FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 563.350
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

I koji program koritite za VPN?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 17

Mjenjam PS4 Account s igricama za FIFA 17 PC Key.. za vise info PM

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Ja dobio key sa cdkeys i nisam morao pravit download posto san ima instaliranu trial verziju. Ali kad promijenim vpn i dalje mi pise da nemogu igrat do 29. Jeli moguce da je ovo eu verzija koja radi samo od 29-og.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
soul_eclipse kaže...

Je li rizik igrati sa VPNom samo offline ?

 

 Postupak je da ugasis origin, upalis VPN, upalis origin, stisnes play, kad ti uđe u igru ugasis VPN. Tako da, svejedno je dal ces onda igrat offline ili online, posao je vec obavljen. 

Ja to nisam radio posto jos nisam skinuo fifu, ali kolko sam citao preporucaju softether

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
12 godina
offline
Re: FIFA 17
balky1911 kaže...
Ja dobio key sa cdkeys i nisam morao pravit download posto san ima instaliranu trial verziju. Ali kad promijenim vpn i dalje mi pise da nemogu igrat do 29. Jeli moguce da je ovo eu verzija koja radi samo od 29-og.

 Jel ti stigla fifa sa bonusima za preorder? Draft token i to

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Pa neda mi danas jos uc u igru pa neznam ocu sta donit. Uzeo sam stsndard verziju.
12 godina
offline
Re: FIFA 17
balky1911 kaže...
 Jeli moguce da je ovo eu verzija koja radi samo od 29-og.

 Ne, svejedno bi trebao moc otkljucat sa VPNom. Ali eto nije sve tako jednostavno, citao sam na fifa forumu da su neki promjenili barem 5 VPNova prije nego sto su uspjeli otkljucat fifu. Gasi origin, pali VPN, probaj upalit igru, gasi origin, mjenjaj drugi vpn, probaj opet i tako u krug :P 

Ja sad narucujem sa cdkeys pa krece skidanje

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Ma neda mi se vise zezat. Kad san ceka dosad nije problem jos do sutra.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Ma neda mi se vise zezat. Kad san ceka dosad nije problem jos do sutra.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
KiCo77 kaže...

 Ne, svejedno bi trebao moc otkljucat sa VPNom. Ali eto nije sve tako jednostavno, citao sam na fifa forumu da su neki promjenili barem 5 VPNova prije nego sto su uspjeli otkljucat fifu. Gasi origin, pali VPN, probaj upalit igru, gasi origin, mjenjaj drugi vpn, probaj opet i tako u krug :P 

Ja sad narucujem sa cdkeys pa krece skidanje

Danas je najgori dan za kupovinu pošto je porastao interes kupaca jer izlazi igra. Vidim svi su digli cijene. Prošli tjedan ti je na cdkeysu igra bila 30 kn jeftinija.. baš sam pratio. Svaki dan su dizali cijenu po malo..

 

12 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
KiCo77 kaže...

 Ne, svejedno bi trebao moc otkljucat sa VPNom. Ali eto nije sve tako jednostavno, citao sam na fifa forumu da su neki promjenili barem 5 VPNova prije nego sto su uspjeli otkljucat fifu. Gasi origin, pali VPN, probaj upalit igru, gasi origin, mjenjaj drugi vpn, probaj opet i tako u krug :P 

Ja sad narucujem sa cdkeys pa krece skidanje

Danas je najgori dan za kupovinu pošto je porastao interes kupaca jer izlazi igra. Vidim svi su digli cijene. Prošli tjedan ti je na cdkeysu igra bila 30 kn jeftinija.. baš sam pratio. Svaki dan su dizali cijenu po malo..

 

A sta cu, porastao i meni interes. Pred tjedan dana sam mislio da cu ove godine preskocit, pa je na kraju ispalo drugacije.  Uz main igru sam uzeo jos i 2200 pointsa za 14€ jer sam totalno preskocio webapp tradeanje ove godine, i na sve to 5% discount sa fb.

@balky Mislim da necemo dobit preorder bonuse jer koliko vidim prodaju ih zasebno za 2€

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 15:56 (KiCo77).
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Gdje?
This time next year we'll be millionaires
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

znaci veceras u ponoc se moze igrat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 17

Igram s vpnom vec 3-4 sata normalno. Odigrao 10tak tekmi journey mode i odlican je.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Pokusaj te CyberGhost VPN :)

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

odakle ste skidali button controller za pc?
ja imam ovaj logitech f310
I ne sjecam se odakle sam za fifu 16 skinuo.

Skinuo jedan sad za ovaj demo ali nema mi tipke play :3 znaci kad ulazim u game mogu igrat samo onaj trening prije meca, nemam opcije da prekinem to....znam da je nobovsko pitanje al ne vidim rjesenje :D 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 16:41 (Gstone).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
Boixus Nois PS kaže...
Gdje?

Ako se pitanje odnosi na moj post, na cdkeys.com kad kliknes na FIFA 17 PC dolje u opisu ce ti stajat linkovi na 2200 fifa pointsa i 5 tokens dlc

 

orim0909 kaže...

znaci veceras u ponoc se moze igrat?

 da

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Gstone kaže...

odakle ste skidali button controller za pc?
ja imam ovaj logitech f310
I ne sjecam se odakle sam za fifu 16 skinuo.

Skinuo jedan sad za ovaj demo ali nema mi tipke play :3 znaci kad ulazim u game mogu igrat samo onaj trening prije meca, nemam opcije da prekinem to....znam da je nobovsko pitanje al ne vidim rjesenje :D 

 FIX kontroler i desni analog radi :)

 

 

Radi i ova metoda

 

Copy: \Documents\FIFA [14-16]\buttonDataSetup.ini
Paste: \Documents\FIFA 17 DEMO\buttonDataSetup.ini

13 godina
offline
Re: FIFA 17

Koliko cheatera. Od 13 utakmica koje sam poceo u fut draftu zavrsio sam dvije. Izvedem s centra i dc. I tako svaki put.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Dosao mi je key sa hrkgame..imam skinutu trial verziju od 30gb, i sad kad sam ukuco key na origin vidim da se pojavila igra u game library ali nemogu je skidati niti nista, valjda cu u ponoc moc derat, neznam oce se morat kaj skidat...
Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
15 godina
offline
Re: FIFA 17
JohnnyBlaze kaže...

Koliko cheatera. Od 13 utakmica koje sam poceo u fut draftu zavrsio sam dvije. Izvedem s centra i dc. I tako svaki put.

 I onda netko kaze kako je igranje na PS4 preskupo?

9 godina
offline
FIFA 17

kolika je velicina igre kad skidate??  ja danas dobio kljuc i skidam je sad, ima 30 gb

miki12345
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: FIFA 17
strbi kaže...
Dosao mi je key sa hrkgame..imam skinutu trial verziju od 30gb, i sad kad sam ukuco key na origin vidim da se pojavila igra u game library ali nemogu je skidati niti nista, valjda cu u ponoc moc derat, neznam oce se morat kaj skidat...

 Igra na našem trištu službeno izlazi 29.09. Znači noćas u ponoć. Ne trebaš ništa skidati već samo pričekati da otkuca ponoć i počni derati ako ti se ne spava..

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Pozdrav svim članovima ovog foruma na temu Fifa,novi sam i tek sam se registrirao na ovaj forum.Zanima me koji su vasi dojmovi o novoj fifi 17 te dali je neko vec skinuo full verziju igre?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 17
Mariola1984 kaže...
Pozdrav svim članovima ovog foruma na temu Fifa,novi sam i tek sam se registrirao na ovaj forum.Zanima me koji su vasi dojmovi o novoj fifi 17 te dali je neko vec skinuo full verziju igre?

 Journey mode predobar, na pocetku pucas penal kao 11godisnjak i onda ides na trials u FA. Moras biti u prvih 10 da bi dobio managera i ponude klubova. Mozes izabrat bilo koji klub u Premier Ligi. Sto se tice FUT-a u Draftu od 13 utakmica 10 dc. Dosta laga je bilo u svakoj utakmici koju sam igrao dok u Trial Fifi tog nije bilo. Mozda zato sto igra jos nije izasla u EU. Sve u svemu isplati se kupit igru.

8 godina
offline
Re: FIFA 17

Najjaci softver za vpn 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Kad se može u dućanu kupiti?
This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Aha,znaci modovi su ok,a sto se tice samog gameplaya i same brzine igre,dali ima neke razlike spram dema?Vidim da su neki pisali o problemima i sa golmanima u demo verziji te da je nekima full verzija sporija od dema a nekom brza kao i fifa 16?
13 godina
offline
Re: FIFA 17
Mariola1984 kaže...
Aha,znaci modovi su ok,a sto se tice samog gameplaya i same brzine igre,dali ima neke razlike spram dema?Vidim da su neki pisali o problemima i sa golmanima u demo verziji te da je nekima full verzija sporija od dema a nekom brza kao i fifa 16?

 Golmani brane dosta toga 1vs1 i reakcije napadaca u nekim situacijama si smjesne, ali dosta je lako zabit finese gol unutar i oko 16m. Igra opet daje momentum igracima. Gubim 3-1 i zabijem za 3-2 u 90.min i nakon toga protivnik izvede s centra ja uzmem loptu nakon 2sec i sta god stisnem bude bolje nego sto sam zamislio i zabijam odma drugi gol za 3-3.

13 godina
offline
FIFA 17

ima li tko da igra fifu na ps4? ima li kakav nacin da se igra danas, meni pise da izlazi za par sati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice