemam pojma koje zapravo trke su dio neke sezone. Ili ide sav rezultat postignut u bilo kojoj trci u trenutnu sezonu?

Kad pokrenem neku trku dobijem notifikaciju da će mi se zbog toga prekinuti championship. A kako uopće sudjelujem u championshipu? Nešto sam valjda pokrenuo i onda nakon nekog freeridea zaboravio.

I npr. pokrenuo sam ono sa bubom (Vocho). Obavio prve dve "misije" i nakon toga prekinuo igru. Drugi dan palim igru, stoji notifikacija da sam nešto odradio po pitanju bube, ali nemam blage kako nastaviti.

Nemrem se zbog vremena a i zbog klinca od 4 godine koji također obožava voziti aute u igri posvetiti ni 25% Forzi ali svejedno fora mi je i htio bih iskoristiti što više se da od igre.

Kako da polovim sve te mogućnosti?

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

Ezio 

Ja sam isto novi u Forzi, ali koliko sam skužio, Championship su ti 2-3 utrke nekog tipa i ako pokreneš utrku drugog tipa, onda se prekida taj Championship. Čak i ako ponovno pokreneš utrku koju si prošao u istom Championshipu. Tu treba paziti. Moraš pronaći na mapi ikonu sljedeće utrke u tom Championshipu. 

 

Vocho misije su ti onaj VW znak na mapi, bez obzira gdje se nalazi. Kad klikneš na taj znak, možeš birati koju Vocho misiju ćeš odraditi. Možeš ponoviti i stare misije ako hoćeš.

 

Ja uglavnom ganjam daily/weekly misije i ponekad odigram neku story/expedition misiju.

 

Svakako preporučam da probaš što prije otključati kuću koja daje fast travel i porušiti sve fast travel table.

Igra će ti se znatno "ubrzati" i bit će ti lakše odrađivati sve te brojne zadatke na mapi.

 

I definitvno odigraj ekspediciju koja ti otključava sve PR stunts na mapi, jer u suprotnom ćeš imati samo jedan Speed trap, Speed zone itd. na mapi.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2021 10:00 (DeniZg).
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Sto se tice mape to je clusterfuck,natrpaju toliko toga a i ono filtriranje nije bogzna sto.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Ja sad samo farmam lovu i kupujem aute. Imam ih već 420. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

A da, igra je natrpana svim i svačim te se čovjek lako pogubi...

Napravljena je tako da ti da puno toga pa ti biraj šta ti se sviđa, nema prevelike važnosti ak ne ideš redom jel u biti reda niti nema.

 

btw. Fast Travel možeš uvijek koristiti ali će te koštati nešto sitno CR ova.

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Forza Horizon 5

onaj trenutak kad ti se igra ugasi, jer nisi upalio skriptu, a na monitoru odbrojava 300,000x7 skill score i dalje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Skriptu ???

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

imaš par stranica prije, ako ti se gasi, neki od servisa zajebava, pa prilikom igre uključiš skriptund aradi u pozadini i igra se neće srušiti... doduše kad on radi nema prebacivanja na desktop, otvaranja programa itd...

11 godina
offline
Forza Horizon 5

da provjereno radi skripta, al ako ces u convoy prvo udji pa pali skriptu, preko 3 sata testirao bez rusenja, ako nema skripte nakon 20min se gasi nekad i prije

Moj PC  
0 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

Kisne oluje u ovoj igri izgledaju fantasticno, stepenica pa cak i dvije u odnosu na one rosulje koje su zvali kisom u FH4. Nista ne vidis od spreja vode ispred sebe, gromovi rokaju, vjetar nosi rasljine, mlati granama, mokri asfalt i lokve vode na zavojima izgledaju brutalno. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

jedan mali "cheat" kada vrite wheelspin i dobijete npr neki FE auto i ne svidja vam se alt+F4 i ponovo ga napravite dobit cete isto FE auto ali neki drugi, pa tako u nedogled. ako napravite spin a ne bude FE auto ne vrijedi vrtiti ponovo jer cete dobiti manje vise slican auto i robu.

 

prvo masserati, nakon toga sesto :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 8:55 (dennocro).
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Forza Horizon 5

za ove novije u igri, nadam se da odigrate i super7, svaki tjedan dolazi novih 7 igara, dobija se auto ili odjeća, na ulasku stoji odmah za što se vozi

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 8:19 (Crocopzmaj12).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Ima i ona AFK metoda da dođete bez muke do puno bodova i wheelspinova kada namjestite da vam auto vozi sam 😉

 

btw: za jednostavno pračenje i odabir utrka i da si maknete "ŠUMU" aktivnosti na mapi... počnite koristiti filter aktivnosti na mapi.

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.11.2021 18:28 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

Jedan legit je pokupuješ svu robu za pare i nećeš ju više dobivati u wheelspinovima!

11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

znam da, krenuo sam al odustao, sta bude bude, glavne aute imam sa kojima vozim i tjt

14 godina
offline
Forza Horizon 5

Pokupovao sam SVE kaj sam mogao kupit, potrošio oko 4.000.000, ostale su mi zaključane stvari i malo malo pa mi uleti truba ili dance move 😡

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

Moram primjetit da su ovaj put wheelspinovi puno bolje uradeni za razliku od FH4 gdje je u 80% slucajeva wheelspin zavrsavao trubama i odjecom. Sad se puuuuno cesce dobijaju auti i lova

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
x18x05x kaže...

Ja sad samo farmam lovu i kupujem aute. Imam ih već 420. 

 kako si to uspio?

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice