Assassins Creed 2

poruka: 2.779
|
čitano: 490.259
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2
otvori kutiju koju si dobio kada si kupio igru...
uzmi u dvije ruke, i samo povuci, otvara se kao knjiga...
e onda unutra imas nesto kao kruznica...moras stisnuti u sredini malu kruznicu i onda ce ti ova velika iskociti...
uzmes ju u ruku....i stisnes na kompjuteru gumb koji ti otvara neku kvadratastu plasticnu plohu u koju stavis tu kruznicu sa slikom prema gore...
zatim opet stisnes taj gumb...i dalje nek ti neko drugi objasni
nothing is true, everything is permitted
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Assassins Creed 2
decko1987 kaže...
otvori kutiju koju si dobio kada si kupio igru...
uzmi u dvije ruke, i samo povuci, otvara se kao knjiga...
e onda unutra imas nesto kao kruznica...moras stisnuti u sredini malu kruznicu i onda ce ti ova velika iskociti...
uzmes ju u ruku....i stisnes na kompjuteru gumb koji ti otvara neku kvadratastu plasticnu plohu u koju stavis tu kruznicu sa slikom prema gore...
zatim opet stisnes taj gumb...i dalje nek ti neko drugi objasni

problem je u tome sto imam samo key :D

malada
16 godina
offline
Assassins Creed 2

Nađi negde ISO, pokreni instalaciju i prati radnju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Assassins Creed 2
malada kaže...
decko1987 kaže...
otvori kutiju koju si dobio kada si kupio igru...
uzmi u dvije ruke, i samo povuci, otvara se kao knjiga...
e onda unutra imas nesto kao kruznica...moras stisnuti u sredini malu kruznicu i onda ce ti ova velika iskociti...
uzmes ju u ruku....i stisnes na kompjuteru gumb koji ti otvara neku kvadratastu plasticnu plohu u koju stavis tu kruznicu sa slikom prema gore...
zatim opet stisnes taj gumb...i dalje nek ti neko drugi objasni

problem je u tome sto imam samo key :D

hah ma zezam se...

skini igricu sa neke piratske stranice...u tvom slucaju nije piratstvo

nothing is true, everything is permitted
14 godina
offline
Assassins Creed 2

Pozdrav!!

 

Imam jedno pitanjce!! Znam da nije u redu, ali mi se stvarno neda listat unazad 90 stranica da nađem odgovor {#}.

Priznajem unaprijed, kriv sam, al vas unaprijed molim i oprost {#}.

 

Naime, zanima me samo dali je ova dvojka išta bolja od jedinice.

Pri tom mislim na raznolikost misija. U jedinici me živciralo što je svaka misija na isti kalup.

Eto, samo to, čisto da znam oču li je nabavit ili ne.

 

Unaprijed sve zahvale!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 2
zabranjeniples kaže...

Pozdrav!!

 

Imam jedno pitanjce!! Znam da nije u redu, ali mi se stvarno neda listat unazad 90 stranica da nađem odgovor {#}.

Priznajem unaprijed, kriv sam, al vas unaprijed molim i oprost {#}.

 

Naime, zanima me samo dali je ova dvojka išta bolja od jedinice.

Pri tom mislim na raznolikost misija. U jedinici me živciralo što je svaka misija na isti kalup.

Eto, samo to, čisto da znam oču li je nabavit ili ne.

 

Unaprijed sve zahvale!!!

Jedno 20 puta bolja i jedna od najboljih igara ikad napravljenih samo opleti po njoj :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 2
zabranjeniples kaže...

Pozdrav!!

 

Kao što je kolega već rekao, ova je jedno 20 puta bolja.

Misije su puno raznolikije i zanimljivije, a i nekima se može pristupiti na više načina, po igru su osim misija razbacani side questovi i "glyphovi", agonetni simboli koje nakon što otkriješ treba<aš dekodirati.

Gradovi su bolji, veći, raznolikiji i življi ( atmosferičnost na ulicama ), borba je zanimljivija, mada se nije mnogo promjenila u odnosu na jedinicu.

A i imaš puno više spravica i gadgeta zahvaljujući Da Vinciu, uglavnom, AC 2 puno, puno bolja od prvog djela.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
14 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Ovak zapeo sam na jednom djelu igrice , naci nakon onog kad mi oni svi ljudi kazu da su i oni assassaini pa onda na onom krovu ....bla bla. I onda mi dode mislija u kojoj moram skupit svih 30 codex page-a, sve to ide super..... Ali zapnem na 27/30 i sad nemam blage veze di se skrivaju jos ta 3. Eto hvala na svakoj pomoci!

Razbit cu gitaru, crn je mrak ispunjava...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 2
branezg kaže...

Ovak zapeo sam na jednom djelu igrice , naci nakon onog kad mi oni svi ljudi kazu da su i oni assassaini pa onda na onom krovu ....bla bla. I onda mi dode mislija u kojoj moram skupit svih 30 codex page-a, sve to ide super..... Ali zapnem na 27/30 i sad nemam blage veze di se skrivaju jos ta 3. Eto hvala na svakoj pomoci!

obidji svaki grad i popni se na sve view point-e i sinhronizuj da ti se otvori citava mapa. Kad ti se otvori citava mapa u svakom gradu onda na njoj trazi simbol kodeksa i tu ces ih naci :D

14 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

E hvala, igrica je mrak ali mislim da je ovo bezobrazno produljivanje gameplaya.

Razbit cu gitaru, crn je mrak ispunjava...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Sad sam u Veneciji. Koliki posto igre sam odigrao?

Buffalo buffalo Buffalo buffalo buffalo buffalo Buffalo buffalo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 2
Horagio kaže...

Sad sam u Veneciji. Koliki posto igre sam odigrao?

Ides- start > options > stats  - i sad imas overall > synchronization  i postotak.

Razbit cu gitaru, crn je mrak ispunjava...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 2
branezg kaže...

E hvala, igrica je mrak ali mislim da je ovo bezobrazno produljivanje gameplaya.

Meni je to jedan od najboljih elemenata same igre, a i odlično su implementirani, čine igru bogatijom i sadržajniom...

Hebiga, stvar ukusa.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

jedna od najboljih igrica koje sam ikad igro ( i prvi dio ) prica,gameplay i sve ostalo :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Assassins Creed 2

asassins creed stvarno igrica bomba. Gameplay je super ali što me najviše uvuklo u igru je priča. Kao da gledaš neki j*beno dug i napet film jer jednostavno priča me tjerala da provodim cijele noći na igri samo da saznam što ce se sljedece dogoditi, jedva cekam 3. dio na pcu

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

 

Danas upalim AC2 da zavrsim prelazak po drugi put kad me docekase dva iznenadjenja :D Prvo iznenadjenje je novi Ubisoft Launcher koji sada izgleda ovako:

 

http://img856.imageshack.us/i/29559527.png

 

Gledajuci po njemu vidim ovu slicicu na kojoj pise Statistiques, Exploits i Classement i primjetim da se moze kliknuti na to i kliknem i otvori mi se web stranica Ubisoftova Web Battles. Ispisa mi da se ulogujem i ja se ulogovao kad poce sinhronizacija savegame-a sa sajtom i izbaci mi koliko sam cega uradio. Vidim da ima i polje sa acivmentima i svasta nesto. Malo vise procacka i skontam da se na toj stranici bori sa ostalim igracima ko je cega vise uradio :D Odradim par borbi i pobjedim i vidim dobijaju se neki poeni. Sad cu morati malo vise da se pozabavim tim sajtom :D Bilo  bi super da je sajt otvoren kad je igra izasla ali nema veze to dokazuje samo da nisu zaboravili igrace i da im nude nesto novo :D Primjetio sam da se mogu dodati prijatelji pa ko god ima origigi igru neka mi napise na PM svoj Ubi nick :D Evo vam par SS-ova kako to izgleda sve:

 

 

http://img846.imageshack.us/i/70237212.png

http://img687.imageshack.us/i/wb1w.png

http://img848.imageshack.us/i/wb2.png

http://img38.imageshack.us/i/wb3.png

 

Evo sad malo cackao i acivmenti koje zavrsimo donose nagrade kao sto su concept art i zvukovi te prakticni savjeti. Idem dalje da kopam :D

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2011 21:34 (dex3108).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Evo ravno instalira ACII pa me zanima ako zna li itko koliko otprilike fpsa bi trebao imat s 5870 i i5 maxed out jer mi ne pari sve u redu s obzirom kako se igra ponaša kad sam na krovovima,a koliko sam čua nebi trebala bit zahtjevna puno.

Look, if you had one shot, or one opportunity To seize everything you ever wanted-One moment Would you capture it or just let it slip?
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2011 22:15 (razorst3).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

meni ti radi sve na high na mobilnom radeonu hd5650 i i3 370m.....tak da nebi trebal imatt problema

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Assassins Creed 2
GoogleMKD kaže...

jedna od najboljih igrica koje sam ikad igro ( i prvi dio ) prica,gameplay i sve ostalo :D

 

meni se nekako izgubio štih u nastavku, a jos vise u trecem dijelu. nekako to vise nije to. prva igra je rađena sa idejom, a druga da se privuce cim veci broj publike i da se zaradi (nazalost).

Kupujem neispravan Logitech Rumblepad 2
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2011 17:51 (Idealist).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 2
Idealist kaže...
GoogleMKD kaže...

jedna od najboljih igrica koje sam ikad igro ( i prvi dio ) prica,gameplay i sve ostalo :D

 

meni se nekako izgubio štih u nastavku, a jos vise u trecem dijelu. nekako to vise nije to. prva igra je rađena sa idejom, a druga da se privuce cim veci broj publike i da se zaradi (nazalost).

Salis se zar ne? Ako nije sala onda ne znam sa koje si ti planete pao. Ideja je provucena kroz citav serijal a drugi dio je jedno 5 stepenika iznad prvog na svim aspektima.

14 godina
offline
Re: Assassins Creed 2

rekao sam MENI, a ne svima nama... dvojka mi je bila zanimljiva na pocetku i jos neko kratko vrijeme, ali kada su poceli pistolji dolaziti, kupovanja naoruzanja, "odijela", previse likova. sad u brotherhood-u treba kule unistavati - ma daj me nemoj. strazari imaju puske (ako sam dobro cuo), da dođes do vrha kule, trebas je obici 5 puta (da se produzi gameplay valjda). misije kao sto su nošenje kutija nekoj zenski su bzvz. assassins creed mi se cinio ozbiljnije. ljudi te se ne boje, a ocito je da si assassin (kao u prvome dijelu). bolja atmosfera mi je bila u jedinici... sami dizajn mi se nekako ne sviđa. jbg...

Kupujem neispravan Logitech Rumblepad 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 2
Idealist kaže...

rekao sam MENI, a ne svima nama... dvojka mi je bila zanimljiva na pocetku i jos neko kratko vrijeme, ali kada su poceli pistolji dolaziti, kupovanja naoruzanja, "odijela", previse likova. sad u brotherhood-u treba kule unistavati - ma daj me nemoj. strazari imaju puske (ako sam dobro cuo), da dođes do vrha kule, trebas je obici 5 puta (da se produzi gameplay valjda). misije kao sto su nošenje kutija nekoj zenski su bzvz. assassins creed mi se cinio ozbiljnije. ljudi te se ne boje, a ocito je da si assassin (kao u prvome dijelu). bolja atmosfera mi je bila u jedinici... sami dizajn mi se nekako ne sviđa. jbg...

Previse likova? Unapredjenje armora ti mana, napredniji strazari koji ti otezavaju misije tebi mana, ti si promasio zanr i serijal definitivno. Kao prvo nisi odigrao AC:B i nemoj da pricas gluposti koje si cuo po netu, kao drugo da nisu dodali vatrena oruzja bilo bi totalno glupo jer se i istorijski tada vatrena oruzja mogu naci, atmosfera u AC2 i AC:B je drugacija i odrazava duh vremena u kojem je smjestena kao i atmosfera u AC1. Nikako nije realno da tezina vremena za vrijeme krstaskih ratova se prebaci i na doba renesanse jer je renesansa period preporoda i ponovnog radjanja anticke kulture i arhitekture i samim time je atmosfera veselija i bolja. Dizajn cega ti se ne svidja? Renesansnih gradova koji su do detalja preslikani, dizajn nivoa koji su predobri, dizajn likova koji su odlicni narocito u AC:B-u? Argumenti koje si ti naveo me navode na to da pomislim i zapitam se da li si ijednu igru AC serijala uopste odigrao. Nadam se da se neces naljutiti ali ovakav utisak ja sticem dok citam tvoje komentare.

14 godina
offline
Re: Assassins Creed 2

pa da nisam odigral ne bih tu nis ni pisal. nisu trebali skociti za toliko vremena... meni je bolji ac1, kaj sad...

Kupujem neispravan Logitech Rumblepad 2
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Nema problema :D imas svoje misljenje samo kazem ti kakav utisak ostavljas :D ako da si gledao filmice na yt-u i citao price ljudi i na osnovu toga zakljucio da je AC1 bolji. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Assassins Creed 2

gle, muci me sto se na brotherhood-u moraju unistavati oni tornjevi, ljudi te se ne boje (atentator si - u prvom dijelu si bio sumljiv samo zbog toga sto si trcao ulicom, ovjde se seces, svi te znaju). kada sam prvi puta zaigrao assassins, macevanje mi je bilo odlicno, najdraza stvar, najbolje izvedeno od svih igara (ako ima takvih), a sad imas puske, samostrijele, bodeze i sta ja znam sta sve ne. i cak sa svime time Ezio plivucka ko ribica, a trebao bi ko sjekira (sa svim metalnim stitnicima itd...). u jedinici kao da si sijao strah među ljudima. par ljudi je znalo da tebe, cak se nije moglo niti vidjeti cijelo lice Altaira. igra je imala ono nesto sto mi je bolje od dvojke i brotherhood-a...

 

EDIT: i sad mi kaze frend koji igra brotherhood da je sa nekakvim teknom unistavao druge tenkove - ma daj, molim te, kakve to veze uopce ima sa samim nazivom igre? otisli su u drugom smjeru, to moras priznati....

Kupujem neispravan Logitech Rumblepad 2
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2011 21:02 (Idealist).
13 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

tenkovi su ti jedan od ratnih izuma koje je leonardo izmislil....igrica predobra...preso sam sve misije jos samo da preuredim do kraja rim i one neke sporedne misije.....jucer sam dobio armor of brutus (onaj od romulusa...armor of brutus se zapravo zove)...predobar je :DD

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 2
Idealist kaže...

gle, muci me sto se na brotherhood-u moraju unistavati oni tornjevi, ljudi te se ne boje (atentator si - u prvom dijelu si bio sumljiv samo zbog toga sto si trcao ulicom, ovjde se seces, svi te znaju). kada sam prvi puta zaigrao assassins, macevanje mi je bilo odlicno, najdraza stvar, najbolje izvedeno od svih igara (ako ima takvih), a sad imas puske, samostrijele, bodeze i sta ja znam sta sve ne. i cak sa svime time Ezio plivucka ko ribica, a trebao bi ko sjekira (sa svim metalnim stitnicima itd...). u jedinici kao da si sijao strah među ljudima. par ljudi je znalo da tebe, cak se nije moglo niti vidjeti cijelo lice Altaira. igra je imala ono nesto sto mi je bolje od dvojke i brotherhood-a...

 

EDIT: i sad mi kaze frend koji igra brotherhood da je sa nekakvim teknom unistavao druge tenkove - ma daj, molim te, kakve to veze uopce ima sa samim nazivom igre? otisli su u drugom smjeru, to moras priznati....

To je Leonardov izum, prati priču, nisu niti malo otišli u drugom smjeru ne lapetaj ako nisi pratio priču i igrao.

I nije ti realno plivanje u duji no nemaš ništa protiv skoka sa stometarskog tornja u asu.

A to što je igra imala ono nešto zbog čega ti je bolja, jeli to zbog repetivnosti, jednakost gradova, par dosadnih questova, manjka naoružanja, gorih ( dosadnijih, jednoličnijih )NPCova ili nešto drugo?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
14 godina
offline
Re: Assassins Creed 2

ne kuzis me sto zelim reci. i da, NE TVRDIM da je jedinica bolja, nego govorim da je MENI bolja! i ne moras biti prgav...

Kupujem neispravan Logitech Rumblepad 2
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2011 22:18 (Idealist).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 2
Idealist kaže...

ne kuzis me sto zelim reci. i da, NE TVRDIM da je jedinica bolja, nego govorim da je MENI bolja! i ne moras biti prgav...

Eh, onda sam ja zahebao, eto ispričavam se {#}, stvarno sam nasrnuo, NHF right? {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Dali hoće netko kupit original AC2. dobio ga uz grafu. nije samo cd key za skinut igru neg obaš cijeli dvd. dogovor za cijenu preko PM.

Steam account: OutOfSp4c3 Solarna energija nije nešto što može postati popularno preko noći.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.4.2011 22:36 (Joe Cavallo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice