Call of Duty: Ghosts

poruka: 988
|
čitano: 254.036
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Call of Duty: Ghosts

Bro Team : Ghosts

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Ghosts

Evo jedan link sa steam pa samo da se malo prisjetite kako rade ovu igru http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=198137553

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Ghosts

Može mala pomoć sa SP neznan kako proć ovo

pobija san ih stotinu al ne vidin izlaza ovi moj samo stoji i puca.

Šta da radin pomagajte

nicky.sl
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
nicky.sl kaže...

Može mala pomoć sa SP neznan kako proć ovo

pobija san ih stotinu al ne vidin izlaza ovi moj samo stoji i puca.

Šta da radin pomagajte

moraš sići dolje...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
nicky.sl kaže...

Može mala pomoć sa SP neznan kako proć ovo

pobija san ih stotinu al ne vidin izlaza ovi moj samo stoji i puca.

Šta da radin pomagajte

Omg {#}

10 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
ibme74 kaže...
nicky.sl kaže...

Može mala pomoć sa SP neznan kako proć ovo

pobija san ih stotinu al ne vidin izlaza ovi moj samo stoji i puca.

Šta da radin pomagajte

moraš sići dolje...

Siša sam dolje i pobija ih stotinu i čim prođem isprid auta gotovo nešto me pokosi a ne vidin šta, a onaj moj samo stoji kraj

kontejnera i puca

nicky.sl
13 godina
odjavljen
offline
Call of Duty: Ghosts

E ljudi sta ghost uopce nema one in the chamber mod?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Dino.Randic kaže...

E ljudi sta ghost uopce nema one in the chamber mod?

Nema taj mod ...

 

Nema ni anticheat implementiran, nema ni server browser, nema FoV slider(65 max), nema ni fps unlocker, nema konzolu, nema fina podesavanja za audio, misa itd.

 

Ali zato ima dx11 only, 6 GB  ram za pokrenit igru(sad je patchirano na 4 ) i ostale zahtjeve kao da je next gen, a u biti je grafika jako losa i ekipa koja je igrala CoD radi malih sistemskih zahtjeva ni to ne moze vise..

 

Online ima par tisuca igraca max sto je za  igru koja je izasla prije mjesec dana najbolji pokazatelj sto se dogada sa CoD serijalom.

 

RIP

BE HAPPY xD : )
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Joe Cooker kaže...

Nema taj mod ...

 

Nema ni anticheat implementiran, nema ni server browser, nema FoV slider(65 max), nema ni fps unlocker, nema konzolu, nema fina podesavanja za audio, misa itd.

 

Ali zato ima dx11 only, 6 GB  ram za pokrenit igru(sad je patchirano na 4 ) i ostale zahtjeve kao da je next gen, a u biti je grafika jako losa i ekipa koja je igrala CoD radi malih sistemskih zahtjeva ni to ne moze vise..

 

Online ima par tisuca igraca max sto je za  igru koja je izasla prije mjesec dana najbolji pokazatelj sto se dogada sa CoD serijalom.

 

RIP

 

Ajde priznaj, svi znamo koji je najveci problem....

...

...

...

pas te ne voli?

 

{#}

 

13 godina
offline
Call of Duty: Ghosts

Jel igra tko ovo?{#}

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Joe Cooker kaže...

 

 

Nema ni anticheat implementiran

Probaj cheatat onda, pa javi za tjedan dana šta ima.

fila2208 kaže...

Jel igra tko ovo?{#}

Igram ja..

10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Ghosts

Samo me zanima jel se ikako isplati ovo kupovat pored bf4? Naviko sam na cod i svida mi se jel je brz i nisu toliko velike mape ko u battlefieldu. Igrao sam nesto malo bf4 kad je bila open beta i bilo mi je cudno naravno, pogotovo zbog tih velikih mapa (bar mi se tako cini naspram coda). Jel se isplati mjenjat navike i uzet bf? Svako misljenje i savjet su dobro dosli :) 

Kad smo vec kod toga :D

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts

nikako ne.

 

zasto? a ima tu par stranica postova

 

ako i volis cqb i arena shooter bez problema ces dobiti to u BF4 sa domination ili TDM modom s 64 igrača (par puta više nego što cod ikad moze imat),doslovce se spawnas i imaš na što pcuat

 

štoviše s 64 cak i na OOOOOGromnoj mapi na conquestu iams akcije ama bas uvijek. gdje god se spawnas

 

 

 

da nepricamo kolko više customizacije ima bf,ljepšu grafiku,destrukciju,vozila i više game modova...tako da ako ti i dosadi ovaj ''klasicni'' moderni fps uvijek imas nesto na šta se mos oslonit.

 

u codu nemas

cod je nazalost ...cod

13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Kako prepoznati fanboya; part 1.
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts

actually nije istina.

 

fakte su fakte.

 

a imao sam svaki cod od cod četvorke. isto kao i battlefield.

 

ako pricamo o cistom multiju a ne sp i kampanju battlefield je oduvijek jeo cod.

 

sve odlicni nastavci. BF2 se igrao GODINAMA. pa odlicni BC2 koji i dan danas ja bi reko izgleda i radi ljepše neg danasnji cod. BF3 ...i  sad BF4.

mislim ne kuzim,ko zeli trčat po maloj mapi to moze i u bf-u radit. neke domination mape su uber male. Zapravo nema razlike od coda,jedino što su na više levela jer se u svaku zgradu moze uc.

 

mislim o cem mi pricamo,COD odavno nije imao dobar map design. U BO i BO2 ak mi je jedna dobra mapa bila iz svakog.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Rocinante2112 kaže...

actually nije istina.

 

fakte su fakte.

 

a imao sam svaki cod od cod četvorke. isto kao i battlefield.

 

ako pricamo o cistom multiju a ne sp i kampanju battlefield je oduvijek jeo cod.

 

sve odlicni nastavci. BF2 se igrao GODINAMA. pa odlicni BC2 koji i dan danas ja bi reko izgleda i radi ljepše neg danasnji cod. BF3 ...i  sad BF4.

mislim ne kuzim,ko zeli trčat po maloj mapi to moze i u bf-u radit. neke domination mape su uber male. Zapravo nema razlike od coda,jedino što su na više levela jer se u svaku zgradu moze uc.

 

mislim o cem mi pricamo,COD odavno nije imao dobar map design. U BO i BO2 ak mi je jedna dobra mapa bila iz svakog.

o ovome sto si rekao za cod vs bf se apsolutno slazem(dns ga jede bf), alii ovo boldano ne bas. Pogotovo kad se radi o cod2 i cod4 pogotovo koji su bili jednostavno THE FPS. cod4 i dan danas igra pun k ljudi, pogotovo promod na pc-ju, heck cod4 dns igra vise ljudi nego neke novije codove(ako ne i vecinu)

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Ratohnhake:ton kaže...
Rocinante2112 kaže...

 

 

ako pricamo o cistom multiju a ne sp i kampanju battlefield je oduvijek jeo cod.

 

 

o ovome sto si rekao za cod vs bf se apsolutno slazem(dns ga jede bf), alii ovo boldano ne bas. Pogotovo kad se radi o cod2 i cod4 pogotovo koji su bili jednostavno THE FPS. cod4 i dan danas igra pun k ljudi, pogotovo promod na pc-ju, heck cod4 dns igra vise ljudi nego neke novije codove(ako ne i vecinu)

Istina, COD 4 se i dan danas igra kao da je tek izašao, definitivno jedna od najpopularniji među multy igrama...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Ghosts

Neznate vi kaj je COD ako niste igrali COD2 (ako ste jos igrali u zlatnim 2005-7, nista se ne moze mjeriti s COD2) :P

10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Ghosts

Upravo zbog toga i pitam jel igram cod2 5-6 godina, cod4 isto odigram nekad, eto od nedavno i black ops 2 i ja se ne zalim nemam nekih zamjerki na igru, ali kupnja ghostsa mi se cini kao bezveze bacen novac s obzirom da nisam u stanju kupovat i bf i cod. Rocinante to sto si spomenuo 64 igraca, meni se puno igraca ne svida u codu i super mi je sto je u bo2 po 12 igraca skoro uvijek, ali s obzirom na velike mape nebi trebalo smetat. Sto se grafike tice odlicna je, ali da nije mozda teze primjetit protivnika pogotovo na velikim mapama zbog detalja? Ja sam na codu uvijek smanjujio grafiku da bi lakse primjetio protivnika, i sto se vozila tice meni se to osobno ne svida bar to malo sto sam igrao open betu. Uglavnom vjerojatno cu kupit bf uskoro da i to probam, steta sto sam propustio onaj humblebundle kad je bio bf3 tek toliko da probam malo...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Ghosts

A probaj bf nemas kaj izgubiti...Ja isto idem na bf3, pa ako mi se svidi na bf4. Igrao sam svaki cod od dvojke, ali nazalost nakon COD4 to je svake godine isti cit...Nema vise klasicno da imas svoj klan pa sd deri (sto je sama car igre). A da ne govorim da je skill skroz umro. Sada svaki panj camp, spray and pray...Nemoj krivo shvatiti i dalje igram svaki COD (MW3 i BO2 su ok, ali samo TDM for fun...)

Ma mogo bi pisati do sutra sta ne valja+, ovaj Ghosts je sve zasrao. Idemo na bf.

12 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts

mos i u bf smanjit grafiku da lakse mos uocit.

 

cak i kad se smanji igra izgleda je*eno. mislim kad je sve u pokretu nemas ni vremena gledat snizene teksture i ''zrnato'' tlo

 

mislim realno ko gleda to u zaru borbe. igra jednostavno i na low izgleda preje*eno.valjda zbog destrukcije,explozija,zvukova...ima nešto u tome

meni je cod uvijek bio kao neka arkada što i jest. i to je ok .ko to trazi

 

 

fora je u tom da i u bf to ima,ko to trazi. postoje serveri s 24, 32 48 64....ima i manje,5v5 serveri

naglasak je na to da postoje SERVERI. na koji uvijek mos doc,mos bit admin. ...mos kickat nekog,voteat ...postoje pravila

u codu tog nema,neko je host i đenja bok.

u danasnje vrijeme na PCu to nema smisla.

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Dr.Feel kaže...

A probaj bf nemas kaj izgubiti...

...osim cca. 350kn.

Say hello to my little friend
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Krunoo7 kaže...
Dr.Feel kaže...

A probaj bf nemas kaj izgubiti...

...osim cca. 350kn.

Pa i ne baš. Možeš ga kupit preko Origina za 180.

 

Xfire: lxexo // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_DOR3/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Ma kojeg to Origina za 180 kuna?
15 godina
offline
Call of Duty: Ghosts

el mehiko brate {#}

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Wicked_Sick87 kaže...
Ma kojeg to Origina za 180 kuna?

Mi znamo nešto što ti ne znaš {#}

Bass kaže...

el mehiko brate {#}

{#}

Xfire: lxexo // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_DOR3/
10 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Krunoo7 kaže...
Dr.Feel kaže...

A probaj bf nemas kaj izgubiti...

...osim cca. 350kn.

Ako hoće neko uzeti za 200 kuna nek me PM-a :D

12 godina
offline
Call of Duty: Ghosts

Pozz uzet ću igru, pa me zanima na kojim bi postavkama mogao igrati, te je li serveri lagaju ?

 

AMD Phenom II X4 965BE 3,4GHz

Sapphire HD 7850 2GB

8GB RAM

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Ghosts

Pricekaj par dana, kruze glasine da bi se moglo biti 50-75% off na steam saleu.

A sto se tice lagga, igra je lose optimizirana za PC, tak da je lutrija kako ce ti biti (mada mislim da ce ti ok ici),

 

12 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Flue kaže...

Pozz uzet ću igru, pa me zanima na kojim bi postavkama mogao igrati, te je li serveri lagaju ?

 

AMD Phenom II X4 965BE 3,4GHz

Sapphire HD 7850 2GB

8GB RAM

 

servera nema,dakle server lagga nema! haha

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice