Maturalac-Španjolska-dojmovi...

poruka: 459
|
čitano: 185.176
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Pa 150€ ce ti biti malo ako nemate ulaznice bas za nista. Vi, posto ste blizanci, kupite jednu kartu za sve, pa se svercate {#}
Mi smo bili tamo (isto u Lloretu) 7 dana (tamo isli brodom, nazad busom).
Platili smo oko 3000 kn i imali smo sve ulaznice (za disko, za Gardaland u Italiji, Camp Nou, muzej Salvadora Dalija itd.)

Hotel je bio 3 zvjezdice (Montevista), sobe su bile vrhunske (nisam se tomu nadao)...

Alkohol ti je ovako jeftin, kad kupujes u trgovini (pogotovo Sangria (njihovo vino))...

U disku je dosta skuplji tj. preskup je, ali imas puno tequila barova okolo (tamo je sve dosta jeftino) ... 

Cigarete su ti oko 25 kn, konkretno Malboro (iako ne pusim, zapamtio sam taj podatak)

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2013 0:29 (rebelsy).
15 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
footballer kaže...

E ako hoces jeftine kurave onda mozes pokupit neku bolest, skuplje su bolje, valjda kontroliraju ih svako malo, koliko sam skuzio u Pragu haha.. A gle, odlucite se kao razred da su svi zadovoljni, ali ako ides negdje, mislim da je ok i da pogledas malo kakav je grad, jer se mozes napit i izj**bat i ovdje ;)

da ko razred odemo na kurve? {#}

win4crazzy kaže...

omg ko ide na maturalac da hebe kurve

ides da oduzmes nevinost svojoj kolegici iz razreda

ma nejdem ja sigurno, niti bi hebo kurvu tamo jer ima dovoljno cura iz razreda ali kazem zasto ekipa oce tamo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
rooswelt1991 kaže...

Pročitaj moj review na prvoj stranici {#}

hvala puno, sada ucim španjolski dobro mi ide{#}, slican je latinskome kojeg sam sam rasturao, jedino su malo naglasci i onaj izgovorm c koji je ustavri th i tako neke fore. Nadam se da nece bit problema. Lijep pozdrav{#}

Arguing on the internet is like running at the special olympics. Even if you win, you're still retarded.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2013 1:33 (Trustek).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...

idem danas :) jedva čekam!

***Ako sam ti ikako pomogao samo pritisni HVALA!***
10 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Napisi dojmove obavezno jer i mi krecemo ubrzo :D

 

I da li se na dan polaska ide u skolu? Ja cu biti 1. smjena a krece se navece pa me to zanima..??

Ko drugom jamu kopa, sam u Nju Jork
15 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
FreddieQ kaže...

Napisi dojmove obavezno jer i mi krecemo ubrzo :D

 

I da li se na dan polaska ide u skolu? Ja cu biti 1. smjena a krece se navece pa me to zanima..??

da sigurno ces u skolu.

14 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Vi koji ste bili u Madridu, kakav je grad što se tiće zabave? Tamo ćemo provest 3 dana pa onda u calellu, pa me zanima di bi mogli navečer otić, u neki klub ili po sobama?

Battlefield Fan!
12 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
E ljudi oprostite kaj sam tak uskacem al idem sad u sub za spaniju preko italije pa sa trajektom 8 dana sveukupno pa me zanima kolko mi je novaca potrebno za tam...?
15 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
CM weitE! kaže...
E ljudi oprostite kaj sam tak uskacem al idem sad u sub za spaniju preko italije pa sa trajektom 8 dana sveukupno pa me zanima kolko mi je novaca potrebno za tam...?

ovo ljeto sam s frendovima iso kod nas u hr na more, 8 dana, potrosio je svako 1900 kn, tako da ono, ko zna kako ti trosis i kolko ces trosit. spanija je puno skuplja od ovog, jest da smo se mi malo previse ludirali al ono.

12 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
najveci trosak mi je hrana inace xD ne mislim kupovat suvenire na svakom uglu mozda 2-3, 1 kutija cigara dnevno alkohol sa ekipom uzimampa mi je ton5-10€ dnevno a ostalo kupovat odjecu me ne zanima. oce 400€ bit dost?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
CM weitE! kaže...
E ljudi oprostite kaj sam tak uskacem al idem sad u sub za spaniju preko italije pa sa trajektom 8 dana sveukupno pa me zanima kolko mi je novaca potrebno za tam...?

Ja sam nosio 350€, s tim da su nam već unaprijed bili uplaćeni obilasci Camp Nou-a, akvarijuma i neko flamenco veče, i vratio sam se kući s 10€. U klubovima je piće jako skupo (pivo 5€, tequilla 6€ i to sa popustom). Uglavnom, ne bih išao sa manje od 250€...

13 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Pice u marketima je jako jeftino...U klubovima je pak bolesno skupo.

hakunamadafaka
12 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
hvala :) uzet cu 400 za svaki slucaj pa nek se ima
13 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Gamer71 kaže...

Vi koji ste bili u Madridu, kakav je grad što se tiće zabave? Tamo ćemo provest 3 dana pa onda u calellu, pa me zanima di bi mogli navečer otić, u neki klub ili po sobama?

iz koje si skole?

takvu rutu smo i mi imali(dvanaesta gimnazija)

 

 

 

 

btw ja sam ponio 150 eura, trosio sam na ono najbitnije, 20 eura dao za stadion i jos se vratio s nekom sićom 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
win4crazzy kaže...

 

btw ja sam ponio 150 eura, trosio sam na ono najbitnije, 20 eura dao za stadion i jos se vratio s nekom sićom 

sasvim dovoljno ako imate sve ulaznice vec placene (kao sto smo mi imali)...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2013 12:46 (rebelsy).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
win4crazzy kaže...
Gamer71 kaže...

Vi koji ste bili u Madridu, kakav je grad što se tiće zabave? Tamo ćemo provest 3 dana pa onda u calellu, pa me zanima di bi mogli navečer otić, u neki klub ili po sobama?

iz koje si skole?

takvu rutu smo i mi imali(dvanaesta gimnazija)

 

 

btw ja sam ponio 150 eura, trosio sam na ono najbitnije, 20 eura dao za stadion i jos se vratio s nekom sićom 

Iz treće gimnazije, trebali smo ići u Loret i Callelu al ipak je odlučeno da ćemo prvo u Madrid pa me zanima kakva je zabava tamo

Battlefield Fan!
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2013 21:38 (Gamer71).
10 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Kako sada stvari stoje dzeparac je po 200 eura + 50 eura za fakultativne izlete...

Ja msm da ce biti dovoljno jer ne planiram kupovati suvenire i razne gluposti (to cemo ispod ruke {#} )

 

Da li neko zna trenutnu cijenu dnevne karte za Port Aventuru?

Neko nedavno bio tamo?

Ko drugom jamu kopa, sam u Nju Jork
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.8.2013 2:03 (FreddieQ).
10 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Eo ovako, pošto sam sad treći razred, odma na početku smo počeli sa kao dogovaranjem di ćemo ić i rekla nam raska da ćemo na kraju tjedna imat još jedan razgovor pa ćemo vidit kakve ponude tražit, naravno u razredu je ono standardno, jedna polovica za Češku, druga za Španjolsku, pa ako bi netko mogao predložiti šta bi bilo bolje, ili navest šta je dobro a šta loše u Španjolskoj a šta u Češkoj.

10 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Bio u španjolskoj i bilo predobro...stvarano nije bilo nikakvih loših strana maturalca

10 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Evo vratili se sa exa i mogu reci da sam proveo 10 najboljih dana u zivotu.

Znaci Lloret de Mar vrhunska destinacija...pricao sam sa jaranom koji je bio u Turskoj i kaze da mu je preglupo bilo.

Eto kasnije ako ko bude trazio detalje napisat cu :D

 

 

Ko drugom jamu kopa, sam u Nju Jork
15 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

jeste poceli vec planirat gdje idete? mi smo odlucili da se ide u prag(ja sam htio spanjolsku ali se prag izglasao), pa jel ima neko neke smjernice kako i sto?

12 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Ja sam drugi razred al vec se prave planovi jer imam takvog razrednika koji vec godinama i godinama ide i organizira izlete sto po europi sto po Hrvatskoj te ima veza i vezica gdje god pogodis prstom na globusu..
uglavnom ponudio nam je 4 opcije, Španjolska, Tunis, Prag-Pešta-Beč te Grčka.. Grčku je odmah prekrizio zbog cijena i nestabilnosti same zemlje, a odma nakon nje i Tunis koji mi se cinio stvarno primamljivo al jbg sta je tu je..
Kamo vi idete? prelisto sam citavu temu pohvato neke savjete, te se nadam da ce bit dobro 

10 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.5.2014 13:49 (valsim66).
12 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Jel ide netko u Lloret oko 20.8 ?? Ako je netko bio nedavno moze dojmovi ?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Miron-2191/hero/8579943
9 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Ja {#} 25.8. 

9 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

I ja sam bio u Spaniji na maturalcu prejako je bilo zaista , putovanje jest malo tesko jer se ide busom mi smo bili u Lido de Mar 

more jeodlicno toplo dobro puno ljudi fine plaze . 

Samo dosta su skupi npr za pozive prema nama ili tako nesto preporucujem Smartgroschen applikaciju jer je jeftina pravo . 

hrana je relativno jeftina . piće ako kupujete u super marketima je takođeer pristupacno samo zavisi koliko mozete popit :PPP jhaha

9 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

I ja sam bio u Spaniji na maturalcu prejako je bilo zaista , putovanje jest malo tesko jer se ide busom mi smo bili u Lido de Mar 

more jeodlicno toplo dobro puno ljudi fine plaze . 

Samo dosta su skupi npr za pozive prema nama ili tako nesto preporucujem Smartgroschen applikaciju jer je jeftina pravo . 

hrana je relativno jeftina . piće ako kupujete u super marketima je takođeer pristupacno samo zavisi koliko mozete popit :PPP jhaha

13 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...

.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.7.2014 17:39 (ivanoile).
11 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Bio sam davno u Lloretu, i onda mi je sve to izgledalo super. Danas puno godina kasnije kad sam igrom slučaju opet na 2 dana završio u Lloretu sam skužio da je to ipak za mlađu ekipu. Ali da se imaš di dobro napiti, provesti do jutra imaš. Za maturalac kao stvoreno iako je Prag zbog cijena ipak možda bolji izbor. U to davno vrijeme u Pragu se nije moglo potrošiti 100 maraka dok je Španjolska ipak bila znatno skuplja. Prag više nije tako jeftin ali ipak je dosta jeftiniji od Lloreta.

12 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

I moj razred planira da ide u spaniju..sama exkurzija bez ikakvih ulaznica je 250 eura..raja je do jaja :),od nas 30 ide nas 18..mislio sam ponijeti 250 eura,nisam mislio kupovat neke poklone suvenire mozda 1-2 za fameliju :)...ostatak bi trosio na alkohol hranu i odlazan u neki izlet :D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice