Časopis Hacker zaključana tema

poruka: 201
|
čitano: 134.470
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Časopis Hacker

Hacker #5

 

 

 

 

šiloman kaže...

jedan br sam kupio,neki sa warcraftom,prije par godina i moram rec da sam nakon njega postao ovisan o casopisima poput njega,moja prva ljubav......smrc

 

Hacker #60

 

Hacker broj 5 Hacker broj 5
Hacker broj 60 Hacker broj 60
Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 23:29 (the_tux).
15 godina
neaktivan
offline
Časopis Hacker

Ovo je mozda jedan kontroverzan prijedlog ali, zasto ne - da se mozda bacimo na skeniranje Hackera - svatko po malo ili da neka dobra dusa skenira ili da na skeniranje a mi mu refundiramo?

Mislim, casopis vise ne izlazi, dakle nitko ne gubi novac od prodaje ili bilo cega; naravno, ako se ne smije, tada se ispricavam za poticanje piratstva Belji se a modovi neka slobodno brisu post.

16 godina
neaktivan
offline
Časopis Hacker

Ako dobiješ dopuštenje autora tekstova, onda možeš :)

14 godina
neaktivan
offline
Časopis Hacker

Pardon momci ako ovo spada pod staru temu...ali naletio sam sad na ovo Guglajuć nešto o ovom...

 

Zadnji par dana malo igram te starije igrice, čisto da se malo podsjetim :D

 

 

Neću sad u detalje zašto je fora vraćat se na stare, imam 25 godina i ne igram igrice već...5-6 godina, Vice City sam otkrio prošle godine i to je u biti sve šta sam baš aktivno igrao od "novijih"...ostalo mi se ni neda čekat da se instalira.

 

Al ove stare igre, imaju valjda osim nostalgičnih vrijednosti, valjda ta grafika koja je loša toliko da moraš se uživiti i koristit maštu...i u svoj toj jednostavnosti su bile dobre. Šta ja znam. Plus šta nije bilo ovakvo zakrčenje informacijama i podacima, nismo imali taj luksuz da igricu snimimo, odigramo 5 minuta i idemo isprobat drugu. A za šifre sjećam se da sam kupio jednu knjigu haha, ne znam kako se zove, crveno-crna naslovnica, hrvatska neka, i imala je dosta stranica...

 

 

Pa mi je palo na pamet baš ovo šta pričate te recenzije smiješne iz Hakera. Kupovao sam ga do 2000. godine, al brojeve sam bacio. A sad bi baš htio provrtit one brojeve koje su imali onaj nišan na logu časopisa :D u kojima na svakoj stranici uvaljuju ekipi 3Dfx VU-DU karticu haha i slično.

Pa kad je tema o Hackeru, dali neko ima slučajno broj di je recenziran Quake? Zanima me šta su rekli, pošto je to meni najbolja, i najdraža igrica ikad :)

 

Al bilo bi super malo prolistati koji stari broj, gledao sam na aukcijama.hr ako ima koji da prodaje ali slabo...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Časopis Hacker
the_tux kaže...

Hacker #5

 

 

 

 

 

 

 

šiloman kaže...

jedan br sam kupio,neki sa warcraftom,prije par godina i moram rec da sam nakon njega postao ovisan o casopisima poput njega,moja prva ljubav......smrc

 

 

Hacker #60

 

uvijek sam se pitao, kako se zove igra s naslovice broja 5 ?

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2009 23:52 (snake1).
16 godina
offline
RE: Časopis Hacker

Prvi su brojevi imali sliku koja nije imala veze s igrom

16 godina
neaktivan
offline
Časopis Hacker

Klasična greške Hacker redakcije bile su gluposti poput ove na naslovnici(obratite pozornost na najave igra). :)

Μολὼν λαβέ! "Daj mi dim da ugasim svijetlo dana, daj mi jedan dim."
16 godina
offline
RE: Časopis Hacker

Bitna je volja. Odrastao sam uz Hacker i bio sam jako razocaran kad je prestao izlaziti Plač

Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2009 8:54 (Chaky).
16 godina
protjeran
offline
RE: Časopis Hacker
snake1 kaže...

uvijek sam se pitao, kako se zove igra s naslovice broja 5 ?

 

GTA

15 godina
neaktivan
offline
Časopis Hacker

uh, legendarni Hacker....

to mi je bilo redovito mjesečno štivo, koliko god bili neozbiljni toliko sam ih i volio...

 

pisali su samo o igrama i o ničemu drugom, meni tada (a i sada) najvažnijoj stvari na kompu, tek kada su se zagasili počeo sam kupovati BUG i počeo širiti spoznaju i znanje o kompjuterima :)))

 

također mi je u sjećanju i časopis prethodnik GAMEPLAYA, sjećate se valjda PSX-a, od istih autora....

navodno se prvi broj PSX-a prodavao za 5000 eura....

16 godina
offline
RE: Časopis Hacker
the economist kaže...

...navodno se prvi broj PSX-a prodavao za 5000 eura....

To mi zvuci "malo" nategnuto.

Ali evo prodajem kompletnu kolekciju PSX-a za 5000€ Cool

Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
RE: Časopis Hacker
Mylo kaže...

Pa kad je tema o Hackeru, dali neko ima slučajno broj di je recenziran Quake? Zanima me šta su rekli, pošto je to meni najbolja, i najdraža igrica ikad :)

Islo je nekako ovako (opis nailguna): Djevojcica brala jagode, nesto je ubode. A mislila je da je trava... Nije trava nego čavao od 12 centimetara :))

 

A ova naslovnica... Uvijek sam mislio da je to nesto sklepano u 3D Studiju (mislim, sigurno je sklepano u 3DS-u). Osim ako se zna da je GTA, meni osobno ne lici.

15 godina
neaktivan
offline
Časopis Hacker

Citao sam par brojeva i svidio mi se,inace volio sam sto su igrama pristupali neozbiljno,rasterecno i duhovito.Sjecam se onih natpisa ispod raznih  screen shotova iz igara uvijek bi me dobro nasmijali. šteta sto se ugasio..

16 godina
neaktivan
offline
Časopis Hacker

Imam jedan haker iz 1995 god. (slikano mob.)

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Časopis Hacker

Nadam se da će mi neko u ovoj temi pomoći....jako davno na jednom cedeu hackera je izašla baza zvukova koju su momci iz Hackera napravili za igru Worms (mislim da je bilo za dvojku)...cede sam naravno zagubio i ne mogu se više sjetiti koji je bio br., jedino što mi je ostalo u sjećanju je da je cd bio zelen (nadam se da me sjećanje ne vara)...ako neko ovdje ima te stare cede ili zna o čemu pričam, bio bi zahvalan ako može uploadat to na neki rapidshare ili slično...ili ako znate osobu kojoj bi se mogao obratiti koja je radila u Hackeru

Puno hvala!

 

ntel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600@2.40GHz 3326MB RAM 800MHz Xpert Vision GeForce 8800 GTS 512
16 godina
offline
RE: Časopis Hacker
the economist kaže...

navodno se prvi broj PSX-a prodavao za 5000 eura....

Eh koliko se samo ljudi uhvatilo na tu foru, sjećam se da su ljudi slali pisma redakciji PSX (koje su ovi naravna objavili) s ponudama da prodaju svoj primjerak prvog broja. Smijeh

Hacker mi je bio super i žao mi je što više ne izlazi mada ga nisam redovito čitao, mislim da negdje u ormaru još imam nekoliko brojeva, a PSX sam davno podijelio...

15 godina
offline
RE: Časopis Hacker
Guillermo Temblalanza kaže...

Ovo je mozda jedan kontroverzan prijedlog ali, zasto ne - da se mozda bacimo na skeniranje Hackera - svatko po malo ili da neka dobra dusa skenira ili da na skeniranje a mi mu refundiramo?

Mislim, casopis vise ne izlazi, dakle nitko ne gubi novac od prodaje ili bilo cega; naravno, ako se ne smije, tada se ispricavam za poticanje piratstva Belji se a modovi neka slobodno brisu post.

Hocel biti sta od ovog?

ja isto nisam imo prilike citat hacker pa bih sa zadovoljstvom procito neke tekstove

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
16 godina
neaktivan
offline
Časopis Hacker

Hackerovi prvi brojevi su imali najjači dizajn (retro).

 

Oni backgraoundi od in game screenshotova, sjećam se recenzije Wing Commandera 4. Kupio sam original i nikad zažalio, najjača igra ikad.

 

Imao sam sve brojeve osim prvog kojeg su mi bakani poderali u osnovnoj školi "#$%&!!

 

Po meni sve je išlo kvalitetom stepenicu niže od onog redizajna naslovnice.

 

RETRO RULES

Random chance seems to have operated in our favor.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Časopis Hacker
Spock kaže...

Po meni sve je išlo kvalitetom stepenicu niže od onog redizajna naslovnice.

Po meni je najbolja ona faza dok je Žibreg bio glavni urednik, a sve ostalo je vise-manje bio pad kvalitete (iako su se kasnije, mislim nesto prije nego lice prestati izlaziti, vratili na iste standarde, mislim kad je Djurovic bio glavni urednik).

A opet, mozda je to samo sentimentalnost (tada sam dobio prvi kompjuter i poceo citati Hacker).

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2010 22:28 (Guillermo Temblalanza).
14 godina
neaktivan
offline
Časopis Hacker

Nostalgija,nostalgija...

Hacker mi se najviše sviđao zbog ležernog i emocijama nabijenog pristupa pisanju,što u današnjim časopisima nema.Mislim nije recimo ni taj Gameplay toliko loš ali Hacker je za mnoge ipak bio legenda i spomenik nulte kategorije.Današnji časopisi pod teretom globalizacije svi nalikuju jedan drugom a sve možeš onda vidjet i na Gamespotu bez da kupuješ na kiosku.Tražio sam imali brojeva u pdf-u ali nisam uspio.Uvijek ću se sa sjetom sjećati Hackera

14 godina
neaktivan
offline
Časopis Hacker

E da, dobra stara nostalgija,

Hacker sam počeo čitati krajem 1998. tj. sa brojem od studenog (naslovnica Populous The Beginning), koja imam dva doma a dobio sam ih igrom slučaja jer se u to doba održavalo nekakvo natjecanje u PC igrama u Studentskom Centru, tak da je na hrpi na jednom stolcu bilo tih Hackera za slobodno si uzeti, 

na kraju mi je neki dečko poklonio knjigu, zvala se nešto tipa Enciklopedija Igara (žuta knjiga), mislim da ju je pisala ekipa iz Hackera, bile su obrađene starije igrice tipa do 95.-96., dao mi ju je vjerojatno jer sam bio jedan od tamo najmlađih likova (tad sam imao 10 godina), danas se grizem zbog toga jer sam tu knjigu negdje pogubio, tj. valjda je završila u starom papiru.

Čitajući Hackera od tada, mnogi će se složiti i reći da im je to razdoblje (1998. i polovica 1999.) bilo svojevrsni zenit, tj. dok je uredništvo bilo pod Žibregom, nakon toga slijedi pad kvalitete i zanimljivosti recenzija i općenito cjelokupnog časopisa.

U to vrijeme sam se i prešaltao većinom na PSX jer sam posjedovao samo ps1 (dobio ga krajem 98. al sam i prije toga imao popriličan staž po PC igraonicama), ali sam dosta redovito pratio i Hackere budući da su određeno vrijeme bile i po njima ps1 recenzije.

 

Srećom, jučer baš sam na Hreliću nabasao kod nekog čini se cige na stare brojeve hackera iz 98. i 99. i odmah ih kupio 10 komada, jako dobro očuvani, bilo ih je i još starijih edicija iz 1997. al na to nisam ciljao i ne bi ni mogao sve to tolko nositi :-D

Želja mi je bila da popunim kolekciju sa tim brojevima iz zlatnog doba Hackera, podsjetim se malo tog doba, i igara, tako sam i nabasao na ovu temu...

 

Znam da je negdje oko 2001. počelo sa nekim smjenama i neredovitostima u izlaženju Hackera i PSX-a, oba nisu izlazila neko vrijeme a prvi psx nakon toga je bio redizajniran na malo luksuzniji i ozbiljniji format,

uglavnom jedna zanimljivost iz tog doba za koje su možda neki čuli, nije se dosad spominjala u ovoj temi, je da postoji Hacker koji je napravljen, a nije nikada izdan na kioske, s Mafijom na naslovnici,

pričam to jer sam ponosni vlasnik istoga, nabavio ga igrom slučaja preko stare koja radi u Tisku, pa je tako dobivala često te Hackere, pa nekako joj dali i taj.

Sljedeći Hacker koji je izašao nakon te neke interne krize je bio sastavljen djelomično od recenzija iz tog nikad izašlog broja, ali je ipak sadržaj bio daleko od identičnog tom misterioznom broju.

Možda netko ovdje ima nešto više informacija o svemu ovome, netko iz Hacker ekipe ?

Kad nadjem vremena nabacit ću par fotki tog broja ako će nekog zanimati.

 

Ljudi su nostalgični za Hackerom, htjeli bi da i dalje izlazi, nažalost vrijeme se ne može vratiti, sve se mijenja a činjenica je da su danas i drugačije igre tj. sva ta utrka za grafikom je pojela atmosferu i zajebanciju,

onda ekipa naših recenzenata je odrasla (kao i čitatelji naravno),

a i u sadašjem dobu interneta i dostupnosti informacija rijetko kojem fanu bi se dalo čekati da kupi časopis da vidi fotke iz neke nadolazeće igre i slično (isto kao što nitko više ne ide u videoteke da napokon vidi film), uz to puno veća je i dostupnosti medija za igranje i raznih igara (ljudi imaju doma po nekoliko konzola i kompova, a kad se počinjalo prije 15 godina tko je imao PC bio je car u kvartu - naravno onda se taj jedan jedini komp cijenio ko oko u glavi).

 

Uglavnom, svaka stvar ima svoje vrijeme, početak, vrhunac i kraj,

osobno mi je vrlo drago što sam djelomično odrastao uz vrlo kvalitetan časopis (dok sam bio u gamerskoj fazi), kao i uz mnogo drugih stvari koje su danas veoma drugačije...

15 godina
neaktivan
offline
Časopis Hacker

Populous The Beginning - jedna od najboljih igara na PS1, možda i općenito jedno od naj....

14 godina
neaktivan
offline
Časopis Hacker

Dobra je igra,

samo je u ps1 recenziji (ne u tom broju) u Hackeru dobila manju ocjenu od zaslužene (nešto tipa oko 80) jer za save je potrebno 15 mjesta na memory cardu i save traje po 3-4 minute LOL

 

U broju iz studenog 98' od ps1 je još bilo par legendarnih ps1 igara, kao Spyro, Medievil (koji se ovih dana spremam počet opet igrat) i Red Alert Retaliation

16 godina
offline
RE: Časopis Hacker
Miki9 kaže...
(...)  jedna zanimljivost iz tog doba za koje su možda neki čuli, nije se dosad spominjala u ovoj temi, je da postoji Hacker koji je napravljen, a nije nikada izdan na kioske, s Mafijom na naslovnici,

pričam to jer sam ponosni vlasnik istoga (...)

Ajd nabaci par slika! Znam da niti smijes niti zelis skenirati CIJELI, ali barem par zanimljivijih stranica.

16 godina
online
Časopis Hacker

Recimo, recenziju Privateera :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
14 godina
protjeran
offline
RE: Časopis Hacker

ZORAN ŽMIRIĆ AKA GANDALF SIVI!

 

Najbolja kolumna!

 

Evo za nju prepisujem tekst, koji je i danas aktualan!

 

 

 

Stvarna Virtualnost ili Virtualna stvarnost?

 

Dorian uzme tešku čašu stakla mutnog od nepranja i na ex iskapi deci žeste.
Pripalivši cigaretu povuče dva kratka dima, i otpije ostatak pića.
Sjedio je zavaljen u neudobni drveni stolac i promatrao mirno lice svoga gosta.
Dohvati bocu sa stola i ponovno si natoči čašu do vrha, a ostalih deci i pol što je preostalo
iskapi onako iz boce...



- Onda čemu imam zahvaliti vaš posjet - upita Dorian gosta koji je sjedio naspram njega.
Sjedio je uspravne kičme, ruku mirno položenih na natkoljenice sa "Mona Lisa" smješkom na
nepomičnom licu.
- Dakle jedna ispravka na samom početku - reče gost.
Ti si došao k meni, a ne ja tebi.
- Molim? Kako ja k vama?
- Za molitve je kasno Doriane, tvoj film je istekao. Iskapi to piće i idemo.
- A kud idemo i tko si ti - vidno iznerviran Dorian povisi ton i nervozno
otpuhne dva kratka dima.
- Mislim da ti je mozak stvarno usahnuo nad tim kompjutorom, a kako piješ
jetra ti je vjerovatno već odavno pašteta.
A i cigareta ti baš ne smrdi, jel'?
Dakle, ja sam smrt dragi gospodine - reče gost nagnuvši se nad Doriana
te ga kucne kažišrstom po čelu.
Dorian ustukne prema nazad i zakašlje se gledajući širom otvorenih očiju
u čudaka ispred sebe.
- Smrt? Jedan od jahača apokalipse? - posprdnim se upitom začudi Dorian te
rukom posegne za čašom, no neznanac ga uhvati za zapešće.


Stisak je bio hladan i čvrst poput čeličnog škripca od čega Dorianu protrne
čitavo tjelo. Gledali su se točno u zjenice.
- Ne oteži stvar, nisam baš strpljiv. I šta buljiš u mene tako? Očekivao si kostur
u crnoj pelerini sa kosom u ruci? Vi ljudi ste stvarno smješni. A i ta četiri jahača
Apokalipse. Koja glupost. Rat, glad, kuga, i ja kao četvrti kažeš,a? Pa čemu onda
ona trojica kad ja stojim na kraju svega?

-Čekaj malo glavonja - otrgne Dorian ruku i dograbi čašu. Nisam rekao da sumnjam u tvoj
identitet već me sve ovo skupa totalno zbunjuje,
- No dobro . reče nezvani gost i nasloni se u stolcu. 'Ajmo ovako. Svaki put kad pališ
svoj komjutor ti ulaziš u jedan drugi svijet. Virtualna stvarnost. No ni sumnja da ti
ustvari zaista ulaziš u paralelni svijet kao da ulaziš u staklenu sobu kroz koju gledaš
svijet oko sebe, ali si fizički izvan njega. Mentalno se odšetaš do našeg svijeta, a mi
te vidimo jednako kao i ti nas, s tom razlikom da ti ne poimaš naš svijet kao nešto materijalno,

- Tko o "mi"? - Upita Dorian.
- Ne prekidaj me! - izdere se neznanac i zvikne Dorianu takvu šamarčinu da se jadnik zamalo
srušio sa stolice.
- No da nastavim - reče gost zalizivajući rukom prema tjemenu svoju tanku crnu kosu.
kažem "mi" jer nisam ja sam u svom svijetu kao što ni ti nisi sam u svom. Znači svaki
put kad ulaziš u taj svijet, ti uistinu ulaziš k nama i mi te vidimo kao što ti vidiš
slike na monitoru. Ulaskom u naš svijet ti bježiš iz svoje stvarnosti i uvlačiš se u
našu i tako nam radiš zbrku u inače savršenom redu stvari. Ti naš svijet nazivaš
"Virtualna stvarnost", a mi tvoj "Stvarna virtalnost".
U principu nema neke razlike, no ti si svoj bonus prelaska odavno prekoračio. Onaj gore
je zaključio da tebi život služi samo za trošenje u našem svijetu, pa kad ga toliko
voliš eto ti prilike da zauvjek pređeš kod nas. Stoga evo me, - reče Smrt i nakesi se
raširivši ruke poput voditelja nekog jeftinog kviza.

Doriana je probijao hladan znoj. Kraj je bio više nego neočekivan. Pogledom potraži
čašu, no bila je prazna. Zapali još jednu cigaretu te vršak žara prinese goloj koži
da provjeri je li ovo samo čudan san. Bol je bila itekako stvarna, a neznanac je još
uvjek sjedio u stolici naspram njega.

- Znači ja sam kao otuđen i te fore pa me sad treba umlatiti,a? Što koga briga kako
ja živim? - podvikne Dorian zajedljivo.
- Vidim da si sve shvatio - odgovori podrugljivo neznanac. Kripl, glupan, telac!!! -
iznervira se i pokosi Doriana prezrivim pogledom punim žeravice.
- Prešao si liniju isto kao što se narkoam ubije overdoseom glupane. Čitavo vrijeme
favoriziraš Virtualni svijet, a sad kad ti ga prostirem pod noge ti ga odbacuješ.
Razočarao si me i to jako - reče Smrt tugaljivim glasom te prekriži svoje mršave noge.

Dorian je grčevito razmišljao kako da odgodi čas svojeg odlaska. Gledao je Smrti u oči
dok mu se u glavi gomilale misli i to sve neke neuporabljive i jalove koje nije mogao
iskoristiti na nijedan način. Odjednom u oku mu bljesne tračak nade.
- Čujte gospodine Smrt. Jednom davno vidio sam sliku nepoznatog flamanskog majstora. Na toj
slici Smrt igra šah sa čovjekom na kraju životnog puta.

Smrt ga prostrijeli pogledom i okrene se prema njemu kao da naslućuje na što cilja.
- Prema legendi, Smrt ne može odbiti želju samrtnika da mu pruži šansu za produživanje života.
U očima Smrti vidjela se čista mržnja. Dorijan je vidno ohrabren nastavio shvativši da je
pronašao pravi način koji mu vraća nadu.
- Ja te tražim da mi pružiš šansu. Ne možeš me odbiti.
- Slušaj ti mene!!! - skoči Smrt na noge. - Nisam ja tebi ništa dužan! Ti si se kako vidim
nagledao Bergmanovih filmova, na da jednu stvar odmah rasčistimo. Pružit ću ti šansu, no
ne zato jer moram, već iz čiste zabave. Pusti ti šah, chessmaster, gradova i država, Quake,
Unreal i slične budalaštine s kojima si upropaštavaš život. Pustit ću te da mi daš jedan dobar
razlog. Da čujem! - reče Smrt i podboči ruke o struk gledajući Doriana uzdignute brade.

Dorian se zagleda u Smrt, duboko udahne i reče:
- Pruži mi šansu da živim, da shvatim što znači biti živ u stvarnome svijetu, u mom svijetu.
Tebi je tvoj svijet stvaran, a ja sam više dio njega nego li dio svog svijeta. Daj mi šansu
da spoznam što znači biti živ. Da, to želim, želim da shvatim da sam živ.

Smrt se ozbiljnim pogledom zagleda u Doriana te bez ijedne riječi kimne glavom u znak odobravanja,
nabije šešir na glavu, uzme svoju aktovku, te okrenuvši se oko sebe bezčujno nestane.



* * * * * * * * * * *


Doran u nevjerici protrlja oči. Ogleda se po sobi, no umjesto dnevne sobe shvati da leži u krevetu.
- Znači sve je ovo bio san? - pomisli u sebi. - Znači nisam bio u rukama smrti? Pa ja sam živ!!!
- prodere se iz sveg glasa.

U tom trenutku osjeti kako ga oštra bol probada kroz grudi te mu se oduzme čitava lijeva strana tijela.
U trenutku dok mu je infarkt štipao srce prostruji mi kroz glavu:
- Spoznao sam da sam živ,... i to je kraj? Pa ne valjda tako brzo...SMRT!
Prešao si me! MATER TI!


Zoran Žmirić, 1998.

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
15 godina
offline
RE: Časopis Hacker
ja imam nekih 30-tak casopisa od hackera,mogao bi skenirat al sumnjam da se smije
14 godina
protjeran
offline
RE: Časopis Hacker
dado16 kaže...
ja imam nekih 30-tak casopisa od hackera,mogao bi skenirat al sumnjam da se smije

Ne smiješ cijeli, ali dio smiješ radi "znastvenih" ili "umjetničkih" ili "povijesnih" znanosti.

 

Dok god na tome ne zarađuješ i pridonosiš društvu i znanju mladih, legalno je.

 

(kao i ovaj gore tekst, magao sam skenirati, ali ovako je to ipak moj trud)

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Časopis Hacker

Ne smiješ cijeli, ali dio smiješ radi "znastvenih" ili "umjetničkih" ili "povijesnih" znanosti.

 

Dok god na tome ne zarađuješ i pridonosiš društvu i znanju mladih, legalno je.

 

(kao i ovaj gore tekst, magao sam skenirati, ali ovako je to ipak moj trud)

Da,samo navaliNamigiva

14 godina
neaktivan
offline
Časopis Hacker

Evo kako sam obećao, nikada priznat crni sin od Horneda Reapera

 

Veće dimenzije :

 

http://j.imagehost.org/0778/nikad_izasli_1.jpg


http://j.imagehost.org/0096/ni_2.jpg

 

http://j.imagehost.org/0521/ni_3.jpg

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2010 15:12 (Miki9).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice