Forza Horizon 5 izdvojena tema

poruka: 633
|
čitano: 253.150
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Kad se otvori mapa, gore lijevo vam je nova rally exp.

 

btw: Jel probao tko ovo za boostanje fps-a?

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.4.2023 16:02 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

evo igram ovu rally expanziju i moram reci perfektno

 

vanilla igra mi je cista reciklaža, ništa posebno ali reli mi je show.noćne utrke, ford foucs Colin mcrae,grafika i setting.igra mi sad radi 5x put brže.to je to

 

 

Ruske nemoj se ljutit na mene sad svima u školi pričam da sam relijaš.kad se vozim sa mamom u školu onda mi ona da fejk volan pa ja vrtim po kurvama mislim da sam reinkarnirani colin mcrae

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2023 21:32 (GSP).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Taj dlc prešao u dva dana i nisam više ušao u taj dio igre. Toliko koliko je bilo zabavno. Onaj prvi je barem za dva puta bolji.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Isao sam probat taj Rally ali se igra zbugirala,pise da se 100% skinulo ali nije htjelo aplicirat update.

Idem resetirat konzolu pa cu vidjet hoce se iznormalizirat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...

Kad se otvori mapa, gore lijevo vam je nova rally exp.

 

btw: Jel probao tko ovo za boostanje fps-a?

 Hahahhahahaha nebudi lud kakvo boostanje FPSa, jedino uvijek možeš promjeniti karticu i to je to navlakuša!

11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
GSP kaže...

evo igram ovu rally expanziju i moram reci perfektno

 

vanilla igra mi je cista reciklaža, ništa posebno ali reli mi je show.noćne utrke, ford foucs Colin mcrae,grafika i setting.igra mi sad radi 5x put brže.to je to

 

 

Ruske nemoj se ljutit na mene sad svima u školi pričam da sam relijaš.kad se vozim sa mamom u školu onda mi ona da fejk volan pa ja vrtim po kurvama mislim da sam reinkarnirani colin mcrae

Napokon se igra nakon vise resetiranja konzole odlucila instalirat do kraja.

Prvi dojmovi za ovaj Rally su mi odlicni,meni pase takva vrsta utrka,seting tojest okolis izgleda fenomenalno.

14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Streetpunk kaže...
andi.cro kaže...

Kad se otvori mapa, gore lijevo vam je nova rally exp.

 

btw: Jel probao tko ovo za boostanje fps-a?

 Hahahhahahaha nebudi lud kakvo boostanje FPSa, jedino uvijek možeš promjeniti karticu i to je to navlakuša!

 A prvi put vidim i čujem za ovo pa pitam...

Some people are so poor... all they have is money!
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...
Streetpunk kaže...
andi.cro kaže...

Kad se otvori mapa, gore lijevo vam je nova rally exp.

 

btw: Jel probao tko ovo za boostanje fps-a?

 Hahahhahahaha nebudi lud kakvo boostanje FPSa, jedino uvijek možeš promjeniti karticu i to je to navlakuša!

 A prvi put vidim i čujem za ovo pa pitam...

 pratim ovog lika na youtubeu, samo cu ti reci, baci pogled na datum objave :) ja sam mislio da smo prerasli snake oil 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
tormento kaže...
andi.cro kaže...
Streetpunk kaže...
andi.cro kaže...

Kad se otvori mapa, gore lijevo vam je nova rally exp.

 

btw: Jel probao tko ovo za boostanje fps-a?

 Hahahhahahaha nebudi lud kakvo boostanje FPSa, jedino uvijek možeš promjeniti karticu i to je to navlakuša!

 A prvi put vidim i čujem za ovo pa pitam...

 pratim ovog lika na youtubeu, samo cu ti reci, baci pogled na datum objave :) ja sam mislio da smo prerasli snake oil 

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.5.2023 19:14 (andi.cro).
11 mjeseci
neaktivan
offline
Forza Horizon 5
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 5

Jedno pitanje.

 

Trenutno je ova igrica na sniženju 50%, pa me interesira jel još uvijek aktuelna, ili će u skorije vrijeme izaći neka nova racing igra pa da ovu ne kupujem ako je zastarjela?

 

Unaprijed hvala!! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Božoo kaže...

Jedno pitanje.

 

Trenutno je ova igrica na sniženju 50%, pa me interesira jel još uvijek aktuelna, ili će u skorije vrijeme izaći neka nova racing igra pa da ovu ne kupujem ako je zastarjela?

 

Unaprijed hvala!! :)

Kao Horizon serijal to je najnovije,jedino sto stize novije je Forza 8 ali to je sim a ne arcade.

14 godina
offline
Forza Horizon 5

Poslije ljeta stiže Crew Motorfest ;)

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Forza Horizon 5

Jel igra ko FH 4 ja ju imam i handling automobila je za moj pojam užasan.. Jel na FH 5 šta bolji handling, ili je isto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Božoo kaže...

Jel igra ko FH 4 ja ju imam i handling automobila je za moj pojam užasan.. Jel na FH 5 šta bolji handling, ili je isto?

 Treba samo podesiti auto. Sve super radi na obje igre.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Božoo kaže...

Jel igra ko FH 4 ja ju imam i handling automobila je za moj pojam užasan.. Jel na FH 5 šta bolji handling, ili je isto?

To je arcade racer i individualno je dali nekome pase ili ne.

Sta ti tocno smeta?

12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
MEGATAMA kaže...
Božoo kaže...

Jel igra ko FH 4 ja ju imam i handling automobila je za moj pojam užasan.. Jel na FH 5 šta bolji handling, ili je isto?

To je arcade racer i individualno je dali nekome pase ili ne.

Sta ti tocno smeta?

 Znam da je individualno pogotovo za onoga koji nije nikad prije igrao ništa bolje od FH. Meni konkretno smeta što mi u FH 4 auto često drifta... Pogotovo prije i nakon ulaska u zavoj..

11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Božoo kaže...
MEGATAMA kaže...
Božoo kaže...

Jel igra ko FH 4 ja ju imam i handling automobila je za moj pojam užasan.. Jel na FH 5 šta bolji handling, ili je isto?

To je arcade racer i individualno je dali nekome pase ili ne.

Sta ti tocno smeta?

 Znam da je individualno pogotovo za onoga koji nije nikad prije igrao ništa bolje od FH. Meni konkretno smeta što mi u FH 4 auto često drifta... Pogotovo prije i nakon ulaska u zavoj..

Jbg,arcade racer,taj drift je normalan i u FH4 i FH5.

12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
x18x05x kaže...
Božoo kaže...

Jel igra ko FH 4 ja ju imam i handling automobila je za moj pojam užasan.. Jel na FH 5 šta bolji handling, ili je isto?

 Treba samo podesiti auto. Sve super radi na obje igre.

 Kako se podešava auto??

14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Božoo kaže...
MEGATAMA kaže...
Božoo kaže...

Jel igra ko FH 4 ja ju imam i handling automobila je za moj pojam užasan.. Jel na FH 5 šta bolji handling, ili je isto?

To je arcade racer i individualno je dali nekome pase ili ne.

Sta ti tocno smeta?

 Znam da je individualno pogotovo za onoga koji nije nikad prije igrao ništa bolje od FH. Meni konkretno smeta što mi u FH 4 auto često drifta... Pogotovo prije i nakon ulaska u zavoj..

 Tebi treba NFS Heat, Unbound ili Crew a ako baš želiš igrati FH onda si potraži tjunse od SepiSP4, on ima dobre setupe!

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2023 19:14 (andi.cro).
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Pozdrav,

kupio sam igru i pokušavam ju igrati s joystickom (komp ga registrira kao xbox360 controler).

Dešava mi se često da mi auto ne želi skrenuti u lijevo, kad pritisnem neku drugu tipku ili na tipkovnici nešto, tada opet skreće.

Po internetu nalazim dosta ljudi sa sličnim problemom, ali ne i rješenje...

Da li je tko imao isti slučaj i da je uspješno riješio?

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Iamdanny kaže...

Pozdrav,

kupio sam igru i pokušavam ju igrati s joystickom (komp ga registrira kao xbox360 controler).

Dešava mi se često da mi auto ne želi skrenuti u lijevo, kad pritisnem neku drugu tipku ili na tipkovnici nešto, tada opet skreće.

Po internetu nalazim dosta ljudi sa sličnim problemom, ali ne i rješenje...

Da li je tko imao isti slučaj i da je uspješno riješio?

Hvala

 Provjeri jel ti ovdje sve kako treba...
link

 

Ako je tu sve kako treba, onda je problem u samom kontroleru ili njegovim driverima ( promijeni ga pa vidi da li će se problem riješiti )

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2023 17:57 (andi.cro).
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Iamdanny kaže...

Pozdrav,

kupio sam igru i pokušavam ju igrati s joystickom (komp ga registrira kao xbox360 controler).

Dešava mi se često da mi auto ne želi skrenuti u lijevo, kad pritisnem neku drugu tipku ili na tipkovnici nešto, tada opet skreće.

Po internetu nalazim dosta ljudi sa sličnim problemom, ali ne i rješenje...

Da li je tko imao isti slučaj i da je uspješno riješio?

Hvala

 Kupi si gamepad od Xbox-a ili Controller od PS-a oni imaju super podršku za sve pc igre. Joystick je većinom za avione i slične stvari.

XBOX: RENZOR GT 01
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
x18x05x kaže...

 Kupi si gamepad od Xbox-a ili Controller od PS-a oni imaju super podršku za sve pc igre. Joystick je većinom za avione i slične stvari.

 Kaj misliš da čovjek stvarno ima joystik ?

Pretpostavio sam da misli na gamepad kontroler!

 

Pa ne misli valjda s ovim igrat FH5 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2023 18:02 (andi.cro).
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...
x18x05x kaže...

 Kupi si gamepad od Xbox-a ili Controller od PS-a oni imaju super podršku za sve pc igre. Joystick je većinom za avione i slične stvari.

 Kaj misliš da čovjek stvarno ima joystik ?

Pretpostavio sam da misli na gamepad kontroler!

 Napisao je, sada jel se krivo izrazio to je druga priča.

XBOX: RENZOR GT 01
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
x18x05x kaže...

 btw: daj omoguči ds ti se može poslat pp!

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2023 18:04 (andi.cro).
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Dobro, gamepad, nije joystick. Problem je i dalje isti...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

Nije problem u kontroleru jer u FH4 i svim drugim igrama radi sasvim normalno. Ovdje je do igre. Koliko čitam po forumima, jako puno ljudi ima isti problem, ali nisam nigdje našao rješenje.

14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Iamdanny kaže...

Nije problem u kontroleru jer u FH4 i svim drugim igrama radi sasvim normalno. Ovdje je do igre. Koliko čitam po forumima, jako puno ljudi ima isti problem, ali nisam nigdje našao rješenje.

 Niti ja a niti sam od nekoga drugoga čuo da ima taj problem...

Ne kažem da ti ne vjerujem da imaš taj problem ali nema ih tak "puno" kak ti veliš sa tim problemom!

 

Šta ne pokušaš otkriti šta je svima vama zajedničko da imate taj problem?

 

Da li si pokušao prištekati neki drugi gamepad?

Da li imaš sve updejtano, winse, drivere, aplikacije koje su vezane za igranje itd.?

 

Sad mi je još nekaj palo na pamet... pokreni igru i malo se vozi sa gamepadom samo da vidiš da igra hvata njegov input a onda ištekaj miša i tipkovnicu te nastavi dalje voziti... ako ti se problem više neće javljati onda smo na pravom tragu!

GAMETAG: ANDIxHR
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.7.2023 11:38 (andi.cro).
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

Link eto, sad si čuo 

 

To pkušavam otkriti haha

 

Jesam, komplet druga marka, al isto ga računalo prepoznaje ko xbox 360 gamepad i isti slučaj.

Sve updejtano...

 

Kad iskopčam tipkovnicu još je gore. Ovako mi se to desi svakih par minuta, kad je sve iskopčano, gotovo svako drugo skretanje...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice