Diablo 4

poruka: 1.934
|
čitano: 504.581
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...
Poanta sveg ovog je da se na nijednoj temi nesmije nišpta loše napisati jer te odma pojedu. Uvijek isti komentar,šta si tu došo pisat kak nes ne valja? a di cu neg na temi koja sluzi kao rasprava za doticnu igru?

 Mozda zato jer se ponavljas skoro svaku stranicu teme i seres po jednom te istom ?!

Rocinante2112 kaže...

Mene više muči gameplay loop koji je stvarno repetitivan,

Vidis moba, ubijes moba, dropa bolji item da brze ubijes sljedeceg moba koji ce dropat jos bolji item.

Ovaj gameplay loop koji je prakticki isti u apsolutno svakom arpgu ikad, igras krivi zanr igrica mozda ?

Rocinante2112 kaže...

reciklaza bosseva na svakom koraku, jako mali broj razlicitih miniona za krknut, jako mali broj world bosseva

 Odlucili su napravit naizgled ogroman otvoreni svijet i naravno da ce copy/pasteati sve od mobova do reskinanih dungeon arhutektura
Ipak je to blizzard, i ne znam ko je ocekivao da ce onih 150 razlicitih dungeona sta su spominjali svi biti unikatni.
Al lako oni to sve poprave kroz sezone i DLCove, ako budu pametni, al opet, blizzard.

Rocinante2112 kaže...

nepostojeci endgame. Dungeone da ne spominjem.

 Onaj endgame kojeg nisi niti odigrao ?
NM dungeoni i sigili, PvP, Hell Tide, World Bossevi, Tree of Whisper

 

Daj mi za primjer nekog "postojeceg" endagame-a koji se tebi svidja ?

 

Potpis:
6 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...

 krivo si ti shvatio,igrao sam betu. i 80% ljudi ovdje vjeruje da je skyrim dobra igra a smece je. jel moram i ja mislit da je to top topova? Poanta sveg ovog je da se na nijednoj temi nesmije nišpta loše napisati jer te odma pojedu. Uvijek isti komentar,šta si tu došo pisat kak nes ne valja? a di cu neg na temi koja sluzi kao rasprava za doticnu igru? Evo mogu i ja neku lijepu napisati o D4. Super su je optimizirali. Tu im moram skinut kapu. I cinematicsi kako kolege kazu su top topova. Mene više muči gameplay loop koji je stvarno repetitivan,reciklaza bosseva na svakom koraku, jako mali broj razlicitih miniona za krknut,jako mali broj world bosseva i nepostojeci endgame. Dungeone da ne spominjem. Za nešto što košta 70 eura i nakon tjedan dana ti dosadi (a budimo realni hoce) treba bacit kritiku zar ne? Mozda kad dodje prvi DLC pa ga dignu za koju ocjenu kao i D3...

 

ranit cu se. jedan od onih kojima je sve bilo bolje "prije" 

 

repetitivnost u Diablo, ajme majko kako je to moguce,  pa D1 i D2 nisu bili repetitivni uopce, ovo je uzas, 5 miliona Baal runova ti se smiju u lice

 

trazis konstruktivnost i raspravu, a drobis jedno te isto.

 

ne valjaju ti stvari koje su u D2 bile,100 puta gore, a to ti je bolja igra od ove

 

igre iz 90 i pocetka stoljeca, nisu bile bolje, vec si ti bio fasciniran svakom novom igrom koja je izlazila, jer je industrija bila u povojima, i stalno je bilo nesto novo, nevideno, odlicno super duper uber

 

svijet igara, racunala i konzola, je bio nasim generacijama alternativa, underground, malo ljudi se time i bavilo i konzumiralo,

 

naravno da sada kada smo stari konji koji su odrastali paralelno uz razvoj tehnologije i igra od namotavanja kazeta na specturmu, do danasnje virualne stvarnosti, koji su sve vidjeli, sve probali, rijetko kada te nesto moze vise tako fascinirati, tako zaokupiti i zadovojiti kao igranje u to doba, i tu je ta klopka, star si i vise nikada neces osjecati ono sto si osjecao onda kad si igrao igre

 

D4 je po svemu sudeci jedna od onih igara koja izade svakih par godina i priblizi se malo tome, ali nikada vise niti jedna nece to moci, jer se se ti promjenio i sada te neke druge stvari vise zadovoljavaju i dizu dopamin, bilo da je to zena, djeca, posao, auti, motori, satovi, mobite ili neke druge picke materine :D

 

 

16 godina
offline
Diablo 4

ako ti se ne svida igra jednostavno ju prestani igrat, i ne zalazi u teme od te igre

 

ovo je kao sta se meni ne svida zelda, necu ici u njezine topice, i srat da je igra smetje ako se vecini ljudi svida. nemoze sve biti po mom gustu

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Boris grozni kaže...
Skyrim smeće? 50+mil prodanih primjeraka vjerovatno još toliko su samo piratske verzije. Igra je iz 2011g🤔👊

 i žuja je najprodavanija piva u hrvata pa ne znači da valja.
Igra je mehanički krš naspram 2 igre serijala koje su došle prije nje. Modovi i modovi jedino je drže na životu zbog toga što dodaju more contenta i fixaju vecinu bugova igre (glup A.I,spellovi i questovi koji nisu samo fetch).

Ugl. tema je o diablu.
Sretno svima u roku tjedan dana kad ih sustigne sve što sam nabrojao pa onda fino pauza dok ne izadje sezona, pa lijepo sezonu izmilkat u 2 tjedna i umret od zamora diabla na jedno 3 - 6 mjeseci jer ce izac druge igre. Yay

 

Moj PC  
0 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Ako za d4 izadjj dvije ekspanzije j naprave za svaku jos jedan ovoliko veliki svijet! Pa to ce biti ogromno :)
Jesam li ja jedini koji ne koristi konje u igri? Nekako volim old school to fino sve pjeske odraditi da ne preskacem mobs.
Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Ako za d4 izadjj dvije ekspanzije j naprave za svaku jos jedan ovoliko veliki svijet! Pa to ce biti ogromno :)
Jesam li ja jedini koji ne koristi konje u igri? Nekako volim old school to fino sve pjeske odraditi da ne preskacem mobs.
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4

Mislim da bi bilo dobro da prvo odigraš igru prije nego počneš govorit o raznolikosti buildova.

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4

Ja se šaltam PC/Deck. Jedino što i na PC-u igram sa kontrolerom. Puno manje nabijanja tipki i jednostavno je ugodnije.

Ali da, iznenađujuće optimizirana igra.

15 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...
X3M kaže...
Rocinante2112 kaže...




 to ti ja pričam,znaci kad imamo nešto loše za rec o bilo kojoj igri najbolje bi bilo da produzimo dalje? znaci ove sve teme sluze samo za reklamiranje igara i za hvalospjeve.

I kad napises neki argument tipa da DIABLO ima jako repetitivan i nepostojec content (koji su ljudi u prvom danu rijesili) dobijes odogovor tipa: JA U IGRI UZIVAM I KOG BOLI QRAC šta neko drugi misli.
Ko je tu dijete covjece dragi? A ostali takodjer,na argumente vezane za igru odgovaraju sa osobnim stvarima, nit znaju kolko godina imam,nit znaju cim se bavim,koliko novaca imam i koliko vremena imam. To je iznimno dječje,umjesto da se raspravlja o igri na konstruktivan način ekipa sam zakopa sve što nevalja ko noj glavu u pijesak.
Jebeš takav ''forum''

pa u biti da. 

 

jer si to sve rekao vec 100 puta, pa konstantno pisanje jedno te istoga je nekonstruktivno baljezganje frustriranog forum trola

 

meni je jasno da se nekome neka igra ne svida, kada je proba, ali ti koliko sam shvatio uopce nisi igrao igru, vec si gledao kako drugi igraju i na temelju toga donosis zakljucak da je tebi igra smece, ok aj nek je

 

ako u neekoj temi imas 80% ljudi kojima je igra nesto najbolje sto su igrali u zadnjih nekoliko godina, a tebi je igra nesto najgore sto si vidio (posto nisi igrao) u zadnjih nekoliko godina, onda je problem u tebi i tvome ukusu, a ne u igri

 

rekao si sto si mislio reci, oni koji igru igraju ili su igrali se ne slazu ili slazu sa tobom, i to je to

 

konstruktiivno te savjetujeem da produzis dalje ili da odigras igru bar do lvl 50 i onda se vratis i napises sve sto tebi nije bilo dobro, i onda ce netko s tobom konstruktvino pisati, ako mu se bude dalo

 

ako nemas nista novoga za reci, lijepo bih te zamolio da ne pises nesto sto si vec napisao

 

bok

 

 krivo si ti shvatio,igrao sam betu. i 80% ljudi ovdje vjeruje da je skyrim dobra igra a smece je. jel moram i ja mislit da je to top topova? Poanta sveg ovog je da se na nijednoj temi nesmije nišpta loše napisati jer te odma pojedu. Uvijek isti komentar,šta si tu došo pisat kak nes ne valja? a di cu neg na temi koja sluzi kao rasprava za doticnu igru? Evo mogu i ja neku lijepu napisati o D4. Super su je optimizirali. Tu im moram skinut kapu. I cinematicsi kako kolege kazu su top topova. Mene više muči gameplay loop koji je stvarno repetitivan,reciklaza bosseva na svakom koraku, jako mali broj razlicitih miniona za krknut,jako mali broj world bosseva i nepostojeci endgame. Dungeone da ne spominjem. Za nešto što košta 70 eura i nakon tjedan dana ti dosadi (a budimo realni hoce) treba bacit kritiku zar ne? Mozda kad dodje prvi DLC pa ga dignu za koju ocjenu kao i D3...

 

 Jel moram ići uspoređivati mobove i bosseve iz D2 i D3 i njihove "mehanike" sa ovima? Prosjećni dungeon boss ima više mehanika nego bilo koji boss iz navedenih igara.

Mobovi su reciklirani? Hoćemo nabrajati mobove iz prethodne 2 igre i uspoređivati?!

Za nekoga ko toliko hvali D2, napisati da su ovdje mobovi reciklirani je sve samo ne pametno. Ima ih više i više različitih mehanika koriste pojedini mobovi nego bossevi u prethodnim verzijama. Bossevi ovdje koliko god se ponavljaju po dungeonima su nebo i zemlja u odnosu na prethodne.

 

Dodge koji igra ulogu je i dalje sam po sebi ispred svega što D2 nudi.

 

To kaj tebi fali inventory pun totema i dodat vitality "ručno" na high end build, umjesto dex, int ili str je tvoj problem, osobno to je najgori dio Diabla, ali ako te veseli, imaš opciju minmaxanja sa itemima do mile volje. Dapače, baš ti sa takvim izjavama bi trebao biti sretan nakon D3 gdje ini mogao rollati str na itemu sa necrom recimo, ovdje ti dropa i nosiš i radiš šta hoćeš sa bilo kojim afixom, str, dex, int, willpower....

 

Repetitivnost ovdje je toliko manja od bilo koje prethodne igre da je uopće blesavo to spomenuti u istom postu gdje pišeš kako je išta u prethodnim naslovima dobro. Da, repetitivno je, nije ovo cRPG, ali iskreno malo igara znam ovog tipa koje se ne ponavljaju. Ali, toliko je to malo izraženo naspram bilo kojeg naslova kojeg si napisao u temi, toliko neusporedivo manje, da ne znam kako sam sebi nisi smiješan. Ko da kažeš da je Bohemian Rapsody repetitivan, šteta kaj nije ko prosječna pjesma Mate Miše Kovača od 5 riječi plus refren.

 

Dakle još nisam, osim zoom-a , od tebe dobio jedan suvisao argument zašto je ovo lošije naspram starijih Diablo naslova, do te mjere da nisam siguran da li ti sam znaš što želiš reći? Ako misliš repetitivan u smislu "isti mobovi su se pojavili u starim igrama" ili "isti bossovi su se pojavili u starim igrama" - DA - i pojavljuju se i dalje i D8 će imati ISTE bosseve, jer po Lore-u NEMA beskonačno prime ni lesser evila, osim ako franšiza ne skrene u neočekivanom smjeru, pa se umjesto sa silama zla, krenemo boriti sa silama dobra, pa uvedu angelic bosseve.

D1, D2, D3 imaju iste bosseve, D2 i D3 maltene copy-paste. Samo, tko je isprobao borbu u D2 i D3, pa zatim dođe ovdje, razlika je nebo i zemlja, ne možeš stajati na mjestu i lupati... naprosto ne možeš. barem sa melee. Moraš se izmicati napadima, telegrafirani su, kako na podu, tako i mjesto gdje mob lupa mašući rukama i to je IZVRSNO napravljeno.

 

Igre su nebo i zemlja, čitajući tebe i slične dobije netko dojam da su istu igru u istom engineu bez dorade grafike rebrandirali i izbacili ponovo...

 

Igra ima više razlika nego sličnosti sa prethodnim naslovima, ista područja, druga mjesta, Tristram se po prvi puta samo sporadično vidi na 10 sekundi, Deckard Cain je konačno u mirovini, dali su si truda oko toliko stvari, a i dalje je isti svijet i povezuje se sa starim. Dali su si truda oko milion stvari, ali ne znam što bi tebe točno zadovoljilo... Ti bi u stvari htio SASVIM NOVU igru, ali to onda NE BI BIO DIABLO!

Jer svi argumenti koji si dao su "ovo je glupo" i "vi ste glupi jer vam se ovo sviđa", "glupo je i repetitivno", "kme kme".

 

Ono što ja želim vidjeti od tebe je sad budi frajeri ne nemoj NIKADA igra D4.

Ja sam pljuvao po Dragon Age: Inquisition i zaradio brdo TD, iz ovog ili onog razloga, ali igru sam isprobao na 20 minuta, zaključio da nije za mene, napisao negativne komentare, dobio milion TD, maknuo se sa teme i preskočio naslov. Budi ti sad faca pa napravi isto sa D4. Igra je glupa i loša i ne valja i makni se od nje. dao si svima do znanja da nije za tebe, sad budi čovjek i drži se svog mišljenja. ili ću te ja podsjetiti svaki put na ovo.

15 godina
online
Diablo 4

Evo, moj Druid i dalje nema neka sinergiju u itemima, ali unlockao WT3 na lvl 48, pukim "izdržavanjem". Kratki videići ispod.

 

Butcher na lvl 44:

 

Capstone Dungeon na lvl 48 - ušao sa oko 800 Attack Power, izašao sa 1000+ :

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
MEDO11 kaže...

brojim "sitno" do sutrasnjeg launcha za nas siromahe. al jos nisam odabrao sta cu igrat. ima neki build za rogue da je neka multishot for ko u d3 sta ima?

 Jel se zna kad je launch sutra u nas? U ponoc ili? 

15 godina
online
Re: Diablo 4
kign kaže...
MEDO11 kaže...

brojim "sitno" do sutrasnjeg launcha za nas siromahe. al jos nisam odabrao sta cu igrat. ima neki build za rogue da je neka multishot for ko u d3 sta ima?

 Jel se zna kad je launch sutra u nas? U ponoc ili? 

 Samo upali launcher, odbrojava ti, s time da smo u Early Accessu igru uspjeli pokrenuti i nekih 10 minuta ranije od timera.

 

Oko 1h sati noćas bi trebala krenuti dodatna navala:

 

16 godina
offline
Diablo 4

Završio kampanju. Zadnji act, no comment. Ko LOTR, svaka im čast za ovako nešto u jednoj ARPG igri gdje je lore pozadina za tamanit/levelanje. Znači ne možeš stati, sve se slije u taj zadnji dio, guzica trne, ali samo ideš. Sad vidjeti kakav je endgame. Uživajte, meni je baš drago što sam se zahebao misleć da su podbacili.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
9 0 hvala 2
14 godina
offline
Diablo 4

1. Zašto tjerate ljude sa teme ako iskazuju nezadovoljstvo sa igrom, ipak je tema D4. Iako se ne slažem, meni je igra super za sada, ali svejedno negativna mišljenja nisu zabranjena.

 

2. Za kolege koji iskazuju nezadovoljstvo igrom: Kukanje na downvote takođe nema smisla, ljudi downvotaju ako se ne slažu sa tvojim primjedbama, i to je isto ok. Takođe savjet za iste: pokušaj odigrati igru na acc od prijatelja možda ti se mišljenje promjeni..

 

 

Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Kako negativna mišljenja nisu zabranjena? 

 

Naravno da jesu!

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Korny1603987 kaže...

EpicFailGuy, meni je Titan Quest car žanra. Diablo ima najveću popularnost, ali Titan Quest bi trebao imati neki nastavak. Doduše oni su se fokusirali na DLCe.

 Grim Dawn je kao  indirektni nastavak,  Crate Entertainment stvarno zna napravit ARPG.

I stvarno su podrzavali svoju igru godinama, ono, kao live service, al platis jednom i samo gledas kak igra evoluira godinama.

6:01:12

Je, i znam da ce Diablo bit hit hitova, pojest ce i Last Epoch,POE2,Wolcen (meh, dobra ideja al nije to to), ko sad u narednih mjesec-dva izbaci bilokakvu igru na PCu, pa sve da je i hit hitova, osudjena je na propast.

Eto, meni se download-a... jos 6 sati...

6:00:57

Nego, koji klan, BUGovci, necem se vise sam igrat pa da sve moje visokoumne sale, doskocice, vicovi i podstapalice odu u vjetar, jer, kad ga EFG bubne, to rodjo triba snimit,katalogizirat i distribuirat.

5:55:41

Odbrojava jos 6 sati da si opet unistim zivot, a stas, treba prijoritet si slozit u zivotu, dal se prvo zenit il paragon lvl.100 lupit?!

1)Mis s 57 tipki-KUPLJEN

2)Bolovanje-MA DAO OTKAZ 

3)4 limenke Monstera-U FRIZIDERU

4)Svijet oko mene na rubu nuklearnog rata-SPUSTI ROLETE

5)Neko tam nesto prica o racunima,stanarinama i obavezama-SLUSALICE
6)Seoske babe se krizaju-PA STA OCE, BORIM SE PROTIVU SAMOG DIJABLA

5:51:16

14 godina
offline
Diablo 4

Ma ja evo danas kupio standard edišn, krećem čima svane

Probao sve osim druida kojeg mislim startat ali nisam siguran, mozda ipak rogua 

Neznam jel postoji discord ili ts za klan?

 

Ljuti#21498

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Nocas i sirotinja dobiva pristup?

 

Bas lepo!

 

Radujem se zbog vas!

 

\o/

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
AFARON kaže...

1. Zašto tjerate ljude sa teme ako iskazuju nezadovoljstvo sa igrom, ipak je tema D4. Iako se ne slažem, meni je igra super za sada, ali svejedno negativna mišljenja nisu zabranjena.

 

2. Za kolege koji iskazuju nezadovoljstvo igrom: Kukanje na downvote takođe nema smisla, ljudi downvotaju ako se ne slažu sa tvojim primjedbama, i to je isto ok. Takođe savjet za iste: pokušaj odigrati igru na acc od prijatelja možda ti se mišljenje promjeni..

 

 

a što drugo zaslužuješ kada ljudima u 10 postova kažeš jedno te isto?
kada kažeš da kako se isti oblače samostalno (a kasnije cmoljiš da te se tjera na osobnoj bazi, lol!) jer podržavaju ili se nadaju da će igra ispast dobro, prozivaš da su ulizice i slično.
čovjek je navodno probao betu, nije mu sjela, i njegovo pravo da mu se ne sviđa.

ok, skužio sam u tri posta da ti se ne sviđa igra i developer. ali na 10-tom postu jedino što može dobit je "shvatili smo, sjaši više, vrata su ti tamo".

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2023 22:22 (vrx).
14 godina
offline
Re: Diablo 4
EpicFailGuy kaže...
Korny1603987 kaže...

EpicFailGuy, meni je Titan Quest car žanra. Diablo ima najveću popularnost, ali Titan Quest bi trebao imati neki nastavak. Doduše oni su se fokusirali na DLCe.

 Grim Dawn je kao  indirektni nastavak,  Crate Entertainment stvarno zna napravit ARPG.

I stvarno su podrzavali svoju igru godinama, ono, kao live service, al platis jednom i samo gledas kak igra evoluira godinama.

6:01:12

Je, i znam da ce Diablo bit hit hitova, pojest ce i Last Epoch,POE2,Wolcen (meh, dobra ideja al nije to to), ko sad u narednih mjesec-dva izbaci bilokakvu igru na PCu, pa sve da je i hit hitova, osudjena je na propast.

Eto, meni se download-a... jos 6 sati...

6:00:57

Nego, koji klan, BUGovci, necem se vise sam igrat pa da sve moje visokoumne sale, doskocice, vicovi i podstapalice odu u vjetar, jer, kad ga EFG bubne, to rodjo triba snimit,katalogizirat i distribuirat.

5:55:41

Odbrojava jos 6 sati da si opet unistim zivot, a stas, treba prijoritet si slozit u zivotu, dal se prvo zenit il paragon lvl.100 lupit?!

1)Mis s 57 tipki-KUPLJEN

2)Bolovanje-MA DAO OTKAZ 

3)4 limenke Monstera-U FRIZIDERU

4)Svijet oko mene na rubu nuklearnog rata-SPUSTI ROLETE

5)Neko tam nesto prica o racunima,stanarinama i obavezama-SLUSALICE
6)Seoske babe se krizaju-PA STA OCE, BORIM SE PROTIVU SAMOG DIJABLA

5:51:16

 
prvo paragon lvl100, to iskustvo i čelični živci ti dobro dođu u braku kasnije!

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
15 godina
offline
Diablo 4

Eto da se pohvalim :) Capstone Dungeon lvl 70 očišćen na lvl 58 (sorc arc lash). Otključan Torment lvl 73+ world. Teško je bilo za popizditi jer zadnji boss razvaljuje one shot sve.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Diablo 4
mrsmith kaže...

Eto da se pohvalim :) Capstone Dungeon lvl 70 očišćen na lvl 58 (sorc arc lash). Otključan Torment lvl 73+ world. Teško je bilo za popizditi jer zadnji boss razvaljuje one shot sve.

 Bravo. Moj sorc na lvl 60 , isto arc lash ne moze ni doci do bossa  Koji build pratis , maxroll?

Eire
15 godina
offline
Re: Diablo 4

A neki mix :) 

 

Pazi ringa.. i lagano prvi torment staff i odmah muško  attack power sa 3k na 5k instant

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2023 1:04 (mrsmith).
13 godina
offline
Re: Diablo 4
mrsmith kaže...

A neki mix :) 

 

Pazi ringa.. sick af 

 Wow..

Eire
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Svaka čast! Kad čovječe, jesi spavao, jeo, kakao? 😂😂😂
12 godina
offline
Diablo 4

Level 5, sorc    

 

odigrao malo prije posla, intro, cisto da postavke namjestim i prođem kroz menije.

 

najbolje optimizirano do sada, ray tracinga nema..

 

moguće da čuvaju za nekad u budućnosti ubaciti,ili  su kompletno odustali zbog toga jer je jednako loše radilo na svim grafama

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Dobio sam svoj prvi unique item i to ring na level 46 kad sam krknio Lilith. Jel svima dropa uniqe nakon fajta sa lilith ili sam imao srece?
Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
HAL kaže...
Svaka čast! Kad čovječe, jesi spavao, jeo, kakao? 😂😂😂

 

Vjerovao ili ne, jesam :D Igrao manje nego bi igrao nekad, ipak sam ja čovjek u godinama. Levelao sam paralelno dva chara, jednog solo (ovaj sorc) i drugog s ekipom kad su bili online (rogue).

 

Čak sam nekako i uspio sve to balansirati :D gym, dijete, košenje oko kuće itd. Taman u nekim pauzama 

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2023 8:22 (mrsmith).
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Dobio sam svoj prvi unique item i to ring na level 46 kad sam krknio Lilith. Jel svima dropa uniqe nakon fajta sa lilith ili sam imao srece?

Svima pada :)

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
offline
Diablo 4

Samo da napomenem, nemojte zanemariti Diablo 3! I on ima osjećaje i voli biti igran!

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice