Reklama za nagradnu igru

poruka: 3
|
čitano: 1.430
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Reklama za nagradnu igru

bugovci znam da ulažete puno napora da ljudi saznaju za vašu nagradnu igru, pa ste zato "angažirali" i ovaj banner, koji zna bit naporan. jer nekih 4-5 sekundi čini jedan dio stranice posve neupotrebljiv. tih nekoliko sekunda gumbi od naslovnica do web shop te dio ispod njih su neklikabilni te se mora čekat da se banner "smjesti na svoje mjesto". čini se da tih nekoliko sekundi nije puno, ali zna biti itekako iritantno

 

ista stvar je bila i sa onim astronautom od prije par tjedana

 

možda bi bilo dobro da povedete računa o tome http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif

 

http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-innocent.gif

Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reklama za nagradnu igru
Da, ovi 'ribiči' su malo iritantni, ok bi bilo kad bi se to pojavilo samo jedanput, ali ne svaki put kod prebacivanja iz npr. 'Naslovnice' na 'BOL Video'
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
16 godina
offline
Reklama za nagradnu igru

Bila jednom neka tema u Bugu, nesto vezano ili uz net ili trendove...

 

Uglavnom, netko iz urednistva naveo valjda 5 pozitivnih i 5 negativnih trendova na netu...

 

 

I moram priznat da su te padajuce reklame koje moras lovit misem da uklonis tako zdusno popljuvali da mi se valjda i dan danas iz toga buga cijedi pljuvacka.

 

Rekoh tada u sebi: Bravo Bug! Na vasim stranicama nikada pa ni tada nece biti takvog smeca i reklama koje jedino mogu izivcirat postenog surfrera, domoljuba bogoljuba i covjekoljuba!

 

 

Jasno, sada znamo da su pljuvali po takvim reklamama samo zato jer im jos nitko nije ponudio lovu da ih stave na stranice...

 

 

 

Sta cu ti principi kada lova zamirisi

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice