FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 570.043
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Ljudi sta mi je ciniti pomazite tako vam boga :(

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 14:59 (soul_eclipse).
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
FIFA 17

ha?

pa piše ti jel ne vidiš?

skini nove drivere haha

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Skinuo nista jao jao

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Sad sam odigrao jednu sezonsku ,vidim nesto nije u redu ,kad ono sve na manual :)

Izgubio sam  1:0 ,skoro pa isto kao i assisted ,najvise se primjeti na passovima ! Koliko pricate o manuelu

ono skoro pa isto sranje ! :)

 

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 17

kupim fifu i ne dobim fut draft tokene,ima da ih zadavim na chatu...

 

Jako mi se svidja ovaj hunter mod,nesto novo i jako zanimljivo :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

ono sto fifi fali vec dugo je online career mode.Pa to bi bilo igranije od futa..

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Krenio na ps3 igrat...

Kako najlakse zaradit coinse?
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

novo je da kad se puca na gol lopta ide i po zemlji, e sad neznam sta da stisnem pa da mi tako puca, uvek mi ide po zraku kad pucam na gol sa otprilike 15, 16 metara??

miki12345
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Grafička:
Geforce 740 2gb
Ram:
4gb
Jel ima šanse da se s ovom grafičkom igra na minimalcu?
Da ne kupujem džaba ..
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 17
Otvorio 90 packova, najbolji igrač Varane. Možda da počenm igrati loto, prije ću dobiti nešto konkretnog..
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 17
bole1819 kaže...
Grafička:
Geforce 740 2gb
Ram:
4gb
Jel ima šanse da se s ovom grafičkom igra na minimalcu?
Da ne kupujem džaba ..

 A zašto postoji demo?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

Sad sam odigrao jednu sezonsku ,vidim nesto nije u redu ,kad ono sve na manual :)

Izgubio sam  1:0 ,skoro pa isto kao i assisted ,najvise se primjeti na passovima ! Koliko pricate o manuelu

ono skoro pa isto sranje ! :)

 

 LOL,

 

ne znam šta si ti stari moj igrao, ali manual onda sigurno nisi. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Demo može ali kad odem na stranicu 'can i run it' i stavim konfiguracije piše da ne može..
A takođe i na ea sports minimum koji treba su 8gb rama i grafička bolja od moje..
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Bome baš što si ti igrao,na manual je baš ful teško,ja igram već par godina Fifu samo na manual i čak kad se izvježbaš i privukneš na manual i dalje su tu greške u dodavanju...jer nema svaki igrac isto dodavanje tako da nikad nemozes bas dodat uvijek kako treba...
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Bome baš što si ti igrao,na manual je baš ful teško,ja igram već par godina Fifu samo na manual i čak kad se izvježbaš i privukneš na manual i dalje su tu greške u dodavanju...jer nema svaki igrac isto dodavanje tako da nikad nemozes bas dodat uvijek kako treba...
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
3 godine igranja FIfa 14 najbolji pack Kompany i Ramires.Skupa vrijede 10k.
Potrošio barem 5 miliona.
This time next year we'll be millionaires
11 godina
offline
FIFA 17

Nakon sto sam cito o hrpetini cheatera u trial verziji Fife, sjeo u auto i za Zagreb u santa domenicu, uzeo lagano konzolu i Fifu novu. Milina za igrat, jebo PC i gamad s istog.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
maxy0 kaže...

ja neznam sta je s ovim tezinama, na amater u fut-u offline se uzasno mucim, nema sanse da je to amater tezina iako pise tako, pa jedva im loptu uzmem. na fifi 16 sam dobivo po 6,7-0 a ovdje vec izgubio par tekmi po 2-0, 3-0.. inace sto se same igre tice nemam zasad previse zamjerki, bar sto se offlinea tice

 

kupio sam za ps4 igru, jel mogu dat sad sifru i username od tog racuna frendu da on igra, ocemo oboje moci online? on bi se samo prijavio sa svojim ea sport racunom za fut npr?

 Upravo sam pročitao na redditu da postoji bug u futu.  Koju god težinu da odaberes u futu uvijek ćeš igrat na onoj default koja ti je u settingsima, koju si postavio pri prvom pokretanju igre. 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

znaci staviti u settingsima begginer, i onda u futu podesiti na legendary i rokaj ? :D

10 godina
protjeran
offline
FIFA 17

Igram na PS3 i evo za sada 10 utakmica 7 pobjeda i 3 nerješene.Inače moglo je lagano biti 10 pobjeda ali eto igrači ocjene 55 su odigrali svoje.

Inače već vidim da su pace igrači OP, stoper će biti kao čunjevi.

 

Većina šuteva prolazi u gol sa finess-om ili bude stativa.Inače nije toliko po shemi kao na primjer fifa 14 gdje su svi golovi na istu caku.

L1 + trokut ovdje ne prolazi.

 

Nije loše za igrati , da se fino igrati sa ovim kantama od igrača, vidjet ćemo što će biti kasnije.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Ja ti imam tu graficku gt740 2gb ddr5 i radi mi na medium
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Hexfire kaže...
goust78 kaže...

Sad sam odigrao jednu sezonsku ,vidim nesto nije u redu ,kad ono sve na manual :)

Izgubio sam  1:0 ,skoro pa isto kao i assisted ,najvise se primjeti na passovima ! Koliko pricate o manuelu

ono skoro pa isto sranje ! :)

 

 LOL,

 

ne znam šta si ti stari moj igrao, ali manual onda sigurno nisi. 

 Ma manual,greskom sam stavio tamo gdje se bira tim slican mom ! :)

Nista posebno !Sve je bilo na manual ,provjerio sam ! :)

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
7 godina
offline
Re: FIFA 17
miki12345 kaže...

novo je da kad se puca na gol lopta ide i po zemlji, e sad neznam sta da stisnem pa da mi tako puca, uvek mi ide po zraku kad pucam na gol sa otprilike 15, 16 metara??

 Stisneš gumb za šut, pustiš ga pa opet kratko stisneš gumb za šut.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Kako trznut kad se aut baca, ono zamahnut rukama ?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

U fifi 16 demo je svaki volej isao u okvir gola, u full verziji malo manje, a ovdje mi pak sve leti u nebesa, al barem je gust oderat kad sjedne :P 

Nego, kod ovog ovog suta moram dva put kliknut sut, zanima me kad se puni jacina, pri prvom ili drugom kliku? Nisu mi bas bili uspjesni pokusaji.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 17
Prvi put oko 3 bara, dr put samo potvrdis sut...
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

kako da otkljucam transfer market na web appu? Pise mi da nastavim igrat FUT 17 na konzoli. Heeeelp :D

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Cofinho kaže...

Nakon sto sam cito o hrpetini cheatera u trial verziji Fife, sjeo u auto i za Zagreb u santa domenicu, uzeo lagano konzolu i Fifu novu. Milina za igrat, jebo PC i gamad s istog.

 Upravo o tome razmišljam ovih dana, samo nek još sjedne koja plaća i prodajem komp, uzimam laptop za vrtit office i net, a ps4 za igranje.. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
drasterp kaže...
Cofinho kaže...

Nakon sto sam cito o hrpetini cheatera u trial verziji Fife, sjeo u auto i za Zagreb u santa domenicu, uzeo lagano konzolu i Fifu novu. Milina za igrat, jebo PC i gamad s istog.

 Upravo o tome razmišljam ovih dana, samo nek još sjedne koja plaća i prodajem komp, uzimam laptop za vrtit office i net, a ps4 za igranje.. 

 Na PC od 12-13 tekmi pukla mi je veza 4-5 puta .Izgubio sam bruku coinsa na tome !

 Kao pukne meni veza i dobijem DNF .U sezoni ,ne puca ! :)

 

 Otvorim sinoc par packova od 150 pointas i dobijem Cutinja i Getzea-a .

 Movie to se zove sreca .

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 7:56 (goust78).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Sa ovim tim me tip ubio sinoc par razlike ,nikako nisam mogao da zaustavim krila !

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice