Assassins Creed 2

poruka: 2.779
|
čitano: 489.315
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Treba mi save Assassins creed 2 nakon misije s Da Vincijem, kad on popravi oružje-blade... HVALA! ;)

(znam da ima tema, al mislim da ce netko ovdje prije vidjeti) ;)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Pozdrav, igrao sam normalno AC2 par sati i kada sam ga drugi put upalio pojavili su se crni barovi samo odjednom. Ako netko zna kako popraviti, molim da mi kaze, jer sve sto sam nasao i pokusao nije uspjelo, Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

možda ti se rezolucija izmjenila...mada nevjerujem...pogledaj u graphics XD

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 2
marky55 kaže...

možda ti se rezolucija izmjenila...mada nevjerujem...pogledaj u graphics XD

Rezolucija je ista, samo odjednom kada sam upalio igru. Probao sam sve zivo sto sam uspio pronaci, nista nije uspjelo, ali nema veze jer se uzivim u igru pa zaboravim za 2 min na to {#}

Presao sam je, sada igram Brotherhood, igra me lijepo iznenadila {#}

13 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

da...u brotherhoodu ima puno novih stvari tipa možeš obnavljat dućane...možeš prodavat neke stvari :D predobro

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Assassins Creed 2

da, da... to je bit igre... te gluposti mi umanjuju kvalitetu igre..

[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4879/40419.gif[/IMG]
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2011 12:43 (Idealist).
12 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

noob sam za igre :) ,assassins creed brotherhood je koji nastavak igre(1,2,3,)

feefake
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 2
feefae kaže...

noob sam za igre :) ,assassins creed brotherhood je koji nastavak igre(1,2,3,)

Po redu idu :

 

Assassins Creed

Assassins Creed 2

Assassins Creed Brotherhood

Revenge is like a ghost, it takes over every man it touches. It's thirst cannot be quenched until the last man standing has fallen /// Trust no one...
13 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Imam problem vezanu za igru.Kada pokrenem ac2,bude mi updating launcher,kada se on napuni samo se ugasi.Igru sam crack-ovo,molim za pomoc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 2
Specialized kaže...

Imam problem vezanu za igru.Kada pokrenem ac2,bude mi updating launcher,kada se on napuni samo se ugasi.Igru sam crack-ovo,molim za pomoc.

Igra ti ima posebnu DRM zaštitu, koju svi mrze, i oni s orginalima i oni s piratima, očito je nisi zaobišao kako bi trebao, neda mi se ovdje upisati, pogledaj na mjestu odkale si skinuo torrent, garant ima nekakvo uputstvo.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

zna li se ista o trojci? negdje sam vidio da ce mozda biti smjestena u ruskom carstvu (1888)

Smrt jednog čovjeka je tragedija, smrt milijuna - statistika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 2
Staljin kaže...

zna li se ista o trojci? negdje sam vidio da ce mozda biti smjestena u ruskom carstvu (1888)

Nije još ni Revelations izašao, ima  vremena do trojke.

13 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Evo samo da javim kako sam odigrao AC1 i tek počeo igrati AC2.Igra je super, svime sam zadovoljan osim slabim draw distance-om,neznam da li se to samo meni događa ali velik broj predmeta u daljini (grmlje,stabla,kamenje,sjene) se naglo stvaraju kako idem prema njima i to dosta ometa gameplay (pogotovo dok idem na konju). -.-

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Imam problem, neće mi upamtit grafičke postavke. Ja nariktam postavke i sitsnem APLY i dok igram je u redu. Ali svaki put kad ponovno uđem u igru on mi vrati postavke na default?

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2012 18:23 (Praetorian1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Može pomoć

  Zanima me moze li pentium4 3.00 pokrenuti assassins creed2

 

mis999
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 2
mis999 kaže...

Može pomoć

  Zanima me moze li pentium4 3.00 pokrenuti assassins creed2

 

moci ces pokrenuti ali na vrlo malom fps-u tako da ce vjerojatno biti neigrivo.

14 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Igra mi je u drugom prelasku bolja nego u prvom. Sad tek odkrivam detalje i igram polako. Prvi put kad sam igrao bio sam se žurao da što prije završim, jer me zanimalo šta će biti na kraju.

Al sad baš igram full sporo i detaljno. Side misije prelazim, skupljam ona pera itd. Bome igra grafički izgleda predobro, sve je detaljno. Imaš osjećaj da je svaka kuća točno povijesno napravljena  

Već sam zaboravio kako Ezio rula, ono nakon Connora iz AC III, Ezio je baš suprotnost. Zabavan i ženskaroš je  {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

ja sam istalirao igricu assassins creeed revelatians sa cd-a i neznam activiti cod zna li iko koji je ?

 

 
0 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Instalirao sam assassins creed revelations sa cd-a i neznan activicti code zna li itko koji je?{#}

 
0 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice