FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 560.849
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
FIFA 17

Ahaaaa, dakle ti trazis PS4 account? Jbg, PC ovdje.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
sexytoiletpaper kaže...

Ahaaaa, dakle ti trazis PS4 account? Jbg, PC ovdje.

 daaaaaa :)

 Bice njih do dzaba, kome ce trebati  fifu 17. kad izadje 18. . E to je moje vrijeme ! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2017 14:54 (goust78).
15 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 daaaaaa :)

 Bice njih do dzaba, kome ce trebati  fifu 17. kad izadje 18. . E to je moje vrijeme ! :)

 FIFA 17 neće nikome trebati ali svakome tko krene igrati FIFU 18 trebat će acc da može pobrati sve one coinse iz kataloga i druge pogodnosati koje su u katalogu.

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
danas igram draft, prvog sameljem 3-0 i izadje, drugi lik mi zabije do 35-e minute 3 komada sa obicnim lewandowskim (ja uzeo plavog i rupa je), izjednacim mu sa cavanijem (koji je faking lud) opet hat trick do 85-e i stara me dodje pozurivat na rucak i dok njoj objasnjavam da dolazim za 5 minuta doslovno, s golmanom mu slucajno bacim messiju u noge de facto pred golom i utrpa mi za 4-3. pljunuo sam na monitor i izgubio apetit momentalno.
www.vodopija.net
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
nick kaže...
danas igram draft, prvog sameljem 3-0 i izadje, drugi lik mi zabije do 35-e minute 3 komada sa obicnim lewandowskim (ja uzeo plavog i rupa je), izjednacim mu sa cavanijem (koji je faking lud) opet hat trick do 85-e i stara me dodje pozurivat na rucak i dok njoj objasnjavam da dolazim za 5 minuta doslovno, s golmanom mu slucajno bacim messiju u noge de facto pred golom i utrpa mi za 4-3. pljunuo sam na monitor i izgubio apetit momentalno.

 Koliko sam ja takvih izgubio. Žene nekaj melje, ja igram, živčan sam kaj više ne zašuti i u toj raspravi popijem gol..ne znam bi li nju sastavio s podom ili televizor...

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Cim zena prodje izmedju tv i mene dok igram znam da gubim.

Nije bilo slucajno da zene ne pustaju na brod .

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.8.2017 8:40 (goust78).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 17

Mozda je i zena napravila ovu FIFU pa je tako ukleta. Jos kanadjanka.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Pozz ako koga zanima

ebay.com/itm/112541076578?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 17

Moj neki ucinak u sezoni za ovu godinu.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 17
ruya kaže...

Moj neki ucinak u sezoni za ovu godinu.

 Prvi put da ove godine nisam ni igrao sezonu zapravo odigrao sam par tekmi sa frendom.Ove godine svu paznju mi je zaokupio fut i njegova vikend liga. 

8 godina
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...
ruya kaže...

Moj neki ucinak u sezoni za ovu godinu.

 Prvi put da ove godine nisam ni igrao sezonu zapravo odigrao sam par tekmi sa frendom.Ove godine svu paznju mi je zaokupio fut i njegova vikend liga. 

 Ja brate negde u martu prestao u potpunosti fut da igram, zgadilo mi se sve vezano za isti, a bas sam bi ''navucen'' da kazem na taj mod, previse skriptinga, vl uzas a svaku sam igrao, nagrade jedna velika 0 itd. Sezunu sam poceo da igram jer je sve daleko lepse upakovano, volim fudbal i fifu i uzivao sam u sezoni.

Sad za fifu 18 nzm ni da li cu pocinjati FUT, odvikao sam se skroz.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
FIFA 17

Vec tri dana pokusavam rjesit onaj marque matchups ali ne mogu jer na marketu nema niti jednog igraca iz new york citya samo onaj prokleti plavi villa koji kosta 100k

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.8.2017 20:06 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Imam jedno teže pitanje za korisnike fife na ps4. Kupio bih fifu 18 na američkom akauntu koji je sekundaran na mom ps4, a kad bi kupio probao bi kada upalim fifu na brzinu prebaciti se sa americkog na engleski(preko ps buttona switch user znate vec) i da mi bude origin sa engleskog akaunta ucitan i da mi izbaci ono da sam na tome igrao prijasnje fife 15,16 i 17 bi li to bilo izvedivo? mislim da je to moglo na ufc igri i samo da moze na ea igrama

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
hanteed kaže...

Imam jedno teže pitanje za korisnike fife na ps4. Kupio bih fifu 18 na američkom akauntu koji je sekundaran na mom ps4, a kad bi kupio probao bi kada upalim fifu na brzinu prebaciti se sa americkog na engleski(preko ps buttona switch user znate vec) i da mi bude origin sa engleskog akaunta ucitan i da mi izbaci ono da sam na tome igrao prijasnje fife 15,16 i 17 bi li to bilo izvedivo? mislim da je to moglo na ufc igri i samo da moze na ea igrama

 Sretno!

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Najubedljivija pobjeda do sada. Istina,pored Gameira i Dembelea i jos 2 non rare gold imao je bronzanu ekipu. I sad neko kaze nema veze tim?! Ja full blp sa ljubicastim Sonom.
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
Najubedljivija pobjeda do sada. Istina,pored Gameira i Dembelea i jos 2 non rare gold imao je bronzanu ekipu. I sad neko kaze nema veze tim?! Ja full blp sa ljubicastim Sonom.

 Mene lik dobio s none rare momčadi a moja bila vrijedna bar 3 milje coinsa, i što sad? Jedino veze ima tko zna a takvima je momčad najmanje bitna. Kod podjednakih protivnika može presuditi snaga momčadi. No najčešće pobjedi bolji igrač bez obzira na momčad.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...
Najubedljivija pobjeda do sada. Istina,pored Gameira i Dembelea i jos 2 non rare gold imao je bronzanu ekipu. I sad neko kaze nema veze tim?! Ja full blp sa ljubicastim Sonom.

 Mene lik dobio s none rare momčadi a moja bila vrijedna bar 3 milje coinsa, i što sad? Jedino veze ima tko zna a takvima je momčad najmanje bitna. Kod podjednakih protivnika može presuditi snaga momčadi. No najčešće pobjedi bolji igrač bez obzira na momčad.

 Ili se umjesa EA momentum pa bude svasta ! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Igrači su dosta oslabili na FIFI. Valjda svi oni što nešto znaju su prestali i čekaju novu. Već dugo vremena mi je prva liga smješna i sada sam je evo osvojio i sa jednom utakmicom manje:

 
Odlučio sam da prodam TOTS Kantea i TOTS Dele Alija kako bi kupio Pogbu informa. STvarno grehota kolko su im nabili cijene, ali je dečko mašina i jedno 3puta je bolji od običnog Pogbe. Konstantan i uvijek čekaš da vidiš šta će uraditi i kako će napraviti prevagu na utakmici!!
 

Odigrati ću sad ovu WL i to je to, a za FIFU 18 baš dobro razmisliti da li je vrijedno nerviranja i gubitka vremena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 17

Dosadno mi pa reko aj da bacim po tekmu iz svih fifa na PS4. Stavim tako da mi se skida fifa 14 a ostale sam imao instalirane. Prvo me iznenadilo da me na fifi 15 i fifi 16 spaja u par sekundi. Znači ljudi i dalje igraju te igre. Market je na svima siromašan što je i za očekivati no šokiralo me koliko su to sve različite igre. Kada je izašla fifa 17 svi su govorili, ista fifa 16. Dakle, te dvije igre nemaju veze jedna s drugom osim kaj je riječ o istom sportu. Kritičan sam prema fifi 17 ali fifa 16 je totalno smeće u usporedbi s fifom 17. Igram i pitam se kako sam to mogao igrati? Vrlo vjerojatno će biti isto kada izađe fifa 18. Svi će reći ista fifa17. No nakon par mjeseci igranja fife 18 vrlo vjerojatno će moja reakcija biti ista kao i danas kada sam pokrenio ove stare fife.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 17

Mene prosla volja za fifom 17 evo vec je ne igram tjedan dana pokusao sam jedino u petak odigrat wl ali samo sam jednu odigrao i vise mi se nije dalo. Uglavnom ovu fifu sam igrao za sada najduze inace me prodje volja za fifom tamo u 6 mjesecu a ovu sam igrao skoro do 9 mj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...

Dosadno mi pa reko aj da bacim po tekmu iz svih fifa na PS4. Stavim tako da mi se skida fifa 14 a ostale sam imao instalirane. Prvo me iznenadilo da me na fifi 15 i fifi 16 spaja u par sekundi. Znači ljudi i dalje igraju te igre. Market je na svima siromašan što je i za očekivati no šokiralo me koliko su to sve različite igre. Kada je izašla fifa 17 svi su govorili, ista fifa 16. Dakle, te dvije igre nemaju veze jedna s drugom osim kaj je riječ o istom sportu. Kritičan sam prema fifi 17 ali fifa 16 je totalno smeće u usporedbi s fifom 17. Igram i pitam se kako sam to mogao igrati? Vrlo vjerojatno će biti isto kada izađe fifa 18. Svi će reći ista fifa17. No nakon par mjeseci igranja fife 18 vrlo vjerojatno će moja reakcija biti ista kao i danas kada sam pokrenio ove stare fife.

 dobra ideja, i ja sm evo skinuo fifu 15 pa ću probati i nju i 16ku :)! Jednu dvije tekme i to je to, da mi se ne poremeti znanje haha.

15 godina
offline
Re: FIFA 17
AdisTM87 kaže...

Igrači su dosta oslabili na FIFI. Valjda svi oni što nešto znaju su prestali i čekaju novu. Već dugo vremena mi je prva liga smješna i sada sam je evo osvojio i sa jednom utakmicom manje:
 
Odlučio sam da prodam TOTS Kantea i TOTS Dele Alija kako bi kupio Pogbu informa. STvarno grehota kolko su im nabili cijene, ali je dečko mašina i jedno 3puta je bolji od običnog Pogbe. Konstantan i uvijek čekaš da vidiš šta će uraditi i kako će napraviti prevagu na utakmici!!
 

Odigrati ću sad ovu WL i to je to, a za FIFU 18 baš dobro razmisliti da li je vrijedno nerviranja i gubitka vremena.

 Ja sam imao pogbu 92. Pogodio je duplo više stativa i prečki nego što je golova dao. Inače, odlična kartica ali nemoguće koliko je puta pogodio okvir gola. Kada mu narasla cijena prodao ga i zaradio skoro 500k coinsa na njemu a dva tjedna nakon toga izašašla nova IF kartica. Prodao sam ga u pravo vrijeme. Uzeo sam tots robbena i keitu. Najmočnije kartice s kojima sam igrao ove godine. Ostalo mi coinsa za složiti brazilce te sam i njih odradio.

8 godina
offline
FIFA 17

Ko hoce da odigramo koju na ps4 moj psn je ruja85

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Kažu neki da nisu sreli čitera u FIFI, a ja kažem blago vama.

Sad igram zadnju utakmicu u 2. diviziji i treba mi 1 bod da uđem u 1. diviziju.

Povedem 1-0 u 40 minuti, lik stisne pauzu, iskoči obavijest da je izašao iz meča i nakon toga iskoči obavijest da sam se ja diskonektao sa FIFA servera.

Uđem nazad u igru i opet sam u 2. diviziji.

Šupak mi je napravio diskonekt na neku foru jebo sam mu milu mater.

I ovo nije prvi put da mi se ovo dogodilo.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Jučer dvije utkamice i danas jednu odigram i na kraju dobijem poruku da FIFA serveri ne mogu obraditi podatke i izbaci me iz FUT-a.

To su oni ugasili FUT ili koji kurac??

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...

Jučer dvije utkamice i danas jednu odigram i na kraju dobijem poruku da FIFA serveri ne mogu obraditi podatke i izbaci me iz FUT-a.

To su oni ugasili FUT ili koji kurac??

 ne vjerujem da su ugasili jer sam ja odigrao jucer tekme u WL i sve je bilo normalno

12 godina
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

 ne vjerujem da su ugasili jer sam ja odigrao jucer tekme u WL i sve je bilo normalno

Ovo nisu čiteri jer odigramo utakmicu do kraja, sve normalno bude.

Ali na kraju kad trebam dobiti bodove dobijem poruku da serveri ne mogu procesuirati podatke i izbaci me iz FUT-a.

Ne uzme mi fitnes na igračima, a moguće i ugovore da ne dira - to nisam 100% siguran.

I bodovi mi stoje kakvi su bili prije tekme.

Znači kao da uopće nisam igrao tu partiju.

Jučer dvaput i danas jedanput.

Jučer sam ujutro normalno igrao i poslije ručka mi se to počelo događati.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Malo sam se popravio u sezoni,skor do 5 div.! :)
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

U nedelju je bio problem, kad se logovah u fut sacekalo me obavestenje da su moguci problemi u div 1 i 2. sto vrlo brzo iskusih na svojoj kozi, prvi put se plasirao u div 1 u futu i dok igraci slave plasman u prvu ligu, izbaci me iz futa, uz obavestenje da serveri ne mogu da obrade te podatke i umesto prve lige ostavi me u drugoj ni nagradu za zavrsetak lige nisam dobio tad. pisao na ea help forumu, tad videh da je brdo ljudi tog dana imalo iste probleme. sinoc krenuh ponovo ligu 2 sad cu da je zavrsim pa cu da vidim da l je to poravljeno.

12 godina
offline
Re: FIFA 17
goran973 kaže...

U nedelju je bio problem, kad se logovah u fut sacekalo me obavestenje da su moguci problemi u div 1 i 2. sto vrlo brzo iskusih na svojoj kozi, prvi put se plasirao u div 1 u futu i dok igraci slave plasman u prvu ligu, izbaci me iz futa, uz obavestenje da serveri ne mogu da obrade te podatke i umesto prve lige ostavi me u drugoj ni nagradu za zavrsetak lige nisam dobio tad. pisao na ea help forumu, tad videh da je brdo ljudi tog dana imalo iste probleme. sinoc krenuh ponovo ligu 2 sad cu da je zavrsim pa cu da vidim da l je to poravljeno.

Dobio sam i ja tu poruku, ali sam normalno igrao sve do nedjelje popodne.

I ja sam u drugoj diviziji i ostala mi je jedna utakmica za odigrati.

Imam 18 bodova za ulazak u prvu diviziju i ova utakmica mi je za osvojiti naslov.

Jučer sam počeo jednu i zabijem liku gol odmah na početku i on izađe van, a mene izbaci iz FUT-a.

Danas popodne sam opet probao, izgubio sam i opet me izbacilo iz FUT-a.

Nikako ne mogu dalje... niti naprijed niti nazad... zapeo sam u 2. diviziji na 18 bodova i jednom utakmicom do kraja.

[19xx] 4ntraks
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice