Call of Duty 2

poruka: 424
|
čitano: 157.312
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

Mene zanima moze li se s pomocu mod toola napraviti bas mod za cod2..Jer meni to treba..Npr mod za oruzje....hitno mi treba onjasniti ovo..Hvala..

nista posebno
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

ja sam sve to napravio i kad pokrenem mapu pise mi:iwd sum/name mismatch

Marko Kršić
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

dali bi mogao da snimas dok pravis tablu jer nam je lakse da gledamo kako ti radis nego ovako napisano Smijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools Tutorial

pozzz dali bi mogao da snimas dok pravis tablu da vidim kako radis jer je mnogo lakes nego pismeno. plizzz odg

15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

uspio sam da napravim mapu ali kada udjem bude sve crno!!! kliknu sam desni click i isao na light i upisao sta rteba.... ali kada pokrenem tablu svje je mracno???? moze li mi neko objasniti????

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

pozdrav ja sam tek počeo igrati cod2 i htio bih napraviti mapu ali nemam pojma o ničemu pa me zanima ako tko ima xfire ili msn

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

Za one koje zanima pravljenje mapa za COD(bilo koji) neka odu na ModsOnline.com, tu ima dosta tutorijala(svi na engleskom) pa ako se nekome uči to je pravo mjesto za početi.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

markoal

Mario Krajacic
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools
Marix kaže...

markoal

Reci...


[Mores dobit zuti radi prekratkog posta :D]

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

POMOZI pleaseeeeee...

Mario Krajacic
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools
molim te daj mi iwd file ,treba mi
Mario Krajacic
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

evo ja napravio mapu slozio sve ,radios am mapu kao po svojoj ulici ,to mi je prva mapa i zahvaljujem markoal na pomoci ,ali samo ako bi mogao ovo razjasniti!Osmijeh

Mario Krajacic
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

evo to je slika kaj mi pise!

Mario Krajacic
15 godina
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools
Marix kaže...

evo to je slika kaj mi pise!

e treba ti csv file jer ima neki ambient u mapi, sad neznam sta je u mapi ovo je primjer takvog fliea, npr od moje mape:
levelBriefing,loadscreen_mp_croroll

 

na isti se nacin napravi i spremi kao gsc, i treba biti oblika  mp_test.csv

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

ok budem odma to slozil!Osmijeh

Mario Krajacic
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

error during intalization:script runtime error (see console for detalis)(file' maps/mp/gametypes/_callbacksetup.gsc',line10) ,to mi pise kad napravim sve kak si ti reko markoal ,sve ljepo compilam i run selected map i onda mi ocitava mapu i izbaci me i pise mi to: error during intalization:script runtime error (see console for detalis)(file' maps/mp/gametypes/_callbacksetup.gsc',line10)

Mario Krajacic
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

Ovo je neka vrsta spama, ali ima i gorih u ovoj temi.

 

Imam prijedlog za vas. Razmijenite msn adrese, skype, xfire, bilo što što koristite, da se ne lovate po ovoj temi, jer budimo realni, brže je i jednostavnije, uz veći protok informacija Cool

nadam se da sam od pomoći Smijeh

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

hh hvala na trudu pokusat cemo!Osmijeh

Mario Krajacic
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

markoal uspio sam napraviti mapu,pokrenuti je na serveru,naucio sam sada sve kako treba,samo ako bi mi mogao rec kak da krov napravim na kuci to nigdje nema gledo sam na modsonline.com,<????'??.HVala ti puno ,Osmijeh

Mario Krajacic
15 godina
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools
Marix kaže...

markoal uspio sam napraviti mapu,pokrenuti je na serveru,naucio sam sada sve kako treba,samo ako bi mi mogao rec kak da krov napravim na kuci to nigdje nema gledo sam na modsonline.com,<????'??.HVala ti puno ,Osmijeh

Napravis ravnu plohu, zatim upres neku kombinaciju neznam napamet a imas gore u opcijama da zarotiras tjelo u X, Y, Z,  ti se igraj malo stim pa tako ćeš najbolje naučit.

@denix, i jesmo

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2009 0:14 (markoal).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

e ali kako sta moras stisnit da napravim taj krov da stavim neku kombinaciju ,jel ono gore na alatnoj traci brush ???

Mario Krajacic
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

main()
{
maps\mp\_load::main();

game["allies"] = "american";
game["axis"] = "german";
game["attackers"] = "allies";
game["defenders"] = "axis";
}

 

jel treba ici maps\mp\_load ili tu umjesto load ime mape moje????,kak kucu napravit ja nju nacrtam ali ona je 2 mm od poda???

Mario Krajacic
15 godina
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools
Marix kaže...

main()
{
maps\mp\_load::main();

game["allies"] = "american";
game["axis"] = "german";
game["attackers"] = "allies";
game["defenders"] = "axis";
}

 

jel treba ici maps\mp\_load ili tu umjesto load ime mape moje????,kak kucu napravit ja nju nacrtam ali ona je 2 mm od poda???

Ne, bolje se kanit ćorava posla, ako neznaš imas na internetu detaljno objasnjenih tutoriala uz slike, a kuću spustit, imaš 3  2D pogleda  jedan od njih, oni najtanji s ljeve strane je za kontrolu visine, označiš cjelu kuću i spustiš je.

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

stalno kad ulazim sad u mapu pise mi compile error

???

jel znas zasto????

Mario Krajacic
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

hh evo napravio ja mapu ,glupa je ali za probu ,ali neznam kako napravit kucu ja nju nacrtam ali ona je na podu   obicna ploha na podu !!molim te markoal to mi objasni,evo par slika

moja mapa i ovo sta vidite dolje po podu to bi trebale bit kuce!!!ali nisu moja mapa i ovo sta vidite dolje po podu to bi trebale bit kuce!!!ali nisu
Mario Krajacic
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

marko imam jedan problem!!!!ja napravim mapu ali akd udem u nju sve je mracno dali znas kako to rjesit???i kak da ogradim mapu da se nemoze izac iz nje ja je napravim i izades iz nje i padas cijelo vrijeme???molim te pomozi!Osmijeh

Mario Krajacic
15 godina
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools
Marix kaže...

marko imam jedan problem!!!!ja napravim mapu ali akd udem u nju sve je mracno dali znas kako to rjesit???i kak da ogradim mapu da se nemoze izac iz nje ja je napravim i izades iz nje i padas cijelo vrijeme???molim te pomozi!Osmijeh

Jooooj, kazem ti da se kanis ćorava posla, ako neznas napravit u radiantu mapu onda odustani, ili ljepo po youtubeu pronadji kako se radi ti neznas povući 2 linije to bi trebao znati  bez predhodnog znanja

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools

ISPRICAVAM SE!!!!!!

Mario Krajacic
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2009 23:39 (Marix).
15 godina
offline
Call of Duty 2 Mod Tools

Nemam se namjere s tobom prepirat, ako se nađemo tesko da ce meni bit išta jer vjerojatno sam visi i tezi(jaci) od tebe ako te bas to interesira.

Ja sam ti ljepo rekao da vidis na youtubeu kako rade u radiantu i opet kazem da neznas povući 2 linije kako treba, jer ti si nacrtao kuću kao na papiru, nisi pazio na 3D, da nekompliciram nesto jednostavno, pogledaj na youtubeu kako se to radi.

Gle kad sam ja poceo to radit bio sam u 8 razredu, gledao sam one tutoriale na brzinu poceo bi nesto onda bi gledao po tutorialu, onda sam shvatio najbitnije i napocetnoj imas moj tutorial za osnovno, ali u njemu se nenalazi kako praviti u Radiantu jer to se lako nauci.

 

 

U Radiantu ti je poredano, na desnoj strani, gore  imas 3D pogled, i posredini je za Tlocrt (znaci gledas mapu okomito, kao da si Sunce), zatim imas tanki 2D pogled skroz na ljevo koji je bokocrt,  tj. to ti je pogled sastrane,  sluzi samo za kontroliranje visine.

Neznam sta je tu nejasno, evo slika i ostalo je na tebi crtaj igraj se s tim dok nenaucis, vidjet ces da je lako.

 

 

EDIT:

Zaboravio sam napomenit, da ispod 3D pogleda, tj. ono gore na desno, ispod toga su ti texture, valjda si to skuzio,

(...klik) da vidis kako funkcionira to u Radiantu.

Eto s obzirom da ces dobit karton ili sl.

CoD2 Radiant CoD2 Radiant
I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2009 0:01 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 Mod Tools Tutorial

e ovako ja sam sve napravio kako si reko al kad stisnem Run Selected Map on mi uđe u igru i onda izadje i kaze da je neki error =SS pomoc molim vaaas

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice