The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.330.179
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
LLAMABOY kaže...
Dex.pwn kaže...

Ljama, gori si od mene!

 

 Čini se da se veći dio ljudi ne slaže s mojim stavovima i postupcima, ali objavljivanje slika cure na forumu ne mogu prehebat nikako 

 Koliko imaš godina?  Ozbiljno pitam

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
20,za koji tj 21
13 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

Llamu sam quotao

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Skužaj
@ tu smo negdje, mislim da ima 19 ak se dobro sjećam
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2020 23:14 (Dex.pwn).
9 godina
offline
The Friendzone Club

22 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 9:10 (LLAMABOY).
13 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

A onda se frende previše brineš oko tih stvari. I mislio sam da si cca u tim godinama, +/- 1 godinu. Pola ljudi u tim godinama misli da je spremno za ozbiljnu vezu i što ja znam što sve ne. Nemoj se uvjeravat da si spreman, jer nisi, i ne zato jer se "moraš iživit", jer nema kruva od toga, jedino šta možeš napravit je dijete i onda gubiš i taj izbor, i nemaš niti jedan drugi izbor u životu više. Radije se fokusiraj na stvari koje će ti pomoć dalje u životu, faks, posao. I da si neženja s 30 godina, nisi ni prvi, ni zadnji, a još si i izbjegao statistički vrlo vjerojatan razvod prvog braka. ;)

11 godina
offline
The Friendzone Club

Nije da on nije spreman radi godina, on nije spreman radi manjka iskustva i čekanna prave dok nije ni da "krivon" išta prova nit proša kroz sve 

Not funny dude
13 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

Slažem se s tobom da je "prava osoba" produkt fikcije u filmovima, serijama i knjigama, ali što točno misliš da on treba proći? Jesi pod tim mislio onu klasičnu zdravoseljačku "trebaš prvo opalit njih 15-20-100-200 pa onda se ženi", ili nešto malo više u kulturnijem ili sofisticiranijem stilu?

16 godina
offline
Re: The Friendzone Club
footballer kaže...

Slažem se s tobom da je "prava osoba" produkt fikcije u filmovima, serijama i knjigama, ali što točno misliš da on treba proći? Jesi pod tim mislio onu klasičnu zdravoseljačku "trebaš prvo opalit njih 15-20-100-200 pa onda se ženi", ili nešto malo više u kulturnijem ili sofisticiranijem stilu?

Treba izlazit i družit se. Treba vidjeti što mu paše i sviđa mu se a što ne. Treba osjetiti kako je to kad jedan želi jedno, a drugi drugi. Pa se nekad prilagodiš, a nekad se netko tebi prilagodi - ako se uvijek jedan prilagodi nije dobro. Pa treba naučiti slušati i biti podrška, ali i govoriti i tražiti podršku. Pa se nositi s tim da podršku ne dobiješ. Ili ju dobiješ, pa si onda sretan i lijepo ti je u životu. Nije sve u mrčenju, ali ako ćemo iskreno - sigurno neće smrčiti niti jednu , a kamoli njih 15-20-100 ako već na prvoj gleda kako nije idealna. Da, nije idealna, ali ako će sa 30 krenuti otkrivati stvari o sebi i o tome kako je biti u vezi, kada je već formirana osoba, daleko je vjerojatnije da će zapeti u krivoj vezi koja će se raspasti, nego ako prije toga bude u 15-20-100 veza, taman da niti jednu od njih nije smrčio...

 

Nitko ne zna igrati košarku odmah kao michael Jordan, ne znam zašto bi onda ljudi trebali znati se ponašati u vezi samo zato jer odjednom imaju 30 godina?

Ako se čovjek želi snaći u vezi i osigurati si kvalitetan, stabilan i ugodan odnos, za to treba proći ohoho veza PLUS naći onu pravu. Da ne pričam kako će pravu bez iskustva naći samo ako ima ludu sreću, dok sa iskustvom...

Gledam te!
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
To se mere i s 20+- godina
16 godina
offline
The Friendzone Club

Novo zlato se pojavilo: Problemi u friškoj vezi

LOL: Crobrother
11 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Najbrži kaže...

Novo zlato se pojavilo: Problemi u friškoj vezi

 Men se pari ko neki next lvl troll. 

Not funny dude
11 godina
offline
Re: The Friendzone Club
footballer kaže...

Slažem se s tobom da je "prava osoba" produkt fikcije u filmovima, serijama i knjigama, ali što točno misliš da on treba proći? Jesi pod tim mislio onu klasičnu zdravoseljačku "trebaš prvo opalit njih 15-20-100-200 pa onda se ženi", ili nešto malo više u kulturnijem ili sofisticiranijem stilu?

 

 

Nisan pod tin mislija jebi šta stigneš, nego san pod tin mislija da je dosad uvik bija frendzoniran, a da se drža na distanci od žena koje nisu "savršene" po njegovin okvirima. Realno, koliko ljudi je oženilo, bilo u dugotrajnoj kvalitetnoj vezi sa prvon ljubavi.. Niko... Na prvin vezama se učiš, izlazis, druzis se, zajebavas se, vidis šta moš, šta ne moš... Nikome prva veza niie bila ozbiljna. Tako da je najveća glupost kad neko nije izlazija nikad odma u startu traži ozbiljnu vezu. Šta upoznaš nekoh i nakon 5 dana odlučite živit zajedno, pričate o piru i dici. 

Not funny dude
5 godina
offline
The Friendzone Club

Nema striktno veze s nazivom teme, al ne nalazim ništa bliže.

 

Radi depresije koja se povlačila u meni kroz djetinjstvo i srednju, a explodirala upisom na faks 2014., i dosta samotnjačkog stila života (priličan sam introvert, povučeniji, al kad kliknem s nekim mislim da sam dobro društvo), kucam na vrata 25. kao djevac koji se nikada nije niti poljubio. Skoro cijelo to vrijeme a pogotovo najteže, uz mene je bila jedna cura, sada izuzetno bliska osoba kojoj, uvjeren sam, mogu zahvaliti što sam još živ i ovdje pišem 1st world probleme. Slučajno se desilo da smo si upisom na faks našli stan 5min jedno od drugoga, i kada je shvatila da se samnom dešava nešto loše (prije nego što sam to i ja shvatio...), dobar je dio svoga vremena provela praktički pazeći na mene, bila je samnom kroz mnogo epizoda, slušala me, svojom me prisutnošću "održavala na životu". (Konačno sam se javio u zavod andrija štampar početkom 2016. i uz pomoć antidepresiva i 2 drage psihologinje i jedne psihijatrice, mogu reći da sam danas dobro. Faks je propao ali šta je tu je.) Idiot kakav sam onda bio, rekao sam joj neke stvari u koje je odmah imala razloga sumnjati al mislim da ništa nije htjela reći nego, ono, "hajde, pravimo se da je to istina". Jedna od tih izmišljotina je bila i da nisam više djevac, vjerojatno zato da čujem njezina iskustva. (Bio sam nezreli idiot, jbga.)

 

Danas ona samnom zna podijeliti stvari, detalje iz svojih veza za koje mi je sinulo nedavno da možda (čitaj: sigurno) ne bi kad bi znala istinu. Zbog toga mi je neugodno (zbog svog stanja s tim stvarima radije i ne bi htio znati) i sve me nešto tjera da joj velim istinu i ispričam se. 

 

Ima li to smisla napraviti ? 

 

 

Apoc
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Nemoj.
7 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Apocalypso722 kaže...

 i uz pomoć antidepresiva i 2 drage psihologinje i jedne psihijatrice, mogu reći da sam danas dobro. 

 

To je pravi džek, odma tri odjednom -  samo jednom se živi...

(šalim se,  morao sam)

A kaj se tiče ovoga da joj kažeš istinu, nema smisla, premda nikad ne znaš, možda ti odluči pomoći po tom pitanju ako joj kažeš 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2020 23:39 (fer-de-lance).
5 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Zašto ? 

Apoc
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Bolje je
Ovako ćeš nešto i naučit iz njezinih priča
11 godina
offline
The Friendzone Club

Nevinost je precjenjena, plati profesionalku... 

Not funny dude
5 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Nitko ne veli da ju cijenim :)
Za ovo drugo, ne mogu reći da mi nije palo na pamet... ali mi je neprirodno, a i isključuje mnogo drugih aspekata pravih veza. Fale mi socijalne vještine pak za to 

Apoc
16 godina
online
Re: The Friendzone Club

Ako imaš potrebu da joj kažeš istinu, možeš to učiniti. Ako bi radije oćutao, možeš i to. Barem ovo vezano za seksualno (ne)iskustvo, jer je to po mom mišljenju (upozorenje, može biti da ovo nije jedna od stvari za koje sam pametan) skroz bezazlena laž, pa samim tim, i da prećutiš i da ne prećutiš, mislim da nije strašno. A pri tom je to jedna klinačka laž, izrečena pre X godina, za koju se može pretpostaviti da je proizišla iz nekog razloga nezrelosti, sramljenja i nezadovoljstva zbog nedostatka "postignuća", to jest pritiska koji društvo nameće, da je sramota imati 20-21 godinu i biti nevin.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2020 17:23 (Ivan(4)).
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
How table turns

Prije tri godine sam bio posesivan, to se zna. Bio sam joj naporan, a ona me je krenula ignorirati. Bio sam neiskusan tad, jbg, bila je prva.

A danas sam već 9 mj s osobom koja svaka dva - tri tjedna napravi neku ljubomornu scenu. Zadnja joj je bila ta da je jedva čekala da otiđem doma na par dana kako bi uzela moj stari mob i listala po njemu (a ja iskreno i zaboravio za njega). Pojma nemam kak ju više mogu trpit 🤷‍♂️

Jel ovo kazna ili?
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2020 10:47 (Dex.pwn).
7 godina
offline
Re: The Friendzone Club

To ti je sve kak se postaviš...

Inače, ideja: dok sam u srednjoj sjedio s jednim debilom kaj nije pazio na ništa, kad mi je uzeo bilježnicu da prepiše sve ono kaj sam ja kategorizirao i lijepo zapisao u mojoj, ja sam dotle uzeo onu njegovu fensi ( s atraktivnim debelim koricama) i nacrtao mu pimpexe na svakoj stranici 

Uglavnom, sad si misliš kakve to veze ima s ovim, pa ima: trebao si uzeti taj mobitel i svakoj ženskoj osobi kaj imaš u imeniku a da ti nije rod poslati poruku, uf al smo se opako poševili, i pobrisat za njih (mislim da se na whatsappu može) prije nego pročitaju i ostavit za sebe.

Samo pitanje jel onda piše da si pobrisao za primatelja, ali treba provjerit...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2020 11:14 (fer-de-lance).
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Imo sam lika koji mi je po cijeloj gumici nacrtao male pimpeke
Ti su mi najgori 😅
7 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...
Imo sam lika koji mi je po cijeloj gumici nacrtao male pimpeke
Ti su mi najgori 😅

Mali pimpeki su ti najgori?

Voliš velike?

 

Kruha i igala...
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Ne, već likovi koji ti crtaju ta sranja
A najgore što smo lika zvali crnac 😅
7 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Mi smo imali jednog crnca u školi (zapravo mulata ili koji je već naziv).

Zvali smo ga Joža.

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: The Friendzone Club
fer-de-lance kaže...
Dex.pwn kaže...
Imo sam lika koji mi je po cijeloj gumici nacrtao male pimpeke
Ti su mi najgori 😅

Mali pimpeki su ti najgori?

Voliš velike?

 

 Tko ne voli velike?

11 godina
offline
The Friendzone Club

Onaj ko ne voli velike nije dobrodošao u ovu temu

Not funny dude
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
A šta ste se zakaliči za velike
Tehn'ka je bitna!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice