Call of Duty 4

poruka: 2.285
|
čitano: 446.105
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Call of Duty 4

Najbolja igra ikad je doom2 tj. zdaemon koju dan danas igra dosta hrvata.Belji se

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2008 12:34 (zbuzanic).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4

Ako hoćeš mali ip onda tražiš servere koji su ti blizu. Probaj neke iz Hrvatske i Bosne.

80.71.144.141 Port: 28961

 

Game-Hosting.com: Serious-Gaming DM #1 Server : #srs   80.239.200.173:32960
Lan-wars.com TDM Cro HERCEGOVINA PLAYGROUND          80.71.144.141:28961
Multiplay Online - Dignitas DM                                       85.236.101.99:29360
GameZone CoD:MW 1.5 TDM                                        82.193.215.10:28960
GameZone CoD:MW 1.5 S&D FF ON                                 82.193.215.10:28970
Metrohive SD CoD4 Server                                            80.74.160.101:28960
[CRO]CLAN S&D COD4 Server                                        82.96.113.97:29060
codhr.com DM Public server powered by Clan =XII=            195.4.19.122:28960
eSuba.HAL3000 PRO-SET server v1.5 by X3Mservers.net    82.192.84.227:29900
RABBITS CLAN <3 CoD4                                                 85.114.38.26:28960
OBiNet CoD4 WAR (tdm) 1.5 Server #1 | OBiNet.hu            84.2.39.240:28960


http://www.lan-wars.com/
16 godina
offline
Call of Duty 4

Igra je ok.

Inace špilam AA jer je realan za razliku od ostalih igara ali je COD4 dobra igra za mozak na pašu i peri deri.

Zbog COD4 sam otvoril acc na Steamu i kupil igru.

 

Hvala na popisu servera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty 4
unknown kaže...
stvarno super igra nije zahtijevna ali je grafika super!!!!
@ unknown,
Igras li ti CS Source.....

Zlo i Naopako
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4
CoD4 je odlična igra!
Multiplayer će se igrati joooš dugo,SP je jako kratak(ali su zato misije,zadaci,oružja,protivnici)na visini zadatka-ako možda i više :)
--
Odličan FPS!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4

Cod 4 best 4 ever!

Odična vrvu emocija zapleti i mala kampanja ...

Ja ne igram multipleary jer kad probam samo mi ispije živce!!!!!!!!!!!!!!!Viče

 


Amd 2x,asus motherboard,ati radeon gecube hd 3850,320gb ram-a,4x512mb ddr2 i asus vento chasis
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

COD4 je super, dobar je i SP, meni je bio ok, nije bio kratak, a MP mi je sad još bolji na 20 sam levelu. Iskreno COD4 mi je jedna od boljih FPS-a, uz njega su mi još dobri Far Cray, i FEAR.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4
Geek kaže...

COD4 je super, dobar je i SP, meni je bio ok, nije bio kratak, a MP mi je sad još bolji na 20 sam levelu. Iskreno COD4 mi je jedna od boljih FPS-a, uz njega su mi još dobri Far Cray, i FEAR.

 Singleplayer nije bio kratak. O čemu ti pa ja sam ga prešao za 7 sati.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4

Stalker je glupost - osrednja grafika,a i jadna prica


C2DE6400@2,9Ghz, 8600GT512Mb
2GB Crucial Balistix
19" ASUS LCD
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

I sto se tice Cod-a 4 nabolji je Hard Core multyplayer gdije nema nikakve pomoci,a jedan metak ubija - zakon je tako,prepun akcije


C2DE6400@2,9Ghz, 8600GT512Mb
2GB Crucial Balistix
19" ASUS LCD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4
Captain Mitchel kaže...
Geek kaže...

COD4 je super, dobar je i SP, meni je bio ok, nije bio kratak, a MP mi je sad još bolji na 20 sam levelu. Iskreno COD4 mi je jedna od boljih FPS-a, uz njega su mi još dobri Far Cray, i FEAR.

 Singleplayer nije bio kratak. O čemu ti pa ja sam ga prešao za 7 sati.
 A sto je 7 sati za igru koju platis kao suho zlato??

E8200, GA-P35-DS3, GF8800GT 512MB, PC2-8500 1066MHz 2 GB
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

igra je veoma jednostavna i zbog toga je dozivjela ovakav uspjeh

ali reci da je njabolji fps nikad

multiplayer je pun bugova i ogranicenja malo dobrih mapa izostanak njapoznatijih oruzja (hk 416,sig 552,fn fal,steyer aug,hk ump)

i tu se debilni perkovi slight of hand, martydom, last stand,nema semi auto,auto,lock,

 

 

igra treba ogromne dorade (g3 su ogranicili na semi paljbu)wtf fizike su ocajne

 

itd

dakle igrajuci ovu igru govorimo da nam bolje ne treba a to nije istina

 

 

zato cekam cod5 ili expanziju za cod4 multiplayer

 

 


škola.odbojka.pc
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4

G3 je ograničen zbog uravnoteženja. Perkovi su ok osim martyrdoma.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Moram sve da kazem u superlativu za ovu igru,igram je jos od orginala i sve je bolja i bolja.

Ova me posebno odusevila.

Pozz svim Call Of Duty fanovima.


Adis Vezir
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

ah,šta reći?God bless CoD4Smijeh

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Call of Duty 4

Isključivo sam na GameZone, tu i tamo na L@n wars hercegovina i na onom našem Hardcore serveru (tako se nekako i zove). nick OutOfSp4c3

 

pozz

16 godina
offline
Call of Duty 4

COD4 je jedna od najboljih pucačina, gotovo najbolja, samo kratko traje, a najbolja misija je ona s dva snajperista gdje si ti jedan od njih


WWE
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4

ne znam. Evo ja igram na serveru mog klana. Evo ti IP i port 85.236.101.40:27733

Ponekad je prazan. Al se ja i moji kolege u klanu trudimo da ga startamo. Navrati tu i tamo.

PS. to ti je engleski ko sta si i htio. 50 Klicks.


We are the borg! You will be assimilated! Resistance is futile!
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Ima li neko ideju zbog cega se ne mogu spojiti ni na jedan server,uvijek neki novi razlog nadje. Ili pise server disconnect ili je full ili pise permamently ban ... ako se pak spojim onda me za 20-30 sekundi izbaci.

Instalirao sam update v 1,5 , skino i updateo punkbuster i opet nece. Igra nije orginal, ali normalno je radio singleplayer i multiplayer kad sam igrao na LAN-u. Da ne treba otvorit port na routeru, iako mi to nema logike jer nisam ja server?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
g

g

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.4.2008 22:41 (ICCE).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4
Maximus kaže...

Ima li neko ideju zbog cega se ne mogu spojiti ni na jedan server,uvijek neki novi razlog nadje. Ili pise server disconnect ili je full ili pise permamently ban ... ako se pak spojim onda me za 20-30 sekundi izbaci.

Instalirao sam update v 1,5 , skino i updateo punkbuster i opet nece. Igra nije orginal, ali normalno je radio singleplayer i multiplayer kad sam igrao na LAN-u. Da ne treba otvorit port na routeru, iako mi to nema logike jer nisam ja server?

Problem rijesen, trebao mi je drugi key. S ovim prijasnjim se ocito neko zamjerio i bogu i narodu.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4

http://epcgaming.com/epcgaming_v2/servers2.php?gameid=16&filter=online Evo ovdje imas preko 250 servera iz cijelog svijeta,nadam se da ces naci nesto...


Extreme_Tech
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty 4

Igra je odlicna, ali proglasiti je najboljom je vrlo subjektivno - kako se kaze : o ukusima se ne raspravlja!!

Igra je zanimljiva, dinamicna, prica je dosta dobra, grafika je odlicna i optimizirana tako da licina nesto i na starijim racunalima

Sve u svemu jaaaaako dobra igra!!


PC RULES!!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty 4

Kada sam prvo igrao demo bas me i nije zadivila,pa sam onda vidio u bugu da su ju proglasili igrom godine i to me jako zacudilo stvarno nisam vidio na temelju cega je to zasluzila,sad kad sam si instalirao cijelu,dozivio sam potpuni preobrat,igra je stvarno odlicna  oruzja ambijent sve je vrhunski napravljeno,kao sto su vec mnogi rekli ona misija u černobilu je najbolja barem po mojem misljenju.takoder mi je zakon sto mozes pucati kroz drvo i tanje limove.neki su ju usporedivali u onim pismima u bugu sa crysisom ,doom-om 3  i slicnim,mislim da se ne moze usporedivati sa crysisom sto se tice grafike jer na medium postavkama na crysisu grafika je jadna dok na COD4 rastura!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Ma ljudi, igra je drama!

A kome je singleplayer prekratak, naka si lijepo poveća težinu igranja sa najlakše...Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4
Scuderia kaže...
Captain Mitchel kaže...
Geek kaže...

COD4 je super, dobar je i SP, meni je bio ok, nije bio kratak, a MP mi je sad još bolji na 20 sam levelu. Iskreno COD4 mi je jedna od boljih FPS-a, uz njega su mi još dobri Far Cray, i FEAR.

 Singleplayer nije bio kratak. O čemu ti pa ja sam ga prešao za 7 sati.
 A sto je 7 sati za igru koju platis kao suho zlato??

 Bio sam sarkastičan.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4

koliki minimalni PING trebam za on-line. Jer nemam neku brzinu.

16 godina
odjavljen
offline
Call of Duty 4

to mi je najbolja igra do sada(fps) nadam se da će biti još igri kao COD4...STALKER je isto dobra igra ali  mislim da je bolji COD4

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Call of Duty 4

trebaš imati što manji naravno hehe!

al ako ti je stalno visok ping, mislim da nećeš moći ući u dosta servera jer oni sve sa velikim pingom (preko 150 bi rekao) automatski izbacuju...

 

 

a što se igrice tiče ZAKONNN je!!! j**** single player, pravi ratnici deru odmah multyplayer hehe!

 

pozz svim fanovima! ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice