Problemi s trgovcima

poruka: 31
|
čitano: 7.241
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s trgovcima
ddarknessfairyy kaže...
axos kaže...
...Nakon svega ovoga sasvim mi je jasno da su šanse da dobijete original zapakirani i ispravan uređaj zapravo puno manje nego sam zapravo mislio. Evo nekih od razloga:

- Uređaj prođe pola svijeta u transportu i samo jednom nek padne ili ga nešto poklopi može doći do oštećenja

- Uređaj se koristi kao izložbeni primjerak

- Kupac traži da se isproba uređaj i onda ga odbije kupiti

- Kupac koristi 7 dana uređaj i onda ga vrati

- Kupac je dobio novi uređaj koji ne radi i prodavać mu daje novi u zamjenu, a njegov šalje na servis i onda prodaje kao novi.

Ispada da su i kupci krivi u jako puno slučajeva. Pritisnemo trgovce da nam daju zakonom (ne)zagarantirana prava i niske cijene. Oni to nemogu amortizirat zbog malih marži, a uvoznici im ne žele izaći u susret. I onda su primorani varati ostale kupce nebi li nadoknadili dobitke i ostvarili veći profit.

Nije ni da su oni nevini. Naradno da sve rade da si povćaju profit, ali uz ovakve kupce, zakone i uvoznike nije im lako.

Razgovarao sam nedavno i s poznanicima i od nekih sam saznao kako bi redovito razvalili odjeću/obuću u garantnom roku od godinu dana i dobili novu. Nekad i namjerno ako im dosadi. Samo što tu trgovci imaju puno veće marže pa im nije toliki problem to pokriti. A i nema toliko ljudi koji to rade namjerno.

Ovo s Konzumom se slažem. Redovito jedno na polici drugo na kasi. Ili Bila s proizvodima na akciji kojih ni nema niti su bili na akciji.

 Malo sam te skratila potpuno si u pravu. Da smo nekakava normalna država takvi uređaji bi bili posebno označeni i snižene cijene. Nemam ništa protiv toga da prodaju vraćene uređaje ili one koji su već bili na popravku ali nek to lijepo istaknu i napomenu. Second hand shopovi, oglasnici i webshopovi koji prodaju rabljene uređaje mogu prodavati po nižim cijenama. A neki uredno prodaju očito rabljene uređaje pod nove.

Pogotovo u Konzumu. I još licemjerno uvjeravanje da je uređaj nov, a niti zaštitne folije, niti najlona na dijelovina, a žica od punjača umjesto omotana žičicom zdravoseljački omotana oko adaptera

 Ja bi stavio da ako se vraća za 7 dana da se onda kupcu umanjih povrat za nekih 10%-15% ukoliko nema štete i onda se za toliko manje dalje nudi. Ali ne pita se ni mene, ni kupca, ni trgovca. Tu bi trebala država djelovati. Odnosno EU jer mislim da je to njihovo pravilo. Al nemojte me držati za riječ.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice