Divinity: Original Sin

poruka: 278
|
čitano: 35.946
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Divinity: Original Sin

Ja sam očekivo da bi mogli dobit neke kvalitetne kampanje rađene od community-ja preko Divinity Engina, ali još ništa. Larian je postao odlične tutoriale na youtube i čudim se kako niko nije napravio nešto. Igra ima toliki potencijal. Znam da sam vidio jednog lika koji je krenio radit Diablo mod za DOS. Znači imao bi nekih 17 različitih razina tamnice. Nezam gdje je zapelo s tim projektom. Izgledalo je odlično.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Divinity: Original Sin

A vidjet ćemo.. Iako po zadnjem update videu dalo bi se zaključit da rade na nečemu jer spominje novu tamnicu i kada pita onu curu koja je napravila Bairdotr na čemu sada radi malo zapnu i kaže da još nije vrijeme za tu objavu...

 

Kako dobro izgleda na 21:9 monitrou

 

 

Ovih mojih 24" @1080p je bezeveze... {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 23:29 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin
AmonZero kaže...

Još kad izbace još jednu višu razinu težine prelaska bit će odlično.

jesi ovo probao?

Koji setup koristite sa novim likovima. Prvi prelazak sam odradio sa warrior, ranger i 2 magea. Obzirom da su novi likovi ranger i rogue logično bi bilo onda uzeti warriora i magea. Međutim mageovi su mi full zanimljivi pa bi probao sa 2 magea ali bez warriora

16 godina
online
Divinity: Original Sin

Knight, (koji će imati ponešto magije) / warrior / ranger / rouge, (njega mejnjam sa Jahanom po potrebi)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin

Nek se nađe : {#}

 

Božanska glazba

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.12.2014 11:37 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Divinity: Original Sin

Totalno simpa studio!

I dalje rade na sadržaju za Sin... Odlično!

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Divinity: Original Sin

Nikad nisam igro niti jednu rpg igru.Nisu mi se svidjale. gledao sam malo divinity na youtubu i stvarn mi se čini kvalitetna igra bas kao i drugi aaa rpg naslovi. Ono sto mi se ne svidja u divinitiju je borba na poteze.

može li preporuka drugog rpg naslova koji je sličan divinitiju a da borba nije na poteze nego real time

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.2.2015 15:39 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin

Divine Divinity

14 godina
offline
Divinity: Original Sin

nesto novije?

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Divinity: Original Sin

Puno trazis. Nema novijih RPG-a...Kao ni RTS-a (nešto rijetko naleti)

 

Mos uvijek probat Dragon Age i igrat na lakšem difficulty di netrebas pauzirat igru. AL preporucam prvi,ne drugi

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Divinity: Original Sin

Jel vam toliko odbojna borba na poteze? možda je i bolje da su ovo napravili nego još jedan diablo klon...

 

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Divinity: Original Sin
Apachy kaže...

Jel vam toliko odbojna borba na poteze?

 Je, iako u D:OS nije napravljena iritantno kao u klasičnim turn based igrama.

 

Apachy kaže...

možda je i bolje da su ovo napravili nego još jedan diablo klon...

 

 A još bolje bi bilo da su naprevili BG klon

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
15 godina
offline
Divinity: Original Sin

Ja obožavam turn based combat u igrama.

 

Što se tiče klona BG, ove godine nam dolazi Pillars of Eternity tako da 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Divinity: Original Sin

HCL igra godine i Larian je pokazao "zlatnog dabra"

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin

Announcing Divinity: Original Sin Enhanced

 

 

 

 

... as local co-op, split screen and controller support, the Enhanced Edition also features:

  • All characters are now fully voiced by AAA-voice actors
  • New quests, new characters, and new content
  • Entirely new gameplay modes and character builds
  • A heavily rewritten story with a brand new ending
  • Massively reworked visuals and sound effects 
  • And much more to be announced in the coming months!

A Gift For Our Fans  

In appreciation of all the fans who helped make Divinity: Original Sin the success that it was, the Enhanced Edition will be completely free to everyone who owns Original Sin.

 

LARIAN 

 

 

 

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Divinity: Original Sin

Imam problema sa ovom igrom. Nakon nekog vremena igranja igra se smrzne, čuje se krčeći zvuk i jedino što mi preostaje je da napravim reset. Grafika R9 290 sa 25.7.1 driverima za Win 10 i sve ostalo je updateano. Kako riješiti ovaj problem?

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin
MegaMass 2000 kaže...

Imam problema sa ovom igrom. Nakon nekog vremena igranja igra se smrzne, čuje se krčeći zvuk i jedino što mi preostaje je da napravim reset. Grafika R9 290 sa 25.7.1 driverima za Win 10 i sve ostalo je updateano. Kako riješiti ovaj problem?

Prvo što mi pada na pamet je neki bug zbog WIN 10. Jesi probo potražit po steam forumu ili progooglat ?

Ja sam igrao igru praktički od prvih dana i nisam imao nikakve probleme, a sad vjerujem da je igra jako dobro ispolirana.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Divinity: Original Sin
AmonZero kaže...
MegaMass 2000 kaže...

Imam problema sa ovom igrom. Nakon nekog vremena igranja igra se smrzne, čuje se krčeći zvuk i jedino što mi preostaje je da napravim reset. Grafika R9 290 sa 25.7.1 driverima za Win 10 i sve ostalo je updateano. Kako riješiti ovaj problem?

Prvo što mi pada na pamet je neki bug zbog WIN 10. Jesi probo potražit po steam forumu ili progooglat ?

Ja sam igrao igru praktički od prvih dana i nisam imao nikakve probleme, a sad vjerujem da je igra jako dobro ispolirana.

 Gledao sam po službenom forumu i na Steamu ali ništa vezano uz Win 10.

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
16 godina
online
Divinity: Original Sin

We’re very excited to announce the latest addition to the Divinity Family - Divinity: Original Sin 2!

 

Divinity: Original Sin 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin
doktor1 kaže...

We’re very excited to announce the latest addition to the Divinity Family - Divinity: Original Sin 2!

 

Divinity: Original Sin 2

 Mislim da bi mogao uplatit koji $ za taj kickstarter.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
11 godina
offline
Divinity: Original Sin

super, ali mogu bar u medjuvremenu izbaciti divinity enhanced edition..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2015 16:10 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin

Da vam budem iskren strah me cim vidim ekipu kak ovo igra pred televizorom na controllerima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Divinity: Original Sin

Igraju i prvi dio...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin

Pustim soundtrack igre nakon dugo vremena da se malo podsjetim i usput malo surfam po netu. Otvorim stranicu Kirily Pokrovskog i skužim da je umro prije tri mjeseca .

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin

Da nažalost. Tugovalo se po svim društvenim mrežama i larian forumima. Nadam se da će nastavak DOS imati takođek ovako fenomenalan soundtrack kao i prethodni dio.

 

Dodai su novi goal za kickstarter:

https://www.kickstarter.com/projects/larianstudios/divinity-original-sin-2

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Divinity: Original Sin
AmonZero kaže...

 Napravio sam Divinity: Original Sin 2 temu...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice