Call of Duty 2

poruka: 424
|
čitano: 157.307
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools Tutorial
eo ga uspio sam zakon je mapa =DDD
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

hvala markoal samo da pitam jel ko igro na 7th division hot chicks jumping??tam neke klinke skacu sa oruzjem umjesto amera svaba itd. i ja sam sada mislio napravit parodiju jednog crtica pa me znaim u cemu se to moze napraviti znam da modele mogu raditi u 3d studio max zajeb... je pa ako ko ima kakav laksi program dok naparvim model sta dalje??  eo linka za to http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/pc/index?siteID=123112&id=13567410

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

markoal daj objasni kak stavit teleportere

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools
LordSchtooka kaže...

markoal daj objasni kak stavit teleportere

Evo imas na ovom linku cak ima i primjerak tako da bi trebao skuzit kako funkcionira(pročitaj):
http://www.modsonline.com...

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

jel mi mozete samo reci kako napraviti zidove u radiantu sve ljepo znam i napravim ali   taj glupi ZID neznam   nemogu ogradit   mapu ,molim vas pomoc,markoal   ispricavam se ,žao mi je ,ali kad mi je bilo hitno,molim te reci mi kak da napravim zidove.???

Mario Krajacic
16 godina
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools
Marix kaže...

jel mi mozete samo reci kako napraviti zidove u radiantu sve ljepo znam i napravim ali   taj glupi ZID neznam   nemogu ogradit   mapu ,molim vas pomoc,markoal   ispricavam se ,žao mi je ,ali kad mi je bilo hitno,molim te reci mi kak da napravim zidove.???

Ak se već ispričavaš, onda bi mogao editirati ili izbrisati onu poruku u kojoj si si "olakšao" dušu psovkama prema markoalu

sorry na oftopicu, ali i ovako i onako ima puno spama u ovoj temi

15 godina
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools
Marix kaže...

jel mi mozete samo reci kako napraviti zidove u radiantu sve ljepo znam i napravim ali   taj glupi ZID neznam   nemogu ogradit   mapu ,molim vas pomoc,markoal   ispricavam se ,žao mi je ,ali kad mi je bilo hitno,molim te reci mi kak da napravim zidove.???

Jednostavno gdje su texture s desne strane odabereš koju ćeš, zatim povučeš neku liniju na srednjem 2D pogledu, i ako hoćeš da je u visinu zid veći ili manji moreš u 3D prikazu označiti kao vrh zida i potegnes gore, ili tamo gdje je uski #D pogled također označit vrh zida i povući prema gore samo ponekad taj uski dio neširi nego pomiče cjeli zid, kako kad, pokušaj, vidi po youtubeu videje i igraj se s time nije tesko.

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

hvala ti puno na svemu ,pomogao si mi oko osnovnog ,skuzio sam sam malo sam se igrao i otkrio,evo radim svoje kuce imam vec 6 gotovih mapa jos moram samo loadscreen napraviti za njih,mape se vrte na mom serveru !!!hvala markoal ,na loadscreenu ce bit zahvala tebi !!!Osmijeh,kazu ljudi koji su mi bili na serveru da su mape dobre ,vidio sam tu na forumu da je nekom decku prolazio kroz zidove ili propadao kroz pod,meni cak nije ni to ,Hvala jos jednom ...OsmijehOsmijehOsmijehOsmijehOsmijeh

Mario Krajacic
15 godina
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

Vidis da si skužio, a to za prolaženje kroz zidove, heh takve ja fore koristim kad pravim skrivena mjesta, ili napravim neka vrata i da se otvaraju na neku ručku i sl, ugl. zabavno je radit mape pogotovo kad imaš gdje s njima i kad ima netko tko ce ih igrati,  bio je i Hr Zombie server prije tu i bile su mape od nas par, ali kvalitetne mape, samo server je bio kraćeg vjeka, ako drugi bude bolje cu napraviti mod.

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2009 0:29 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

hehe,ako oces ja cu ti server napravit ,ali jos nisam skuzio kako ograditi mapu ???jel mi mozes samo rec kak da je ogradim jer moze se izac iz nje i onda padas za vijeke vjekova ????ajde samo to odgovori??i kako si namjerno napravio foru za zid da prodes kroz njega ????da ja malo napravim to ja bi se isto skrivao !!!Osmijehi molim te reci mi jos kako da satvim vrata da mogu uc u kucu????ako ne odgovoris nikom nista nemoras odgovoriti ako neces skuzit cu sam !!Osmijeha sta se tice servera ja cu ti ga napravit kaki god oces !:)

Mario Krajacic
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2009 21:19 (Marix).
15 godina
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

Hm... mogu i sam napravit Homemade server.

A sto se tiče ograđivanja okolo, neznam napamet koja je textura, tamo ispod 3D gdje su ti texture moraš nać neku koja ograđiva mapu, sad moreš ti mapu ogradit nevidljivom texturom ili staviti zid ili sta vec, a sto se tiče tog da mores prolazit kroz zid, napravis zid sa rupom, i nađeš texturu mislim da se zove clip, i stavis je i označiš samo jednu plohu te texture(mislim ctrl+shift  + left mouse click na plohu) i zatim odaberes texturu da ti je ta ploha ista kao i taj zid,  neznam koliko su shvatio ja bi stalno filtriravao one texture ali ovo sve govorim napamet pa neznam točno, ako hoćeš ti i drugi mogu napravit video tutorial samo morat cu snimit modtools i cod2 na jos jedno mjesto :D.

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

ajde ako ti nije problem napravi video,Naucio sma ograditi mapu.HvalaOsmijehBudem ja sad stavio screen svoje prve mape!Osmijeh

Mario Krajacic
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2009 18:42 (Marix).
15 godina
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools
Marix kaže...

ajde ako ti nije problem napravi video,Naucio sma ograditi mapu.HvalaOsmijehBudem ja sad stavio screen svoje prve mape!Osmijeh

Ajde dobro, napravit cu valjda ovih par dana imam nekog posla pa cu vjerojatno u petak ili preko vikenda samo ako jos netko hoce da napravim.

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

e ja napravim mapu i sve ljepo stavim u iwd file i kad upalim server s tom mapom pise mi compile error???

Mario Krajacic
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

jel mi mozes pomoci oko toga???

Mario Krajacic
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

Daj se jednom nauci da nesmijes vise postova zaredom pisat (spam) vec ides svima na zivce s tim jednostavno reci nes i cekaj

AMD Athlon 64 X2 4200+ 2.8 GHz || Foxconn Geforce 8500GT || WD caviar green HDD 1 TB || 3 GB DDR2 || MB Asrock A770DE
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 Mod Tools
markoal molim te odgovori treba mi ???????!
Mario Krajacic
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools
Marix kaže...
markoal molim te odgovori treba mi ???????!

Evo ti ovdje link do tutoriala, najlakse ti je naucit stavit u iwd, da nadjes vec postojecu mapu kopiras je i zaljepis negdje i samo stavljas svoje datoteke umjesto njihovih a visak izbrises samo nemoj osnovno izbrisat, i u iwd treba dodati .arena file ili nesto sl. da ti prepozna u igri tu mapu, samo nisam siguran da je .arena

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

hehe nisam ni ja siguran bas da je arena file ,arena file je samo da ti napises ime servera i da on kao cita tvoj server,ja mislim da nesmijem brisat hunksuge.datOsmijeh     E Marko dali mi mozes rec kako napraviti mod za cod 2 i preko kojeg programa???

Mario Krajacic
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 19:28 (Marix).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

DObro Jel Mi Moze Itko Pomoc ???Neznam Zasto Mi Pise Compile Error kad stavim mapu na server u upalim?????Molim Vas

Mario Krajacic
15 godina
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools
Marix kaže...

hehe nisam ni ja siguran bas da je arena file ,arena file je samo da ti napises ime servera i da on kao cita tvoj server,ja mislim da nesmijem brisat hunksuge.datOsmijeh     E Marko dali mi mozes rec kako napraviti mod za cod 2 i preko kojeg programa???

Sry, nisam vidio da si pita.
Modove pravis preko notepada, nije to graficki to ti je vise programiranje, otvori iwd datoteku mores sve od mape i tako ti slicno izgledaju i modovi samo sto je u njima barem 1 mb texta a kod mape par kb.

Marix kaže...

DObro Jel Mi Moze Itko Pomoc ???Neznam Zasto Mi Pise Compile Error kad stavim mapu na server u upalim?????Molim Vas

To se meni prvih par puta kad sam napravio first map cesto desavalo, a problem sam rjesio tako sto sam ponovo stavljao sve u iwd i detaljno pregledaj jer mozda si nesto krivo.

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

OK,Hvala!!!Osmijehe i daj molim te makni ignore sa mene!i Jos Nesto Kada Napravim Mapu Udemu Nju   i Nebo je CRNO Kako Staviti Normalno Nebo???da nije crno ,i sve okolo mape je crno jedino mapa ima svjetlo??

Mario Krajacic
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2009 21:24 (Marix).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools Tutorial

brate trabam malu pomoc....skinuo sam neko nove mape sa neta ali ne znam u kom folderu i instalaciji da ih snimim,jer ne postoji folder MAPS!Molim te ako znas sta treba da uradim javi mi na csi.sveta@gmail.com   hvala unapred......

Sveta
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools Tutorial

ti ako si skinuo mape s neta   a da one nisu tvoje tebi netreba onda mapa maps vec ih samo stavis   taj folder mp_mapname.iwd u main mapu u tvom call of duty -u i sad zavisi oces li ti tu mapu staviti na svoj server ili ces samo za neke lanove ili nesto!uglavnom ako mapu nisi ti napravio ne treba ti maps>mp... vec samo stavis u main mapu i to je to!evo ako oces tu sa diabolic serversa imas redirect server s kojeg isto i moj server skida mape i modove evo ti stranica :http://cod2.diabolic-servers.com/index.php?dir=main%2F     ,,ako ne kuzis pitaj opet

Osmijeh

Mario Krajacic
15 godina
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

Ma nemam ignore na tebi nego sam iskljucio mogucnost Privatnih Poruka,  ovako crno nebo, trebas dodat sky, prvo napravis jednu veeliku kocku preko cjele mape da se u toj kocki nalazi mapa, unutar kocke, i zatim upres gore ikonicu koja izgleda kao kockica i unutar nje je isprekidana kockica, nalazi se točno ispod gdje pise Patch.
Zatim texture poredas po funkciji i odaberes Sky, i odaberes neko nebo dok ti je ta cjela kocka označena.

A mape stavljas u Call of Duty 2/main,  zar nisi igrao na nekom serveru gdje treba skinit mapu, mod ili nesto, vidio bi da se sprema u main, jer za uradit nesto treba nesto znat i od igri.

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2009 18:10 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

e jel znas zasto mi pise kad stavim mapu na server compile eror???

Mario Krajacic
15 godina
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools
Marix kaže...

e jel znas zasto mi pise kad stavim mapu na server compile eror???

Gore sam rekao vjerojatno si neku gresku uradio u onim datotekama kao gsc.

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

skuzio sma u cemu je problem,Hvala ti puno upravo radim veliku jump mapu po sobama napravio sam jednu tablu koja je ogradena i onda sam stavljao stupove   i tak se u krug do kraja i onda kak je zid dje je ogradena mapa tamo sam stavio teleport da te prebaci isto u drugu pa na trecu itd...to sada radim trebat ce mi dosta vremena za to ali budem napravio !!Osmijeh

Mario Krajacic
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

Markoal   jel ono xmodel mapu moram staviti u mapu main ili main/maps/mp????mozda mi zato nece raditi kad stavljam modele kuca iz njega   na mapu pa na server!!??'Osmijeh

Mario Krajacic
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools Tutorial

aha...mislis na  Activision\Call of Duty 2\main  ??Tu da iskopiram mape?Hteo bih mapu da pokrenem sa svog servera....aj sad cu da vidim na tom linku sta ima.....

Sveta
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice