Duhan

poruka: 110
|
čitano: 106.177
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Duhan

njega sam i kupovao prije dok nisu diglu cijenu :/ a nice ljepo pakiranje,jos se i to potrude.

13 godina
offline
Duhan

Ako vidite nekog uvijek pitajte po kolko nabavlja i gdje.Ja osobno sam nabavljao duhana do prije mjesec dana za 150kn ,a sad 170kn 1kg u ZG.Eto desilo se da je covijek ostao bez robe trenutno pa sam proseto do pothodnika gdje cica prodaje 250g za 50 kn (iliti 200 1kg)....

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.9.2013 10:44 (lmutak).
15 godina
neaktivan
offline
Duhan

Kod nas u Hercegovini, vecinom je cijena za 400g oko 30kn. Dakle jedan kg oko 80kn. Domaci duhan naravno.

15 godina
offline
Duhan

uh, i tata bi sine...bagatela kod vas....

15 godina
neaktivan
offline
Duhan

S time da se moze naci i za 20kn, zavisi od kvalitete naravno. Ide cijena i do 80kn za 400g. Ali gore navedena cijena vrijedi za solidan duhan, "pogodan" za pusenje.

15 godina
offline
Duhan

aha,kao standard duhan,dok je ovo škija? nju sam pusio,uh kad to zasvrbi grlo hehe...morao posebno pusit da ne umrem od jacine,ali islo je :P
dok drugi oko mene bas i nisi imali volje nakon prvog probanja uopce nastaviti  

12 godina
neaktivan
offline
Duhan

Ljudi mogu li nabavit sjemenke duhana iz zemalja clanica EU bez ikakvih kazni? 

četri tisuče četristo četrdeset i četri četnika čekaju četvrtog četnika u čakovcu čekičajući čavlima po čeki čačkajući čizmom po čmaru i čurlićući čudno i čedno četvrtkom a čavka čuči na čamovom čamcu
13 godina
neaktivan
offline
Duhan

rade nabavi sjemenke ganje, ako vec radis nes ilegalno hahaha, jednostavnije i bolje

12 godina
offline
Re: Duhan
Koji vam je najfiniji duhan koji se moze uzeti na tisku/trgovini?
I koliko dugo imate jednu vrecicu?
12 godina
offline
Duhan

Da dignem malo temu. Zna li ko da ima jeftino domačeg duhana na više ,ovi dileri me ubijaju često nemaju pa nemam šta pušit, ni ja ni moji doma a potrošimo kilu i više tjedno .

 

Ajde slavonci javite se dogovorimo se, za dobru štelu nagradim vas{#}

http://www.youtube.com/watch?v=lh6Nf0lBtGw&list=FLjexh4Bc4RXMby_W3cBfW5Q
11 godina
neaktivan
offline
Re: Duhan
Danec kaže...

Da dignem malo temu. Zna li ko da ima jeftino domačeg duhana na više ,ovi dileri me ubijaju često nemaju pa nemam šta pušit, ni ja ni moji doma a potrošimo kilu i više tjedno .

 

Ajde slavonci javite se dogovorimo se, za dobru štelu nagradim vas{#}

Da i ja bi trebo pola kile duhana pa ako neko ima a da ne kosta milijun kuna nek se javi 

16 godina
offline
Re: Duhan

Ajde decki spasavajte,kriza je nastupila. 

http://www.downloadmoreram.com/
15 godina
offline
Duhan

edit: nista

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.5.2014 18:29 (jojo_surf).
13 godina
neaktivan
offline
Duhan

Ajde ako netko ima po korektonoj cijeni u ZG neka sa i meni javi na PM...

15 godina
offline
Duhan

jel postoji kakav forum za pusace? jel itko zna za ikakav? ima tonu toga "da nepusenju" ali nigdi "da pusenju" ili neka udruga ili grupa na fejsu? bilosta?

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.5.2014 0:19 (jojo_surf).
12 godina
protjeran
offline
Re: Duhan

Upravo pišeš u jednoj takvoj temi. Kaj bi ti cijeli forum samo za to?

Crkva je zlo 21. stoljeća
6 godina
protjeran
offline
Duhan

znam ja gdje ima,javite se :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2017 0:27 (anto232).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Duhan
Sreca pa ne kasnis 3 godine .... xD
6 godina
protjeran
offline
Re: Duhan
Nikad nije kasno hehe
8 godina
offline
Duhan

Sve mi se čini da prodaju osušeno sijeno a ne duhan. Skupe su cigarete ali barem mi nije muka.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice