Časopis Hacker zaključana tema

poruka: 201
|
čitano: 134.488
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker
I dan danas ga listam. Poceo sam ga pratiti od 1998. ah....kad se sjetim tih vremena. steta. sreca BUG je uvijek tu bio
16 godina
offline
Hacker

Prvi Hacker koji sam kupio tema broja Diablo sve je bilo dobro nedugo zatim promjene formata srozavanje kvalitete tekstova i sve gore i gore, kulminacija je bila kada je dosla i Kristina Jeren u redakciju. Nemam nikakvu nostalgiju za tim casopisom, a je li itko primjetio da Klik i Hacker imaju isti format ili kako se to kaze opci izgled i raspored tekstova u casopisu?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker
zz22 kaže..

Patrik Pencinger, ako se ne varam? Što je s njim?Osmijeh

 


 Piše za Plan B. Ima u novom broju barem jedan njegov tekst
16 godina
offline
RE: Hacker
igorrzg kaže...
zz22 kaže..

Patrik Pencinger, ako se ne varam? Što je s njim?Osmijeh

 


 Piše za Plan B. Ima u novom broju barem jedan njegov tekst
Najs. Eto nam odgovora :)

Nego, on je isto u HiFi vodama, tako?
16 godina
neaktivan
offline
Hacker

Na onoj temi za BUG u pdf-u mi je zapelo za oko necija izjava da svi doticni HACKERi postoje vec u PDFu, tako da ak ima neka dobra dusa, te ako je to legalno neka posta link za download... inace neka me PMa :D hihi

 

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2008 13:33 (Adisuki).
16 godina
offline
RE: Hacker
Ma i ne mora biti legalno ;)))
16 godina
neaktivan
offline
Hacker

HACKER je rulao nadmoćno, i još rula... od prvog broja koji je krenuo za rata još, jedino šta su klinci mogli čitati, a da nije imalo ratnu tematiku na bilo kojoj razini...

 

... nitko nije spomenuo ocjenu Starcrafta :) sad se kroz maglu sjećam nekih 89% ili 86% , koje su to prijetnje bile :)


-d[°˛˛°]b-
16 godina
neaktivan
offline
Hacker

Nije ni Diablo 2 puno bolje prošao. Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker
wedo kaže...

HACKER je rulao nadmoćno, i još rula... od prvog broja koji je krenuo za rata još, jedino šta su klinci mogli čitati, a da nije imalo ratnu tematiku na bilo kojoj razini...

 

... nitko nije spomenuo ocjenu Starcrafta :) sad se kroz maglu sjećam nekih 89% ili 86% , koje su to prijetnje bile :)


Bilo je 80%; sjecam se da je negdje dvije - tri godine poslije toga netko stavio bijesni post na Usnet... to su bila vremena Namigiva

Inace, zna li netko koji je zadnji broj Hackera i koja mu je naslovnica, da ga kupim za kolekciju (prestao sam pratiti negdje godinu dana nakon sto je Zibreg otisao, kada se kvaliteta srozala).

I evo linka na hrvatskoj Wikipediji - http://hr.wikipedia.org/wiki/Hacker_%28%C4%8Dasopis%29

 

Knight? Night?

http://en.wikipedia.org/wiki/Batman:_In_Darkest_Knight
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2008 16:02 (In Darkest Knight).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker

Covjece, ovaj unos na hrvatskoj Wikipediji je jedan od najnetocnijih u povijesti covjecanstva... Za godine su valjda pogodili, ali ovo ostalo je zivi uzas.


Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
Hacker

Zna li tko slučajno gdje im je završila grafička redakcija... Stipe Perković?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker

Stipe je radio za gomilu casopisa, no nisam ga vec dugo sreo pa ne znam. Decki u Gameplayju (Djurovic) sigurno znaju.

Ista stvar s Marinom - uvijek mi je drago ga sresti, ali to se vec nije dogodilo neko vrijeme.


Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
Hacker

Eh, mislim da imam sve brojeve od prvog do nekog, kada sam poceo kupovati BUG, a tada negdje i lagano prestao s Hackerom jer je bio prezezno orijentiran na igre, a i kvaliteta je lagano bila padala.

Sto se tice ekipe, mislim da Laus recenzira igre na tportalu (kratki filmici, lik je stvarno prelud ;) A Jeren je isto radila jedno vrijeme na tportalu, ali mislim da sad radi u struci (arhitektica je).

16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker
galama kaže...

Ma Hacker je bija legendarni časopis.


BUG  je  legendarniji! 

djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker
nick kaže...
galama kaže...

Ma Hacker je bija legendarni časopis.


BUG  je  legendarniji! 

 tako je


H-MAN RULES!!!11
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker
naxeem kaže...

Pa Hacker je uvijek bio bolji od PCPlay-a :D


i to je osto zadnji broj hackera je legenda a novi brojevi pc-playa katastrofa...

sorry ljudi moro sam oživit temu...

hacker i bug su pravi časopisi sa pravim ljudima!!!! šteta što je hacker propo šteta...
16 godina
neaktivan
offline
Hacker

Evo bas sam neki dan prelistao stari broj iz 98. koji sam si ostavio za uspomenu... Taj broj mi je posebno drag, jer sam dobio nagradu za pismo mjeseca! Legendarni FalloutCool Cuvam i prvi broj koji sam kupio iz 96. To su bila vremena za gameplay. Pozdrav cijeloj redakciji Hackera ma gdje biliSmijeh

16 godina
neaktivan
offline
Hacker

^^ opet mi suze naviru na oči... hvala što si oživio temu... Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker

Nije li u tom broju  glavna tema bio Starcraft.

16 godina
neaktivan
offline
Hacker

Hacker je bio (uz Bug) jedini časopis u kojem su radili legendarni i pismeni ljudi. Znam da sam pišao od smjeha svaki kad sam čitao Lauševe i Rukavinie tekstove. Bio je to dobar  (nadasve  odličan) časopis uz kojeg je moja generacija odrastala.

16 godina
neaktivan
offline
Hacker

al zašto je propo a ona glupost od pc-playa još živi!!!??

16 godina
neaktivan
offline
Hacker

Lauša mozete gledati u max zoni na tportalu pod GameReport!! Ma čoek je Legenda u 'rvata!!


BUGjunkie
16 godina
protjeran
offline
RE: Hacker
Sova kaže...

Evo bas sam neki dan prelistao stari broj iz 98. koji sam si ostavio za uspomenu... Taj broj mi je posebno drag, jer sam dobio nagradu za pismo mjeseca! Legendarni FalloutCool Cuvam i prvi broj koji sam kupio iz 96. To su bila vremena za gameplay. Pozdrav cijeloj redakciji Hackera ma gdje biliSmijeh

  "I ja volim uništavati" NamigivaSmijeh

Lord Angel kaže...

al zašto je propo a ona glupost od pc-playa još živi!!!??

Zbog debila koji odlučuju (EPH-  Nino  Pavić i smradovi). Nije kao profitabilan,Moja tajna, Moja sudbina,  Gloria, Astro magazin su profitabilni. Šteta, s vremenom je Hacker  postao  anoreksičan  (vrlo  tanak  časopis)  ali  ipak  s  vrlo  malo  reklama. 
RiPPlač  Viče
 

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
16 godina
neaktivan
offline
Hacker

tanak je u usporedbi s bug-om al 100 str je ok, pc-play ima oko 60 stranica za istu cijenu koju je imao hacker i još imaju brdo reklama dok hacker nije imao neć bogzna šta reklama...

16 godina
offline
Hacker

Počeo ga čitat od legendarne recenzije Rukavine o Starcraftu. I onda kupio originalno pakovanje Starcraft. Plati ga kojih, hm... oko 470 kn. Eh, sam bio onda nabrijan. I od onda ga kupovao do zadnjeg broja. Do onda kad se ugasio...Plač

 

Pred kraj, makar nisam imao više toliko želje za igrama, kupovao sam ga dalje iz principa i zabave. A komentari na screenshooteve iz igara su bili legendarni i nasmijali me do suza...

 

Danas sam kupio PC Play samo zato jer je unutra bio tekst o Falloutu.... Al nije to to...

15 godina
neaktivan
offline
Hacker

Hacker je bio prelegendaran časopis. Prvi broj mi je bio dodatak o Diablu 1 i čini mi se da je 1. Tomb Raider bio glavna igra broja. Tolko sam ga puta preokrenul da se raspal.Smijeh Sjećam se Rukavinine recenzije o Warcraftu 3 kad je pisal o poljoprivrednicima i frizerima, trgo sam se od smijeha. Kupovo sam sve do zadnjeg broja.Mršti seUvijek sam se radoval kad bi išao u školu i pod satom čital recenzije i onda doma i naruči igre. Ah, to su bila vremena.Cool

16 godina
neaktivan
offline
Hacker

Eto gdje god bili, pozdrav cijeloj redakciji... uljepšali ste odrastanje mnogima.

Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
16 godina
offline
RE: Hacker

Sta je bilo s baklavom iz podruma redakcije?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker
Adisuki kaže...

Ma haker je bio unikat, mislim, ni jedan casopis nije imao bolje komentare na screenshotove :D

 
Hehe, najbolji komentari screenshotova (i najružniji screensi ikada viđeni, toliko ružnih pixela nisam ni znao da sadrži slika Smijeh).

Jel se sjećaš screena iz prvog Far Cry kada ona dva nabrijana mutanta idu prema srušenom helikopteru iz kojeg ti pucaš? Hacker je skomentirao nešto kao: "Jozo i Mario bijesni na stanje u državi..." Smijeh Sjećam se da mi je to tada sjelo kao budali šamar i da sam se smijao još pola sata poslije.

Zašto BUG ne pokrene neki, u početku maleni, pokusno, gejmerski časopis? Ima nas koji bi ga podržali, a mislim i da nas ima dovoljno za isplativost.


16 godina
offline
RE: Hacker
Faerdhur kaže...

Zašto BUG ne pokrene neki, u početku maleni, pokusno, gejmerski časopis? Ima nas koji bi ga podržali, a mislim i da nas ima dovoljno za isplativost.


Zato sto bi onda manje ljudi kupovalo BUG Osmijeh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice