Forza Horizon 5 izdvojena tema

poruka: 633
|
čitano: 255.441
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Dosao je raytrace update za PC verziju,DLSSa jos nema..malo proguglao pa vidim da pise kako stize sutra.

Nazalost moram rec kako je ovo za mene podosta slabasno posto se radi samo o refleksijama.

Mora se igrat sa haube da bi se to isticalo a ja FH igram ili iz vana ili iz kokpita tako da raytrace jedva i primjetim a uzme mislim oko 40fps performansi.

Vidjet cemo sutra uz dlss....ako cu imat 100+ fps uz raytrace nebitno dali ga kuzim ili ne 🤣🤣🤣

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
MEGATAMA kaže...

Dosao je raytrace update za PC verziju,DLSSa jos nema..malo proguglao pa vidim da pise kako stize sutra.

Nazalost moram rec kako je ovo za mene podosta slabasno posto se radi samo o refleksijama.

Mora se igrat sa haube da bi se to isticalo a ja FH igram ili iz vana ili iz kokpita tako da raytrace jedva i primjetim a uzme mislim oko 40fps performansi.

Vidjet cemo sutra uz dlss....ako cu imat 100+ fps uz raytrace nebitno dali ga kuzim ili ne 🤣🤣🤣

 Nobody gives a shit.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
11 godina
online
Forza Horizon 5

Jel ovaj novi update znaci zapravo remaster prvog dijela?

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
GSP kaže...

Jel ovaj novi update znaci zapravo remaster prvog dijela?

 https://wccftech.com/2nd-forza-horizon-5-expansion-2023-ray-tracing/

11 godina
online
Forza Horizon 5

Zaboli me za RT ima 10anniversry update od 11 gb sta je novo u njemu vidim da se sponinju neke trake iz prvog dijela

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
GSP kaže...

Zaboli me za RT ima 10anniversry update od 11 gb sta je novo u njemu vidim da se sponinju neke trake iz prvog dijela

U linku pise sta je sve doslo.

Nisam vidio to za staze ali kako bi to implementirali ovdje kad je open world Meksiko?

Edit

Hvala,sad sam vidio tvoju poruku.

Zanimljivo,nisam znao za to....

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2022 22:27 (MEGATAMA).
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Dosao jucer taj drugi update za pc koji je donio dlss 2 i FSR 2 te odvojenu opciju za Raytrace.

Nebitno koji dlss stavim ili ga iskljucim,koju RT opciju stavio ili OFF ....djeluje kao da nista ne donosi ikakve ili barem znacajne promjene...kao da ne rade te opcije.

Vidjet cu kada to obradi NXgamer ili DF o cemu se radi.....

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Jel tko probao novi money glitch ?

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...

Jel tko probao novi money glitch ?

Ali sta ce ti to??Igra ionako zatrpava novcima pa uopce niee uzitak skupljat aute.

Sad jos ako iskoristis nekakav glich...koji je onda uopce smisao igrat.

 

Btw ovaj raytrace patch cak i na max postavci nema smisla stavljat....naprimjer uopce se ne reflektira publika pored staze,jadna implementacija.Bolje je iskoristit DLSS i FSR za visoki framerate....

15 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...

Jel tko probao novi money glitch ?

 Nakon 300 sati u igri i 20 milijuna na racunu ne treba mi. 

14 godina
offline
Forza Horizon 5

nemaju svi vremena i/ili zivaca gubiti 300h svog vremena da bi imali neke aute...jednostavno bi voljeli imati odredene aute sto prije, a ne da visis za kompom...

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
RuskeGTT kaže...

nemaju svi vremena i/ili zivaca gubiti 300h svog vremena da bi imali neke aute...jednostavno bi voljeli imati odredene aute sto prije, a ne da visis za kompom...

 Pa poanta igranja igre je da visiš za kompom, kakav debilan komentar majko draga 

9 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Ja probao glitch.

Prvi put dobio cca 30 milijuna za oko 25 minuta provedenih.

Drugi put dobio oko 170 milijuna kad sam ugasio sve assistove i slično.
 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 5
RuskeGTT kaže...

nemaju svi vremena i/ili zivaca gubiti 300h svog vremena da bi imali neke aute...jednostavno bi voljeli imati odredene aute sto prije, a ne da visis za kompom...

300 sati kroz godinu dana je nista. Sat dnevno. 

 

Igram uglavnom cetvrtkom kad dodu novi seasonals, kompletiram series osvojim nagrade i legendary/rare aute pa dode nova sezona, nove nagrade. 

 

Zamisli, gamer koji igra igru. Tko je to jos vidio. Treba sve vrste glitcheva i cheatova iskoristit da se u tjedan dana prekuca igra. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2022 22:00 (Arnold Šrafncinger).
14 godina
offline
Forza Horizon 5

eto samo cetvrtkom, pa radije 1h dnevno nego 1 dan tjedno po 10h

mislim da se razumjemo, ima igara kojih igram puno, al ovo sam igrao 1mj na game passu na xboxu i instalirao na komp da vidim razliku izmedu grafike i slicno, pa ne da mi se ponovno gubiti vrijeme oko necega sta sam prosao, nego je ovaj glitch savrsen za skupljat aute i povremeno vozikat...jedini problem je sta sam toliko na pocetku igre, da nemam jos otkljucan ovaj super 7

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

Za proc seasonalse cetvrtkom treba tipa sat, sat i pol maksimalno. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

da, ako si profic koji dobije svaku utrku

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

Kakav profic? Horizon je casual igra. Imas sto nivoa tezine, mozes stavit da prakticki protivnici stoje na stazi dok vozis. Ne znam uopce zasto se raspravljam s tobom. Nabijem vam cheatanje, sere mi se od takvih gamera. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Čemu nervoza?

Kome trebaju pare iz "xy" razloga eto mu glič a kome ne trebaju, nek se veseli igrajuči normalno...

Mir i dobro svima 😉 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2022 15:16 (andi.cro).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 5

Realno nikom ne treba glitch da bi dobio u ovoj igri neko dobro auto. Ono ako glitchas da pokupuješ sve aute sa autoshowa, koja poanta uopće igrati, al dobro kužim, to je današnja kultura, moraš imat sve, sad i odmah. Inače najrjeđi primjerci automobila se dobivaju kroz seasonal a ne kroz aukcijsku kuću ili autoshow. 

 

On topic: Dakle meni ovaj RTX Raytracing ne izgleda ništa drukčije sa običnim refleksijama, sve na max i prije i sad... 🤷🏻‍♂️

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Forza Horizon 5

Igra danas bila 5 kuna. Premium editon. Greška na svedskom storeu. Hrpa ljudi uzelo. Jos premium edition kosta 80 eura.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Mogao je netko i javiti....makar opdigrao ju na game passu za 1 euro :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Preko 650h igranja FH5, sada obrisati pa kada dođe novi DLC opet skinuti.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

La Mesa-Danger sign

Seasonal sp-stunt

 

Treba skočiti oko 300m i nejde pa nejde.

 

Cijeli dan se mučim, isprobao valjda 20 auta i nejde!

 

Jel netko uspio i sa kojim autom, restrikcija je bilo koji S2.

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...

La Mesa-Danger sign

Seasonal sp-stunt

 

Treba skočiti oko 300m i nejde pa nejde.

 

Cijeli dan se mučim, isprobao valjda 20 auta i nejde!

 

Jel netko uspio i sa kojim autom, restrikcija je bilo koji S2.

 

 

MOSLER MT900S, to govno je tako lagano a takvo cudoviste od motora mozes uvalit unutra... ima dobrih tunova za skinut, uglavnom s tim sam rijesio... mene vise muci ovaj drift zone kojeg nemogu nikako rijesit... uvijek zavrsim izmedju 950-980k, nikako tu milju dignut

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
tormento kaže...
andi.cro kaže...

La Mesa-Danger sign

Seasonal sp-stunt

 

Treba skočiti oko 300m i nejde pa nejde.

 

Cijeli dan se mučim, isprobao valjda 20 auta i nejde!

 

Jel netko uspio i sa kojim autom, restrikcija je bilo koji S2.

 

 

MOSLER MT900S, to govno je tako lagano a takvo cudoviste od motora mozes uvalit unutra... ima dobrih tunova za skinut, uglavnom s tim sam rijesio... mene vise muci ovaj drift zone kojeg nemogu nikako rijesit... uvijek zavrsim izmedju 950-980k, nikako tu milju dignut

 Evo riješio sa Neverom prije nego li sam pročitao tvoj odgovor...
Mosler za neke buduće cirkusarije... 

Some people are so poor... all they have is money!
5 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
tormento kaže...
andi.cro kaže...

La Mesa-Danger sign

Seasonal sp-stunt

 

Treba skočiti oko 300m i nejde pa nejde.

 

Cijeli dan se mučim, isprobao valjda 20 auta i nejde!

 

Jel netko uspio i sa kojim autom, restrikcija je bilo koji S2.

 

 

MOSLER MT900S, to govno je tako lagano a takvo cudoviste od motora mozes uvalit unutra... ima dobrih tunova za skinut, uglavnom s tim sam rijesio... mene vise muci ovaj drift zone kojeg nemogu nikako rijesit... uvijek zavrsim izmedju 950-980k, nikako tu milju dignut

 za drift, jako tunirani automobil, kratke brzine, gume za drag obavezno i ručni mjenjač... na početku ubaciš u max brzinu kojom automobil odmah započen driftati i laganini... ja sam u fh4 onaj otok u dlc bez problem znao cijeli odriftati bez prekida

14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Crocopzmaj12 kaže...

 za drift, jako tunirani automobil, kratke brzine, gume za drag obavezno i ručni mjenjač... na početku ubaciš u max brzinu kojom automobil odmah započen driftati i laganini... ja sam u fh4 onaj otok u dlc bez problem znao cijeli odriftati bez prekida

 Daj nam 2-3 koda za koja smatraš da su dobri...

 

I ja se mučim sa time i uspio sam doć do 900.000 max i ne mogu dalje da se na trepavice postavim!!!

 

EDIT: 945.000 

EDIT2:  966.000 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2022 15:29 (andi.cro).
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...
Crocopzmaj12 kaže...

 za drift, jako tunirani automobil, kratke brzine, gume za drag obavezno i ručni mjenjač... na početku ubaciš u max brzinu kojom automobil odmah započen driftati i laganini... ja sam u fh4 onaj otok u dlc bez problem znao cijeli odriftati bez prekida

 Daj nam 2-3 koda za koja smatraš da su dobri...

 

I ja se mučim sa time i uspio sam doć do 900.000 max i ne mogu dalje da se na trepavice postavim!!!

 

EDIT: 945.000 

EDIT2:  966.000 

 

 

Riješeno, Formula Drift BMW M2 #91... 💪🏻

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice