Call of Duty 2

poruka: 424
|
čitano: 157.313
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Call of Duty 2

Malo guglaj, može biti Caen, Burgundy, ali meni najviše izgleda kao Moscow, a moguće i Leningrad, ali i vjerovatno Stalingrad. Daj malo detalja jel na snijegu ili u pustinji. Može bti da je neka mapa koja je baš na nekom serveru, odnosno da si je skinio kad si skidao neki mod...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 2
Komunist Izet kaže...

Malo guglaj, može biti Caen, Burgundy, ali meni najviše izgleda kao Moscow, a moguće i Leningrad, ali i vjerovatno Stalingrad. Daj malo detalja jel na snijegu ili u pustinji. Može bti da je neka mapa koja je baš na nekom serveru, odnosno da si je skinio kad si skidao neki mod...

Googlam već dva mjeseca i nemog nać.. Mislim da je na snijegu

Nisu niti jedna od ovih

16 godina
offline
Call of Duty 2

To je mapa Moscow iz CoD2 multiplayer.

Kvadratna mapa sa dvije zgrade nasuprot jedna drugoj imaju dosta prozora, u sredini između njih je trg, a okolo su tenkovi i ostaci tramvaja, mašinska gnijezda i prekrivena je snijegom.

 

Evo ti link sa slikama možda ti neka osvježi pamćenje

 Moscow - KLIK

 

Moglo bi se raditi i o mapi Stalingrad koja također sadrži dvije zgrade sa još više prozora i koje su nasuprot jedna drugoj, između je željeznički peron, no ona je malo šira i ima hangare koje nisi naveo da ih se sjećaš.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.7.2013 14:53 (boxer).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2

Jel vi mene zajeba*ate? Ak sam reko da nije - onda NIJE

 

EDIT: Skino sam opet COD pa ću probat nać..

Neg jel mi možete dat jedan server tipa ovo -

Znači da ima trčanje, eventualno da nade odbrojava par sekundi :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.7.2013 15:06 (Hrvek1909).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty 2
Hrvek1909 kaže...

Jel vi mene zajeba*ate? Ak sam reko da nije - onda NIJE

Ono što si odokativno nacrtao upućuje na mapu Moscow, no ako nije onda se ti toga dobro ne sjećaš ili imaš izmješana sjećanja o karakteristima nekoliko mapa, ili je  u pitanju neka MODDANA mapa koji si igrao na nekom od servera.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 2
boxer kaže...
Hrvek1909 kaže...

Jel vi mene zajeba*ate? Ak sam reko da nije - onda NIJE

Ono što si odokativno nacrtao upućuje na mapu Moscow, no ako nije onda se ti toga dobro ne sjećaš ili imaš izmješana sjećanja o karakteristima nekoliko mapa, ili je  u pitanju neka MODDANA mapa koji si igrao na nekom od servera.

Ono na sredini su samo gluposti, sjećam se da je bilo nečega, to nije točno nacrtano.. Al 101 posto su bile samo DVIJE VELIKE zgrade 1 NASUPROT drugoj

I sa strane (lijevo ili desno od zgrada) su bili neki prolazi kako bi mogli preć iz jedne zgrade u drugu, a da ne umreš..

13 godina
offline
Re: Call of Duty 2
Hrvek1909 kaže...
boxer kaže...
Hrvek1909 kaže...

Jel vi mene zajeba*ate? Ak sam reko da nije - onda NIJE

Ono što si odokativno nacrtao upućuje na mapu Moscow, no ako nije onda se ti toga dobro ne sjećaš ili imaš izmješana sjećanja o karakteristima nekoliko mapa, ili je  u pitanju neka MODDANA mapa koji si igrao na nekom od servera.

Ono na sredini su samo gluposti, sjećam se da je bilo nečega, to nije točno nacrtano.. Al 101 posto su bile samo DVIJE VELIKE zgrade 1 NASUPROT drugoj

I sa strane (lijevo ili desno od zgrada) su bili neki prolazi kako bi mogli preć iz jedne zgrade u drugu, a da ne umreš..

To je neka moddana mapa jer ako se ne varam takva mapa ne postoji.

VISCA BARCA
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2

Al nisam igro tu mapu samo na jednom serveru..

Je da je bilo na United Offensive (al opet nisam siguran), al google bi bar trebao znat xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 2 Mod Tools Tutorial

Ja napravim sve kao u tutorijalu, ali meni kad pokrenem mapu uopce nema slike sve mi crno!
Zna neko u cemu je problem?

AntoCRO
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 2
Hrvek1909 kaže...

Trebam pomoć.. Daavno prije sam igrao COD (koji neznam, možda čak i United Offensive, znam da sam to jedno duugo vrijeme pičio) i igrao sam neku mapu koja se najčešće igra sa snajperom..

Izgled te mape je dolje u slici, otprilike tako nešto.. :)

 

http://zaslike.com/files/yd4sfw31g6gulfzshbp.png

 

I uglavnom, tu se tuklo snipom s jedne strane zgrade na drugu.. i onda ti dođe lik s mp44 i ubije te.. :D

 

 

Ma to ti je sto posto mp_pavlov iz coda1? Inace to mi je prva mapa koju sam zaigrao kao multiplayer. Genijalna mapa.. koji je to strah bio u pocetku i proviriti kroz prozor...

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 2

Evo ovdje mozete skinuti mp_pavlov za cod2 DOWNLOAD!

AntoCRO
14 godina
offline
Call of Duty 2

Imam jedan COD 2 org key pa ako nekog zanima nek se javi na PM.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2014 13:55 (Nisam Ja,Nisi Ti).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2

Može li pomoć dobivam ovo na server znaci neki igraci ili virus koji zauzima mjesto drugim igracima da nemogu uc ali se zapravo nikad ne spoje sve dok vrjeme ne prodje i izbaci ih i onda se opet spajaju, dali zna itko sta bi to bilo ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2

To je neki mali programcic napisan jos za Quake 3 al zbog slicnog engine-a radi i na cod2 i cod4.
Cod4 mi se zgadio zbog takvih stvari, opcenito jer se naslo par "1337 hackera" koji su ddos-ali server koji im ne pase, pa bi svima pukla konekcija, ili bi s tim punili server pa se nemoze niko dalje spojit.

 

Inace nemoze se taj konjxx spojit na server i uc u team, nego samo pokusa uspostavit vezu i samim time zauzima slot na serveru, i nakon nekog vremena ode (timed out), ovisi koje se vrijeme postavi u config-u od servera.

Cak ako se na varam ovi konjxx moguce da imaju svi isti GUID (vjerovatno piratski).

 

E sad, kako ih se rijesit, trebalo bi pogledat u logovima od PB-a ili ManuAdminMod-a (ako se koristi) i vidit taj GUID i IP (koji je vrlo vjerovatno isti za sve te konjxx) te udarit ban na to, al ce taj kojemu se taj server bas nije dopao opet lako promjenit....

 

 

Sad sam na poslu, al kad dodjem doma cu potrazit taj programcic jer je ako se ne varam uz njega bilo i rjesenje tj. patch kako onemogucit to, jer taj program ubiti sluzi za testiranje dal taj patch radi, ali.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 2
Toni2000 kaže...

To je neki mali programcic napisan jos za Quake 3 al zbog slicnog engine-a radi i na cod2 i cod4.
Cod4 mi se zgadio zbog takvih stvari, opcenito jer se naslo par "1337 hackera" koji su ddos-ali server koji im ne pase, pa bi svima pukla konekcija, ili bi s tim punili server pa se nemoze niko dalje spojit.

 

Inace nemoze se taj konjxx spojit na server i uc u team, nego samo pokusa uspostavit vezu i samim time zauzima slot na serveru, i nakon nekog vremena ode (timed out), ovisi koje se vrijeme postavi u config-u od servera.

Cak ako se na varam ovi konjxx moguce da imaju svi isti GUID (vjerovatno piratski).

 

E sad, kako ih se rijesit, trebalo bi pogledat u logovima od PB-a ili ManuAdminMod-a (ako se koristi) i vidit taj GUID i IP (koji je vrlo vjerovatno isti za sve te konjxx) te udarit ban na to, al ce taj kojemu se taj server bas nije dopao opet lako promjenit....

 

 

Sad sam na poslu, al kad dodjem doma cu potrazit taj programcic jer je ako se ne varam uz njega bilo i rjesenje tj. patch kako onemogucit to, jer taj program ubiti sluzi za testiranje dal taj patch radi, ali.....

Aj molim te :d sam da se rjesim tog :D

10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2

Jedan mali bumpic za najbolji COD ikada {#}

 
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2

pozdravi dragi gameri, prije svega sretna nova godina vama i vasim obiteljima :)

 

eh sad, da prijedjemo na posao :D

 

ako ima jos aktivnih cod2 igraca, koje zanima kompetitivno igranje, online pay&play kupovi, odlicno osoblje, odlican anticheat i skoro 400 aktivnih ekipa koje u prosjeku svakog mjeseca cine preko 2000 odigranih meceva, onda se registrirajte na eu.cybergamer.com i uzivajte u jednom od najboljih fps multiplayera ikad!!! vidimo se preko nisana :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty 2

Lijep pozdrav, kao jedan dugogodisnji igrac cod2 smatram se kao da imam obavezu javiti ovo svim gamerima u Dalmaciji i na sirem podrucju. Znaci 29.11.2015. se odrzava lan turnir u Splitu, u jednoj od bolje opremljenih igraona u Dalmaciji - Trinity gamingu. Lan ce se igrati 5v5 i uplata po timu je 250 kn (50 kn po igracu). Krajnji rok uplata je 27.11.2015. Nadam se da cete se zainteresirati i prijaviti u sto vecem broju. Vise informacija mozete saznati na facebook eventu koji se nalazi na sljedecem linku https://www.facebook.com/events/1712487052304391/

Nitko ne umire kao djevac, jer život svakoga izj*be.
 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2

Jel se sjeća tko dobrih starih vremena (2008) kada je Dignitas (tada jedan od najboljih klanova na svijetu) došao na LAN u Split za vrijeme ljeta? E tko je tada igrao COD2 može se smatrati oldsq:)

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty 2

priko čega se danas igra cod2mp? vidim x fire je otiša u povijest, pokuša sam preko evolve-a al ni tu nema kruva, nemože mi pronać nijedan server...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty 2
xDISORDERx kaže...

priko čega se danas igra cod2mp? vidim x fire je otiša u povijest, pokuša sam preko evolve-a al ni tu nema kruva, nemože mi pronać nijedan server...

 Preko gametrackera nadi server neki, kopiraj ip i connectaj se.

VISCA BARCA
14 godina
offline
Re: Call of Duty 2
Dr.Feel kaže...

Jel se sjeća tko dobrih starih vremena (2008) kada je Dignitas (tada jedan od najboljih klanova na svijetu) došao na LAN u Split za vrijeme ljeta? E tko je tada igrao COD2 može se smatrati oldsq:)

 Da, da... Na baćama Gamersject #3

Nitko ne umire kao djevac, jer život svakoga izj*be.
9 godina
offline
Call of Duty 2

Ima li tko da vise ne igra CoD2, a ima original key (koji nije aktivirani na steam-u)? Nudim u zamjenu origigi key za CoD5 (World at War, nije aktiviran na steam-u), ili neku sicu ;)

 

Btw, koji program je u danasnje vrijeme dobar za pregled servera i spajanje; nekad davno sam koristio Qtracker, al vidim da vise nije besplatan a tko zna dal uopce radi s tako starim igrama...

 

edit:

Dal se ikako moze povecati LOD udaljenost (MP), jer jako ide na zivce iskakanje detaljnijih 3D modela svega nekoliko metara ispred tebe dok se kreces po mapi. Probao sam editirati cofig fajl, ali sipak.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2016 11:38 (JonesCroatia).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2

Ja sam opet poceo igrat COD i snimio usput pa ako nekog zanima ;)

GHR
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2

bok! dali neko zna kako vratiti postavke na zadane kako su i bile ili kako se namjesta da sa desnim klikom nisanim? hvala!!!

LegaSale
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Call of Duty 2

Pa u postavkama kontrola.

Jel igra tko ovo još?

Danas ponovo se vraćam u jedini dobar MP FPS čim dođem s posla. Predugo sam apstinirao.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Call of Duty 2

Svakim danom od 21h Balkan Crew udara.. ko želi pridružiti se 

 

IP Servera : 95.178.243.180

 

Discord : https://discord.gg/26PNyGr

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty 2
Bulldozer kaže...

Svakim danom od 21h Balkan Crew udara.. ko želi pridružiti se 

 

IP Servera : 95.178.243.180

 

Discord : https://discord.gg/26PNyGr

 Probao uć na server ali neide

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
12 godina
protjeran
offline
Call of Duty 2

Probaj preko : zvontech.webhop.net

 

+

 

Dodao sam mape pa treba skinuti

 

https://drive.google.com/open?id=1hLn-z9MFJImPeiyDNWVLeZVaTNjzSc2P

 

Ubaciti samo u main folder 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty 2
Bulldozer kaže...

Svakim danom od 21h Balkan Crew udara.. ko želi pridružiti se 

 

IP Servera : 95.178.243.180

 

Discord : https://discord.gg/26PNyGr

 Nisi port napisao.

VISCA BARCA
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice