Diablo 4

poruka: 1.934
|
čitano: 504.259
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Campfire chat 29.2
Navodno se vracaju neke od omiljenih vampiric powersa kao sto je Metamorphosis, u obliku unique itema.
Najavljuje se gauntlet i leaderboards, a mozda nesto i malo kazu o novoj itemizaciji koja nas ceka u sezoni 4
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4

Nakon što sam na Sorcerer odradio upgrade glyphova na lvl 21 i solo išamarao Duriela,

više me ništa ne zanima u D4 do sljedeće sezone.

Prebacio sam se na Last Epoch i s time ću se zabavljati neko vrijeme.

Tigar Krezumica
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Campfire chat 29.2
Navodno se vracaju neke od omiljenih vampiric powersa kao sto je Metamorphosis, u obliku unique itema.
Najavljuje se gauntlet i leaderboards, a mozda nesto i malo kazu o novoj itemizaciji koja nas ceka u sezoni 4

 

S ovim "campfire chatovima" me podsjecaju na indie studija gdje se svasta kaze, a dobije se jedno veliko nista.

Itemizaciju su trebali vec srediti s ovom sezonom pa se baciti na ostale probleme. Imam osjecaj da preskacem i slijedecu sezonu.

Ali meni je jedna stvar zanimljiva. Toliko je ljudi nezadovoljno igricom i pljuje se po forumima naveliko i opet ju igraju.

Sada, ili se radi o teskim sadomazohistima ili se tu radi o mozda jos i nekom tezem psihickom problemu.

Generalno bli$$ard vidi koliko igraca igra i koliko zaradjuju po sezoni i sigurno nece zuriti s promjenama, ako su im brojke u redu. A ocigledno da jesu, jer drugacije ne mogu objasniti ovakvu sezonu koja je skrpana kao preko one stvari.

15 godina
offline
Diablo 4

ovo mi je najbolji video gdje čovjek priča o itemizaciji i kako je treba napraviti ispravno

Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4

Jučer je bio novi Campfire chat. Novi patch navodno idući utorak. Charge na Barbu neće nerfati, na Rogue-u neke stvari nerfaju ali buffaju druge, pa... Ostale klase, onako, meh (svugdje neki buff, ali eto). Dolazi onda i Gauntlet u utorak.

 

Video:

 

Patch notes, navodno danas, kasnije, tokom dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Diablo 4
SamoPitam3 kaže...
Horned Reaer kaže...
Campfire chat 29.2
Navodno se vracaju neke od omiljenih vampiric powersa kao sto je Metamorphosis, u obliku unique itema.
Najavljuje se gauntlet i leaderboards, a mozda nesto i malo kazu o novoj itemizaciji koja nas ceka u sezoni 4

 

S ovim "campfire chatovima" me podsjecaju na indie studija gdje se svasta kaze, a dobije se jedno veliko nista.

Itemizaciju su trebali vec srediti s ovom sezonom pa se baciti na ostale probleme. Imam osjecaj da preskacem i slijedecu sezonu.

Ali meni je jedna stvar zanimljiva. Toliko je ljudi nezadovoljno igricom i pljuje se po forumima naveliko i opet ju igraju.

Sada, ili se radi o teskim sadomazohistima ili se tu radi o mozda jos i nekom tezem psihickom problemu.

Generalno bli$$ard vidi koliko igraca igra i koliko zaradjuju po sezoni i sigurno nece zuriti s promjenama, ako su im brojke u redu. A ocigledno da jesu, jer drugacije ne mogu objasniti ovakvu sezonu koja je skrpana kao preko one stvari.

 Blizzard publika je posebna u smislu Stockholmskog sindroma. Iskreno stoput mi je bolje nakon sto sam napokon nakon 20 god maknuo njihov launcher i sve igre s kompa nakon Diablo 4 faila.

 

I sto se tice brojki, iskreno mislim da nisu nimalo u redu, s obzirom da je igra vrlo brzo zavrsila na rasprodaji, te je gotovo stalno 30-40% off, dosla na Steam, dolazi na GamePass... sve ovo meni izgledaju kao potezi ocajnika, da imaju dovoljno igraca ne bi isli u tom smjeru...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
online
Diablo 4

Evo update-ani patch notes (1.3.3 Build #50570) - možda najbitnije da se vraćaju Vampiric Powers u vidu itema/aspecta:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23964909/diablo-iv-patch-notes

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...

Jučer je bio novi Campfire chat. Novi patch navodno idući utorak. Charge na Barbu neće nerfati, na Rogue-u neke stvari nerfaju ali buffaju druge, pa... Ostale klase, onako, meh (svugdje neki buff, ali eto). Dolazi onda i Gauntlet u utorak.

 

Video:

 

Patch notes, navodno danas, kasnije, tokom dana.

campfire chat je bio poprilicno mlohav. pogotovo komentiranje gauntleta koji se sam po sebi besmislen. jedino sta je dobro od svega toga je najava ptr-a.

 

cekam S4 campfire chat da vidim sta donosi nova sezona.

It is not who you are, it is who you know.
11 godina
offline
Diablo 4

Gauntlet 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Timo kaže...

Gauntlet 

 

pa znalo se odavno da ce gauntlet bit sranje. pitanje je samo koliko ce sranje bit. 

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
online
Diablo 4

Ja planiram odigrat tjedan/dva svaku sezonu, tako da odradim Season Journey.

 

Ako poprave endgame u smislu da će biti više solo friendly, onda mogu farmati, ali ovako mi se baš i ne da.

 

Iako, spominju se u dugoročnim planovima raid-ovi, tako da imam dojam da će igru sve više gurati u "only" multiplayer friendly. Šteta

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...

Ja planiram odigrat tjedan/dva svaku sezonu, tako da odradim Season Journey.

 

Ako poprave endgame u smislu da će biti više solo friendly, onda mogu farmati, ali ovako mi se baš i ne da.

 

Iako, spominju se u dugoročnim planovima raid-ovi, tako da imam dojam da će igru sve više gurati u "only" multiplayer friendly. Šteta

ako bi cak i gurali raidove (sto je po meni totalna glupost) prvo trebaju sredit social component u igri. clan management je ocajan.

druga stvar vezana za raidove je balance issue. sve dok hota barb radi retardirani damage, to se nece dogodit. a onda ce ljudi koji su igrali hotu pizdit nakon nerfa tako da... ajmo jovo nanovo, nista cudno. no, s obzirom da barbarian ima 4 weapon slots, tesko ce ga balansirat osim ako ne limitiraju neke stvari, tip 50% manji gain na imprinted aspects on barbarian weapons il tako nesto.

treci problem je build viability. opet ce se dogodit ista kao i u gauntletu, a to je da ce meta za raidove bit jedan jedini build, odnosno onaj koji imaj najveci damage output. ako kao papiga ponavljas da ti cilj "every build is viable" al onda dajes content koji govori drugacije ocito da to nije cilj.

 

svakako me igra zanima al ako vidim opet isti duriel farm ko S2/S3, dobro cu promislit sta i kako. 

 

 

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
online
Diablo 4

Ma da, da bar ima party finder za Duriela (tj. content tog tipa), to bi bilo super.

 

Mislim, kad smo već Always Online, u Immortalu ako si došao do Dungeona, prvo nisi ni mogao solo na većim težinama (to su tek kasnije ukinuli), ali ti je automatski punilo/nudilo party.

 

Za always online/MMO style igru u D4 previše toga jednostavno još fali.

 

A žalosno, animacije, svijet, borbe su po meni jako dobro odrađeni.

 

Dođe, mi da se u S4 levelam kroz kampanju, jer mi je bila toliko dobra, već skoro zaboravio na nju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2024 14:38 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 4

Odigra san kampanju 2 puta, SC i HC i mislin da više neću nikad jer ono, nije ovo tip igre kojoj leži vrijednost u priči. S3 je razočaranje, triba izdrzat da taj cycle prođe, a na njihovom mistu bi uopće presta radit ikakve balance change na S3 i maks se fokusira na S4. Def bi tribali poboljšat taj socijalni aspekt da se brže i lakše nađe party, poradit na guild opcijama.Dodat kojeg WB jer na tu temu nisu od launcha napravili ništa, možda napravit Uber Wb jer ovo nema smisla prosječan WB raid na WT4 traje 1.3 sekunde. Obvezno dodat više farming opcija, loot filter, dati na vrijednosti zlatu jer realno ne služi ničemu u endgameu osim povremenom repairu. Ja bi čak čisto iz moje perspektive doda permaboost movement speed 10-15% necru, i obvezan revamp nekih buildova jer je po meni debilno da su top buidovi na launchu i dalje top buildovi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4

@TKScump

 

Sa ovim patch-om su presložili pasive, tako da imaš 12% (manje više badava) MS boost za Necro-a:

Passives

  • Death’s Approach (name changed from Death's Reach)
    • Previous: You deal 4%[x] increased damage to Distance enemies.
    • New: Gain 4/8/12% Movement Speed.
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...

Ma da, da bar ima party finder za Duriela (tj. content tog tipa), to bi bilo super.

 

Mislim, kad smo već Always Online, u Immortalu ako si došao do Dungeona, prvo nisi ni mogao solo na većim težinama (to su tek kasnije ukinuli), ali ti je automatski punilo/nudilo party.

 

Za always online/MMO style igru u D4 previše toga jednostavno još fali.

 

A žalosno, animacije, svijet, borbe su po meni jako dobro odrađeni.

 

Dođe, mi da se u S4 levelam kroz kampanju, jer mi je bila toliko dobra, već skoro zaboravio na nju.

party finder ne bi rijesio problem duriela. usudim se rec da nije niti potreban. glavni problem duriela su materijali.

 

osogbno mogu nafarmat 50 steel u 3 sata ali samo ako koristim dva lika. dakle, jedan lik odradi helltide u 25 minuta, drugi odradi isti u 25 min, sta znaci da sam upavo nafarmao 20 living steel. pretpostavka je da se radi o podrucju koje ima samo dva steel chests, al isto dode i za podrucje sa 3 chesta. kako god okrenes, svakako je racunica ista. to bi znacilo da 3 sata samo farmas living steel bez materijala za mucus eggs. a za eggs, to niti ne znam koliko bi mi vremena uzelo, al ajmo rec da je to nekih 2 sata. ukupno, za 5 rotacija (dakle 10 eggs, 10 shards) treba ti 5 sati, i to je recimo neka optimisticna cifra. ja sam duriel proslu sezonu odradio nesto manje od 1000 runnova jer eto, to je bila cijena za dobit ubere koje sam trebao da bi prestao igrati cim sam ih dobio jer je AoZ bio sranje. i onda vidim opet u S3 na campfire chatu prije pocetka sezona opet duriel farm. sva ekipa u klanu koji su blasteri su rekli sorry, ne hvala, odje8ite u skokovima. 

 

problem duriela moze se rijesit na puno nacina, medutim blizzardu je u interesu da ljudi dulje igraju. ja sam nikad brze zavrsio sezonu, mislim u tri tjedna sa dva lika. cak prvi tjedan nisam niti bio kuci, bio sam na putu. prema tome, moraju nekako rastegnuti igru, a kako drugacije nego sa ovim uber itemima.

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
online
Diablo 4

Nema se tu šta više igrati nakon što se dogura na lvl 100.

Ja sam i u ovoj sezoni izlevelirao 2 chara (Necro i Sorc) i to je od mene to do sljedeće sezone.

Kupio Last Epoch i pomalo se zabavljam s time, a i Wolcen kupio prekjučer za 6,99€ i baš guštam.

Kad mi to do*izdi, uvijek mogu ponovo zaigrati TQ i Grim Dawn, tako da se s Diablom ne opterećujem previše.

Igrati ću samo sezone sa jednim, eventualno 2 chara do lvl 100 i onda rotacija na neki drugi ARPG.

A, ovo sa LB u D4 je živi smijeh, ono baš mi je tako bitno jesam li uopće na LB i koji sam po redu.

Ono, *ebe mi se živo, bolje popit koje 

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 4

Well said.

 

E javi kakvi su ti WOLCEN I LAST EPOCH.

 

D4 ni meni nema neki faktor za vise prelazsks trenutno.

Kampanja jako dobra inace.

maximum effort
15 godina
online
Diablo 4

Bio je patch 1.3.4 noćas (uglavnom bug fixevi):

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23964909/diablo-iv-patch-notes

 

Navodno idući tjedan bude dev stream koji će govoriti o PTR-u za S4.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Evo update o sezoni 4 i ptr-u.
Biti ce opet taj takozvani campfire chat i ovo im je za mene zadnja sansa da naprave nesto u vezi te igre i itemizacije da ne odustanem od igre. Kazu ovako


Get your first glimpse at sweeping changes coming to Diablo IV. On March 20, at 11 a.m. PDT, join community director Adam Fletcher, associate game designer Charles Dunn, lead live class designer Adam Jackson, and associate game director Joe Piepiora as they detail the massive itemization changes coming to Season 4. We’ll discuss how Affixes, item stats, the Codex of Power, and new in-game systems will change the way you slay and loot across both Seasonal and Eternal Realms. Additionally, there’ll be much more to share in the Campfire Chat for your first look at Season 4!
Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4

20.3. novi Campfire chat:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24074996/tune-in-to-our-next-campfire-chat-public-test-realm-revealed

 

Najavit će datum za PTR, te dati naznake o novoj itemizaciji.

 

EDIT:

Sorry, vidim da je to spomenuto u postu prije mojeg.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2024 23:33 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...

20.3. novi Campfire chat:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24074996/tune-in-to-our-next-campfire-chat-public-test-realm-revealed

 

Najavit će datum za PTR, te dati naznake o novoj itemizaciji.

 

EDIT:

Sorry, vidim da je to spomenuto u postu prije mojeg.

koliko sam imao priliku cuti iz raznih izvora, vecinom nesluzbeno s obzirom da su ljudi pod NDA, promjene u itemizaciji nece bit neka velika revolucija

vise me zanima endgame.

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Odakle ti taj leak da nece biti nekih vecih promjena na itemizaciji? Jel to provjereno ili se samo nagadja?
Intel 80286
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Pa nije baš ni da očekujem revoluciju. Vjerojatno će grupirati slične affixe u jedan. U tom smjeru su išle najave.

Sigurno neće od nule kretati i mijenjati sve statove, affixe i matematiku iza njih.

Što točno očekujete?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Ne znam sta sad mogu napraviti na poatojecu itemizaciju lakve promjene!! Trebalo bi sve iz pocetka raditi sa bi valjalo
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Diablo 4
Hexfire kaže...
Pa nije baš ni da očekujem revoluciju. Vjerojatno će grupirati slične affixe u jedan. U tom smjeru su išle najave.

Sigurno neće od nule kretati i mijenjati sve statove, affixe i matematiku iza njih.

Što točno očekujete?

 Vjerojatno to. Strpati ce ih nekoliko u jedno. A dobro, ipak je igrica izasla prije 3 mjeseca pa nisu imali vise vremena da to srede...

Ove njihove "logorske vatre" me podsjecaju na ono kada se lopovi i krimanalci okupe u filmovma oko "logorske vatre" i pricaju bajke. To su preuzeli iz ovih znj studija, ali njima to mogu oprostiti. Ova gamad ima para i laze debelo. Od mene nisu dobili nista ove sezone, a, ako ne naprave nesto, nece biti nista ni u slijedecoj.

16 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Odakle ti taj leak da nece biti nekih vecih promjena na itemizaciji? Jel to provjereno ili se samo nagadja?

streameri su vidjeli itemization i ne smiju govoriti o tome. medutim, netko od njih je rekao (mislim DarthMicrotransaction) da su promjene ok, al nista extra/revolucionarno

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
online
Diablo 4

Pa dobro, ako strpaju sav damage to crowded, blinded, frozen, ponedjeljkom, dok se spotakneš u jednu vrstu damage-a, to bi već smanjilo roll-ove i bit će lakše dobiti koliko toliko pristojan item.

 

Također, oprema defanzivne prirode (chest/pants), npr, ako im se maknu neki offensive roll-ovi bi isto mogla biti lakša za rolanje. Sumnjam da će strpati Damage reduction to close/far enemies strpati u jedan koš, vidjet ćemo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 4
Vidim da se apominje last epoch u zadnjih par stranica, kupio sam i odmah vratio pare. Igra ne radi, serveri im crkavaju, i na releaseu a i dan danas. Da ne spominjem da je u unity engine-u napravljena. Ovo se isplati kupiti za godinu dana ili ranije kad uloze u servere i kad proradi igra, usput ce i cijena pasti.

Za d4, puno vas pise da dodes na 100 i nemas sta raditi. Ja sam dosao do 80 u aktualnoj sezoni i nemam sta raditi. Jedino sto imas za raditi je ganjati nijansu bolje iteme ( govorimo o par posto boljem itemu ) te mozda koji uber. A to mi nije zanimljivo niti zabavno tako da sam odustao za sada.
Vidim da se trude jer zele zadrzat player base da zarade na expanziji ali tragicno je gledati koliko failaju svaki puta. Razmisljam o tome da se vratim na d3 i da se gustam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Diablo 4
Ficho29052014 kaže...
Vidim da se apominje last epoch u zadnjih par stranica, kupio sam i odmah vratio pare. Igra ne radi, serveri im crkavaju, i na releaseu a i dan danas. Da ne spominjem da je u unity engine-u napravljena. Ovo se isplati kupiti za godinu dana ili ranije kad uloze u servere i kad proradi igra, usput ce i cijena pasti.

Za d4, puno vas pise da dodes na 100 i nemas sta raditi. Ja sam dosao do 80 u aktualnoj sezoni i nemam sta raditi. Jedino sto imas za raditi je ganjati nijansu bolje iteme ( govorimo o par posto boljem itemu ) te mozda koji uber. A to mi nije zanimljivo niti zabavno tako da sam odustao za sada.
Vidim da se trude jer zele zadrzat player base da zarade na expanziji ali tragicno je gledati koliko failaju svaki puta. Razmisljam o tome da se vratim na d3 i da se gustam.

?. Od 2 dana nakone releasea do danas nisam imao problema sa serverima! a imam 5 likova iznad lvla 70.

 

Sorry

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice