Divinity: Original Sin

poruka: 278
|
čitano: 35.939
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Divinity: Original Sin

Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
online
Divinity: Original Sin

Jedva čekam isprobat za koji dan nove ponuđene težine te općenito praktički novu igru. Još uvijek ne mogu vjerovat da ćemo svi koji smo ju kupili dobit za đabe i ovaj EE edition 

Mislim da budem igrao tako da ću spojit komp na TV, ubacit dva kontrolera i pičit u split screenmodu. Jedva čekam da vidim kako su voice acting sredili.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin

lol kontroler

10 godina
offline
Divinity: Original Sin

Taman zavrsio Witcher 3 expanziju,cekam da Enchanded izadje pa cu i ovo da piknem i predjem dok se F4 ceka.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Divinity: Original Sin
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2015 16:01 (AmonZero).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Divinity: Original Sin

kako je skinut preko goga? ima obicnu verziju i u librariju napredu :)

 

pise mi not compatible

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2015 17:17 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Divinity: Original Sin

Ponovno zaigrao ovu igru. Sad mlatim po EE kojeg sam samo nešto malo igrao (dok sam originalnu verziju završio) i bemti što je igra dobra. Igram na onom tactician modeu i baš je gušt umjesto čitanja slušat lika kako ti se obraća. Jedva čekam nastavak ove igre D OS 2.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Divinity: Original Sin

Ima netko da igra, mozda je kupim ako nađem nekoga za co op..

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice