Diablo 4

poruka: 1.934
|
čitano: 504.095
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Rhodin kaže...

Ja sam lvl 47 na act 4 (taman dovršio 3) . bio sam lvl 40 maltene na Act 1 , prva mapa, onda mi je netko rekao da ako ne dovršim igru do lvl 50 + dungeon, neću moć više dobivati exp. Šteta, jer baš sam guštao u polaganoj igri, sad jurim prema kraju...

 

Igra je OGROMNA i PREDOBRA. atmosfera, priča, setting, questovi (čak i side quests dio) , baš guštam.

 

Vi kojima smeta pic**a dlaka nemojte igrat, ovo je D3 + grozan zoom, nemate šta vidjeti ovdje

 samo potvrdjuje cinjenicu da ljudi ovdje samo dodju hvalit igru,nema sanse da na ijednoj temi neko baci ikakvu kritiku na ikakvu igru.

odma drvlje  i kamenje,svima nam sve mora bit super.
pa neka vas. Super mi je kak ekipa veli nama koji pljujemo daj odrastite a zapravo ste vi ti koji trebaju odrasti jer ste doslovce VI ti novi klinci za koje su radjene te igre (kontroler,zoom,kauč,kežual, streamlineano iskustvo itd itd...)

 

komica

11 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...

 samo potvrdjuje cinjenicu da ljudi ovdje samo dodju hvalit igru,nema sanse da na ijednoj temi neko baci ikakvu kritiku na ikakvu igru.

 

 

Ima nas puno koji smo odustali od gaminga. Tolko trasha dolazi u zadnje vrijeme da se ne isplati opce pricati o tome. Gaming industrija se zbog pohlepe okrenula ljudima ispod prosjecne inteligencije, vjerojatno se na njima puno lakse zaraduje.

16 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...
Rhodin kaže...

Ja sam lvl 47 na act 4 (taman dovršio 3) . bio sam lvl 40 maltene na Act 1 , prva mapa, onda mi je netko rekao da ako ne dovršim igru do lvl 50 + dungeon, neću moć više dobivati exp. Šteta, jer baš sam guštao u polaganoj igri, sad jurim prema kraju...

 

Igra je OGROMNA i PREDOBRA. atmosfera, priča, setting, questovi (čak i side quests dio) , baš guštam.

 

Vi kojima smeta pic**a dlaka nemojte igrat, ovo je D3 + grozan zoom, nemate šta vidjeti ovdje

 samo potvrdjuje cinjenicu da ljudi ovdje samo dodju hvalit igru,nema sanse da na ijednoj temi neko baci ikakvu kritiku na ikakvu igru.

odma drvlje  i kamenje,svima nam sve mora bit super.
pa neka vas. Super mi je kak ekipa veli nama koji pljujemo daj odrastite a zapravo ste vi ti koji trebaju odrasti jer ste doslovce VI ti novi klinci za koje su radjene te igre (kontroler,zoom,kauč,kežual, streamlineano iskustvo itd itd...)

 

komica

 Dođeš u klan? 

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...
Rhodin kaže...

Ja sam lvl 47 na act 4 (taman dovršio 3) . bio sam lvl 40 maltene na Act 1 , prva mapa, onda mi je netko rekao da ako ne dovršim igru do lvl 50 + dungeon, neću moć više dobivati exp. Šteta, jer baš sam guštao u polaganoj igri, sad jurim prema kraju...

 

Igra je OGROMNA i PREDOBRA. atmosfera, priča, setting, questovi (čak i side quests dio) , baš guštam.

 

Vi kojima smeta pic**a dlaka nemojte igrat, ovo je D3 + grozan zoom, nemate šta vidjeti ovdje

 samo potvrdjuje cinjenicu da ljudi ovdje samo dodju hvalit igru,nema sanse da na ijednoj temi neko baci ikakvu kritiku na ikakvu igru.

odma drvlje  i kamenje,svima nam sve mora bit super.
pa neka vas. Super mi je kak ekipa veli nama koji pljujemo daj odrastite a zapravo ste vi ti koji trebaju odrasti jer ste doslovce VI ti novi klinci za koje su radjene te igre (kontroler,zoom,kauč,kežual, streamlineano iskustvo itd itd...)

 

komica

 Novi klinci od 40 godina koji su krenuli igrat na comodore i 286 ... pa ajde dobro, hvala na komplimentu 

16 godina
online
Re: Diablo 4
Rhodin kaže...

Ja sam lvl 47 na act 4 (taman dovršio 3) . bio sam lvl 40 maltene na Act 1 , prva mapa, onda mi je netko rekao da ako ne dovršim igru do lvl 50 + dungeon, neću moć više dobivati exp. Šteta, jer baš sam guštao u polaganoj igri, sad jurim prema kraju...

 

Igra je OGROMNA i PREDOBRA. atmosfera, priča, setting, questovi (čak i side quests dio) , baš guštam.

 

Vi kojima smeta pic**a dlaka nemojte igrat, ovo je D3 + grozan zoom, nemate šta vidjeti ovdje

 Također :D I onda sam odlučio prvo main actove jer ti enemyi budu velik level, a item drop je ispod tvog levela.

A ovo s XP blokom mi je prvi glas, normalno idu paragon leveli nakon 50 koliko ja znam.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
15 godina
offline
Diablo 4

Ja nisam siguran pa jurim ka kraju. Sad sam 48, act 4 ...

 

Znam da na mapi renown ne možeš preko 3. nagrade prije nego dovršiš igru i odeš na world 3, ali ne gubiš ništa, samo je zaključano. Sa levelom ne znam, ne djeluje mi realno, ali nisam našao nigdje za pročitati.

 

Isto world boss možeš ubijati tek nakon završetka igre...

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...
Rhodin kaže...

Ja sam lvl 47 na act 4 (taman dovršio 3) . bio sam lvl 40 maltene na Act 1 , prva mapa, onda mi je netko rekao da ako ne dovršim igru do lvl 50 + dungeon, neću moć više dobivati exp. Šteta, jer baš sam guštao u polaganoj igri, sad jurim prema kraju...

 

Igra je OGROMNA i PREDOBRA. atmosfera, priča, setting, questovi (čak i side quests dio) , baš guštam.

 

Vi kojima smeta pic**a dlaka nemojte igrat, ovo je D3 + grozan zoom, nemate šta vidjeti ovdje

 samo potvrdjuje cinjenicu da ljudi ovdje samo dodju hvalit igru,nema sanse da na ijednoj temi neko baci ikakvu kritiku na ikakvu igru.

odma drvlje  i kamenje,svima nam sve mora bit super.
pa neka vas. Super mi je kak ekipa veli nama koji pljujemo daj odrastite a zapravo ste vi ti koji trebaju odrasti jer ste doslovce VI ti novi klinci za koje su radjene te igre (kontroler,zoom,kauč,kežual, streamlineano iskustvo itd itd...)

 

komica

Nazivas ljude klincima jer uzivaju u igri. Koji si ti kurac da dolazis drugima solit pamet kaj valja a kaj nevalja? 

 

Kaj fali tocno kaucu i kezual gamingu? Neki od nas su davno prerasli te pizdarije sa hardcore gamingom i neki drugi prioriteti su u tu.

 

 

Komica je kad kljuse od 35g dode drugima.govorit kak kaj treba igrat i kako su u krivu. To je komica.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Diablo 4

Ja sam sad na Act V, lvl 43 druid. Nemam neku sinergiju u item-ima, štoviše neće mi dropati ni pojaviti se kod rastavljanja opreme kod Blacksmitha materijal da uopće stavljam Codex Power na iteme.

 

Uglavnom sam u žutoj opremi, treba mi "sto godina" da ubijem Act bossove, ali ide nekako.

 

Mislim da ću morati jako dobro razmisliti kako složiti lika da otključam WT3, ili prvo bar nafarmati nešto opreme.

 

A što se tiče levela, pretpostavljam da paragoni idu bez obzira da li ti otključao WT3 ili ne, ali nema Ancestral opreme ni Unique-a na WT1/2

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2023 15:46 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Ja ću samo dodati da ovaj Diablo, za sada, ima daleko najbolju atmosferu, najkompletniju priču, te između ostalog najviše mehanika do sada. Pod time čak ne mislim na konja, već na "dodge" koji je dodan, po prvi puta, i vrlo koristan. Mobovi, iako se kopiraju iz područja u područje (donekle barem), imaju svoje napade koji rade vulnerability, knockdown i slično, a koji se sa ispravnim timingom "dodge" može izbjegnut. Nikad prije nijedan Diablo nije imao to, i da je to jedino dodano, a korisno, već bi bila evolucija.

 

Setting, priča, količina detalja ubačenih u igru, unikatni NPC-evi, voiceacting, kako kvaliteta, tako i količina istoga su neuporedivi sa bilo kojim prijašnjim naslovom. Bossevi ne liče toliko na Diablo bosseve, više na "light" MMO bosseve sa 4-5 faza koje su slične, na World 2 i poprilično zahtjevne (barem za WW barbariana) za preživljavati.

 

Nakon dugo vremena guštam u Diablu... jer to i dalje jest "diablo" igra (iako se On u igri samo spominje). I dalje imamo napuhanih anđela, egoističnih antagonista, lijepi osvtr na crkvu, vjeru, ni po čemu sličnu katoličkoj i modernom poimanju iste , taman lore-a da nije zamorno, a da svuda ima "zgodnih" detaljčića za pročitati, u kratno, koga zanima. toliko "handcraftanih" detalja, djelova koji se ne recikliraju, ne ponavljaju... Imate na koji trenutak i tristram i njegovu sudbinu pokazanu, te pripadajuću glazbu koja se provlači od Diablo 1.

 

Po meni je igra pogođena 87/100 za sada, Na momente je zoom retardiran i nije u potpunosti jasno zašto je toliki - makar kad se gleda u mjerilu glavnog lika, to je 15ak metara na svaku stranu - koliko i može u akciji biti skoncentriran, I WILL grant you that. Vjerujem, ipak,  da su imali razlog i navikne se čovjek. U razgovorima sa NPC-evima ima smisla da dodatno zumiraju (a možete i ručno) da se vidi prekrasna posvečenost detaljima i sav trud uložen u igru. U world bossu je zoom out puno veći i igra tu ne šteka, tako da mogu samo zaključiti da je razlog isključivo balans, ili multiplayer komponenta i segmentiranje mapa.

Moj PC  
2 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Diablo 4
Kant kaže...
Rocinante2112 kaže...
Rhodin kaže...

Ja sam lvl 47 na act 4 (taman dovršio 3) . bio sam lvl 40 maltene na Act 1 , prva mapa, onda mi je netko rekao da ako ne dovršim igru do lvl 50 + dungeon, neću moć više dobivati exp. Šteta, jer baš sam guštao u polaganoj igri, sad jurim prema kraju...

 

Igra je OGROMNA i PREDOBRA. atmosfera, priča, setting, questovi (čak i side quests dio) , baš guštam.

 

Vi kojima smeta pic**a dlaka nemojte igrat, ovo je D3 + grozan zoom, nemate šta vidjeti ovdje

 samo potvrdjuje cinjenicu da ljudi ovdje samo dodju hvalit igru,nema sanse da na ijednoj temi neko baci ikakvu kritiku na ikakvu igru.

odma drvlje  i kamenje,svima nam sve mora bit super.
pa neka vas. Super mi je kak ekipa veli nama koji pljujemo daj odrastite a zapravo ste vi ti koji trebaju odrasti jer ste doslovce VI ti novi klinci za koje su radjene te igre (kontroler,zoom,kauč,kežual, streamlineano iskustvo itd itd...)

 

komica

 Dođeš u klan? 

 daj nemoj ga prcat. umirem 

14 godina
offline
Re: Diablo 4
SimeKZ kaže...
Rocinante2112 kaže...
Rhodin kaže...

Ja sam lvl 47 na act 4 (taman dovršio 3) . bio sam lvl 40 maltene na Act 1 , prva mapa, onda mi je netko rekao da ako ne dovršim igru do lvl 50 + dungeon, neću moć više dobivati exp. Šteta, jer baš sam guštao u polaganoj igri, sad jurim prema kraju...

 

Igra je OGROMNA i PREDOBRA. atmosfera, priča, setting, questovi (čak i side quests dio) , baš guštam.

 

Vi kojima smeta pic**a dlaka nemojte igrat, ovo je D3 + grozan zoom, nemate šta vidjeti ovdje

 samo potvrdjuje cinjenicu da ljudi ovdje samo dodju hvalit igru,nema sanse da na ijednoj temi neko baci ikakvu kritiku na ikakvu igru.

odma drvlje  i kamenje,svima nam sve mora bit super.
pa neka vas. Super mi je kak ekipa veli nama koji pljujemo daj odrastite a zapravo ste vi ti koji trebaju odrasti jer ste doslovce VI ti novi klinci za koje su radjene te igre (kontroler,zoom,kauč,kežual, streamlineano iskustvo itd itd...)

 

komica

Nazivas ljude klincima jer uzivaju u igri. Koji si ti kurac da dolazis drugima solit pamet kaj valja a kaj nevalja? 

 

Kaj fali tocno kaucu i kezual gamingu? Neki od nas su davno prerasli te pizdarije sa hardcore gamingom i neki drugi prioriteti su u tu.

 

 

Komica je kad kljuse od 35g dode drugima.govorit kak kaj treba igrat i kako su u krivu. To je komica.

 u sridu.
šlapa od skoro 40 koji očito nema drugih obaveza i prioriteta, čim mu je naveći problem u životu kežual gaming i konzole.
prosipa žuć jer nema para da kupi igru, bit će starci zatvorili pipu  (al nema veze, ionako je odlučio da igra ne valja) pa mora igrat staru FIFU sa modovima, valjda je fifa očito "vrhunac" gaminga ako je D4 konzolaško smeće.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
14 godina
offline
Diablo 4

on topic, evo ti par kritika kad već seruckaš da svi hvale (sorc 45lvl, započeo act III):

-glupost da ringovi i amuleti uzmaju po 2 slota u invent cijeli slot u inventoriju
-gemovi bi trebali imati svoj tab
-u nekim gradovima su trgovci malo pre daleko razmiješteni u odnosu na stash
-zašto nema stash u svakom gradu 

kao što vidiš, nije ništa toliko strašno da bi se trebao konstantno žaliti

jedna od rijetkih igri ove godine gdje je (early) launch prošao bez velikih problema (skoro ikakvih) ili gamebreaking bugova.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2023 18:17 (vrx).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
vrx kaže...

on topic, evo ti par kritika kad već seruckaš da svi hvale (sorc 45lvl, započeo act III):

-glupost da ringovi i amuleti uzmaju po 2 slota u inventoriju
-gemovi bi trebali imati svoj tab
-u nekim gradovima su trgovci malo pre daleko razmiješteni u odnosu na stash
-zašto nema stash u svakom gradu 

kao što vidiš, nije ništa toliko strašno da bi se trebao konstantno žaliti

jedna od rijetkih igri ove godine gdje je (early) launch prošao bez velikih problema (skoro ikakvih) ili gamebreaking bugova.

 Sve 4 navedene stvari su bile na popisu želja igraće zajednice već od prve Bete, ali Blizz je rekao, bar za sad, ne!

 

Tehnički gledano, svaki item zauzima jedan slot, pa tako i prsteni i amuleti, i gemovi, mali ispravak "netočnog" navoda, ali razumijem šta si mislio pod time

6 godina
offline
Diablo 4

Meni osobno PC igra godine

 

Dobro:

 

optimizacija kako spada i dolikuje pravom pc developeru, nastavak kvalitetnih optimizacija blizzard igara

 

PC igra koja radi na upaljacu

PC igra za koju ti ne treba racunalo od 2000 EUR

PC igra za koju ti ne treba graficka skuplja od 200 EUR

PC igra kojoj ne treba godinu dana patchiranja da bi radilo kako treba

PC igra koja ce se igrati deset ili vise godina, kao i verzije prije nje

PC igra koja pokazuje svim ljeninim developerima i izdavacima kako se radio PC igra u 2023. godina

I dalje najbolji develper story, music, voice acting, gameplay i cinematic kombinacije na PC-u

Ogromna mapa

Stara dobra Blizzardova "Easy to play, hard to master" filozofija i dalje zivi

 

Lose:

 

Predugo cekanje da pocne sezona

Prva Diablo igra koja nema Mac verziju

Za sada disbalans jakosti klasa, mozda end game to izbalansira

Za sada jednolicnost dungeona, mozda end game to popravi

 

Neutralno:

 

Cash shop - dok god nije P2W who cares

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...
vrx kaže...

on topic, evo ti par kritika kad već seruckaš da svi hvale (sorc 45lvl, započeo act III):

-glupost da ringovi i amuleti uzmaju po 2 slota u inventoriju
-gemovi bi trebali imati svoj tab
-u nekim gradovima su trgovci malo pre daleko razmiješteni u odnosu na stash
-zašto nema stash u svakom gradu 

kao što vidiš, nije ništa toliko strašno da bi se trebao konstantno žaliti

jedna od rijetkih igri ove godine gdje je (early) launch prošao bez velikih problema (skoro ikakvih) ili gamebreaking bugova.

 Sve 4 navedene stvari su bile na popisu želja igraće zajednice već od prve Bete, ali Blizz je rekao, bar za sad, ne!

 

Tehnički gledano, svaki item zauzima jedan slot, pa tako i prsteni i amuleti, i gemovi, mali ispravak "netočnog" navoda, ali razumijem šta si mislio pod time

jep, zajebao se, ali obzirom na oblik slota, to su zapravo dva slota u kamuflaži.
i dalje mi nije jasno što nisu mogli riješit da ringovi, amuleti, aspecti, bočice i sva ta bižuterija zauzima 1/2 slota.
shvaćam da ima manje inventory tetrisa na ovakav način ali nekako je ostala navika od prijašnjih nastavaka...

Edit: ispravio

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2023 18:16 (vrx).
9 godina
offline
Re: Diablo 4
Rhodin kaže...

Ja sam lvl 47 na act 4 (taman dovršio 3) . bio sam lvl 40 maltene na Act 1 , prva mapa, onda mi je netko rekao da ako ne dovršim igru do lvl 50 + dungeon, neću moć više dobivati exp. Šteta, jer baš sam guštao u polaganoj igri, sad jurim prema kraju...

 

Igra je OGROMNA i PREDOBRA. atmosfera, priča, setting, questovi (čak i side quests dio) , baš guštam.

 

Vi kojima smeta pic**a dlaka nemojte igrat, ovo je D3 + grozan zoom, nemate šta vidjeti ovdje

 

Potpisujem, Sorceror lvl41 i samo act I, ma istrazivati se ima ohoohoo... sad krenio novi lik barbar, samo radi kampanje, i s njim na Act II, lvl 16, samo jurim ... koliko stignem - predugo traje kampanja, puno toga za odgledati, 

manje bugova primjecujem, kao da se dosta popravilo, danas nijednom nije zapeo u igri, ali mi nesto fali, ma sve je super i grafika i prica, ali ono nesto mi nedostaje, jos neznam sto. Ali je igram :?)

16 godina
offline
Re: Diablo 4
Igra ima mana i to dosta (nadam se popravcima za većinu tih QOL pizdarija), ali je takav “love letter” igračima od Blizzarda da je to čudo.

Nije ničiji problem kaj si ti nadrkani i kiseli klipan, to sam sa sobom sredi.

Sportski pozdravi!
5 godina
offline
Diablo 4

Buduci da nemam puno vremena moguce da necu ni zavrsiti do prve sezone, ali nekako mi se bas sve cita te ne zelim nikuda letiti/zuriti.

I da. Nije mi zao sto sam kupio. Lako moguce da cu placati i sezone (battle pass). Jos samo odvagati koji. 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 4

Jedan drugi pogled na igru:

 

Zanimljivo ....  vrijedi pogledati...tko nije kupio :)

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...

komentari i downvoteovi samo potvrdili situaciju :)
Nazivam vas klincima jer vas je jos uvijek lako kupit djecjim forama.

A o čitanju s razumijevanjem necu ni počinjat, vjerojatno jedina knjiga koju je vecina procitala od korica do korica je neka slikovnica...

Doslovce napišeš argument kako D2 ima više opcija što se buildova tiče i napišeš zasto : alokacija stat pointova manualna i 8 slotova za spell,da bi ti neki tam papan odgovorio doslovce post ispod kak to nije tak.

Forumom vlada doslovce jednoumlje, pa pobogu top 10 tema su krševi od igara. Svi moramo volit iste stvari,inače armija downvotera dolazi jer je neko slucajno napiso argument ili izrazio zabrinutost za voljeni serijal igre ili nesto trece. Sve moramo prihvatit sa hvalospjevima

Žalost.

 

 

 komentari i downvote su zato što se ponašaš kao razmaženo derište i cviliš na svakom koraku.
da, shvatili smo, ne svidja ti se d4. super.
onda gas, slobodan si otići na neku drugu temu jer si naporan. idi igrat d2.


I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...

komentari i downvoteovi samo potvrdili situaciju :)
Nazivam vas klincima jer vas je jos uvijek lako kupit djecjim forama.

A o čitanju s razumijevanjem necu ni počinjat, vjerojatno jedina knjiga koju je vecina procitala od korica do korica je neka slikovnica...

Doslovce napišeš argument kako D2 ima više opcija što se buildova tiče i napišeš zasto : alokacija stat pointova manualna i 8 slotova za spell,da bi ti neki tam papan odgovorio doslovce post ispod kak to nije tak.

Forumom vlada doslovce jednoumlje, pa pobogu top 10 tema su krševi od igara. Svi moramo volit iste stvari,inače armija downvotera dolazi jer je neko slucajno napiso argument ili izrazio zabrinutost za voljeni serijal igre ili nesto trece. Sve moramo prihvatit sa hvalospjevima

Žalost.

 

 

Kolega, sto tebe ljuti ? 

Eto ja nisam klinac a i mnogi od nas pa eto uzivamo u igri.. Zasto ? Pa realno sretan sam jer dugo nisam igrao naslov s ovakvim uzitkom i znam da je to igra koju cu igrati iducih nekoliko godina, zato sam sretan.

 

 Npr, ja nisam pogledao niti jedan review, niti dobar niti loš, gledao sam kod bete. Cak niti build nisam kopirao vec radim nesto svoje itd... Pokušavam izvuci sam svoje zakljucke bez da mi itko namece sto ja moram i kako moram

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2023 7:54 (toxic).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Par dojmova za vikend (lvl 58 sorc SC, lvl 30 rogue SC):

 

- Za početak, gejm je brutalan i ogroman (story je cirka jedna trećina mape)! Definitivno nešto što ću igrati duže vremena.

- Cinematic team je opet napravio nenormalan posao i pogotovo zadnji akt je nešto što se pamti.

- Story je ok, ali nekako blesav u par pogleda (što neću sada spojlati jer je rano).

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
vrx kaže...
Rocinante2112 kaže...

komentari i downvoteovi samo potvrdili situaciju :)
Nazivam vas klincima jer vas je jos uvijek lako kupit djecjim forama.

A o čitanju s razumijevanjem necu ni počinjat, vjerojatno jedina knjiga koju je vecina procitala od korica do korica je neka slikovnica...

Doslovce napišeš argument kako D2 ima više opcija što se buildova tiče i napišeš zasto : alokacija stat pointova manualna i 8 slotova za spell,da bi ti neki tam papan odgovorio doslovce post ispod kak to nije tak.

Forumom vlada doslovce jednoumlje, pa pobogu top 10 tema su krševi od igara. Svi moramo volit iste stvari,inače armija downvotera dolazi jer je neko slucajno napiso argument ili izrazio zabrinutost za voljeni serijal igre ili nesto trece. Sve moramo prihvatit sa hvalospjevima

Žalost.

 

 

 komentari i downvote su zato što se ponašaš kao razmaženo derište i cviliš na svakom koraku.
da, shvatili smo, ne svidja ti se d4. super.
onda gas, slobodan si otići na neku drugu temu jer si naporan. idi igrat d2.


 to ti ja pričam,znaci kad imamo nešto loše za rec o bilo kojoj igri najbolje bi bilo da produzimo dalje? znaci ove sve teme sluze samo za reklamiranje igara i za hvalospjeve.

I kad napises neki argument tipa da DIABLO ima jako repetitivan i nepostojec content (koji su ljudi u prvom danu rijesili) dobijes odogovor tipa: JA U IGRI UZIVAM I KOG BOLI QRAC šta neko drugi misli.
Ko je tu dijete covjece dragi? A ostali takodjer,na argumente vezane za igru odgovaraju sa osobnim stvarima, nit znaju kolko godina imam,nit znaju cim se bavim,koliko novaca imam i koliko vremena imam. To je iznimno dječje,umjesto da se raspravlja o igri na konstruktivan način ekipa sam zakopa sve što nevalja ko noj glavu u pijesak.
Jebeš takav ''forum''

6 godina
offline
Diablo 4

jedno pitanje, da li mi je nuzno prvo obavljati main questove? 

 

ja idem uokolo cistim sve sto se moze, radim side questove pa tek kada primjetim da nemam nista e onda odem na neki main quest. 

 

nebih zelio zuriti sa pricom ... netko je napisao negdje da se mora raditi main quest prvo jer se kasnije ne dobija XP ?! 

 

hvala. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Učite od Rocinantea, svaka mu ko u Njegoša!

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
mrsmith kaže...

Par dojmova za vikend (lvl 58 sorc SC, lvl 30 rogue SC):

 

- Za početak, gejm je brutalan i ogroman (story je cirka jedna trećina mape)! Definitivno nešto što ću igrati duže vremena.

- Cinematic team je opet napravio nenormalan posao i pogotovo zadnji akt je nešto što se pamti.

- Story je ok, ali nekako blesav u par pogleda (što neću sada spojlati jer je rano).

 Baš sam ovo krenuo pisati.

Sinoć kasno sam završio priču i Confessora ubio na W2.

 

Naježio sam se od animacija... ne znam zašto ne naprave film, bio bi bolji od 99% smeća što danas gledamo. Znam da su izuzetno skupe, ali u ovakvu igru su ubacili 25 minuta animacija, do punog filma je još 2 puta toliko.

 

Jedan od svjetlih primjera, cijela priča, animacije, SVE! Ne sjećam se nedavno ovoliko dobre priče. Malo jesu zabrazdili kroz kampanju sa "fetch" questovima, malo jeftinijim dijalozima na momente, ubacivanjem "jako važnih likova" koje vidimo na sekundu i onda više ne, ali opet, ovo je aRPG, ne film, moralo se desiti.

Ima i fetch questova, ne mogu tvrditi, ali sve kad se zbroji i oduzme, izvrsna kampanja, relativno ok povezivanje sa (nekim) likovima itd. 100 kopalja iznad ostalih Diablo igri, lijepi setting za ekspanziju, nije na razini cRPG, ali već liči na to, ali animacije.... Cinematic tim može biti izdvojen u filmski studio.

7 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...




 to ti ja pričam,znaci kad imamo nešto loše za rec o bilo kojoj igri najbolje bi bilo da produzimo dalje? znaci ove sve teme sluze samo za reklamiranje igara i za hvalospjeve.

I kad napises neki argument tipa da DIABLO ima jako repetitivan i nepostojec content (koji su ljudi u prvom danu rijesili) dobijes odogovor tipa: JA U IGRI UZIVAM I KOG BOLI QRAC šta neko drugi misli.
Ko je tu dijete covjece dragi? A ostali takodjer,na argumente vezane za igru odgovaraju sa osobnim stvarima, nit znaju kolko godina imam,nit znaju cim se bavim,koliko novaca imam i koliko vremena imam. To je iznimno dječje,umjesto da se raspravlja o igri na konstruktivan način ekipa sam zakopa sve što nevalja ko noj glavu u pijesak.
Jebeš takav ''forum''

pa u biti da. 

 

jer si to sve rekao vec 100 puta, pa konstantno pisanje jedno te istoga je nekonstruktivno baljezganje frustriranog forum trola

 

meni je jasno da se nekome neka igra ne svida, kada je proba, ali ti koliko sam shvatio uopce nisi igrao igru, vec si gledao kako drugi igraju i na temelju toga donosis zakljucak da je tebi igra smece, ok aj nek je

 

ako u neekoj temi imas 80% ljudi kojima je igra nesto najbolje sto su igrali u zadnjih nekoliko godina, a tebi je igra nesto najgore sto si vidio (posto nisi igrao) u zadnjih nekoliko godina, onda je problem u tebi i tvome ukusu, a ne u igri

 

rekao si sto si mislio reci, oni koji igru igraju ili su igrali se ne slazu ili slazu sa tobom, i to je to

 

konstruktiivno te savjetujeem da produzis dalje ili da odigras igru bar do lvl 50 i onda se vratis i napises sve sto tebi nije bilo dobro, i onda ce netko s tobom konstruktvino pisati, ako mu se bude dalo

 

ako nemas nista novoga za reci, lijepo bih te zamolio da ne pises nesto sto si vec napisao

 

bok

 

12 godina
offline
Diablo 4

brojim "sitno" do sutrasnjeg launcha za nas siromahe. al jos nisam odabrao sta cu igrat. ima neki build za rogue da je neka multishot for ko u d3 sta ima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4

Rouge je OP tako da slazi svoj build kako god hoces, nemos falit s nicim

Potpis:
12 godina
offline
Re: Diablo 4
X3M kaže...
Rocinante2112 kaže...




 to ti ja pričam,znaci kad imamo nešto loše za rec o bilo kojoj igri najbolje bi bilo da produzimo dalje? znaci ove sve teme sluze samo za reklamiranje igara i za hvalospjeve.

I kad napises neki argument tipa da DIABLO ima jako repetitivan i nepostojec content (koji su ljudi u prvom danu rijesili) dobijes odogovor tipa: JA U IGRI UZIVAM I KOG BOLI QRAC šta neko drugi misli.
Ko je tu dijete covjece dragi? A ostali takodjer,na argumente vezane za igru odgovaraju sa osobnim stvarima, nit znaju kolko godina imam,nit znaju cim se bavim,koliko novaca imam i koliko vremena imam. To je iznimno dječje,umjesto da se raspravlja o igri na konstruktivan način ekipa sam zakopa sve što nevalja ko noj glavu u pijesak.
Jebeš takav ''forum''

pa u biti da. 

 

jer si to sve rekao vec 100 puta, pa konstantno pisanje jedno te istoga je nekonstruktivno baljezganje frustriranog forum trola

 

meni je jasno da se nekome neka igra ne svida, kada je proba, ali ti koliko sam shvatio uopce nisi igrao igru, vec si gledao kako drugi igraju i na temelju toga donosis zakljucak da je tebi igra smece, ok aj nek je

 

ako u neekoj temi imas 80% ljudi kojima je igra nesto najbolje sto su igrali u zadnjih nekoliko godina, a tebi je igra nesto najgore sto si vidio (posto nisi igrao) u zadnjih nekoliko godina, onda je problem u tebi i tvome ukusu, a ne u igri

 

rekao si sto si mislio reci, oni koji igru igraju ili su igrali se ne slazu ili slazu sa tobom, i to je to

 

konstruktiivno te savjetujeem da produzis dalje ili da odigras igru bar do lvl 50 i onda se vratis i napises sve sto tebi nije bilo dobro, i onda ce netko s tobom konstruktvino pisati, ako mu se bude dalo

 

ako nemas nista novoga za reci, lijepo bih te zamolio da ne pises nesto sto si vec napisao

 

bok

 

 krivo si ti shvatio,igrao sam betu. i 80% ljudi ovdje vjeruje da je skyrim dobra igra a smece je. jel moram i ja mislit da je to top topova? Poanta sveg ovog je da se na nijednoj temi nesmije nišpta loše napisati jer te odma pojedu. Uvijek isti komentar,šta si tu došo pisat kak nes ne valja? a di cu neg na temi koja sluzi kao rasprava za doticnu igru? Evo mogu i ja neku lijepu napisati o D4. Super su je optimizirali. Tu im moram skinut kapu. I cinematicsi kako kolege kazu su top topova. Mene više muči gameplay loop koji je stvarno repetitivan,reciklaza bosseva na svakom koraku, jako mali broj razlicitih miniona za krknut,jako mali broj world bosseva i nepostojeci endgame. Dungeone da ne spominjem. Za nešto što košta 70 eura i nakon tjedan dana ti dosadi (a budimo realni hoce) treba bacit kritiku zar ne? Mozda kad dodje prvi DLC pa ga dignu za koju ocjenu kao i D3...

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice